שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שדרת היהלומים
07-Apr-2015, 23:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Apr-2015 על ידי 23:45 ORENARIEL.)
הודעה: #41
RE: שדרת היהלומים
מה שבטוח ששלום תקווה יהיה בשדרה הזאת.. מי שיזם את הרעיון כבר קבע , כמו שעידן ציטט:

"מיד אחרי טקס חנוכת הרחוב, בכוונתי לגבש צוות, בו יהיו חברים גם אנשי כדורגל עם זיקה למועדון, שיכין קריטריונים לקבלת 'יהלום' בשדרה", חשף בנימיני. "הקריטריונים יהיו מבוססים, בין השאר, על נתונים סטטיסטיים כמו מספר העונות ומספר המשחקים בקבוצה, אך ניתן גם מספיק מקום לגמישות, כדי ששחקנים שכיכבו במועדון, ויצאו לשחק בחו"ל, כמו שלום תקווה ודוד פיזנטי, לא יקופחו. כמובן שנצטרך לחשוב על קריטריון נפרד לשחקנים זרים בולטים, כמו פיטר קרגיל למשל".
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Apr-2015, 11:08
הודעה: #42
(07-Apr-2015 23:25)אריאל כתב:  תסלחו לי שלא הבנתי, אבל אם לשדרה קוראים "שדרת היהלומים", למה צריך שמות של שחקנים?
שדרת היהלומים זה שדרת היהלומים נקודה

האם הכוונה שכל רחוב שיוצא ממנה יקבל שם של שחקן ספציפי?

ממש לא הבנתי.

ואם מישהו היה מאמץ את הרעיון שניסיתי למכור (בחינם), לא היתה בעיה והיה מקום לכווווולם.
ברחבה לפני הכניסה לאיצטדיון ליחד מקום כמו בשדרת הכוכבים האמיתית בארה"ב שבה כל שחקן יטביע את כף רגלו בבטון ויחתום. קצת בטון לא עולה ממש כסף, מקום יש לכולם, כולל פוליטיקאים, מאמנים, מעסים ועסקנים...
ואז לפני משחק עוברים עם הילד ומראים לו את השמות וכולם מרוצים

אריאל, אני חושב שמדובר בדיוק באותו רעיון. "טביעת כף רגל של כל שחקן בבטון" ו"כל שחקן יקבל יהלום בשדרה" נשמע לי אותו דבר. והאמת, אני מסכים אתך. למה להגביל לעשרה או לשלושים? אני אומר - תנו גם לצבי שיינפלד יהלום. תנו גם ליעקב שמואל יהלום. תנו גם לנחייסי יהלום. יש מקום לכולם.
08-Apr-2015, 12:23
הודעה: #43
(08-Apr-2015 11:08)shraga כתב:  
(07-Apr-2015 23:25)אריאל כתב:  תסלחו לי שלא הבנתי, אבל אם לשדרה קוראים "שדרת היהלומים", למה צריך שמות של שחקנים?

ממש לא הבנתי.

ואם מישהו היה מאמץ את הרעיון שניסיתי למכור (בחינם), לא היתה בעיה והיה מקום לכווווולם.
ברחבה לפני הכניסה לאיצטדיון ליחד מקום כמו בשדרת הכוכבים האמיתית בארה"ב שבה כל שחקן יטביע את כף רגלו בבטון ויחתום. קצת בטון לא עולה ממש כסף, מקום יש לכולם, כולל פוליטיקאים, מאמנים, מעסים ועסקנים...

אריאל, אני חושב שמדובר בדיוק באותו רעיון. "טביעת כף רגל של כל שחקן בבטון" ו"כל שחקן יקבל יהלום בשדרה" נשמע לי אותו דבר. והאמת, אני מסכים אתך. למה להגביל לעשרה או לשלושים? אני אומר - תנו גם לצבי שיינפלד יהלום. תנו גם ליעקב שמואל יהלום. תנו גם לנחייסי יהלום. יש מקום לכולם.

חוזר על מה שכתבתי בתחילת הפוסט הזה...כל כך לא חשוב כרגע העניין הזה לטעמי.
חשוב שכל פרנסי העיר יעסקו בעזרה למציאת רוכש או רוכשים.
שידאגו להקל על מכבי נתניה בדמי שימוש באצטדיון וכו'...
כוכבים, בטון, ושאר ירקות, אחרי שנדע שיש לנו קבוצה לגיטימית ללא חובות בליגת העל.
The following 1 user Likes nitzan's post:
אלון (0808-0404-2015201520152015)
08-Apr-2015, 20:41
הודעה: #44
(08-Apr-2015 11:08)shraga כתב:  

ממש לא הבנתי.

ליעקב שמואל מגיע לפני רבים וטובים שהוזכרו כאן,בניגוד לאותם שמות הוא היה שותף פעיל לאליפות הראשונה ולעוד כמות פעילה גדולה משל אותם שמות זוהרים.
09-Apr-2015, 2:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Apr-2015 על ידי 2:07 omri19990.)
הודעה: #45
צ'רנוחה, ג'ורג' בורבה,יוז'י סורינוב

מעוז ההגנה אהבתי בעיקר -חיים בר

https://vimeo.com/124466720
09-Apr-2015, 14:55
הודעה: #46
כדי שזה לא יהיה מסחרה, צרך להגדיר קריטריונים פשוטים וברורים, כמו:
- רוב הקריירה של השחקן בארץ הייתה בנתניה (לדוגמא ראובן עטר ואיציק זוהר שהיו שחקנים נפלאים, לא זכאים לכוכב כי הם שיחקו רוב הקריירה במועדון אחר)
- שיחק בנבחרת ישראל, למעט חריגים (נניח היו קפטן בקבוצה)

וכל שנה לבחור רק חמישה שיכנסו להיכל, כך שיתחילו עם הראויים ביותר ולאט לאט יכנסו השאר.
09-Apr-2015, 15:22
הודעה: #47
עודד מכנס למיטב זכרוני לא שיחק בנבחרת או שהיה. לו מספר קטן של הופעות( אחיו גדי לעומתו שיחק בנבחרת בקביעות)
09-Apr-2015, 16:33
הודעה: #48
(09-Apr-2015 15:22)חזום חזום כתב:  עודד מכנס למיטב זכרוני לא שיחק בנבחרת או שהיה. לו מספר קטן של הופעות( אחיו גדי לעומתו שיחק בנבחרת בקביעות)

עודד מכנס שיחק בנבחרת ישראל בתקופה של שש שנים, כולם כשהיה שחקן מכבי נתניהת והיה ברוב הקריירה שלו במכבי נתניה. אפילו אם הוא לא היה זוכה עם נתניה בארבע אליפויות (מתוך חמש), עדיין הוא המועמד הראשון להיבחר (אולי שפיגלר ראוי להיכנס לפניו).
09-Apr-2015, 17:07
הודעה: #49
שדרת היהלומים
הקריירה של מכנס בנבחרת לצערי היתה אפסית והיתה ביחס הפוך ליכולתו בליגה. לרוב הוא לא הוזמן ואם כבר כן בקושי שיחק. דמתי וטבק ואולי עוד מישהו ששכחתי תמיד הועדפו על פניו. מודה שאף פעם לא הבנתי את ההתעלמות ממנו ומלביא ששנים זכו במלכות השערים ועדיין הנבחרת היתה חסומה לגביהם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Apr-2015, 20:14
הודעה: #50
היו לעודד מכנס 14 הופעות רשמיות בנבחרת (ועוד כמה במשחקים לא רשמיים). באמת שמעט מדי ביחס ליכולת שלו. וללביא היו רק שתי הופעות.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים