שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הנחמה היחידה
27-Sep-2015, 19:22
הודעה: #51
RE: הנחמה היחידה
(27-Sep-2015 19:13)טל.מ כתב:  אברג'יל למיטב ידיעתי לא החלים מהפציעות שלו, עומר פרץ לא מסוגל לשחק באגף יותר. קבוצת כדורגל צריכה מהירות ובסגל שיש זה הדבר היחיד שנשאר .

Sent from my iPhone using Tapatalk

אברג'יל כבר לא רלוונטי....
ועומר פרץ הוא מקסימום מגן ימני חליפי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Sep-2015, 19:23
הודעה: #52
אני לא מבין איך חטב, כמה עמודים למעלה כותב שזה סגל טוב סה"כ. אין כאן אף שחקן הכרעה. אין כאן אף שחקן מנהיג. יש כאן אוסף של שחקנים משלימים שכפי שמישהו כתב כאן איפשהו, מרב חצאי גרושים שחסר הגענו כבר לסכום סכום. תוסיף לזה מאמן בשקל תשעים וזה מה שקיבלנו. דרך אגב, מאמן בשתי ש"ח, דהיינו בני לם, זה לא מה שיעזור. בגלל זה אני מאוד מאוד מיואש ממה שאני רואה ואתמול לראשונה בחיי אולי, לא זזתי בגול שלנו. בגלל שלא האמנתי ולא מאמין בקבוצה הזאת.
27-Sep-2015, 21:24
הודעה: #53
(27-Sep-2015 19:23)אסףג כתב:  אני לא מבין איך חטב, כמה עמודים למעלה כותב שזה סגל טוב סה"כ. אין כאן אף שחקן הכרעה. אין כאן אף שחקן מנהיג. יש כאן אוסף של שחקנים משלימים שכפי שמישהו כתב כאן איפשהו, מרב חצאי גרושים שחסר הגענו כבר לסכום סכום. תוסיף לזה מאמן בשקל תשעים וזה מה שקיבלנו. דרך אגב, מאמן בשתי ש"ח, דהיינו בני לם, זה לא מה שיעזור. בגלל זה אני מאוד מאוד מיואש ממה שאני רואה ואתמול לראשונה בחיי אולי, לא זזתי בגול שלנו. בגלל שלא האמנתי ולא מאמין בקבוצה הזאת.

בוא גבר נלך שחקן שחקן
הרוש/ לוי לדעתי עד אתמול כולנו היינו בוחרים לוי אחרי אתמול שיוויו
מישצ׳נקו/סרגיי לדעתי מישצ׳נקו
עומר ורד/ עומר פרץ או כל מי ששיחק מגן ימני
עידו / ירין - במקרה הזה עידו טוב גם מירין וגם מחיימוביץ אבל לא בהרבה
מגן שמאל - אותו זבל
קשרים:
צלישר- לוגסי - בעיני לוגסי
רומני- לולה- בעיני לולה
רומריו זה רומריו
כנפיים:
רן רול פחות ממה שיש לנו
עמית בן שושן בעיני שווה ערך בפוטנציאל בפועל לא נתן כלום
ערן לוי/ דיא - בארי - ברור שבמבחן התוצאה ערן ודיא ניצחו אבל מבחינת כדורגל בארי לא נופל משניהם אבל באין שיטה שבארי מקבל את הכדור לא באיזור המסוכן אז הוא גם מרבה לסרבל ולאבד ...בארי נראה היום כמע שערן נראה בתחילת העונה אצל מזרחי...
הנקודה המשמעותית היא החלוץ ופה יש כרגע הבדל משמעותי לטובת קאיודה...
הנה לא טעיתי סגל השחקנים הוא בינוני עד טוב פלוס...
אבל שאין מנהיג (רומריו לא מנהיג) מאמן שאין לו שיטה אין דרך ואין תוכנית משחק אז לא תראה כלום, וכל שבוע מישהו אחר יעשה טעות קריטית
27-Sep-2015, 21:55
הודעה: #54
הנחמה היחידה
לוי מתחילת השנה לא מספק את הסחורה. בעמדת המגן הימני ורד מול אבו עביד יתרון גדול לאיאד. בעמדות הקישור האחורי אתה צודק. בעמדות ניהול המשחק והאגפים אל תשווה את מרגוליס או איילה לדיא, זה מיותר ובטח לא את חמזה לערן לוי. חבל על האנרגיה. בעמדת החלוץ אפשר להרכיב את טגה או דין גל. תקבל אותה תוצרת . נחלשנו מאוד בכל החלק הקידמי . כל גול הוא סוג של נס.. תסתכל מי מוביל את ההתקפות. בכנפיים טל איילה ומרגוליס - עונה ראשונה בליגת העל. איילה שחקן מוכשר שכונתי חלש כמו עלה נידף. מרגוליס מתחיל בשני המשחקים לתת תוצרת והוא מבחינתי השחקן היחידי שיוצר מהומה ברחבת היריב. על הגמל שלמה אין לי מה לומר. בארי שחקן מוכשר שאוהב את הכדור יותר מידי, לא משחרר אותו בזמן . הוא לא השחקן הקלאסי מאחורי החלוץ. הייתי מעביר אותו לצד , הבעיה רק שזגורי דיא וערן בלי בירכיים

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Sep-2015, 22:44
הודעה: #55
דיא סבא זה לא ההוא שלא מצא קבוצה והגיע אלינו כבררת מחדל אל תעשה ממנו מה שהוא לא, נותן רבע שעה טובה וחי על זה חודש, מרגוליס פוטנציאל הרבה יותר גדול ושחקן הרבה יותר מגוון.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Sep-2015, 22:51
הודעה: #56
טל ידידי
תקשיב טוב, הגמל שלמה שאתה מזלזל בו, הוא חלוץ מצויין לליגה שלנו, תן לו עוד חודש להכנס לכושר משחק , תפעיל אותו נכון ואז תראה כמה גולים הוא ייתן.
27-Sep-2015, 22:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2015 על ידי 23:01 טל.מ.)
הודעה: #57
הנחמה היחידה
פוטנציאל או לא ימים יגידו. בינתיים מרגוליס שחקן שמתגלח על חשבוננו ודיא סבע שחקן בשל עם מספרים . אל תמעיט בחשיבותו. לגבי הגמל .. לא יודע לא מתחבר לי ולא נראה לי שאתה צודק . כנראה שבליגה הקזחית הלך לו ביותר קלות. פה אני בעיקר רואה אותו גורם לי לגחך , דוחף עם הידיים בועט עם הבטן .. משהו גמלוני , נראה לי רחוק מההגדרה של כדורגלן.

27-Sep-2015, 23:07
הודעה: #58
פוטנציאל כבר עכשיו ימים יגידו אם יממש, דיא שחקן של מספרים? נו שיהיה.

27-Sep-2015, 23:31
הודעה: #59
הנחמה היחידה
אמיר דיא הגיע לשיאו (עד עכשיו) בעונה הקודמת . אם הוא לא היה נפצע היית מדבר אחרת לגמרי. מרגוליס פשוט עוד לא שם ומין הסתם לא יהיה שם השנה. אתה בטוח שההשוואה נכונה ? סבע פרץ השנה מרגוליס מחפש את דרכו. איפה הדמיון ?

28-Sep-2015, 0:08
הודעה: #60
סבא שחקן נחמד ומוכשר ואם זאת מוגבל ובים הבינונית של מכבי נתניה הוא צף למעלה זוכר לו גם את הרגעים הפחות טובים ואת הבעיות שלא נעלמו כנראה שבכול הצרות האחרונות נעים להזכר ברגעים היפים היום פרנצסקו טוטי חוגג 39 אולי אתה רוצה להשוות אותו גם אליו?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים