שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נוער
02-Dec-2014, 0:25
הודעה: #21
RE: נוער
(02-Dec-2014 0:24)אייל ס כתב:  
(02-Dec-2014 0:21)זיו פלם כתב:  
(02-Dec-2014 0:12)דוד חטב כתב:  
(01-Dec-2014 19:20)אייל ס כתב:  חטב עם כל הכבוד ויש הרבה כבוד לבני הנוער שגדלו בנתניה,קפטן לא עובר בירושה ולא קשור לוותק לכתובת המגורים ולקשרים.
קפטן הוא מנהיג,הוא דוגמא,הוא סמל.
לפני שנתיים בנוער דודי תירם היה דוגמא קלאסית לקפטן,אלמוג כהן כנ"ל ואפילו אחמד סבע בעונה הראשונה שלו(כקפטן),לעומת אחרים שהם הכי לא...
מעדיף את בוארון או שראל או לכל הפחות את אביב אברהם על הקפטן הנוכחי...זו דעתי לא אמרתי עזריה ...שהאיי קיו לא מאפשר

חטב דודי תירם כבש את שער הניצחון של קרית גת 5 דקות לסוף

מגיע לילד הזה.

כל הקיץ ראיתי אותו מתאמן אצלנו בחדר כושר בישוב
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Dec-2014, 1:59
הודעה: #22
(02-Dec-2014 0:21)זיו פלם כתב:  
(02-Dec-2014 0:12)דוד חטב כתב:  
(01-Dec-2014 19:20)אייל ס כתב:  חטב עם כל הכבוד ויש הרבה כבוד לבני הנוער שגדלו בנתניה,קפטן לא עובר בירושה ולא קשור לוותק לכתובת המגורים ולקשרים.
קפטן הוא מנהיג,הוא דוגמא,הוא סמל.
לפני שנתיים בנוער דודי תירם היה דוגמא קלאסית לקפטן,אלמוג כהן כנ"ל ואפילו אחמד סבע בעונה הראשונה שלו(כקפטן),לעומת אחרים שהם הכי לא...
מעדיף את בוארון או שראל או לכל הפחות את אביב אברהם על הקפטן הנוכחי...זו דעתי לא אמרתי עזריה ...שהאיי קיו לא מאפשר

חטב דודי תירם כבש את שער הניצחון של קרית גת 5 דקות לסוף

ראיתי שאפו ענק שחקן מוגבל עם לב ענק שמחפה ...
02-Dec-2014, 9:49
הודעה: #23
הוא מושאל מאיתנו?
02-Dec-2014, 10:03
הודעה: #24
(02-Dec-2014 9:49)guylux123 כתב:  הוא מושאל מאיתנו?

אחרי שלא ספרו אותו במשך יותר משנה,זכה לשחרור.
02-Dec-2014, 11:17
הודעה: #25
פשוט חבל, ילד עם אופי שעובד קשה ולדעתי יפרוץ בגיל טיפה מאוחר אבל יהיה שחקן לגיטימי בליגת העל
02-Dec-2014, 11:29
הודעה: #26
(02-Dec-2014 11:17)תומר חרוב כתב:  פשוט חבל, ילד עם אופי שעובד קשה ולדעתי יפרוץ בגיל טיפה מאוחר אבל יהיה שחקן לגיטימי בליגת העל

מבחינתי הוא היה אחרון המוהיקנים ולא בגלל הכישרון כמו בגלל הנחישות(ראה מקרה בן חיים הבלם),כקפטן חריג גיל הוא היה הראשון על המגרש והאחרון שעזב אחרי שווידה שכל הכדורים ואביזרי האימון חזרו למחסן,הראשון במבחני הכושר אחרי שהשכים כל בוקר לאימון אישי,הראשון לכדור(שאלו את שחר הירש).
ובעונה שעברה,למרות שהיה ראשון באימונים וראשון במבדקי הכושר וראשון בכל מרוץ לכדור,הוא נפסל על הסף ולא קיבל אפילו לא צ'אנס אחד.
.בתחילת העונה שבישרהלי על המעבר לקרית גת,הייתי כל כך מאושר עבורו.
לתחושתי,לטווח ארוך הוא הרבה יותר טוב מעידו לוי ולגבי ירין שמוכשר מימנו יש לו יתרון גדול בסעיף אופי/התמדה/כח רצון/רעשים משפחתיים.
02-Dec-2014, 11:39
הודעה: #27
יצא לי להיות בסביבה של אבא שלו באחד ממשחקי האימון לפני העונה שעברה. לא מכיר את הילד, אבל כשרואים את האבא אני לא מתפלא לגבי השבחים שמרעיפים על אופיו של הילד.
02-Dec-2014, 11:50
הודעה: #28
(02-Dec-2014 11:39)עידן444 כתב:  יצא לי להיות בסביבה של אבא שלו באחד ממשחקי האימון לפני העונה שעברה. לא מכיר את הילד, אבל כשרואים את האבא אני לא מתפלא לגבי השבחים שמרעיפים על אופיו של הילד.

שלא יהיו אי הבנות,למרות שאמא שלו למדה כמה שניםמתחתי בבארי ואביו חייכן מטיבעו,גם שם לעיתים נשמעו קולות שאפשר היה לחסוך,מצד שני הילד ידע להיות הגורם המרסן ולא המתלהם למרות שגדל לצילו של ירין חסן,מה שגרם לדינמיקה לא מוצלחת לאורך כל הקריירה כשחקן צעיר כשהשיא היה בעונתו האחרונה בנוער שם נאלץ המאמן לוותר על יריןמשלא הסכים לקבל את דודי כקפטן.
02-Dec-2014, 11:51
הודעה: #29
לא מובן לי כל השיחרורוים האלה בחינם....
02-Dec-2014, 11:59
הודעה: #30
על תקן סניגור(לכבוד רכישת 50% מהשבוע בנתניה ע"י פותח הפוסטים מספר 1).
אחרי גיל 18 חייבים לחתום על חוזה,כשהמאמן מחליט וקובע שאין עתיד לשחקן,לקבוצה כמו מכבי נתניה כשהפרוטה לא מצויה אין צורך בחוזים יקרים שמבטיחים לקבוצה מצד אחד זכות על השחקן ולשחקן הכנסה לאורך כל משך החוזה(והיו בעבר לא מעט כאלו).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים