שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם אני ווקוביץ' ויש לי הסכם חתום
01-Sep-2015, 0:09
הודעה: #11
עידו שוחרר ? ואם הוא לא מוצא קבוצה - זבשו ? מכבי נתניה לא חייבת לו כלום ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Sep-2015, 0:10
הודעה: #12
RE: אם אני ווקוביץ' ויש לי הסכם חתום
(31-Aug-2015 23:57)אלון כתב:  שוב, אנחנו לא מכבי ת״א. על כסף שנזרק לא נקבל כסף אחר.
לגבי פגעו עם שלושה, אולי פגעו עם שניים. רומריו היה כאן, את חמזי החתימו כמו שהחתימו את שני המונטנגרים, הפעם כנראה ששיחק המזל...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שוב אתה!
על אחת כמה וכמה שיש להם כסף. במערכת משומנת כמו שלהם באמת שיש סיבה לכעס על דבר כזה. זה בסה"כ מוכיח שקשה מאד להביא זרים טובים ,כשירים ולא מתחזים בעיקר שאתה קטן , עני וחסר אנשי מקצוע טובים.

שלשה - חמזי, סימיליאניץ ומיצ'נקו
01-Sep-2015, 0:13
הודעה: #13
(01-Sep-2015 0:09)טל.מ כתב:  עידו שוחרר ? ואם הוא לא מוצא קבוצה - זבשו ? מכבי נתניה לא חייבת לו כלום ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
חייבת את כל החוזה לא מקוצץ בלי הבונוסים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
01-Sep-2015, 0:14
הודעה: #14
(01-Sep-2015 0:06)אופיר34 כתב:  
(31-Aug-2015 23:29)אייל ס כתב:  החלטה מקצועית,סופר לא מקצועית(וכמו שאתה יודע זה לא היה מסיבות מקצועיות)
החלטה כלכלית,רק במידה ונקבל דמי השבחה הגיוניים והגונים,אחרת לא כלכלית ולא בטיח,מקסימום פרינציפ שלצערי הרב הופך להיות דרך הניהול.

אני לא אתווכח איתך על דודי כי אני חושש לחיי Wink

לגבי כלכלית - קודם כל מה זה דמי השבחה הגיוניים מבחינתך לשחקן בינוני כמו עידו ?
ואם נחסך לך חוזה עתק ביחס לתקציב של מכבי נתניה, ותקבל השבחה מסוימת ,והבאת (ואולי עוד תביא) שניים או שלשה שחקנים בעלות דומה לחוזה שנחסך , זה לא כלכלי ?

לעידו יש חוזה בנתניה שעולה למועדון בין 700 ל750 אלף ש"ח.
החוזה מסתיים בסוף העונה ואז ניתן להציע לו חוזה חדש בחצי עלות(הופך אותו לאטרקטיבי),כל מועדון שירצה אותו ישלם את החוזה שמוצע לו כפול 3(זה הסכום המקובל בוועדה) ולכן,דמי ההשבחה עבורו אמורים להיות כעלות ההסכם איתו כ750 אלף ש"ח.
ולכן,ניתן היה להשאיר אותו כבלם עד סוף העונה ולהנות מדמי השבחה בסופה,או למכור אותו עכשיו במחיר של כ750 ולהרוויח את הפער בין עלותו לעלות הבלם החליפי(רווח כפול).
לשחרר אותו היום ללא דמי השבחה,זו טעות מוחלטת מבחינה כלכלית.
01-Sep-2015, 0:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Sep-2015 על ידי 0:18 טל.מ.)
הודעה: #15
במצב הזה הוא חוזר לסגל ..

Sent from my iPad using Tapatalk

(01-Sep-2015 0:14)אייל ס כתב:  
(01-Sep-2015 0:06)אופיר34 כתב:  
(31-Aug-2015 23:29)אייל ס כתב:  החלטה מקצועית,סופר לא מקצועית(וכמו שאתה יודע זה לא היה מסיבות מקצועיות)
החלטה כלכלית,רק במידה ונקבל דמי השבחה הגיוניים והגונים,אחרת לא כלכלית ולא בטיח,מקסימום פרינציפ שלצערי הרב הופך להיות דרך הניהול.

אני לא אתווכח איתך על דודי כי אני חושש לחיי Wink

לגבי כלכלית - קודם כל מה זה דמי השבחה הגיוניים מבחינתך לשחקן בינוני כמו עידו ?
ואם נחסך לך חוזה עתק ביחס לתקציב של מכבי נתניה, ותקבל השבחה מסוימת ,והבאת (ואולי עוד תביא) שניים או שלשה שחקנים בעלות דומה לחוזה שנחסך , זה לא כלכלי ?

לעידו יש חוזה בנתניה שעולה למועדון בין 700 ל750 אלף ש"ח.
החוזה מסתיים בסוף העונה ואז ניתן להציע לו חוזה חדש בחצי עלות(הופך אותו לאטרקטיבי),כל מועדון שירצה אותו ישלם את החוזה שמוצע לו כפול 3(זה הסכום המקובל בוועדה) ולכן,דמי ההשבחה עבורו אמורים להיות כעלות ההסכם איתו כ750 אלף ש"ח.
ולכן,ניתן היה להשאיר אותו כבלם עד סוף העונה ולהנות מדמי השבחה בסופה,או למכור אותו עכשיו במחיר של כ750 ולהרוויח את הפער בין עלותו לעלות הבלם החליפי(רווח כפול).
לשחרר אותו היום ללא דמי השבחה,זו טעות מוחלטת מבחינה כלכלית.

אייל השאלה היא המועדון יכול היום לשלם את החוזה על מנת להרוויח משהו מעידו אחכ. ממה שהבנו כנראה שלא. אפילו הכסף מהעירייה עדיין בספק.

01-Sep-2015, 0:34
הודעה: #16
(01-Sep-2015 0:10)אופיר34 כתב:  
(31-Aug-2015 23:57)אלון כתב:  שוב, אנחנו לא מכבי ת״א. על כסף שנזרק לא נקבל כסף אחר.
לגבי פגעו עם שלושה, אולי פגעו עם שניים. רומריו היה כאן, את חמזי החתימו כמו שהחתימו את שני המונטנגרים, הפעם כנראה ששיחק המזל...

שוב אתה!
על אחת כמה וכמה שיש להם כסף. במערכת משומנת כמו שלהם באמת שיש סיבה לכעס על דבר כזה. זה בסה"כ מוכיח שקשה מאד להביא זרים טובים ,כשירים ולא מתחזים בעיקר שאתה קטן , עני וחסר אנשי מקצוע טובים.

שלשה - חמזי, סימיליאניץ ומיצ'נקו

למה אתה מתעצבן כשמציינים עובדות נכונות?
מכבי ת״א יכולה להרשות לעצמה ליפול עם זר ואח״כ לתקן, אתה לא. זה בדיוק כמו שמיליונר ובן אדם ממוצע נכנסים לקזינו, המיליונר יכול להרשות לעצמו להמר בסכומים גבוהים ולא להפסיד את התחתונים, אני ואתה כנראה שלא.
לגבי השלושה זרים, דורה הצליח עם 2 את חמזי הוא לא בחן ולא ראה, לקח סיכון ויכול להיות שהתמזל מזלו למרות שנהג בחובבנות.

01-Sep-2015, 0:39
הודעה: #17
כי אתה מערער לו את התיזה והוא אוהב יציבות .

01-Sep-2015, 0:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Sep-2015 על ידי 0:45 אופיר34.)
הודעה: #18
(01-Sep-2015 0:34)אלון כתב:  למה אתה מתעצבן כשמציינים עובדות נכונות?
מכבי ת״א יכולה להרשות לעצמה ליפול עם זר ואח״כ לתקן, אתה לא. זה בדיוק כמו שמיליונר ובן אדם ממוצע נכנסים לקזינו, המיליונר יכול להרשות לעצמו להמר בסכומים גבוהים ולא להפסיד את התחתונים, אני ואתה כנראה שלא.
לגבי השלושה זרים, דורה הצליח עם 2 את חמזי הוא לא בחן ולא ראה, לקח סיכון ויכול להיות שהתמזל מזלו למרות שנהג בחובבנות.

מה שאתה מציע זה שהעני יכנס לקזינו ולא ייגע בז'יטון אחד ,רק יסתכל ,יחקור ויחכה שלעשיר יפול ז'יטון מהכיס כדי שיוכל להמר...

מישהו קיבל החלטה לגבי השניים ולא אני ולא אתה יודעים למה ועל סמך מה התקבלה ההחלטה ללכת עליהם. אני בטוח שחלק מהזרים הטובים שהגיעו לארץ הגיעו בדרך דומה. לפעמים זה מצליח ולפעמים לא. זאת כמובן לא הדרך הכי מיקצועית והכי נכונה אבל לפעמים לוקחים את הסיכון בעיקר שהרבה אפשרויות אחרות אין לך.

ומעניין מה היו אומרים אם היה נופל עם חמזי. תהיה בטוח שאף אחד לא היה מאשים את רוני לוי.

(01-Sep-2015 0:39)טל.מ כתב:  כי אתה מערער לו את התיזה והוא אוהב יציבות .

הוא רק מחזק לי את התיזה עם התשובות שלו

וחשבתי אולי תקימו שניכם חברת סקאוטינג חדשה ?? נמאס כבר מהבלעדיות של נמני בשוק.
01-Sep-2015, 0:47
הודעה: #19
אלון ערס ? כי אני חלש בזה.

01-Sep-2015, 0:49
הודעה: #20