שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש דיירת נוספת לאיצטדיון?
24-May-2015, 6:24
הודעה: #21
RE: יש דיירת נוספת לאיצטדיון?
עידן אני מקפיד לא לפגוע ב"ילדי נתניה"
ואם במחויבויות עסקינן,יש מספיק דוגמאות מהשמות שהזכרת,שמחויבות זו לא דרך הארץ שלהם ולעומת דוגמאות שונות מ"שכירי חרב".
לצערנו,לא כולם דודי תירם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-May-2015, 9:36
הודעה: #22
(24-May-2015 6:24)אייל ס כתב:  עידן אני מקפיד לא לפגוע ב"ילדי נתניה"
ואם במחויבויות עסקינן,יש מספיק דוגמאות מהשמות שהזכרת,שמחויבות זו לא דרך הארץ שלהם ולעומת דוגמאות שונות מ"שכירי חרב".

אייל ידוע לך מה המצב כרגע ? שלמו לשחקנים ? יש דיבורים עם מאמן ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
24-May-2015, 9:39
הודעה: #23
(24-May-2015 9:36)mordii2 כתב:  

אייל ידוע לך מה המצב כרגע ? שלמו לשחקנים ? יש דיבורים עם מאמן ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

אין לי שמץ.
24-May-2015, 9:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-May-2015 על ידי 10:00 עידן444.)
הודעה: #24
אני כבר מזמן לא חושב ששחקני בית יותר נאמנים ומחויבים משחקני רכש. עובדה שלאותו ערב בכיכר הגיעו שני שחקני רכש ורק שחקן בית אחד!!!!! אם תשאל אותי, מחפיר!
אבל אני כן חושב ששחקן מושאל מחויב פחות. בהפועל פ"ת זה פשוט היה נראה רע... בסכנין היתה קצת יותר מחויבות כי כל המושאלים שלהם היו שחקנים מהמגזר ובאופן טבעי יש להם מחויבות כשהם משחקים בסכנין.
24-May-2015, 11:27
הודעה: #25
מחויבות???? סמל??? הקרבה?
יש כאן אנשים שתקועים בשנת 1978.
24-May-2015, 11:59
הודעה: #26
(24-May-2015 11:27)פיליפצוק כתב:  מחויבות???? סמל??? הקרבה?

כן, מה לדעתך השאיר את עכו בליגה? כישרון? מה הוריד את אשדוד הפועל פ״ת ליגה? נראה לך ששחקנים שם נתנו את התחת? בנתניה בלי כסף אנשים נתנו את התחת יותר מאשר באשדוד. ואני שוב אומר, אין קשר לשחקני בית או לא... כשנתניה יורדת ליגה שחקני הבית בורחים ראשונים...
ועדיין, אין לי ספר ששחקנים שמשחקים בכפר סבא ובטח רעננה ירצו לבוא לנתניה במידה והיא מסודרת, כי זה קידום בשבילם, ובטח אם הם גדלו כאן. קחו דוגמה את יניב לביא... כל עונה היה מחכה לפניה, כל עונה הדוד שלו החה מנסה לשדך... למה? כי נחמד לו יוצר ברעננה מול 50 צופים? בחיים לא! ולמה רוני לוי בא לכאן בינואר? אם זו היתה אשדוד או מכבי פ״ת הוא היה בא? כן יש זיקה במידה מסויימת.
24-May-2015, 15:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-May-2015 על ידי 15:03 פיליפצ'וק.)
הודעה: #27
(24-May-2015 11:59)עידן444 כתב:  

כן, מה לדעתך השאיר את עכו בליגה? כישרון? מה הוריד את אשדוד הפועל פ״ת ליגה? נראה לך ששחקנים שם נתנו את התחת? בנתניה בלי כסף אנשים נתנו את התחת יותר מאשר באשדוד. ואני שוב אומר, אין קשר לשחקני בית או לא... כשנתניה יורדת ליגה שחקני הבית בורחים ראשונים...
ועדיין, אין לי ספר ששחקנים שמשחקים בכפר סבא ובטח רעננה ירצו לבוא לנתניה במידה והיא מסודרת, כי זה קידום בשבילם, ובטח אם הם גדלו כאן. קחו דוגמה את יניב לביא... כל עונה היה מחכה לפניה, כל עונה הדוד שלו החה מנסה לשדך... למה? כי נחמד לו יוצר ברעננה מול 50 צופים? בחיים לא! ולמה רוני לוי בא לכאן בינואר? אם זו היתה אשדוד או מכבי פ״ת הוא היה בא? כן יש זיקה במידה מסויימת.

צא צא מהסרט שאתה חי בו, אתה אוהד קבוצת פח לצערי שחיה על הזיכרונות העבר עוד שהטלוויזיה היתה בשחור לבן ובשנת 2015 אף אחד כבר לא סופר.
רוני לוי הגיע לנתניה כי הוא הבין שהוא חייב לחזור לאמן ובזכות ההגעה שלו למכבי נתניה הוא קיבל את מכבי חיפה שזו בעצם היתה המטרה העיקרית והאמיתית שלו.
השמועה אומרת גם שרוני לוי קיבל מסרים מסביבתו של יעקב שחר אחרי פיטורי סטונויביץ שכדאי לו לקחת קבוצה בליגת העל במהרה ולחזור לעניינים כדי שיוכל לקבל את מכבי חיפה בקיץ.

לגבי סיבות לירידה או עליה, זה הכל בגלל החלטות ניהוליות כאלו או אחרות, יחסים בתוך המועדון והרבה הרבה מזל, תפסיק לעשות מהליגה העקומה הזו יותר ממה שהיא.
24-May-2015, 15:46
הודעה: #28
את מכבי נתניה השאיר רוני לוי,נקודה.
ללא רוני,כל העלק מחויבות +העלק מקצועיניות של הצוות המקצועי היו משאירים קבוצה אחרת+מפרקים אותנו.
24-May-2015, 17:13
הודעה: #29
(24-May-2015 15:01)פיליפצוק כתב:  
(24-May-2015 11:59)עידן444 כתב:  

צא צא מהסרט שאתה חי בו, אתה אוהד קבוצת פח לצערי שחיה על הזיכרונות העבר עוד שהטלוויזיה היתה בשחור לבן ובשנת 2015 אף אחד כבר לא סופר.
רוני לוי הגיע לנתניה כי הוא הבין שהוא חייב לחזור לאמן ובזכות ההגעה שלו למכבי נתניה הוא קיבל את מכבי חיפה שזו בעצם היתה המטרה העיקרית והאמיתית שלו.
השמועה אומרת גם שרוני לוי קיבל מסרים מסביבתו של יעקב שחר אחרי פיטורי סטונויביץ שכדאי לו לקחת קבוצה בליגת העל במהרה ולחזור לעניינים כדי שיוכל לקבל את מכבי חיפה בקיץ.

לגבי סיבות לירידה או עליה, זה הכל בגלל החלטות ניהוליות כאלו או אחרות, יחסים בתוך המועדון והרבה הרבה מזל, תפסיק לעשות מהליגה העקומה הזו יותר ממה שהיא.
לפעמים אתה מדבר בטעם ואני אפילו אוהב לקרוא אותך ולפעמים אתה כל כך בטוח בעצמך שתכלס אתה סתם מבלבל במוח... עובדה שרוני לוי סירב להצעות שהיו לו כולל מהאימפריה מרעננה אחרי הפיטורים של חיים סילבס.
מעבר לזה, קצת צניעות לא תזיק לך... הרי רק לפני חודש דיברת בביטחון שרוני לוי לא הולך למכבי חיפה.
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (2424-0505-2015201520152015)
24-May-2015, 18:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-May-2015 על ידי 18:47 אופיר34.)
הודעה: #30
מסכים עם עידן.
משה, לא יודע מה נפל עליך (משער שהסיטואציה הנוכחית אחראית לזה) אבל נראה לי שאתה קצת מפריז ומגזים ברמת התיאורים שאתה זורק פה לאחרונה. כולנו מודעים למצב וכולנו מכירים את הסחורה שיש לנו ביד. לא גרעון של מליון ולא גרעון של 13 מליון ישנו את המותג (סליחה על הביטוי...) הזה שנקרא מכבי נתניה.
אתה מזלזל בהיסטוריה, אתה מזלזל בשחקנים שהקבוצה הזאת ייצרה, אתה מזלזל במתקנים שיש פה, אתה מזלזל במחלקת הנוער, אתה מזלזל בעשרות אלפים שאוהבים את הקבוצה (גם אם רובם לא מוכיחים את זה בשטח), בקיצור הפכת אותנו לבית"ר כפר יונה וזה עוד אם אני תופס אותך ביום שאתה רגוע....
אז ידידי שתה מים, תרגע ותהיה הגיוני. כל מה שאתה מזלזל בו כל כך ברב קבוצות ליגת העל לא קיים בכלל.
כן, המצב קשה ,המצב פקטט וכרגע לא רואים את האור, זה עדיין לא אומר שבתרחיש הקשה אנחנו נמחקים מהמפה. אנחנו פה חיים ובועטים ולא משנה באיזה ליגה זה יהיה. בסופו של דבר גם את העגלה הזאת יוציאו מהבוץ (בשאיפה שעוד נזכה לראות את זה מתקיים עוד בימנו....)
האמן לי ,אם זה קרה בב"ש אין סיבה שלא יקרה פה....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים