שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחצית שניה
28-Jan-2015, 0:05
הודעה: #11
RE: מחצית שניה
כן בשבת
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Jan-2015, 0:24
הודעה: #12
18:30
28-Jan-2015, 0:43
הודעה: #13
(28-Jan-2015 0:03)KOBI כתב:  מתי המשחק מול הפועל פתח תקווה בשבת?
1830

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Jan-2015, 0:46
הודעה: #14
4 שחקנים

2 יעדרו בוודאות דור כוכב ושגיב כהן 5 צהובים

כנראה אלטמן קרע חלקי בשריר
צעירי עם חשש לשבר בלסת
28-Jan-2015, 1:54
הודעה: #15
הקבוצה האחרונה ששמעתי עליה שחסרו לה 6 שחקנים כולל שוער ניצחה 2:0 את בית"ר. כדאי שיגיעו דרוכים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
Dror Golan (2828-0101-2015201520152015)
28-Jan-2015, 9:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jan-2015 על ידי 9:59 עידן444.)
הודעה: #16
לא רואה סיבה שרוני לוי ישחק בפ״ת שונה מכפי ששיחק בסכנין. נתניה לא פייבוריטית באף משחק למעט אולי עכו והפועל פ״ת בבית(עד כמה שאני זוכר גם לפני המשחק נגד פ״ת בבית רעדו לאנשים כאן הביצים). אם אני לא טועה עכו ניצחה את הפועל ת״א בבלומפילד, כך שבאמת אין שום דבר בטוח בליגה הזו. לעומת זאת כמו שכולם צריכים להיכנס לפרופורציה ולא להסתנוור משני הניצחונות מציע לאנשים קצת פחות להלל את היריבות. הליגה פח! ההבדל בין מאבקי תחתית מתישים עד הרגע האחרון ל״חיים היפים״ בפלייאוף העליון יכול להיות נקודות בודדות.

אני ממש לא רואה קבוצה שראויה יותר מהאחרות להיות בפלייאוף העליון. אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שמכבי חיפה והפועל ת״א תהיינה שם, המקום השישי יכול להיות כל אחת כמעט מהשאר למעט עכו וכנראה שגם הסיכויים של הפועל פ״ת לא גבוהים. אני אישית גם לא מחזיק יותר מידי ממכבי פ״ת, הפועל חיפה, סכנין וגם רעננה הוכיחה שהיא בקלות יכולה משום מקום להתגלגל לתקופה שחורה ולא לנצח פתאום סיבוב שלם...
28-Jan-2015, 11:18
הודעה: #17
(28-Jan-2015 9:56)עידן444 כתב:  לא רואה סיבה שרוני לוי ישחק בפ״ת שונה מכפי ששיחק בסכנין. נתניה לא פייבוריטית באף משחק למעט אולי עכו והפועל פ״ת בבית(עד כמה שאני זוכר גם לפני המשחק נגד פ״ת בבית רעדו לאנשים כאן הביצים). אם אני לא טועה עכו ניצחה את הפועל ת״א בבלומפילד, כך שבאמת אין שום דבר בטוח בליגה הזו. לעומת זאת כמו שכולם צריכים להיכנס לפרופורציה ולא להסתנוור משני הניצחונות מציע לאנשים קצת פחות להלל את היריבות. הליגה פח! ההבדל בין מאבקי תחתית מתישים עד הרגע האחרון ל״חיים היפים״ בפלייאוף העליון יכול להיות נקודות בודדות.

אני ממש לא רואה קבוצה שראויה יותר מהאחרות להיות בפלייאוף העליון. אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שמכבי חיפה והפועל ת״א תהיינה שם, המקום השישי יכול להיות כל אחת כמעט מהשאר למעט עכו וכנראה שגם הסיכויים של הפועל פ״ת לא גבוהים. אני אישית גם לא מחזיק יותר מידי ממכבי פ״ת, הפועל חיפה, סכנין וגם רעננה הוכיחה שהיא בקלות יכולה משום מקום להתגלגל לתקופה שחורה ולא לנצח פתאום סיבוב שלם...

מעדיף פליאוף תחתון מאשר מקום רביעי.... Big Grin
28-Jan-2015, 11:21
הודעה: #18
הסר דאגה מליבך... Smile
28-Jan-2015, 11:34
הודעה: #19
האמת,כאחד שגדל ב"צנטרום של הפיילה" של האמונות התפלות(או הלא..),רק לא מקום רביעי!
מצד שני,תן מקום בליגת העל בעונה הבאה,במועדון נטול חובות/נטול סהרורים צנוע בציפיותיו ויעיל בהתנהלותו,נקי מאנרכיסטים ומנביאי שקר והחיוך יחזור לפני.
28-Jan-2015, 11:36
הודעה: #20
גם אחרי שני המשחקים האחרונים אתה לא מצליח לחייך?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 12 אורחים