שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב לא אדם רע
04-Dec-2014, 14:27
הודעה: #11
RE: אלי שגב לא אדם רע
עידן עד עכשיו לא נסחפת אתה מתחיל להישמע כמו הבכיינים המקצוענים כאן בפורום
טל.מ רשם שהוא מקווה שהוא ייעצר כי הוא עבריין ....

אתם גורמים לבן אדם עוול אתם מושכים את זה לכיוונים של רובי שפירא ז"ל אם חלילה שוב בן אדם יתאבד בגלל כדורגל לא תוכלו לומר שידכם לא שפכו את הדם הזה כי הוא מרוח על אותיות המקלדת שלכם יותר מדי זמן ואתם עוד כמו האתרים בספורט ממשיכים ללחוץ על ההדק ...

בוא נגיד שהוא פשט רגל אז מה צריך לירות בו ? מה השתגעתם ? זה רק כדורגל זה רק ספורט זה שווה חיים של בן אדם ?
למה עיריית נתניה לא נרתמת ? איפה הכסף העירוני ?? איפה הכסף של יוסי מאור ? איפה ה 25 אחוז שלו ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Dec-2014, 14:36
הודעה: #12
(04-Dec-2014 14:27)זאב רווח כתב:  עידן עד עכשיו לא נסחפת אתה מתחיל להישמע כמו הבכיינים המקצוענים כאן בפורום

אתם גורמים לבן אדם עוול אתם מושכים את זה לכיוונים של רובי שפירא ז"ל אם חלילה שוב בן אדם יתאבד בגלל כדורגל לא תוכלו לומר שידכם לא שפכו את הדם הזה כי הוא מרוח על אותיות המקלדת שלכם יותר מדי זמן ואתם עוד כמו האתרים בספורט ממשיכים ללחוץ על ההדק ...

בוא נגיד שהוא פשט רגל אז מה צריך לירות בו ? מה השתגעתם ? זה רק כדורגל זה רק ספורט זה שווה חיים של בן אדם ?
למה עיריית נתניה לא נרתמת ? איפה הכסף העירוני ?? איפה הכסף של יוסי מאור ? איפה ה 25 אחוז שלו ?

איך פשט רגל עם בשבוע שעבר יכול היה להחזיק 2 קבוצות בליגת העל ולהזרים את שכר החודשיים האחרונים.
לצערו(ובעיקר לצערנו),מעולם לא היתה לו ת'יכולת שאתה מרמז ושהוא מספר ואחרים קונים בשקל 90...ולמרות שלא היה הוא בנה לנו תקציב פושט רגל.
04-Dec-2014, 14:43
הודעה: #13
ונגיד שהוא שיקר כי התבייש אז מה תהרוג אותו ? אתה מבין בכלל מה שאתה רושם ?

מה הכוונה שלך לתקציב שהוא בנה ?

חוץ מענין לויטה - הרוש במה אלי שגב טעה ? שהשאיר את יוסי מזרחי ושי הולצמן מאמנים אחרי שהעלו אותך ליגה ?
פעם אחת ולתמיד תגיד לי אחת אחת במה אלי שגב טעה ?
04-Dec-2014, 14:47
הודעה: #14
(04-Dec-2014 14:27)זאב רווח כתב:  עידן עד עכשיו לא נסחפת אתה מתחיל להישמע כמו הבכיינים המקצוענים כאן בפורום

זאב תפסיק לבלבל תמוח כולם פה כיבדו את אלי שגב אבללל אם היה גבר היה קם כבר לפני חודשים ואומר אני על סף פשיטת רגל תתחילו להתארגן היה מתחיל לקצץ במנהלה אבל מה שעשה נעלם סגר תפלאפון שלו נתן ל80 משפחות לא לקבל שכר נתן לאלפי אוהדים של נתניה לחיות באי ודאות ואם כאב לב מאוד גדול ועל זה הכעס והתיסכול וגם עכשיו מידי פעם בעזרת כול מיני שופרות הוא ממשיך במשחק כאילו הכול בסדר ורק אנחנו אוכלים תלב אז תפסיק לבלב תמוח .בגלל אנשים כמוך שסיפרו לו כמה הוא עשיר הוא בסוף יפגע בעצמו
04-Dec-2014, 14:51
הודעה: #15
מורדי אני סוף סוף נהנה להתווכח איתך

אלי שגב בנה קבוצה עם שחקנים מנוסים וצעירים

לקצץ במה אחי ? לזרוק את מי מהעבודה שעובד מכל הלב ?
חוץ משפיגלר שהביא את אלי שגב לנתניה את מי היית זורק ?
04-Dec-2014, 14:55
הודעה: #16
בשבילך זאב - הבקרה תגיש נגדו תלונה במשטרה. זה מה שנאמר אתמול.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Dec-2014, 14:56
הודעה: #17
(04-Dec-2014 14:51)זאב רווח כתב:  מורדי אני סוף סוף נהנה להתווכח איתך

אלי שגב בנה קבוצה עם שחקנים מנוסים וצעירים

לקצץ במה אחי ? לזרוק את מי מהעבודה שעובד מכל הלב ?
חוץ משפיגלר שהביא את אלי שגב לנתניה את מי היית זורק ?

תגיד לי אתה רציני ???
תגיד לי לאיזה עוד קבוצה בארץ יש 28 שחקנים בסגל
רק מהמשכורת של לב & מוטלה זה מאה אלף בחודש איזה קבוצה יש לה 80 עובדים . מה הקשר עובדים מכול הלב גם במגבות ערד עבדו מכול הלב וברגע שנגמר הכסף שלחו אותם הביתה .
מה ששגב עשה השנה בנתניה על גבול הפלילי נכון שהוא בעל המאה ומותר לו הכול אבללל הבור שהוא הכניס אותנו יכול לרסק את אהבת חינו .
והפושע הגדול ליד שגב זה גיל לב שבנה איתו את התקציב ולא עשה את העבודה שלו וברח כמו עכבר ראשון .
04-Dec-2014, 15:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2014 על ידי 15:04 זאב רווח.)
הודעה: #18
גיל לב מסכן ערך חוזים של שחקנים לא יותר ולא פחות די לשים עליו חרא כשהוא ראה שהכסף דחוק הוא עזב שפיגלר לא משך כסף כבר 6 חודשים אבל באווירה הקיימת מותר לשחוט כל מה שזז , בלדב לא משך משכורת כבר 3 חודשים , זה לא רק שחקנים יש עובדים מסורים שעובדים בקבוצה ורק בגלל מצב כספי נתון קשה וזמני לא מפטרים מבקשים להתאזר בסבלנות

לגבי 28 שחקנים אתה צודק
אבל לגבי מנשה ושטרית אין קשר
הצעירים של טוברוק לא עולים לך כסף
קנדה אוטוטו משוחרר
קיודה אוטוטו נמכר
לדעתי גם את בן שושן הייתי משחרר אם יש מי שייקח
04-Dec-2014, 15:40
הודעה: #19

אנחנו גורמים לבן אדם עוול? ולכמה אנשים הוא גרם עוול? ושוב, וגם כתבתי את זה אתמול, ואני חוזר על כך גם עכשיו למרות עוד ראיון "יהיה בסדר" של שגב הבוקר. האיש במצוקה. האיש נפל. הוא לא עשה דברים מרוע. ואני מסכים איתך שאדם עם גאווה שנופל, לא רץ להודות בכך ומבקש מחילה, אלא מעדיף להתפתל, להעלם, לשקר, למשוך זמן, לספר שהכל בסדר. אלי שגב לא המציא את זה ולא צריך "לירות" בו בגלל זה.
אני גם נוטה להאמין לו שהוא מחפש פיתרון.
שורה תחתונה הוא צריך להבין שהוא השאיר כאן מועדון קורס, משפחות ללא משכורת(ותתפלא, רוב שחקני הכדורגל אנשים שחיים מהיד לפה... לא כולם ערן זהבי ויוסי בניון), וכפי שזה נראה כעת, הוא בורח מאחריות, ולא לוקח אחריות. להגיד בכל ראיון "אני אחראי", לא הופך אותך לאחד שלוקח אחריות.
04-Dec-2014, 15:46
הודעה: #20
(04-Dec-2014 15:01)זאב רווח כתב:  גיל לב מסכן ערך חוזים של שחקנים לא יותר ולא פחות די לשים עליו חרא כשהוא ראה שהכסף דחוק הוא עזב שפיגלר לא משך כסף כבר 6 חודשים אבל באווירה הקיימת מותר לשחוט כל מה שזז , בלדב לא משך משכורת כבר 3 חודשים , זה לא רק שחקנים יש עובדים מסורים שעובדים בקבוצה ורק בגלל מצב כספי נתון קשה וזמני לא מפטרים מבקשים להתאזר בסבלנות

לגבי 28 שחקנים אתה צודק
אבל לגבי מנשה ושטרית אין קשר
הצעירים של טוברוק לא עולים לך כסף
קנדה אוטוטו משוחרר
קיודה אוטוטו נמכר
לדעתי גם את בן שושן הייתי משחרר אם יש מי שייקח
גיל לב לא מסכן ולא נעלים האפס הזה היה בקצה הפרמידה הוא היה צריך לצעוק להגיד ולהילחם נגד החלמות בלי הכיסוי של שגב . ואם לא לפחות לשים נקודות יציאה בחוזים של יוסי מזרחי ומנשה לשחרר את שיטרית לתמיד כבר שירדנו . הוא היה השומר של הקופה והוא דפק אותנו . אפשר אולי להבין את שגב על החלומות שלו את לב אי אפשר להבין או לקבל .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים