שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בגלובס של היום
12-Feb-2015, 10:52
הודעה: #11
RE: בגלובס של היום
(12-Feb-2015 10:47)זאב רווח כתב:  אייל כמה כסף רק על חוזי השחקנים ? היום לא בתחילת עונה

לא יודע מה היה בתחילת העונה ולא יודע מה היום,יודע מה פרסם גלובס אתמול בלילה ובניגוד לעיתונאי הספורט שמוזנים מאינטרסנטים,גלובס מקבל את החומר מההתאחדות.

בעונה שנפרדנו מהקופסא וזכינו במקום רביעי ופרקנו את מרבית קבוצות הליגה ושיחקו במחוזותינו חן עזרא ודג'אני ששכרם היה כ135 אלף דולר נטו ועוד רבים וטובים שגרדו את ה100 משני הצדדים,תקציב השכר היה בן 7 ספרות ולכן לא ברור לי איך ניהלו משא ומתן ואיך סגרו שכר ומי קיבל וכמה ועוד ועוד ועוד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Feb-2015, 10:54
הודעה: #12
תגדירו גניבה...?
לדעתי כשאיש מקצוע ששנים בתחום רואה שבעל הבית עושה שטויות של ילד מפגר בגן שושנה כמו להחתים מאמן נוער ב-14000 ₪ נטו לחודש ולא נשכב על הגדר בשביל שזה לא יקרה...אז גם הוא שותף...
ויש עוד מלא דוגמאות אבל היינו שם ויצאנו לדרך חדשה ושכחנו מי שלא יישכח וכנראה ישלם עד יומו האחרון...
12-Feb-2015, 10:55
הודעה: #13
נו עזוב זה כמו שאמרתי לך
יהיה קשה עד סיום העונה אלי שגב בדרך לא דרך יעמוד על התחייבויותיו גם אם ייקח הרבה זמן ממה שצריך
וזאת הדרך לניקוי הבגדים חחחח
12-Feb-2015, 11:15
הודעה: #14
(12-Feb-2015 10:55)זאב רווח כתב:  נו עזוב זה כמו שאמרתי לך
יהיה קשה עד סיום העונה אלי שגב בדרך לא דרך יעמוד על התחייבויותיו גם אם ייקח הרבה זמן ממה שצריך
וזאת הדרך לניקוי הבגדים חחחח

שכח מזה,הוא לא עומד ולא יעמוד!
ה12/2 ולא שולם שכר דצמבר וינואר שלא נדבר על ספקים.
שיעור מספר 1 בניהול,לשלם בזמן כי כל יום שעובר פוגע בשמך הטוב ובעיקר מגדיל את העלויות.
12-Feb-2015, 11:17
הודעה: #15
(12-Feb-2015 10:41)אייל ס כתב:  
(12-Feb-2015 10:30)זאב רווח כתב:  שוב פעם אייל משהו לא מסתדר בחשבון פשוט בלי להיות מנוי בגלובס ולהבין כלכלה
מה עם החוזה של מזרחי והולצמן שנחסך ? מה עם 15% קיצוץ כל החוזים ? מה עם קיצוץ העובדים ? היתה או לא היתה התייעלות ?

מתפלא עלייך אפרים,החוזה של השניים לא רק שלא נחסך,שולם במלואו ובנוסף ישנה עלות של רוני ורונן.
הפער היחידי שעומד לזכות המהלך,זה שחלק לא מבוטל משכרם של מזרחי והולצמן מצד אחד ופרמיות על הצלחה של רוני ורונן ישולמו רק בקייץ,מה שלא פוגם תזרימית בחודשים הקרובים.
לא מכיר את נושא ההתייעלות,אך כמו שזה ניראה לעין כל החיסכון מההתייעלות ומהשחרור של שריקי ושות לא עולה על סה"כ מיליון ש"ח(ולדעתי נסחפתי),אך זה לא הנושא ולא לשם כך נפתח הפוסט,לא ברור לי איך אשר אלון+סילבס בונים קבוצה ב13 מיליון ושגב+מזרחי ב27 וזה נכון למכבי פ"ת וקרית שמונה ולאשדוד ולכל אחיותינו למועדון ה24-27.

יש לי הרבה דברים להגיד ויכול להיות שאני הולך להתפזר ולערבב כאן כל מיני נושאים.

קודם כל מלבד ק"ש אף קבוצה במועדון ה 20+ לא טובה ממך. וק"ש עושה זאת בזכות יציבות ושלד טוב שרץ מהעונה שעברה לעומתך כקבוצה שעלתה ליגה ולא היה לה בסיס מספיק טוב ולכן מה שעשו שם בתקציב של 24 מיליון, אתה לא יכול גם ב-30.
אנחנו תקציב מקום שישי? עם מאמן שעובד גם עם הסגל הנוכחי עם כל הצרות שבו, היית משיג אותו לדעתי בלי הרבה בעיה בליגה פח הזו ואולי עדיין תשיג, ואולי בלי כל הבעיות מסביב שמסתבר שיוסי עם כל הניסיון שלו לא ידע להתמודד איתן ונכנס לדכאון, אולי אפילו הוא היה משיג.

רעננה? רעננה קבוצה עם סגל פח! גם שם קורצקי וסילבס ידעו ליצור תלכיד שרץ כבר שנה שניה והגיבוש עושה אותם אגוז קשה לפיצוח. אגב, כמו שאני לא חושב שאנחנו הבטחנו את ההשארות, כל עוד קאיודה כאן, אני עדיין יותר בטוח בהשארות שלנו מאשר בהישארות של רעננה... לדעתי אם רעננה תמצא עצמה בפליאוף תחתון בלי מרווח מספיק גדול קבוצות כמו סכנין, הפועל חיפה והפועל פ"ת של קורצקי יוכלו אותה בלי מלח והיא זו שתרד בסוף!

זה מביא אותי שוב לרמת המאמנים בארץ. רמת המאמנים בארץ בשפל חסר תקדים בעיני! תעבור קבוצה קבוצה ותראה שאין אף קבוצה כמעט שמרוצה מהמאמן שהתחיל איתה את העונה. רב"ש ובכר לדעתי הם היחידים שבאמת מוערכים. בכל שאר הקבוצות אולי למעט קלינגר, הסברה הרווחת היא שהמאמן הופך את השלם לקטן מסך חלקיו- וזה כולל גם ואולי בעיקר את פאקו ואלישע שמובילים את הליגה.
בימים אלה אנחנו רואים אצלנו בהבדל הגדול בין מאמן מקצוען שעובד ומשקיע מחשבה בכל אלמנט במגרש למאמן שחי מכוח האנרציה, על שיחות מוטיבציה, על להגיד לכל שחקן באיזה תפקיד הוא משחק, ולעשות חילופים- ולצערי רוב המאמנים בארץ הם כאלה. הכדורגל היום הוא מדעי. רואים במכבי ת"א עד כמה זה בא לידי ביטוי בכל פן בקבוצה.
וזה לא שרוני לוי קוסם. אני מקווה שגם אם נפסיד את כל המשחקים עד סוף הסיבוב חס וחלילה אף אחד לא ישנה דעתו על רוני. רוני מאמן שעובד, מקצוען(אמרו את זה בכל מקום שעבר גם כשהוא נכשל), מאמן שחושב, מאמן שמשפיע, מאמן שרואים את תביעת האצבע שלו. וכמה אני שמח שהוא משלנו. סוף סוף צוות אימון נתנייתי שהוא במקרה גם מקצוען ולא שכונתי כמו רוב המאמנים הנתנייתים שיצא לי לחשוב עליהם כאופציות.

ואם נחזור לתקציב- אני בהחלט חושב שמאמן מקצוען שדברים מתחברים לו יכול להוציא עם תקציב של 16-17 מיליון יותר מאשר מאמן מיושן, עצלן, ובלי חשק עם תקציב של 25 מיליון. בתקציב מתחיל לדבר משמעותית ברמות תקציב גבוהות בהרבה מסדרי הגודל האלה, ועדיין אנחנו רואים במכבי חיפה שגם עם הרבה יותר כסף אפשר להיכשל.

לגבי ההתעסקות בתקציב של נתניה וכמה הוא קוצץ או לא קוצץ שאמרת שזה לא הנושא. זה כן הנושא, כי במכבי נתניה אולי יותר מאשר בכל קבוצה אחרת התקציב הזה משקר! תקציב השחקנים שלנו הוא בסדר גודל של רוב הקבוצות והוא מנופח גם בגלל שחקנים לא זולים שאפילו לא היו בסגל.
בסך הכל חומר השחקנים שלנו ביחס לתקציב הוא סביר. אפשר היה לעשות יותר טוב, זה ברור, אבל לא הרבה יותר טוב...
12-Feb-2015, 11:25
הודעה: #16
צר לי לא להסכים איתך עידן.
גם לאשדוד וגם למכבי פ"ת וגם לרעננה ואפילו לסכנין והפועל חיפה יש סגלים לא פחות טובים משלנו.
היתרון שלנו היום הוא בעמדת הצוות המקצועי,כל עוד שי ויוסי אימנו והמקועיות בנתניה היתה שוות ערך לאחרים,נפלנו מכמעט כולם במגרש.
12-Feb-2015, 11:40
הודעה: #17
אתם עדיין מתווכחים על התקציב!!
הרי ברור לכולם שאין קשר בין הסכומים שפורסמו למה שקיים בפועל.
מי שמבין מבין ומי שלא לא משנה.
הרי שגב קוסם.
12-Feb-2015, 12:36
הודעה: #18
(12-Feb-2015 11:25)אייל ס כתב:  צר לי לא להסכים איתך עידן.
גם לאשדוד וגם למכבי פ"ת וגם לרעננה ואפילו לסכנין והפועל חיפה יש סגלים לא פחות טובים משלנו.
היתרון שלנו היום הוא בעמדת הצוות המקצועי,כל עוד שי ויוסי אימנו והמקועיות בנתניה היתה שוות ערך לאחרים,נפלנו מכמעט כולם במגרש.
זכותך.
לדעתי ברעננה אין כלום. יש תלכיד וקבוצה מאומנת שחזקה טקטית. שחקן-על אחד, עוד כמה זרים בשני שקל שמידי פעם נראים כמו שחקני כדורגל, והשאר חוטבי עצים. אין שם שום איכות יוצאת דופן ביחס לכסף שמושקע.

נעבור לאשדוד- פוטנציאל טוב, קבוצה סבירה ולא יותר, חסרת יציבות לחלוטין, ושחקניה המובילים תוצרת האקדמיה שלה(הלואי עלינו) וזרים לא רעים. גם לא משהו יוצא דופן.

מכבי פ"ת היא שילוב של אשדוד ורעננה. קבוצה מאומנת עם שלד מקומי מחוזק בזרים שאפילו פחות דומיננטים מאשר באשדוד.

בהפועל חיפה אני די בטוח שתקציב השחקנים, בטח עכשיו עם סליחי, קוארץ' וגם דג'אני שהגיע במהלך העונה גדול משלנו וגם שם לא רואה איזה איכות יוצאת דופן ביחס להשקעה(שלדעתי העונה עם כל הגיחוכים על יואב כץ היא לא קטנה).

חייב לציין שלא ראיתי את הקבוצות האלה מלבד כששיחקו מולנו ואני חייב להגיד שלא ראיתי מהן כלום. הפועל חיפה תפסה אותנו פעמיים עם המכנסיים למטה, וכך גם הפועל ת"א. אני לא חושב שזה מעיד על היכולת שלהן...
אני מניח שגם אתה לא ראית אותן יותר מידי ואנחנו מכירים את זה ש"הדשא של השכן ירוק יותר". אני בטוח שגם אשדוד, גם מכבי פ"ת, גם רעננה וגם הפועל חיפה קבוצות לא פחות גרועות מאיתנו ומשום מה יש לנו תמיד תחושה שאנחנו הכי גרועים, עם הסגל הכי גרוע, עם שחקנים צעירים הכי גרועים, עם זרים הכי גרועים כשבפועל, זו הרמה בכלל הליגה ואולי אצלנו המצב אפילו טוב יותר.
12-Feb-2015, 12:44
הודעה: #19
אייל אתמול ב 103 אמרו שהתקציב שחקנים של קרית שמונה זה 11 מליון מישהו יודע כמה התקציב אצלנו אבל רק תקציב שחקנים ואז התמונה תהיה נכונה .
12-Feb-2015, 12:47
הודעה: #20
(12-Feb-2015 12:44)mordii2 כתב:  אייל אתמול ב 103 אמרו שהתקציב שחקנים של קרית שמונה זה 11 מליון מישהו יודע כמה התקציב אצלנו אבל רק תקציב שחקנים ואז התמונה תהיה נכונה .

איש לא יודע,להערכתי גם שגב Smile
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים