שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
09-Oct-2014, 21:22
הודעה: #71
RE: קבוצת הנוער
לפני שנתיים הלכתי כמעט בכל שבת למשחקים של הנוער ו מאוד נהניתי מהקבוצה ההיא שגם הגיעה לגמר גביע המדינה.
אוגו בהחלט היה שחקן שיכול היה לשחק הבוגרת, בטח בלאומית. יאיר זיו בעיני היה שחקן עם הרבה אינטליגנציה שיכול היה להתפתח יותר. דודי תירם ילד מדהים שעובד כמו שני שחקנים ויש לו פוטנציאל לעבוד ולהשתפר משנה לשנה (ובלמים פורצים מאוחר). ויקי שהיום בבוגרת היה נהדר ושמחתי לראות אותו משחק בבלומפילד וגם מצטיין. והיו עוד כמה שחקנים מעניינים.
לצערי אין מדיניות בנתניה של שילוב צעירים, אצלנו משלבים צעירים כשאין ברירה. בעונת נתי עזריה/רובן לא הייתה ברירה ופתאום הרבה צעירים שיחקו, רובם הפכו לשחקנים לגיטימיים בליגת העל.
נדמה שבנתניה מחפשים תמיד איזה עודד מכנס שמכיל 16 יהיה שחקן מוביל ואין טיפה של סבלנות לשחקן צעיר. אני זוכר איך התייחסו ליגה בתחילת דרכו, עשו לו את המוות. גם לצלישר עושים חיים קשים למרות שהוא רק משתפר ממשחק למשחק ומוכיח את עצמו. מחלקת נוער טובה לא שוטה כלום אם אין מערכת שמכונה לשלב שחקנים והרושם שאני מקבל הוא שבלי קשר למאמן כזה או אחר, מוותרים פה על שחקני בית יותר מידי בקלות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Oct-2014, 21:40
הודעה: #72
(09-Oct-2014 20:58)ORENARIEL כתב:  
(08-Oct-2014 18:29)פיליפצוק כתב:  
(08-Oct-2014 18:26)אייל ס כתב:  מכבי נתניה לא צריכה את ההסכם עם טוברוק,הוא לא נותן לה דבר,לטוברוק היום אין שום נכס(שחקן),רלוונטי שיעבור למכבי נתניה כתוצאה מההסכם.
שחקנים צעירים יכולים לעבור למכבי נתניה דרך הוועדה למעמד השחקן בסכומים מזעריים.
במחיר שמכבי נתניה שילמה על צלישר לטוברוק וקבוצות אחרות שילמו על שווה ערך לטוברוק ,אפשר להעביר בין 4 ל6 שחקנים לא פחות טובים.

מועדון שלא מצמיח כלום ושום דבר ממחלקת הנוער צריך כנראה עוד מקור לקבלת שחקנים צעירים לקבוצה הבוגרת, זה מה שחשב אלי שגב שרוצה מצידו להוציא כמה שפחות על שכירי חרב ישראליים והאמת קשה לי לבוא אליו בטענות לאור המצב העובדתי בשטח בחמש השנים האחרונות

משה אתה מאשים את הצוות המקצועי של הנוער שלא הצליח לספק כשרון אחד לבוגרת כאילו שזה תלוי במישהו או במשהו.. גם אם היה פה את הצוות המקצועי של מכבי חיפה ומכבי והפועל ת"א ביחד זה לא אומר שהם היו מצליחים לייצר משהו עם החומר והכשרון הקיים במחלקות הנוער.
אי אפשר ללמד שחקן שיהיה פתאום כשרוני אלא אם כן הוא שחקן שנולד עם כשרון ברגליים
קח לדוגמא את סין שמייצרת אלופים בכל מקצועות הספורט באתלטיקה וכ'ו
גם הם עובדים קשה על הכדורגל ולא ממש מצליחים לייצר שחקני כדורגל מוכשרים ונבחרת בוגרת מוצלחת

טעות, אני מאשים את מי שאחראי על גילוי הכישרונות בארץ והסקאוטינג שלא מצליח להביא למחלקה שחקנים איכותיים אלא רק בררה.
שיתחילו להסתובב קצת יותר בארץ, יש הרבה חומר איכותי שהולך לקבוצות אחרות.
שנים של תוצרת בינונית ובלופים מצביעים שמשהו לא נעשה שם כמו שצריך, אבל כנראה שלהאשים בכל את איזיקוביץ זה התשובה של סגל.
09-Oct-2014, 22:05
הודעה: #73
(09-Oct-2014 21:22)תומר חרוב כתב:  לפני שנתיים הלכתי כמעט בכל שבת למשחקים של הנוער ו מאוד נהניתי מהקבוצה ההיא שגם הגיעה לגמר גביע המדינה.
אוגו בהחלט היה שחקן שיכול היה לשחק הבוגרת, בטח בלאומית. יאיר זיו בעיני היה שחקן עם הרבה אינטליגנציה שיכול היה להתפתח יותר. דודי תירם ילד מדהים שעובד כמו שני שחקנים ויש לו פוטנציאל לעבוד ולהשתפר משנה לשנה (ובלמים פורצים מאוחר). ויקי שהיום בבוגרת היה נהדר ושמחתי לראות אותו משחק בבלומפילד וגם מצטיין. והיו עוד כמה שחקנים מעניינים.
לצערי אין מדיניות בנתניה של שילוב צעירים, אצלנו משלבים צעירים כשאין ברירה. בעונת נתי עזריה/רובן לא הייתה ברירה ופתאום הרבה צעירים שיחקו, רובם הפכו לשחקנים לגיטימיים בליגת העל.
נדמה שבנתניה מחפשים תמיד איזה עודד מכנס שמכיל 16 יהיה שחקן מוביל ואין טיפה של סבלנות לשחקן צעיר. אני זוכר איך התייחסו ליגה בתחילת דרכו, עשו לו את המוות. גם לצלישר עושים חיים קשים למרות שהוא רק משתפר ממשחק למשחק ומוכיח את עצמו. מחלקת נוער טובה לא שוטה כלום אם אין מערכת שמכונה לשלב שחקנים והרושם שאני מקבל הוא שבלי קשר למאמן כזה או אחר, מוותרים פה על שחקני בית יותר מידי בקלות.
מסכים עם כל מילה!
09-Oct-2014, 22:10
הודעה: #74
משה שבוע טוב,איך אתה והבנת הניקרא?
09-Oct-2014, 22:12
הודעה: #75
(09-Oct-2014 22:10)אייל ס כתב:  משה שבוע טוב,איך אתה והבנת הניקרא?

עזוב, אריק איזיקוביץ אשם!
09-Oct-2014, 22:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Oct-2014 על ידי 22:21 עידן444.)
הודעה: #76
(09-Oct-2014 21:40)פיליפצוק כתב:  
(09-Oct-2014 20:58)ORENARIEL כתב:  
(08-Oct-2014 18:29)פיליפצוק כתב:  
(08-Oct-2014 18:26)אייל ס כתב:  מכבי נתניה לא צריכה את ההסכם עם טוברוק,הוא לא נותן לה דבר,לטוברוק היום אין שום נכס(שחקן),רלוונטי שיעבור למכבי נתניה כתוצאה מההסכם.
שחקנים צעירים יכולים לעבור למכבי נתניה דרך הוועדה למעמד השחקן בסכומים מזעריים.
במחיר שמכבי נתניה שילמה על צלישר לטוברוק וקבוצות אחרות שילמו על שווה ערך לטוברוק ,אפשר להעביר בין 4 ל6 שחקנים לא פחות טובים.

מועדון שלא מצמיח כלום ושום דבר ממחלקת הנוער צריך כנראה עוד מקור לקבלת שחקנים צעירים לקבוצה הבוגרת, זה מה שחשב אלי שגב שרוצה מצידו להוציא כמה שפחות על שכירי חרב ישראליים והאמת קשה לי לבוא אליו בטענות לאור המצב העובדתי בשטח בחמש השנים האחרונות

משה אתה מאשים את הצוות המקצועי של הנוער שלא הצליח לספק כשרון אחד לבוגרת כאילו שזה תלוי במישהו או במשהו.. גם אם היה פה את הצוות המקצועי של מכבי חיפה ומכבי והפועל ת"א ביחד זה לא אומר שהם היו מצליחים לייצר משהו עם החומר והכשרון הקיים במחלקות הנוער.
אי אפשר ללמד שחקן שיהיה פתאום כשרוני אלא אם כן הוא שחקן שנולד עם כשרון ברגליים
קח לדוגמא את סין שמייצרת אלופים בכל מקצועות הספורט באתלטיקה וכ'ו
גם הם עובדים קשה על הכדורגל ולא ממש מצליחים לייצר שחקני כדורגל מוכשרים ונבחרת בוגרת מוצלחת

טעות, אני מאשים את מי שאחראי על גילוי הכישרונות בארץ והסקאוטינג שלא מצליח להביא למחלקה שחקנים איכותיים אלא רק בררה.
שיתחילו להסתובב קצת יותר בארץ, יש הרבה חומר איכותי שהולך לקבוצות אחרות.
שנים של תוצרת בינונית ובלופים מצביעים שמשהו לא נעשה שם כמו שצריך, אבל כנראה שלהאשים בכל את איזיקוביץ זה התשובה של סגל.
יש בכלל מערך סקאוטינג בנתניה שאתה מאשים אותו?

אגב, חן עזרא, אלמוג כהן, שיר צדק, פיראס מוגרבי הן דוגמאות מצוינות שעלו לי תוך שניה לכאלה שאותרו בגיל נוער ומטה והובאו למחלקת הנוער מבחוץ.
09-Oct-2014, 22:23
הודעה: #77
(09-Oct-2014 22:12)פיליפצוק כתב:  

לו היו קוראים לי משה הייתי בוחר עכשיו בשם חיבה,אבל אני לא ואשלח אותךצשוב לקרוא את שכתבתי ומכיוון שאתה מנהל בכיר בגוף עירוני אעשה בשבילך תקציר מנהלים.
איציקוביץ הכי פחות אשם,ההפך.
האשמה שלי מופנת למחלקת הנוער של מכבי נתניה שהצליחה ב10 שנים האחרונות להפוך את הקערה ולהיות אחת המחלקות הטובות בארץ.
.כל מה שנשאר זה להמשיך במומנטום וכולנו נהנה בעוד מספר שנים מקבוצה שמורכבת משחקני בית.
וכאן הקאצ',מסיבות לא ברורות בחרו ראשי הקבוצות לזרוק חבל הצלה לאיזיקוביץ שמועדונו בירידה תלולה במקום להמשיך להשקיע בעתיד המועדון.
יש מבין?
09-Oct-2014, 22:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Oct-2014 על ידי 22:37 פיליפצ'וק.)
הודעה: #78
חן עזרא ואלמוג כהן הם שחקנים של טוברוק, אל תיקח קרדיט לא לך!
שיר צדק עשה סיבוב עד שהתחיל לקצור את הפירות, לא חב את ההצלחה שלו למכבי נתניה.

(09-Oct-2014 22:23)אייל ס כתב:  
(09-Oct-2014 22:12)פיליפצוק כתב:  

לו היו קוראים לי משה הייתי בוחר עכשיו בשם חיבה,אבל אני לא ואשלח אותךצשוב לקרוא את שכתבתי ומכיוון שאתה מנהל בכיר בגוף עירוני אעשה בשבילך תקציר מנהלים.
איציקוביץ הכי פחות אשם,ההפך.
האשמה שלי מופנת למחלקת הנוער של מכבי נתניה שהצליחה ב10 שנים האחרונות להפוך את הקערה ולהיות אחת המחלקות הטובות בארץ.
.כל מה שנשאר זה להמשיך במומנטום וכולנו נהנה בעוד מספר שנים מקבוצה שמורכבת משחקני בית.
וכאן הקאצ',מסיבות לא ברורות בחרו ראשי הקבוצות לזרוק חבל הצלה לאיזיקוביץ שמועדונו בירידה תלולה במקום להמשיך להשקיע בעתיד המועדון.
יש מבין?
"מחלקת הנוער של מכבי נתניה שהצליחה ב10 שנים האחרונות להפוך את הקערה ולהיות אחת המחלקות הטובות בארץ" תגיד על איזה פלנטה אתה בדיוק חי?
לפי איזה פרמטר קבעת את מה שרשמת, לא יצא מהמחלקה הזו כמעט כלום בעשור האחרון, תגיד לי על כוכב בקנה מידה ישראלי שהוציאה המחלקה הזו? תגיד לי על כוכב שיצא לחו"ל מהמחלקה הזו?
ולא חן עזרא ואלמוג כהן הם מבחינתי ועובדתית לא תוצר של המחלקה.
אמרתי לך שגב זרק לאיזיקוביץ חבל הצלה ואיזיקוביץ זרק לנתניה, שני גופים עם אינטרס משותף חברו ביחד, זה שאתה מחזיק ממחלקת הנוער של מכבי נתניה אימפריה אז מצטער להגיד לך אתה לא רואה את המציאות נכון.
נטור, שוקולבסקי, גניש, עזריה, גואטה, מסיקה, זיו, אליו, טגה, גומברג, אבנד, וייסברג, דוד, בלסטרה, שומוביץ, ימפולסקי, לוי, חסן, שריקי, כחלון שאני אמשיך עם רשימת הבינוניים והבלופים שיצאו מאחת המחלקות הטובות בארץ?
09-Oct-2014, 22:31
הודעה: #79
(09-Oct-2014 22:23)פיליפצוק כתב:  חן עזרא ואלמוג כהן הם שחקנים של טוברוק, אל תיקח קרדיט לא לך!
שיר צדק עשה סיבוב עד שהתחיל לקצור את הפירות, לא חב את ההצלחה שלו למכבי נתניה.

חן עזרא עברו בטוברוק בדרך מב"ש לנתניה,שניהם הגיעו מב"ש לטוברוק בגיל נערים ועברו למכבי נתניה בגיל נוער,נכון להיום על פי תקנון הוועדה למעמד השחקן,מכבי נתניה היתה משלמת פחות מששילמה בעבר,כי השניים שיחקו בטוברוק פחות מ3 עונות מלאות.
09-Oct-2014, 22:34
הודעה: #80
לא הבאתי את הדוגמאות האלה עבור שחקנים שבנתה אותם מכבי נתניה(חוץ מפיראס). להפך, דיברת על איתור כישרונות מבחוץ... והם הובאו כדוגמה לכך שזה כן קורה. גם כל הילדים שמגיעים לכאן מהמגזר, אני מניח שבאיזושהי צורה מאתרים אותם. ושלא תטעה- אני לא בטוח שבמכבי חיפה ומכבי תא יש מערך סקאוטינג יוצא דופן. המועדונים האלה מהווים אבן שואבת לכישרונות להגיע אליהם... הם מועדונים מצליחים, להבדיל מאיתנו, וחלום של כל ילד שני היום הוא להגיע למכבי חיפה או מכבי תא, אז הם כלל לא צריכים להתאמץ, הילדים כבר יגיעו אליהם, כל מה שנשאר הוא לא לפספס אותם כמו שקרה למכבי חיפה לדוגמה עם איתי שכטר, ילד מרמת ישי שמן הסתם החלום שלו היה לשחק במכבי חיפה ולא בנצרת עילית...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים