שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
10-Sep-2015, 22:27
הודעה: #51
לפחות תפסיק לשקר .. ? אתה אדם בזוי והזוי . ימפולסקי ? לא פה כבר 4-5 שנים. כחלון ? כל הזמן אני לא מבין למה שחררו אותו ומאלתרים על העמדה שלו כשהרוש פצוע. היחידי שבאמת טענתי כל הזמן שלא מתאים הוא צלישר. ואת זה לא רק אני טוען . אבל באמת אי אפשר לנהל איתך שום ויכוח . שיבושם לך, אתה מלך העולם האיש שתמיד צודק. וכן אני אפרגן למסרוואה כמו שפירגנתי לאבו עביד למרות כל מה שספגנו (וספגנו !) בגללו . אל תטיף לי ואל תלמד אותי מה אני חושב . אני לא אפרגן לשחקנים רעים שהביאו מבחוץ שמקבלים במה רק בגלל שהמאמן הביא אותם. אני לא אפרגן לארנון תמיר ולא לצלישר שקיבל קרדיט אין סופי, ואני לא אקרא כל שני וחמישי בלופים לחסן עידו לוי דודי תירם וכו רק כי לא גדלו בטוברוק. הלכת שבי אחרי החבר שלך לתיזה , שיבושם לכם. אני מקווה שאף שחקן נוער לא נכנס לקרא את דברי ההבל שלך או לוקח אותך יותר מידי ברצינות. ואם אתה לא מסוגל להבין שהשקעה קבועה של 4 מ שקל בשנה אמורה לתת פריון אם לא כל שנה אז כל שנתיים - בעיה שלך בלבד. אם אתה לא מסוגל לתפוס שמאמן לרגע לא אמור לקבוע איך יראה עתיד המועדון, עשה טובה לעצמך - שתוק ותשתדל לא לנהל אפילו פיצוציה

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Sep-2015, 22:50
הודעה: #52
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה. שתה מים ותרגע. ימפולסקי אולי לא פה 4 שנים אבל אתה פה הרבה יותר ואני זוכר כל מילה שכתבת עליו. ועוד קורא לי שקרן...

אתה לא תפרגן בחיים לאף אחד בטח לא לשחקן צעיר שיכשל כי יש לך בעיה מובנית באישיות וכמו שאני רואה את זה זה לא משהו שניתן לריפוי.

ואני לא הולך שבי אחרי אף אחד, אומר את דעתי בין אם היא מתאימה לעדר ובין אם לא. משהו שאתה לעולם לא תבין.

ואדון מנהל גדול, 4 מליון השקעה לא מבטיחים לך שתגדל פה את מסי הבא, עם ה 4 מליון האלה הבאת רשימה של שחקנים טובים יותר וטובים פחות אז אל תבלבל את המח ותעשה שחור בעיניים כדרכך בקודש.

עתיד המועדון עאלק... תאמין לי מצאתי יורש לביבי. אם הוא רק היה יודע איזה פופוליסט צומח בפורום הצנוע שלנו בטוח היה מציע לך להצטרף לקואליציה שלו...

ואני משאיר לך את זכות המילה האחרונה. נראה לי שהאגו המנופח שלך חייב את זה

Sent from my LG-D855
10-Sep-2015, 23:01
הודעה: #53
המילה היחידה שמתאימה לך היא שקרן. אתה משקר כבר שנים ממציא סיפורים בונה לך תיזות ומחליט מי אמר מה. לא מתכוון להתנצח עם יצור מנופח מחשיבות עצמית שלא מסוגל להגיד מילה אחת נכונה ואמיתית בתוך ים של מילים שהוא מגבב לעצמו. האגו שלי לא מנופח ואין לי בעיה לטעות. יש לי בעיה להשאיר את הבמה לטיפש שכותב פה שקרים בכמויות כאילו משלמים לו עפ המילה.

10-Sep-2015, 23:09
הודעה: #54
שקרן, בזוי, הזוי, טיפש.... ככה מדבר מנהל גדול בישראל?? שאני לא אעביר את התמליל הזה לממונים שלך....

ועומד מאחורי כל מילה שכתבתי עליך בשנים האחרונות ולא מתכוון להוכיח לך שוב שהכל יצא ממך. עשיתי לך את השירות הזה מספיק פעמים.

יום טוב לך

Sent from my LG-D855
10-Sep-2015, 23:20
הודעה: #55
אוי אוי אוי ... כל אורקל ארהב במתח. תעביר נשמה תעביר. יש לך מהלכים בכל מקום. כמו בנתניה. גם שם מקשיבים לך מתחשבים בדעתך ומעלים אותך על הספיקר לפני הכרעות קשות. קח את הכדורים שלך כבר ותשתדל להצמד לאמת כלשהי, ככה תראה פחות מגוחך ובעיקר פחות שקרן.

11-Sep-2015, 2:23
הודעה: #56
אז לא הבנתי . למי יש יותר גדול?
The following 1 user Likes משה.ד's post:
אלון (1111-0909-2015201520152015)
11-Sep-2015, 7:02
הודעה: #57
(11-Sep-2015 2:23)משה.ד כתב:  אז לא הבנתי . למי יש יותר גדול?

תתרגל משה,בפורום הזה אין נקודה.
11-Sep-2015, 8:22
הודעה: #58
יודע ומכיר.
11-Sep-2015, 11:02
הודעה: #59
הלוואי וכל הבלופים שאתם מדברים עליהם היו משקיעים ונותנים מעצמם לפחות חצי מההשקעה שלכם בכתיבת הפוסטים הבלתי נגמרים האלה.
11-Sep-2015, 11:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Sep-2015 על ידי 11:12 עידן444.)
הודעה: #60
(11-Sep-2015 11:02)פיליפצוק כתב:  הלוואי וכל הבלופים שאתם מדברים עליהם היו משקיעים ונותנים מעצמם לפחות חצי מההשקעה שלכם בכתיבת הפוסטים הבלתי נגמרים האלה.
תהיתי מתי תצוץ Smile
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים