שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
09-Sep-2015, 22:15
הודעה: #11
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
(09-Sep-2015 22:06)אייל ס כתב:  חריגי הגיל רלוונטים רק שמדובר בשחקן ששווה בוגרים ועל מנת לאפשר לו לצבור דקות משחק במקביל לדקות משחק בבוגרים.
במידה וה4 לא אמורים להיות חלק מתוכניות המאמן אין סיבה שיהיו חריגים ועדיף לתת לשחקנים צעירים לצבור דקות משחק.
.מכל ה4 להערכתי רק לאחד יש סיכוי לצבור דקות בבוגרים,אביב.
זהו שלא המאמן הזמני שמגיע לפה צריך להחליט.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Sep-2015, 22:42
הודעה: #12
נתחיל ממחרחר המלחמה האדון טל , בחיים לא השתמשתי במושג ״בלופים״. הם לא בלופים. מבחינתי הם חברה צעירים שחלמו בילדותם להיות כוכבי כדורגל אבל מה לעשות שאלהים לא נתן להם מספיק כשרון ברגליים. אתה יכול להמשיך עם הפופוליזם אבל הראשון שיזדעק על המערכת ויפרק אותה לחתיכות כאשר מישהו יעז לתת במה לשחקנים בינוניים רק בגלל היותם שחקני בית זה אתה אדוני.

עידן ואמיר, אני האחרון שיהיה לו משהו נגד שחקני בית. מבחינתי אם היה ניתן לבנות קבוצה עם 11 מקומיים הייתי המאושר באדם, אבל גם אתם וגם אני יודעים שזה לא המצב.
בשנים האחרונות יצא לי מידי פעם להגיע למשחקי נוער ואני אומר לכם ,עם כל הצער שבדבר, בדור הנוכחי שגדל במכבי נתניה יש אולי 2-3 שחקנים ששווים חשיבה על סגל הבוגרת וגם זה עם לא מעט ספקות.

מכבי נתניה תמיד ידעה לתת במה לשחקנים שבאמת הצדיקו את השתלבותם. קלימי, אוזן, זוויתי, נחייסי, בן הרוש, עזרא, מוגרבי, דגני הם רק חלק מהרשימה. נכון להיום לא רואה שום שחקן מקופח שלא מקבל דקות למרות שהוא טוב מאחרים שבאו מבחוץ.

וכן עידן, זגורי טוב מאביב ,ונבו טוב מביסאן וחיימוביץ משתלם יותר מעידו, ועומר ורד טוב ממסרוואה, ואין שחקן בית שעדיף על מרגוליס או לוגסי וכו׳ וכו׳.
אביב , חסן וגרשומוב (וסליחה שאני מכניס שחקן שהוא לא בשר מבשרנו) בין הבודדים שאולי שווים סגל ולכן הם בקבוצה ואני מאמין שגם יקבלו דקות פה ושם ואם יוכיחו את עצמם אני בטוח שאף אחד לא יתנכל להם.

בקיצור, אל תטמנו את הראש בחול. צריך להשקיע בנוער ולמשוך כשרונות מגיל אפס כדי שהעתיד יראה יותר טוב. אני מקווה שמישהו פועל בעניין. עד אז נצטרך לייבא מבחוץ.
09-Sep-2015, 22:45
הודעה: #13
תקשיב הפכת להיות זיין שכל ברמות קשות. ופה אסיים . אתה מבחינתי יכול להמשיך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Sep-2015, 22:51
הודעה: #14
(09-Sep-2015 22:45)טל.מ כתב:  תקשיב הפכת להיות זיין שכל ברמות קשות. ופה אסיים . אתה מבחינתי יכול להמשיך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ואני באמת ימשיך למרות הקשיים שאתה חווה...
ואני אמשיך עד ליום שתצליח להוציא מהפה שלך מילה טובה או חלילה פרגון.
מאוס !
09-Sep-2015, 23:05
הודעה: #15
(09-Sep-2015 22:42)אופיר34 כתב:  נתחיל ממחרחר המלחמה האדון טל , בחיים לא השתמשתי במושג ״בלופים״. הם לא בלופים. מבחינתי הם חברה צעירים שחלמו בילדותם להיות כוכבי כדורגל אבל מה לעשות שאלהים לא נתן להם מספיק כשרון ברגליים. אתה יכול להמשיך עם הפופוליזם אבל הראשון שיזדעק על המערכת ויפרק אותה לחתיכות כאשר מישהו יעז לתת במה לשחקנים בינוניים רק בגלל היותם שחקני בית זה אתה אדוני.

עידן ואמיר, אני האחרון שיהיה לו משהו נגד שחקני בית. מבחינתי אם היה ניתן לבנות קבוצה עם 11 מקומיים הייתי המאושר באדם, אבל גם אתם וגם אני יודעים שזה לא המצב.
בשנים האחרונות יצא לי מידי פעם להגיע למשחקי נוער ואני אומר לכם ,עם כל הצער שבדבר, בדור הנוכחי שגדל במכבי נתניה יש אולי 2-3 שחקנים ששווים חשיבה על סגל הבוגרת וגם זה עם לא מעט ספקות.

מכבי נתניה תמיד ידעה לתת במה לשחקנים שבאמת הצדיקו את השתלבותם. קלימי, אוזן, זוויתי, נחייסי, בן הרוש, עזרא, מוגרבי, דגני הם רק חלק מהרשימה. נכון להיום לא רואה שום שחקן מקופח שלא מקבל דקות למרות שהוא טוב מאחרים שבאו מבחוץ.

וכן עידן, זגורי טוב מאביב ,ונבו טוב מביסאן וחיימוביץ משתלם יותר מעידו, ועומר ורד טוב ממסרוואה, ואין שחקן בית שעדיף על מרגוליס או לוגסי וכו׳ וכו׳.
אביב , חסן וגרשומוב (וסליחה שאני מכניס שחקן שהוא לא בשר מבשרנו) בין הבודדים שאולי שווים סגל ולכן הם בקבוצה ואני מאמין שגם יקבלו דקות פה ושם ואם יוכיחו את עצמם אני בטוח שאף אחד לא יתנכל להם.

בקיצור, אל תטמנו את הראש בחול. צריך להשקיע בנוער ולמשוך כשרונות מגיל אפס כדי שהעתיד יראה יותר טוב. אני מקווה שמישהו פועל בעניין. עד אז נצטרך לייבא מבחוץ.
הבעיה שלך ועושה רושם שגם של קברניטי הקבוצה שאתם רואים רק מטר קדימה לשרוד עוד יום, מה עם קצת אופק לעתיד.
בוא רגע נקח שם אחד שהעלת, עמאר מסרוואה היה טאלנט בכל שנתון שלו שחקן נבחרת בכל הגילאים שסומן כהבטחה לבוגרים לפני שנה נפצע קשה, העונה חזר הגיע לסגל של הבוגרים שיחק רבע שעה בתפקיד שהוא לא רגיל אליו והיה חלש מאז הוא לא בסגל באף משחק, נו רוצה להמר איך זה יגמר? אל תתאמץ אהוד בנאי כבר כתב על זה שיר.

The following 1 user Likes amir's post:
דוד חטב (1010-0909-2015201520152015)
09-Sep-2015, 23:26
הודעה: #16
(09-Sep-2015 23:05)amir כתב:  הבעיה שלך ועושה רושם שגם של קברניטי הקבוצה שאתם רואים רק מטר קדימה לשרוד עוד יום, מה עם קצת אופק לעתיד.
בוא רגע נקח שם אחד שהעלת, עמאר מסרוואה היה טאלנט בכל שנתון שלו שחקן נבחרת בכל הגילאים שסומן כהבטחה לבוגרים לפני שנה נפצע קשה, העונה חזר הגיע לסגל של הבוגרים שיחק רבע שעה בתפקיד שהוא לא רגיל אליו והיה חלש מאז הוא לא בסגל באף משחק, נו רוצה להמר איך זה יגמר? אל תתאמץ אהוד בנאי כבר כתב על זה שיר.

בהחלט רואה קדימה , אבל רואה גם את המציאות ולא משקר לעצמי.
קבוצת כדורגל מיקצוענית לא צריכה לתת במה לשחקנים בינוניים וחלשים רק בגלל שעל המצח שלהם כתוב שחקן בית. לא קונה את זה. לא יודע על איזה אופק אתה מדבר ועם מי נראה לך שתגיע לאופק חיובי ,אבל המילים היפות האלה לא ישנו את המצב ואת המציאות שלנו.

אם אנחנו נפעל לפי הגישה הזאת ונתחיל לשלב בהרכב שלנו שחקנים לא ראויים (גם מבית וגם מחוץ) מהר מאד נמצא אותנו במקומות אפלים ואז אולי נוכל לשתף את השחקנים שאתה רוצה ,רק הבעייה שכבר נהייה מחוץ למשחק...

אני אומר לך שוב , הייתי מת לראות שחקני בית שפותחים כל שבוע בהרכב אבל עם כל הרצון לא רואה היום שום שחקן ששווה הרכב. מי שמגיע לו נמצא בסגל. כל האחרים לא מספיק טובים לרמות האלה.
מה שאתם אומרים פשוט לא משקף את המציאות. מצטער.
09-Sep-2015, 23:32
הודעה: #17
אופיר אתה ראית אותם משחקים בנוער שאתה קובע שהם לא שווים?
כמה שנים אתה עוקב אחריהם?
09-Sep-2015, 23:33
הודעה: #18
אני לא רוצה, ואני לא חושב שאתה יכול לומר מי ראוי ומי לא ולכן לא ענית לי על עמאר..
גם שלומי דורה או מאמן שבא לפה לסיבוב לא צריך להחליט מי יהיה פה ומי לא כי גם הוא יכול להיות שבקרוב לא יהיה אני לא מחפש להכניס שחקנים בכח תבין את זה רק רוצה מועדון עם דרך וכיוון לשחקני בית אחרת באמת אני קורא לכל צעירי נתניה והסביבה לכו לטוברוק אף אחד לא יזרוק אותכם שם יש בעל בית שיוביל אותכם קדימה או לכו ישר לרעננה למה לעשות סיבוב.

09-Sep-2015, 23:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Sep-2015 על ידי 23:41 אלון.)
הודעה: #19
(09-Sep-2015 22:42)אופיר34 כתב:  נתחיל ממחרחר המלחמה האדון טל , בחיים לא השתמשתי במושג ״בלופים״. הם לא בלופים. מבחינתי הם חברה צעירים שחלמו בילדותם להיות כוכבי כדורגל אבל מה לעשות שאלהים לא נתן להם מספיק כשרון ברגליים. אתה יכול להמשיך עם הפופוליזם אבל הראשון שיזדעק על המערכת ויפרק אותה לחתיכות כאשר מישהו יעז לתת במה לשחקנים בינוניים רק בגלל היותם שחקני בית זה אתה אדוני.

לא רוצה להיכנס לויכוח המאוס הזה, אבל השחקנים שציינת אכן קיבלו במה (וזה היה מזמן), להזכירך כמה קיללת אותם עד שהתרגלת אליהם? כמה ביקורות חטפו ממך (עד היום)?
מה שקורה היום (פרט לעידו וירין), אף שחקן נוער לא קיבל הזדמנות ממשית לאורך זמן. אף אחד במועדון לא סימן שחקנים צעירים בעלי פוטנציאל ו״הכריח״ את המאמנים לשלבם. לאף אחד אין (כרגע) תכנית מסודרת איך משלבים את שחקני הנוער בבוגרים. עזוב כרגע שמות מי כן מתאים ומי לא, אם אין שחקן שמתאים לבוגרים אז יש כאן כשל מערכתי.
לסיכום, אם לא תהיה תכנית מסודרת עם חשיבה לעתיד לעולם לא תגדל את המרגוליס והזגורי מבית. לא תמיד חייב כישרון כמו של חן עזרא כדי להצליח בבוגרים, לפעמים מספיק גם שחקנים אפורים כמו בן הרוש/דגני/סבן/אוזן ודומהם,לשחקנים כאלו דרושה סבלנות ועקביות.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
דוד חטב (1010-0909-2015201520152015)
09-Sep-2015, 23:55
הודעה: #20
אורן, לא מגיע לכל משחק אבל יוצא לי להגיע בערך ל 2-3 משחקים בעונה, ומעבר לזה מגיע לכל משחקי האימון בתחילת כל עונה , משחקים שבהם הרבה מאד צעירים שלנו מקבלים את ההזדמנות להוכיח מה הם שווים.

אמיר, אני אומר את דעתי ואני לא קובע כלום אבל גם אני כמוך רואה כדורגל והרבה, ועם כל הצניעות מסוגל לראות אם בשחקן איקס יש כשרון או לא.
והתשובה שעניתי לך תופסת גם על מסרוואה. לא יודע על איזה טאלנט אתה מדבר וגם אם היה שחקן מוביל בנוער לא אומר עדיין שהוא מספיק טוב לבוגרים. אפשר אולי להגיד שהוא פחות חלש מהשאר אבל בטח לא עילוי.

ואני יכול להיות מועדון עם דרך אבל לא מועדון עיוור עם דרך. יש לנו היום שניים שלשה צעירים בסגל כי לדעת הצוות המיקצועי (וגם לדעתי) אין נוספים שמגיע להם להיות שם.
אתה פשוט רוצה בכח להעלות שחקנים לבוגרת גם אם אין להם את זה , העיקר שנהיה מועדון עם דרך. זה פשוט לא הגיוני ולא נכון מיקצועית. אסור לנו ואנחנו לא יכולים לעשות פה ניסויים , בטח לא בעונה כזאת.

אתה יודע מה , בוא נפסיק עם החפירות. למי אתה חושב מגיע לקבל צ׳אנס ועל חשבון מי ?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים