שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיום במשחק האימון: אינטרנציונל לייפציג - מכבי נתניה 3-0 מכבי נ
28-Jul-2015, 11:27
הודעה: #41
RE: סיום במשחק האימון:אינטרנציונל לייפציג - מכבי נתניה 3-0מכבי נ
(28-Jul-2015 10:43)אופיר34 כתב:  
(28-Jul-2015 10:20)אלון כתב:  
(28-Jul-2015 9:06)אופיר34 כתב:  בן אדם הולך לישון עם הרגשה טובה אחרי כל הדיווחים מהמחנה וקם עם השחור הזה בעיניים....
האמת, את הידיעה הזאת לקחתי יותר קשה מהידיעה על ערן לוי.
ולא שהכל יקום או יפול על סבע זה פשוט ההרגשה שהוא השחקן שהביא את הערך המוסף, את הדריבל שכולם אוהבים לראות, את הבעיטה המצוינת, את הדבר המפתיע שרק הוא יכול לייצר משום מקום. בקיצור, יצר לנו בור מאד עמוק.

אני כמובן מתנגד לכל העכברים ששוב יוצאים מהחורים ושוב הופכים אותנו עכשיו למועמדים מספר אחד לירידה. מציע להמתין לפני ששמים על עצמנו את החליפות השחורות.
אני משוכנע שיחפשו תחליף ראוי לחוסר שנוצר. במצב הקיים הקישור שלנו חייב להתחזק בעוד שחקן טכני וכמובן בחלוץ.
אין ספק ,אחד הבקרים הקשים....

תפסיק ללכת לישון בשמונה ולא תקום עם שחור בעיניים... Tongue

אמרתי לך כבר לא מוותר על 6 שעות מטכליות (לא כולל שמירה...).
ובכל מקרה ב 11 הבשורה עדיין לא הגיעה לשולחננו (ואולי טוב שכך. סתם היה דופק את שינתי הערבה...)

זקן...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Jul-2015, 12:23
הודעה: #42
להחליף את המזוזות מיד (שרק אריאל לא יקרה את זה ) לדעתי זגורי ואזולאי יכולים לעזור מאוד נכון שזגורי זה לא אותו בחור שהיה ברמת גן אבל אולי אצלנו הדיסק יעבוד טוב בכול מקרה בלי היסטריה אפשר למצוא שחקן במקומו ובינואר נתחזק בשתי שחקנים תותחים (ערן וסבע )

Sent from my iPhone using Tapatalk
28-Jul-2015, 12:55
הודעה: #43
(28-Jul-2015 12:23)mordii2 כתב:  להחליף את המזוזות מיד (שרק אריאל לא יקרה את זה ) לדעתי זגורי ואזולאי יכולים לעזור מאוד נכון שזגורי זה לא אותו בחור שהיה ברמת גן אבל אולי אצלנו הדיסק יעבוד טוב בכול מקרה בלי היסטריה אפשר למצוא שחקן במקומו ובינואר נתחזק בשתי שחקנים תותחים (ערן וסבע )

לגיסי היתה תאונה מאד קשה וגיסתי בירשה שנבקש מאנשים להתפלל עבורו... (איש איש וכו') פניתי לחבר מהמילואים, מנהל ישיבה תיכונית. נענה מייד ואמר שבשבת כל בית הכנסת יתפלל עבורו. ביקש פרטים ושם וגם של הפצוע ברכב השני...

למרות שאני מאמין שזה יעזור כמו אמירת "חאמסה חאמסה לפני זריקת קוביות בשש בש, השגתי את הפרטים.

אחרי שנתתי לו את פרטי גיסי, אמרתי שלנהג השני קוראים עבד אל רחמן ולאימו עיישה. התשובה שקיבלתי היתה "לא... אנחנו לא מתפללים עבור לא יהודים"
ואני שואל, על מזוזה לא כשרה אלוהים כן מעניש גויים?

מפגר אבל אופטימי
28-Jul-2015, 13:50
הודעה: #44
RE: סיום במשחק האימון: אינטרנציונל לייפציג - מכבי נתניה 3-0 מכבי נ
נשאלת השאלה האם הגוי שנענש איננו שליח כדי להעניש יהודים חוטאים?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Jul-2015, 13:53
הודעה: #45
וואלה לאן לקחתם את זה ..... אם אני סבע וקורא את הפורום אני תוהה האם היהודים השתגעו או שזה רק אוהדי נתניה ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Jul-2015, 13:57
הודעה: #46
(28-Jul-2015 12:55)אריאל כתב:  
(28-Jul-2015 12:23)mordii2 כתב:  להחליף את המזוזות מיד (שרק אריאל לא יקרה את זה ) לדעתי זגורי ואזולאי יכולים לעזור מאוד נכון שזגורי זה לא אותו בחור שהיה ברמת גן אבל אולי אצלנו הדיסק יעבוד טוב בכול מקרה בלי היסטריה אפשר למצוא שחקן במקומו ובינואר נתחזק בשתי שחקנים תותחים (ערן וסבע )

לגיסי היתה תאונה מאד קשה וגיסתי בירשה שנבקש מאנשים להתפלל עבורו... (איש איש וכו') פניתי לחבר מהמילואים, מנהל ישיבה תיכונית. נענה מייד ואמר שבשבת כל בית הכנסת יתפלל עבורו. ביקש פרטים ושם וגם של הפצוע ברכב השני...

למרות שאני מאמין שזה יעזור כמו אמירת "חאמסה חאמסה לפני זריקת קוביות בשש בש, השגתי את הפרטים.

אחרי שנתתי לו את פרטי גיסי, אמרתי שלנהג השני קוראים עבד אל רחמן ולאימו עיישה. התשובה שקיבלתי היתה "לא... אנחנו לא מתפללים עבור לא יהודים"
ואני שואל, על מזוזה לא כשרה אלוהים כן מעניש גויים?

חחח
אני לא סובל את חלק מהדעות שלך אבל אתה אחד החזקים!
28-Jul-2015, 14:02
הודעה: #47
RE: סיום במשחק האימון: אינטרנציונל לייפציג - מכבי נתניה 3-0 מכבי נ
(28-Jul-2015 13:53)טל.מ כתב:  וואלה לאן לקחתם את זה ..... אם אני סבע וקורא את הפורום אני תוהה האם היהודים השתגעו או שזה רק אוהדי נתניה ..

אוהדי נתניה מחפשים תשובות ( ולא יצחק ).

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Jul-2015, 14:32
הודעה: #48
אני בטוח שאם יש מזוזה פסולה גם סבע ירצה שיחליפו אותה והכול היה בהומר הלואי שכולם יהיו בריאים בלי שום קשר לדת שלהם

18-Aug-2015, 15:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2015 על ידי 15:52 אריאל.)
הודעה: #49
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...96&lang=HE
נמצאה הסיבה לפציעות, מחליפים מזוזות...
בגוף הכתבה נכתב:
"מדובר בצעד חריג ולא שגרתי, אך הוא נועד לתת שקט רוחני במתחם האימונים"

ואני מסכים לחלוטין, טוב שמחליפים מזוזות ואני לא ציני.

פרופ' דן אריאלי מאוניברסיטת דיוק ערך מחקר שזכה לפרס "איג-נובל" לרפואה על מחקרו שהוכיח כי תרופות פלצבו יקרות יעילות יותר ממקבילותיהן הזולות.

ולכן אני מציע לקנות מזוזות מאד מאד יקרות!

כשהייתי ראשג"ד בצופים, בטיולים היתי נותן לילדים שהרגישו לא טוב "חצי כדור" שריפא אותם מכאבי הבטן והראש, זה היה חצי סוכרזית...

פעם, אחת המלוות בטיול שהיתה בכיתה י' (אולי טלי סרוסי...) טענה כי כואבת לה הבטן ואמרתי לה שאני מתלבט אם לתת לה חצי כדור או כדור שלם... נתתי לה סוכרזית שלם ואחרי חצי שעה פתחה בריקודי הורה עם הבנות...

אז באמת שאין פסול בהחלפת המזוזות, לא יועיל? גם לא מזיק...

מפגר אבל אופטימי
18-Aug-2015, 22:37
הודעה: #50
אריאל שתהיה בריא... איך דחפת את הפוסט הזה דווקא כאן....

פלצבו זה התרופה עם סיכויי ההחלמה הגבוהים ביותר בעולם הרפואה....
ולגבי המזוזות - בשביל זה המציאו את המונח הזה ׳פלצבו׳. וסליחה מראש לכל המאמינים למיניהם אבל זה נשמע לי כל כך פרימיטיבי העניין הזה עם המזוזות. הורג אותי כל פעם מחדש....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים