שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פירוק, כן או לא?
03-May-2015, 17:22
הודעה: #11
RE: פירוק, כן או לא?
(03-May-2015 16:51)אלון כתב:  
(03-May-2015 15:57)אייל ס כתב:  אלון,גם כדי להתחיל מאפס צריך מישהו..

אז אם ה"מישהו" הזה לא רוצה את המועדון כשעוד יש בו משהו, אז אולי כדאי לפרק הכל ולא לחיות באשליות.
השנה הזו נמשכה מעל ומעבר ונראית כטלאי על טלאי. גורם אלמוני גייס הלוואה, גורם אלמוני מימן את החוזה של השוער, גורם אלמוני עשה ככה וככה...
שוב, אם ישנם לא מעט אנשי עסקים שאוהבים ויכולים להרשות לעצמם את הצעצוע הזה אך לא מעוניינים לקחת אחריות עליו אז לא נותרת ברירה אלא לפרק, להתחיל מאפס או לא להתחיל בכלל. החלטות צריך לקבל...
רק אח"כ אל תתפלאו שלאוהדים נמאס...

לא מכיר איש עסקים שאוהב את המועדון ורוצה את המועדון ומסוגל להחזיק אותו.
.כל אותם אנשים שמסתובבים מסביב מסוגלים לתרום ולעזור ולפתור בעיה נקודתית ולסייע בנקודה אחרת,אך לסגור גרעון של 16 מיליון ולהשקיע כל שנה 4/5 מיליון(כשלעולם הכסף הזה לא יחזור),זו משימה שגדולה על אותם אנשי עסקים שגם אוהבים וגם רוצים(דגש על אוהבים ורוצים בו זמנית).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-May-2015, 17:24
הודעה: #12
אבל אייל עוד 12 יום אם לא יהיה משכורת לפי החוזה של קאיודה הוא משוחרר אוטמטי בחינם
אז מה עושים ?? הגרעון יגדל ל 20
03-May-2015, 17:30
הודעה: #13
(03-May-2015 17:24)mordii2 כתב:  אבל אייל עוד 12 יום אם לא יהיה משכורת לפי החוזה של קאיודה הוא משוחרר אוטמטי בחינם
אז מה עושים ?? הגרעון יגדל ל 20

כתפי צרות מלקחת את מכבי נתניה על עצמי,בעבר עשיתי לא מעט(הרבה יותר מרוחב כתפי),על מנת שהקבוצה תשרוד עד שיגיע רוכש.
.הגיעו רוכשים,קיוינו לטוב..והמצב הפך לכמעט בלתי הפיך.
אני סיימתי את משמרתי בעונה שעברה,אשמח לסייע במידה ויהיו אנשים רצינים בעלי דרך,דגש על לסייע וממש לא להוביל או להיות מושיע(או חלק ממושיעים).
03-May-2015, 17:32
הודעה: #14
אני מקווה שהיום גם אופירע וגם אינשטיין ידברו וישאלו וילחצו על כול מי שצריך חבל שאף אחד מהארגון לא יעלה לשידור
03-May-2015, 17:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-May-2015 על ידי 17:43 ORENARIEL.)
הודעה: #15
תודה לאלי שגב שהצליח להרוס את המועדון שאנו כל כך אוהבים , כנראה שכולם כבר מיואשים , הספינה טובעת וכולם בורחים .
יש רק חובות במקום מישהו שיביא כסף , המאמן הולך ,השחקנים הכי טובים שלנו גם כן , אין נוער מספיק טוב , הקהל כבר יברח לבד.
גם ככה נרד ליגה עונה הבאה אז כל ההשארות הזו לא שווה כלום .
תעירו אותי כשהסיוט הזה יגמר ויבוא רוכש בסדר גודל של תשובה לא פחות מזה
03-May-2015, 17:42
הודעה: #16
כנראה שתצטרך לישון הרבה זמן ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-May-2015, 18:45
הודעה: #17
פירוק, כן או לא?
(03-May-2015 17:40)ORENARIEL כתב:  תודה לאלי שגב שהצליח להרוס את המועדון שאנו כל כך אוהבים , כנראה שכולם כבר מיואשים , הספינה טובעת וכולם בורחים .
יש רק חובות במקום מישהו שיביא כסף , המאמן הולך ,השחקנים הכי טובים שלנו גם כן , אין נוער מספיק טוב , הקהל כבר יברח לבד.

אלי שגב לא הרס את המועדון שאתה כ״כ אוהב, הוא בסה״כ דחה את הקץ בשנתיים. הוא השאיר אותך בדיוק באותו מקום שהגיע אליו, רק כשהפעם זה בליגת העל עם קצת יותר חובות...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
03-May-2015, 19:35
הודעה: #18
(03-May-2015 18:45)אלון כתב:  
(03-May-2015 17:40)ORENARIEL כתב:  תודה לאלי שגב שהצליח להרוס את המועדון שאנו כל כך אוהבים , כנראה שכולם כבר מיואשים , הספינה טובעת וכולם בורחים .

אלי שגב לא הרס את המועדון שאתה כ״כ אוהב, הוא בסה״כ דחה את הקץ בשנתיים. הוא השאיר אותך בדיוק באותו מקום שהגיע אליו, רק כשהפעם זה בליגת העל עם קצת יותר חובות...

13 מיליון,זה ממש לא קצת יותר,זה ההבדל בין להיות או לחדול.
03-May-2015, 20:03
הודעה: #19
פירוק, כן או לא?
אם אני לא טועה לפני שנתיים כולם שיבחו את שגב ומאור שהצילו אותנו מפירוק. אם אני זוכר נכון, אפילו אתה איל, אמרת שאם שגב ומאור לא היו לוקחים את הקבוצה אזי לא היינו פותחים את העונה והיינו הולכים לפירוק. אותו מצב מלפני שנתיים, אם אין מישהו רציני שיכול לקחת עליו את הקבוצה אז כל פעם נדחה את הקץ בעוד קצת...

03-May-2015, 20:39
הודעה: #20
שיבחתי זה נכון,התרשמתי שהגיעו שני אנשים הגיוניים
מצד שני למי שממש קרוב אלי,כולל חברנו המשותף כבר בתחילת הדרך אמרתי שמשהו לא מסתדר לי.
לגבי ההצלה זה נכון,אך להציל מועדון שחייב 3 מיליון יכולים לא מעט,16 זה כבר אופרה אחרת,.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים