שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אבו עביד על הכוונת של מכבי ת"א, הפועל וק"ש
17-Jun-2015, 18:53
הודעה: #171
RE: אבו עביד על הכוונת של מכבי ת"א, הפועל וק"ש
מבחינת מצב הקבוצה, גם אם היא לא תביא רוכש אלא תמצא פתרון לנושא ההלוואה, מדובר במהלך
שיכול להעניק חיים.
הכל תלוי ביכולת לגייס הלוואה ( קשה להאמין שבזמן כה קצר ניתן לעשות משהו אחר..) , אני מאמין כי ככל שיימצא פתרון לנושא
ההלוואה וסגירת ה"בור" , יקל על הגורמים שמעוניינים לתרום ולסייע להמשיך לעשות זאת.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Jun-2015, 9:30
הודעה: #172
(16-Jun-2015 23:00)טל.מ כתב:  תגיד לי בכנות .. נראה לך שיש לי סבלנות לחכות למשיח ..? שביום מין הימים יגיע יהודי עשיר וטוב לב ..? מה אני קופת גמל ? אני חי את הכאן והעכשיו. מה הקשר לפסימיות ? אדם שעוסק במקצוע ריאלי צריך להיות מחובר בקטנה למציאות לא ? חוץ מזה על מה אתה עונה בכלל ...? אני עניתי לחטב שמפנטז על פירוק .. מה הקשר לפסימיות שלי. תשאר צמוד לנושא. איך פירוק בדיוק יציל אותנו ? נרד ליגה וכנראה נשאר שם לא מעט . זו הפנטזיה שלך ? של חטב ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

טל אני ממש לא מפנטז על פירוק אבל אני מאד ריאלי ולא רואה את המיליונר (בטח לא תשובה) שמגיע ושם פה 30 מיליון וכדי לבנות משהו...
ולחשוב ששוב יהיה פה טלאי על טלאי לא בא לי מעדיף להתמודד עם האמת לפרק את העסק ולבנות מחדש כששני דברים אסור לנגוע במהלך הפירוק מתקנים ומחלקת נוער ...כל השאר חדדדדדש
18-Jun-2015, 9:36
הודעה: #173
אני לא יודע מה יעשה המפרק אבל הוא בטח לא ישאל אותנו. מפרק תפקידו להחזיר חובות לא להציל קבוצות כדורגל ..
אני לעומתך לא חושב שבזכות המפרק תבנה כאן קבוצה לתפארת. אולי שנה ראשונה ושניה ינסו להניח יסודות , אחכ הכל יתנהל כמו היום, טלאי על טלאי כי זה מה יש.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Jun-2015, 10:08
הודעה: #174
(18-Jun-2015 9:30)דוד חטב כתב:  
(16-Jun-2015 23:00)טל.מ כתב:  תגיד לי בכנות .. נראה לך שיש לי סבלנות לחכות למשיח ..? שביום מין הימים יגיע יהודי עשיר וטוב לב ..? מה אני קופת גמל ? אני חי את הכאן והעכשיו. מה הקשר לפסימיות ? אדם שעוסק במקצוע ריאלי צריך להיות מחובר בקטנה למציאות לא ? חוץ מזה על מה אתה עונה בכלל ...? אני עניתי לחטב שמפנטז על פירוק .. מה הקשר לפסימיות שלי. תשאר צמוד לנושא. איך פירוק בדיוק יציל אותנו ? נרד ליגה וכנראה נשאר שם לא מעט . זו הפנטזיה שלך ? של חטב ?

טל אני ממש לא מפנטז על פירוק אבל אני מאד ריאלי ולא רואה את המיליונר (בטח לא תשובה) שמגיע ושם פה 30 מיליון וכדי לבנות משהו...
ולחשוב ששוב יהיה פה טלאי על טלאי לא בא לי מעדיף להתמודד עם האמת לפרק את העסק ולבנות מחדש כששני דברים אסור לנגוע במהלך הפירוק מתקנים ומחלקת נוער ...כל השאר חדדדדדש

חטב רק תחשוב שהמפרק מציא את נתניה למכירה ומי שקונה זה סוחר הילדים מה תגיד אז שנהיה מכבי טוברוק נתניה ?

18-Jun-2015, 10:12
הודעה: #175
גם אלונה ברקת לקחה את ב"ש מאלי ז'ינו בסכום הקרוב ל10 מיליון ש"ח, עוד כשהקבוצה הייתה בלאומית. אם יש רוכש רציני שמוכן לשים כסף ולהשקיע בקבוצה אז החוב לא אמור להוות בעיה. אם ישנם אנשים טובים שמוכנים לעזור מהצד ולנסות לגרום לקבוצה רק להישאר עם הראש מעל המים אז נושא החוב הוא בעיה גדולה.
בכל מקרה אני עדיין לא מבין איך ולמה אף אחד לא פועל כנגד אלי שגב...
18-Jun-2015, 10:33
הודעה: #176
אלון אמר דבר חשוב מאוד.
אם מישהו באמת רוצה את מכבי נתניה וגם יש לו את הכסף בשביל התענוג המפוקפק- 10 מיליון ש"ח זה לא הרבה כסף.
זה הרבה פחות ממה שתעלה היום הפועל ת"א, זה הרבה פחות ממה שתעלה היום בית"ר י-ם שהיא קבוצה ללא מתקנים ומשלמת המון כסף רק על הזכות להתאמן בבית וגן. בשתי הקבוצות האלה צריך להשקיע הרבה יותר מאשר בנתניה כל שנה.
כנראה שאף אחד לא רוצה. לא קל לשכנע אנשים לבוא לכדורגל הישראלי. אבל אם כבר מישהו רוצה, ואין לו זיקה לקבוצה מסויימת(סטייל תשובה-נתניה, האחים לוי-בית"ר, מאיר שמיר-הפועל פ"ת) אני באמת לא מבין למה לא נתניה ובאמת ש 10 מיליון ש"ח בהנחה שהחוצפן מאפריקה לא יצוץ עם דרישות- זה לא הרבה כסף בשביל לקבל קבוצה מסודרת מבחינת מתקנים, עם מחלקת נוער מוכחת מהטובות בארץ.
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (1818-0606-2015201520152015)
18-Jun-2015, 10:49
הודעה: #177
(18-Jun-2015 10:12)אלון כתב:  גם אלונה ברקת לקחה את ב"ש מאלי ז'ינו בסכום הקרוב ל10 מיליון ש"ח, עוד כשהקבוצה הייתה בלאומית. אם יש רוכש רציני שמוכן לשים כסף ולהשקיע בקבוצה אז החוב לא אמור להוות בעיה. אם ישנם אנשים טובים שמוכנים לעזור מהצד ולנסות לגרום לקבוצה רק להישאר עם הראש מעל המים אז נושא החוב הוא בעיה גדולה.
בכל מקרה אני עדיין לא מבין איך ולמה אף אחד לא פועל כנגד אלי שגב...

אם..ואין!
18-Jun-2015, 11:01
הודעה: #178
יש. יש את רועי דניאל יש את אורליצקי יש את משטרת ישראל. זה שכולם כהגדרתך דוחפים את האצבע לתחת ולא עושים כלום זה נושא אחר. זה שרועי דניאל לא מגיש תלונה למשטרה ואני משוכנע שבתור עוד הוא ידע להתפלפל עם זה, זה שאורליצקי לא עושה כלום, זה שההתאחדות שותקת ולא מקימה גוף שיחקור מה קורה כאן, מבהיר שאין צורך בקיומו של הענף העלוב הזה בארץ.

18-Jun-2015, 11:13
הודעה: #179
(18-Jun-2015 11:01)טל.מ כתב:  יש. יש את רועי דניאל יש את אורליצקי יש את משטרת ישראל. זה שכולם כהגדרתך דוחפים את האצבע לתחת ולא עושים כלום זה נושא אחר. זה שרועי דניאל לא מגיש תלונה למשטרה ואני משוכנע שבתור עוד הוא ידע להתפלפל עם זה, זה שאורליצקי לא עושה כלום, זה שההתאחדות שותקת ולא מקימה גוף שיחקור מה קורה כאן, מבהיר שאין צורך בקיומו של הענף העלוב הזה בארץ.

רועי דניאל שכיר במכבי נתניה,למעסיק שלו קוראים אלי שגב וכל עוד רועי שכיר והמעסיק שלו הוא אלי שגב,הוא מוגבל ביכולותיו ובגחמות אוהדי הקבוצה.
זה נכון שהוא יכול לשבור את הכלים וללכת הביתה,זה נכון שבמקרה כזה לא ישאר מי שיכבה את האור.
18-Jun-2015, 12:51
הודעה: #180
(18-Jun-2015 11:13)אייל ס כתב:  
(18-Jun-2015 11:01)טל.מ כתב:  יש. יש את רועי דניאל יש את אורליצקי יש את משטרת ישראל. זה שכולם כהגדרתך דוחפים את האצבע לתחת ולא עושים כלום זה נושא אחר. זה שרועי דניאל לא מגיש תלונה למשטרה ואני משוכנע שבתור עוד הוא ידע להתפלפל עם זה, זה שאורליצקי לא עושה כלום, זה שההתאחדות שותקת ולא מקימה גוף שיחקור מה קורה כאן, מבהיר שאין צורך בקיומו של הענף העלוב הזה בארץ.

רועי דניאל שכיר במכבי נתניה,למעסיק שלו קוראים אלי שגב וכל עוד רועי שכיר והמעסיק שלו הוא אלי שגב,הוא מוגבל ביכולותיו ובגחמות אוהדי הקבוצה.
זה נכון שהוא יכול לשבור את הכלים וללכת הביתה,זה נכון שבמקרה כזה לא ישאר מי שיכבה את האור.

אז יש את אדון אורליצקי וההתאחדות לכדורגל. אם מכבי נתניה היתה מזיזה למישהו מהגופים האלה אני משוכנע שזה לא היה עובר בשתיקה. יש בכלל איזושהי התנהלות משפטית מולו ? מחר האיש הזה נוחת בארץ - מישהו עוצר אותו ? צו עיכוב יציאה ?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים