שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לראות לקנא וללמוד
30-Sep-2014, 10:50
הודעה: #21
RE: לראות לקנא וללמוד
מי שבונה על טוטאל פוטבול שישכח מזה. הקבוצה היחידה בארץ שתעשה את זה השנה זו בעיקר מכבי חיפה, שדי צפוי שתמעד ברגע האמת בגלל ההגנה שלה, ומידי פעם ממכבי ת"א וק"ש. אני לא בונה על זה.
הקבוצות שיהיו בחלק העליון של הטבלה יהיה הקבוצות היעילות. ב"ש היא כזו. ככה היתה נתניה של עטר שלמרות חומר שחקנים בינוני הצליחה להיות בקביעות בחלק העליון.
אני מסתכל פרקטית. היית טוב מהפועל ת"א במשך רוב המשחק בבלומפילד(!)- ופשוט לא יעיל- ניצול מצבים-אפס, וכישרון אדיר לקבל גול מכלום, והפועל ת"א בינתיים לא מתגלה כאיזה "בשר תותחים"... להפך... מול מכבי פ"ת פשוט תחסוך ממני לנסות להסביר מה קרה שם... אני חושב שברור לכולם שהמרחק במשחק הזה מתוצאה אסטרונומית של 5 או 6-2 לנתניה היה קרוב מאוד... וממש לא בא לי לדבר על הגול הראשון והשלישי במשחק הזה, שתסכים איתי שבינם לבין כדורגל אין שום קשר(נכון, הגול הראשון שלנו גם לא היה בדיוק מלכת מחשבת אבל זה דברים שקורים בכדורגל- הגול הראשון והשלישי של פ"ת, כל אחד מהם זה גול של אחת ל- 3 עונות שהצטלנו יחד למשחק אחד ומנעו מאיתנו ניצחון גדול)- שוב- חוסר יעילות, ניצול מצבים נמוך, כישרון אדיר לקבל גולים מכלום.
נגד ק"ש תיקו היה הרבה יותר משקף את מה שהיה במגרש.
במקרה אני מכיר היטב את המתרחש בב"ש. הדבר היחיד שמכניס להם דרייב(וגם לא תמיד) זה התוצאות. אין שם שום אמונה "בדרך" של אלישע לוי. יש הטוענים שאין לו שום דרך... אין שם אמונה אמיתית שאפשר לקחת אליפות... הכל נבנה על תוצאות ומומנטום... וכמו שאמרו כאן- אם אלונה מחר הולכת המועדון הזה קורס בבת אחת ויורד ליגה, מה שלא יקרה למכבי ת"א אם גולדהאר יעזוב אותה, לא למכבי חיפה אם שחר יעזוב אותה, וגם הפועל ת"א, בית"ר ירושלים ומכבי נתניה שרדו גם בלי בעלים... לב"ש אין סיכוי...
מקנא בהם ברגעים הספציפיים האלה, שהולך להם, שהתוצאות טובות, ואין לי ספק שהתוצאות האלה יביאו התלהבות, ויביאו מומנטום, ויביאו ביטחון, אבל לא מקנא באיזו "דרך" שמחר ילמדו בביה"ס להתנהלות ובניית מועדון כדורגל לתפארת.
דרך אתה רואה בק"ש. דרך אתה רואה במכבי ת"א. באשדוד. לא רואה בב"ש שום דרך לקנא בה. יש שם בעלים שנותן יציבות כלכלית. זה הכל! לא שום דבר מעבר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Sep-2014, 11:04
הודעה: #22
עידן,קבל ח.ח על הכתיבה המושקעת והעיניינית שלך.
כאחד שלא מכיר כמוך את המתנהל בקבוצות אחרות ובעיקר מתעניין בקבוצה האחת והיחידה שלי(יש אחרת בחו"ל,אך היא רק מאהבת )ובמה שמתרחש/מתנהל/מתבצע בנתניה.
מהזווית הצרה שלי,אני לא רואה דרך ולא רואה שיטה ולא רואה ברק בעיניים ובמילים אחרות העסק מתנהל(בכל המישורים) ולא מנוהל.
אז ביקורת ולעג אפשר חופשי על אחרים,אך חושב שבכל הדוגמאות שנתת הם עולים עלינו ולא במעט.
30-Sep-2014, 11:14
הודעה: #23
יציבות זה שם המשחק גם אם לא כולם מתים על אלישע מעמדו איתן , ואלונה כל עונה שומרת על הקיים ומתקנת עוד קצת , אני דווקא רואה שם בנייה נכונה האיצטדיון החדש ייתן לאלונה אויר לעוד שנתיים/שלוש . יש להם גם יתרון משמעותי שהם הקבוצה היחידה בדרום כרגע זה לא בא לידי ביטוי אבל אין לי ספק שגם מחלקת הנוער שלהם תשתפר ואם הם יידעו לשמור את הכשרונות הרבים בבית אז אנחנו נמשיך ונראה להם את הגב .
30-Sep-2014, 11:21
הודעה: #24
אני לא מכיר מספיק את המתרחש בהתנהלות שלנו. זה נראה לא טוב. זה בטוח. פשוט לא אוהב את הפזילה הזו לקבוצות אחרות כאילו הכל שם מושלם. וכאן הכל גרוע. מילא ב"ש או ק"ש. אני רואה שאנשים מקנאים בדברים שקורים בעכו, ברעננה... קצת פרופורציות אנשים...
הפועל חיפה זו דוגמה מצויינת למשמעות של התוצאות במגרש. בגביע הטוטו הם נראו טוב. "קרעו" את ק"ש. והתלהבו כאן מהחלוץ הזר שנבחן בנתניה, ואיזה יופי של קבוצה עטר בנה, ויואב כץ החמיא בלי סוף...
חטפו שלישיה מהפועל ת"א והופ- מועמדים לירידה. הופ- הפה של יואב כץ מאבד שליטה. הופ- פתאום לעטר אין מושג. הופ- איזה זרים גרועים. לפחות אלי שגב לא כזה, ונותן למערכת שקט והולך בלב שלם עם המאמן שלו(למרות שברור לי שהוא יודע בתוך תוכו שהטעויות של יוסי מזרחי עשו לו המון נזקים כלכליים בקיץ- ואולי הגדול שבהם עוד לפנינו...). והוא ירוויח מזה!
והתקשורת שלנו האחרונה שצריכה לבוא בטענות על חוסר סבלנות... על עריפת ראשים מהירה... הם הראשונים שעושים את זה...
30-Sep-2014, 11:44
הודעה: #25
עידן,כאחד שלא מתייחס לתקשורת בכלל,לא מייחס שום משמעות לשום הודעה ולעולם לא אשתש במשפט "אין עשן בלי אש",כי מזמן התקשורת הפכה למצית המרכזית בכל השרפות.
קל לנתח היטב את האינטרס שעומד מאחורי כל הודעה,האם שחקן/מאמן/מנהל/בעלים או סתם סוכן או עיתונאי שרוצה להרוויח שקל 90.
לעומת זאת,הפורום הזה על מרבית כותביו בנה כאן תלי תלים של פוסטים וויכוחים ומריבות וניבולי פה כתוצאה מהודעה כזאת או אחרת בתקשורת.
ולכן,מנסה לכתוב אך ורק כתוצאה מניתוח סיטואציות,מעט אינפורמציות וניסיון עבר,לאנפוסק דין,אך כן נאלץ לעיתים לחטוא בהזהרות מסע במעלה דרך החתחתים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים