שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נו שווה את הכסף?
08-Aug-2015, 23:15
הודעה: #51
RE: נו שווה את הכסף?
(08-Aug-2015 22:31)mordii2 כתב:  לראות היום שלוש משחקים שום קבוצה נכון להיום לא יותר טובה מנתניה לפעמים גם כסף קטן יכול להפוך קבוצה לגדולה

Sent from my iPhone using Tapatalk

אל תסתכל על ההתחלה תסתכל על הסיום.
בסופו של דבר הטבלה הסופית היא תמיד פחות או יותר בהתאם למדד הכסף וההשקעה, תמיד יש הבלחה כזו או אחרת אבל זה הכיוון.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Aug-2015, 23:17
הודעה: #52
נו שווה את הכסף?
(08-Aug-2015 23:15)פיליפצוק כתב:  
(08-Aug-2015 22:31)mordii2 כתב:  לראות היום שלוש משחקים שום קבוצה נכון להיום לא יותר טובה מנתניה לפעמים גם כסף קטן יכול להפוך קבוצה לגדולה

בסופו של דבר הטבלה הסופית היא תמיד פחות או יותר בהתאם למדד הכסף וההשקעה, תמיד יש הבלחה כזו או אחרת אבל זה הכיוון.

רק חבל שלגבנו, בשנתיים האחרונות בליגת העל, זה לא תפס. נקווה שגם השנה זה לא יתפוס...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
08-Aug-2015, 23:18
הודעה: #53
אייל בוא נקווה שאכן דיא יחזור אחרי 5 מקסימות 6 חודשים ואז נפלנו עם חודשיים שלושה מקסימום...
08-Aug-2015, 23:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2015 על ידי 23:27 פיליפצ'וק.)
הודעה: #54
(08-Aug-2015 23:17)אלון כתב:  
(08-Aug-2015 23:15)פיליפצוק כתב:  

רק חבל שלגבנו, בשנתיים האחרונות בליגת העל, זה לא תפס. נקווה שגם השנה זה לא יתפוס...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

למה אתה אומר את זה?
שנה שעברה האומנם היה תקציב גבוה יחסית על הנייר אבל קבלת החלטות גרועה ובעיות פנימיות שריסקו את המועדון מבפנים.
שנה קודם לכן עליית ליגה.
בתקופה של יאמר סיימנו למעלה ,האומנם בלי תארים, כי לצערנו באותה תקופה היה את גיידמאק שהשקיע קצת יותר.
לגבי השנה, יש 8 קבוצות בערך ונתניה בתוכם אם בערך אותו תקציב או שהפער הוא שולי.
אח"כ יש מדרגה אמצעית שכוללת את בית"ר וק"ש ואח"כ עוד מדרגה גבוהה (לשם אנחנו רק יכולים לחלום) ובו נמצאות התל אביביות, ב"ש וחיפה.
אם נסיים במקום הראשון בליגה הפנימית של ה- 8 קבוצות, זאת הצלחה ענקית מבחינתי.
08-Aug-2015, 23:24
הודעה: #55
(08-Aug-2015 23:18)דוד חטב כתב:  אייל בוא נקווה שאכן דיא יחזור אחרי 5 מקסימות 6 חודשים ואז נפלנו עם חודשיים שלושה מקסימום...
מה קשור מתי הוא יחזור את המשכורת מהחודש הרביעי הוא וערן יקבלו בכל מקרה מהקבוצה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Aug-2015, 23:26
הודעה: #56
הפעם היחידה שהיינו קרובים לתואר זה היה גמר הגביע וגם שם במשחק עצמו לא היינו קרובים...
איום אמיתי לא מקום שני מחזור אחרון...
09-Aug-2015, 9:46
הודעה: #57
נו שווה את הכסף?
עזבו שטויות אמרו שלהרוש אין הגנה בגלל זה סופג 60 גולים מעניין מה עכשיו ממוצע של שני שערים למשחק מי עכשיו אשם העיקר 160 אלף דולר

09-Aug-2015, 10:42
הודעה: #58
אני חושב שאת הבלוף של הרוש אין אחד שלא ראה בעונה שעברה.
יש לו נקודות חזקות ואני לא מזלזל. אבל יש לו כמה נקודות חלשות שמשפיעות על כל משחק ההגנה.
בעיני הוא מאוד דומה ללויטה- גם בנקודות החוזק וגם בנקודות החולשה.
הסכום ששמו עליו מופרז. הוא נהנה מאוד מתדמית טובה בתקשורת, ומכך שהוא התחיל מרמות שכר חסרות פרופורציה ששילמו לו בבית"ר- קבוצות אומרות לעצמן- וואלה, הוא הרוויח בבית"ר 230 אלף דולר- 160 זו חתיכת מציאה!
09-Aug-2015, 10:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Aug-2015 על ידי 10:55 אלון.)
הודעה: #59
(09-Aug-2015 10:42)עידן444 כתב:  אני חושב שאת הבלוף של הרוש אין אחד שלא ראה בעונה שעברה.
יש לו נקודות חזקות ואני לא מזלזל. אבל יש לו כמה נקודות חלשות שמשפיעות על כל משחק ההגנה.
בעיני הוא מאוד דומה ללויטה- גם בנקודות החוזק וגם בנקודות החולשה.
הסכום ששמו עליו מופרז. הוא נהנה מאוד מתדמית טובה בתקשורת, ומכך שהוא התחיל מרמות שכר חסרות פרופורציה ששילמו לו בבית"ר- קבוצות אומרות לעצמן- וואלה, הוא הרוויח בבית"ר 230 אלף דולר- 160 זו חתיכת מציאה!

עוד סיפור של יח"צ מוצלח, כמו הסיפור עכשיו עם דסה ושלומי אזולאי...
09-Aug-2015, 11:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Aug-2015 על ידי 11:24 עידן444.)
הודעה: #60
מדהים שאני קורא אוהדים של קבוצות אחרות שניזונים מתקשורת וכנראה מתרשמים מכמה כדורים שהוא לקח(שכל שוער סביר לוקח)- כנראה בהשפעת צרחות של פשכצקי\תומר לוי\פלטקביץ' ברדיו או כל שדר אחר שצועק "איזו הצלה של הרוש!!!" ובטוחים שאריאל הרוש היה טוב אצלנו ואיך אמר לי איזה אוהד באייסוקר- "כל משחק הוא הציל אתכם מלחטוף 4-5 חתיכות!"...
פשוט מדהים!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים