שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלכסנדר דוידוב תחילה
11-Jul-2015, 18:27
הודעה: #71
RE: אלכסנדר דוידוב תחילה
רוצים לסיים את השנה במסגרת התקציב...וכשיש לך את פירס במרכז הקישור,ביכולות ובעלות שלו,לא צריך להסחף במחיר הפרטנר שלו...גם 100 k זה גדול על העמדה הזו,מראש לא הייתי מעלה את האפשרות.
אני משוכנע שרוצים את קולה או אנגלובו או סליחי אך המחירים לא ראליים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Jul-2015, 18:58
הודעה: #72
אלכסנדר דוידוב תחילה
אני לא ממש מכיר את דוידוב . הוא יותר קשר אחורי ? כי נתניה כרגע זקוקה לגולרים ובוני משחק. כגרזנים למה אי אפשר להסתפק בפירס פרץ וטגה ? השחקן היחיד כרגע שיודע לבנות הוא סבע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Jul-2015, 19:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jul-2015 על ידי 19:16 mordii2.)
הודעה: #73
אלכסנדר דוידוב תחילה
אייל דוידוב כמשל עם יש שחקן גרזן פנוי ודורה רוצה אז קדימה אבל עם דורה חושב שדוידוב זה השובר שוויון אז אפשר לעשות מאמץ קטן וכן גם אני כמו עידן חידשתי את המינויים לשלושת הילדים ולי למרות שהסיכוי ששני החיליים יגיעו קטן

גל אראל או חנן ממן עדיפים מבחינתי אבל לא אני קובע

11-Jul-2015, 19:18
הודעה: #74
אם כל הכבוד לדוידוב לא ראיתי ממנו גדולות שנה שעברה. אם זאת אין לנו את הפרבילגיה ליפול עם זרים ואם אפשר להביא אותו בעוד מאמץ קטן אז זה הרגע
11-Jul-2015, 19:48
הודעה: #75
אני בדעה שזרים אמורים להיות "בול פגיעה",במידה ולא רק ישראלים.
נדמה לי שההתאחדות מעניקה מענק לקבוצות שמפחיתות את כמות הזרים.
לדווידוב זו השנה האחרונה(החמישית בארץ) שעולה כזר...100k$ שווה ל520k ש"ח+רכב+דירה(כולל כל ההוצאות),עולה כישראלי,800k ש"ח+רכב+דירה.
מה שהופך אותו לשחקן לשנה אחת(שווה ערך למושאל בן 32)ולכן ההצעה שהוא קיבל זה המקסימום(ויותר) שצריך להציע לו.
לגבי עמדת הבלם,צריך לתת צ'אנס נוסף(מחר) למאמן לראות את האוקראיני,במידה והוא לא ממש מאמין בו,צריך להתקדם לכיוון דקל קינן בן ה31 או יא יא פטי בן ה33 וחצי(בגיל הזה לואיס פרח בנתניה),שקראתי אצל פשכצקי ושות ששניהם עלו כמועמדים בשלב כזה או אחר.
שניהם יכולים להיות תוספת הניסיון לעידו/ירין/דודי.
וכאן אנחנו מגיעים לחלק הכי חסר בפאזל...החלק היצירתי.
מכיוון שבקבוצה עניה עסקינן שכרגע יש לה בסה"כ שניים(גג) 3 שחקנים יצירתיים,את המעט כסף(שאין לנו)צריך להשקיע שם ב9 לגיטימי תוצרת הארץ(אזולאי/הירש/גוזלן),או תוצרת חוץ(כאן צריך סבלנות שלא בטוח מצויה) ואם נשאר עודף,צריך"לגנוב"שחקן כנף יצירתי מהליגות הנמוכות(ובראש עולים לי שניים...),כמובן שזה יבוא ע"ח רן רול/נבו מזרחי שאומנם מתאמנים,אך לא הוחתמו.
11-Jul-2015, 20:00
הודעה: #76
בקשר לשחקן כנף אם אתה מתכוון לישראלי אז לדעתי צריך לנסות להביא את טל איילה שחקן עם הרבה כדורגל. אבל הבנתי שהשחקן הזר שהגיע למבחנים הוא יותר שחקן כנף. אני חושב שבאמצע דווקא חסר לנו שחקן כישרוני ליד סבע.
11-Jul-2015, 20:02
הודעה: #77
אלכסנדר דוידוב תחילה
נבו מזרחי מיותר,מקווה שאין לו חוזה. אזולאי, מקווה שזה באמת לא רציני, שחקן לא זול שלא זכור לי ממנו שום דבר חיובי.
מקווה שהברזילאי שנחת אכן ירשים ויהיה בול פגיעה. במצב שכזה ישאר מקום לעוד 2 זרים (בהנחה שיהיה בלם זר). במצב כזה הייתי הולך על חלוץ וקשר עושה משחק.
לגבי דקל קינן, באמת שלא מתלהב. כבד, איטי ונראה מעבר לשיאו.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
11-Jul-2015, 20:07
הודעה: #78
אלכסנדר דוידוב תחילה
(11-Jul-2015 19:48)אייל ס כתב:  אני בדעה שזרים אמורים להיות "בול פגיעה",במידה ולא רק ישראלים.
נדמה לי שההתאחדות מעניקה מענק לקבוצות שמפחיתות את כמות הזרים.
לדווידוב זו השנה האחרונה(החמישית בארץ) שעולה כזר...100k$ שווה ל520k ש"ח+רכב+דירה(כולל כל ההוצאות),עולה כישראלי,800k ש"ח+רכב+דירה.
מה שהופך אותו לשחקן לשנה אחת(שווה ערך למושאל בן 32)ולכן ההצעה שהוא קיבל זה המקסימום(ויותר) שצריך להציע לו.
לגבי עמדת הבלם,צריך לתת צ'אנס נוסף(מחר) למאמן לראות את האוקראיני,במידה והוא לא ממש מאמין בו,צריך להתקדם לכיוון דקל קינן בן ה31 או יא יא פטי בן ה33 וחצי(בגיל הזה לואיס פרח בנתניה),שקראתי אצל פשכצקי ושות ששניהם עלו כמועמדים בשלב כזה או אחר.
שניהם יכולים להיות תוספת הניסיון לעידו/ירין/דודי.
וכאן אנחנו מגיעים לחלק הכי חסר בפאזל...החלק היצירתי.
מכיוון שבקבוצה עניה עסקינן שכרגע יש לה בסה"כ שניים(גג) 3 שחקנים יצירתיים,את המעט כסף(שאין לנו)צריך להשקיע שם ב9 לגיטימי תוצרת הארץ(אזולאי/הירש/גוזלן),או תוצרת חוץ(כאן צריך סבלנות שלא בטוח מצויה) ואם נשאר עודף,צריך"לגנוב"שחקן כנף יצירתי מהליגות הנמוכות(ובראש עולים לי שניים...),כמובן שזה יבוא ע"ח רן רול/נבו מזרחי שאומנם מתאמנים,אך לא הוחתמו.

זו בדיוק הסיבה שאני לא סגור שאני מבין את המרדף אחרי דוידוב או פאפאדופולוס אלא אם כן מדובר בשחקנים יצירתיים סטייל דג׳אני.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Jul-2015, 20:07
הודעה: #79
דקל קינן? אם מחתימים בלם זר יש כבר ארבעה בלמים בסגל, למה צריך עוד בלם?!
ואם כבר עוד בלם, אז עיאד חבשי, יהיה בלם גדול עוד שנה-שנתיים.
11-Jul-2015, 20:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jul-2015 על ידי 20:40 אייל ס.)
הודעה: #80
לא מחווה דעה ומחלק ציונים לשחקנים.
א.יש 3 בלמים .
ב.צריך מבוגר אחראי במרכז ההגנה.
ג.אני ממש לא מחובבי דקל,אך למרות החוסר מהירות שלו הוא צבר ב10 עונות האחרונות מאות משחקים בקבוצות שונות בארץ ובחו"ל.
ד.בעמדת הבלם הניסיון מכפר על מהירות
ה.לתחושתי,קינן לא ישחק בנתניה.

טל....היחידים שרודפים אחרי השניים הם אתרי האינטרנט.

(11-Jul-2015 20:02)אלון כתב:  נבו מזרחי מיותר,מקווה שאין לו חוזה. אזולאי, מקווה שזה באמת לא רציני, שחקן לא זול שלא זכור לי ממנו שום דבר חיובי.
מקווה שהברזילאי שנחת אכן ירשים ויהיה בול פגיעה. במצב שכזה ישאר מקום לעוד 2 זרים (בהנחה שיהיה בלם זר). במצב כזה הייתי הולך על חלוץ וקשר עושה משחק.
לגבי דקל קינן, באמת שלא מתלהב. כבד, איטי ונראה מעבר לשיאו.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
גם רול וגם נבו (מהמתאמנים הוותיקים) לא חתומים.
לגבי אזולאי,עשה עונות יפות בכ"ס חיפה קרית שמונה ובית"ר ירושלים.שנה אחרונה התפספס בהפועל ת"א ולמרות זאת היה שחקן לגיטימי גם בעונה שעברה.
לסבר ת'אוזן(ובעיקר את העין),איתי שכטר במהלך 3 עונות מלאות במכבי נתניה הבקיע 20 שערי ליגה.
ולגבי המחיר.....ההצעה של הפועל ת"א כוללת סבסוד של 50% ויותר....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 21 אורחים