שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש בעיות אבל זה לא נורא עוד ננצח את קריית שמונה בחוץ
28-Sep-2014, 0:58
הודעה: #21
עדיף לא לרדת ליגה בשום צורה כי לרדת פעמיים בשלוש שנים זה לא בדיוק מתכון לשיקום קבוצה אלא יותר מתכון להעלמות. לגבי דג׳אני כן לא .. מה זה משנה ? יש כסף לדג׳אני או לצעירי או למישהו ? היה כסף כנראה לשחקן אחד מזרחי בחר את מי שבחר וזהו.
אותי רק מעניין לדעת כמה סקאוטינג הוא עשה על שני הרומנים לפני שהוא החתים אותם. כי אם הוא עשה עליהם סקאוטינג רציני - שיסלח לי הגיע זמנו לפרוש. ואם הוא לא עשה עליהם סקאוטינג רציני אז מה הוא עושה פה חוץ מגניבת דעת..? אני מקווה לגבי פירס שאלישע לוי עשה עבודה כמו שצריך כי מה שמזרחי יודע לעשות כבר הבנו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes טל.מ's post:
Shaul (2828-0909-2014201420142014)
28-Sep-2014, 1:14
הודעה: #22
RE: יש בעיות אבל זה לא נורא עוד ננצח את קריית שמונה בחוץ
טל אין מה לחזור על המנטרה הזאת כל הזמן.
לא לוקחים אליפות במחזור שלישי, לא יורדים ליגה במחזור שלישי וקבוצה שפויה לא מפטרת מאמן בסיבוב ראשון, יוסי בישל את השקשוקה כרגע היא לא נראת טוב ינתן לו זמן לתקן ובמידה ולא יצליח אני בטוח שלא נצטרך לחכות עד סוף העונה כדי להחליף אותו הוא כבר ילך לבד למרות שרובן עטר גם יהיה פנוי עד אז.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Sep-2014, 1:37
הודעה: #23
יש. זו לא מנטרה זו עדות נהדרת לחאפריות של המאמן הזה. ותסלח לי אמיר זה מרתיח אותי. אין מצב שמזרחי חושב שגבי נותן לו ערך מוסף על צלישר או פרץ . מסכים איתי ? אז על סמך מה הוא החתים אותו ? ועל סמך מה פירס הוחתם ? אולי הוא שחקן ענק , לא יודע, אבל על סמך מה ? מזרחי ראה אותו ? עקב אחריו ? או יותר נכון אבי נמני המליץ ? למה עבודה יסודית היא מילה גסה במכבי נתניה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Sep-2014, 1:41
הודעה: #24
מרתיח גם אותי ויש עוד הרבה בעיקר שידעת שאין לך אופציה התקפית מלבד ערן לוי ולא ממש הבאת כזאת אבל אני סופר עד 10 עכשיו אני ב3.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Sep-2014, 3:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Sep-2014 על ידי 4:02 ORENARIEL.)
הודעה: #25
(28-Sep-2014 0:58)טל.מ כתב:  עדיף לא לרדת ליגה בשום צורה כי לרדת פעמיים בשלוש שנים זה לא בדיוק מתכון לשיקום קבוצה אלא יותר מתכון להעלמות. לגבי דג׳אני כן לא .. מה זה משנה ? יש כסף לדג׳אני או לצעירי או למישהו ? היה כסף כנראה לשחקן אחד מזרחי בחר את מי שבחר וזהו.
אותי רק מעניין לדעת כמה סקאוטינג הוא עשה על שני הרומנים לפני שהוא החתים אותם. כי אם הוא עשה עליהם סקאוטינג רציני - שיסלח לי הגיע זמנו לפרוש. ואם הוא לא עשה עליהם סקאוטינג רציני אז מה הוא עושה פה חוץ מגניבת דעת..? אני מקווה לגבי פירס שאלישע לוי עשה עבודה כמו שצריך כי מה שמזרחי יודע לעשות כבר הבנו.

בטח שיש סקאוטינג בנתניה! מי אמר שאין?...

במכבי נתניה מקווים לסגור עם הבלם הרומני כריסטיאן סרגי, לאחר שבמהלך היום כבר התגלעו קשיים רבים במו"מ מול סוכנו. בשעות הערב חלה תפנית במגעים וקיים סיכוי טוב שהעסקה תיסגר עקרונית כבר מחר.

הבלם (27) ששיחק עם הקשר האחורי של נתניה גבריאל ג'ורג'ו באוצלול גלאץ הרומנית, דרש היום 160 אלף יורו נטו כשסוכנו מפציץ בדמי עמלה בסך של 20 אחוז מהעסקה. המגעים כבר היו על סף פיצוץ, אלא שבשעות הלילה דרישות השחקן ירדו בצורה משמעותית וכך גם סוכנו. כעת מקווים בנתניה לסגור את העסקה בשכר של 110 אלף יורו נטו לעונה.

סרגי הוא אחד מארבעה בלמים רומניים שהיו על הכוונת של מכבי נתניה, אבל הקשר האחורי החדש, ג'ורג'י, מאוד המליץ על השחקן וגם איש קשר רומני שמכיר היטב את הליגה ברומניה, העיד כי מדובר בבלם טוב שיכול לשדרג את ההגנה. בנתניה התרשמו מהעובדה כי מדובר בשחקן מאוד מהיר.

(27-Sep-2014 23:26)זאב רווח כתב:  מי כמוני מכיר את ההרגשה שאתה טוב מהיריבה ומפסיד , לצערי בהמון משחקים שהיינו טובים בעלייה של מלמיליאן כשפתחנו עם מוטי איווניר ולאחר מכן עם רמי לוי עד שחזר מלמיליאן וניצחנו בשיניים גם כשהיינו פחות טובים !!!

השחקנים עם הראש באדמה צריך רק לקוות שהם יצברו זעם ויתפוצצו בקרוב , המשחק היום הוכיח שאנחנו סובלים מסינדרום העולה החדשה זה בסדר רק שלא ימשך הרבה זמן צריך להתחיל לנצח באזה שהוא שלב ...

אני חוזר ואומר אם המשבצת של הקשר האחורי תיסגר יש לנו עוד בעיות גם בהגנה גם בהתקפה המחליפים של בן שושן קיודה לא מסוגלים לעשות שינוי במשחק צריך לחשוב להביא עוד חלוץ מהיר לצערי שריקי מזמן לא מתאים לרמות האלו של ליגת העל חוזה או לא חוזה בנתיים חסר חלוץ אור ברוך במקרה הכי טוב כמחליף

סרגי פשוט לא מתאים לי כל משחק עם פאשלה שמובילה לשער זה כבר משחק שלישי שזה קורה לו מאוד הייתי רוצה לראות משחקים שלו ברומניה לפני שהגיע לנתניה , מזרחי צריך לגרום לו להשתפר ומהר !!! בלי הגנה חזקה יורדים ליגה זה כלל ידוע ההגנה שלנו חייבת שיפור עצום !!!

כל השבוע שיעבדו על מצבים נייחים עם ההגנה !!

בבקשה.. תראה שם גם את גבי על הדרך

28-Sep-2014, 7:36
הודעה: #26
היחיד שיכול להוציא משהו מהשקשוקה הזו,היחיד שחייב להוציא משהו מהשקשוקה הזו,היחיד שצריך להביט במראה על התנהלותו ועל מה הוא הביא לנתניה מניסיונו ועל ההכנות לקראת תחילת העונה/במחנה ההאימון/במשחקי המבחן/בבחירת השחקנים/בהוצאות השונות,זה יוסי מזרחי.
.ויוסי מזרחי צריך להשאר ואחריותו לדאוג שנגיע לחוף מבטחים בסוף העונה.
28-Sep-2014, 7:59
הודעה: #27
(28-Sep-2014 7:36)אייל ס כתב:  היחיד שיכול להוציא משהו מהשקשוקה הזו,היחיד שחייב להוציא משהו מהשקשוקה הזו,היחיד שצריך להביט במראה על התנהלותו ועל מה הוא הביא לנתניה מניסיונו ועל ההכנות לקראת תחילת העונה/במחנה ההאימון/במשחקי המבחן/בבחירת השחקנים/בהוצאות השונות,זה יוסי מזרחי.
.ויוסי מזרחי צריך להשאר ואחריותו לדאוג שנגיע לחוף מבטחים בסוף העונה.

אייל צודק,יוסי בנה ויוסי יסדר את האין קבוצה הזו,השקשוקה שלו מעגבניות רקובות במקרה הטוב,הרומנים,הרוש המגן,קנדה,והנקודה ערן לוי,שחקן שכונה שב270 דקות חוץ מהפנדל,לא בעט פעם אחת למסגרת,אבל מה שיותר מפריע לי קפטן עם מנטליות של ילד בן 5,קיבל גול,זהו אין משחק,שברו את הכלים,והוא הקפטן שלנו...נכון לעכשיו אנחנו חלשים מהקבוצה של בנין,הקבוצה שבנה בנין מנצחת את הקבוצה הזו 8 מתוך 10 משחקים..זה אומר הכל...אני עדיין מאמין במזרחי,הוא יעבור לשחק עם שלושה בלמים וחלוץ אחד,וערן יתחיל לרוץ אחרת יהיה בחוץ,כן אפשר לשחק גם בלי ערן...
28-Sep-2014, 9:32
הודעה: #28
טל כרגיל לקטול להרוס לרסק שום דבר טוב לא משתנה אצלך .....?
אחרי 3 מחזורים אתה קורא לפטר את יוסי מזרחי ומי בדיוק ישלם לו את החוזה אתה ? בבקשה תשלם לו את החוזה עד סיום ה 3 שנים ותביא מאמן חדש ( חוזה חדש אתה משלם ) ומאמן חדש יגיד חייב חיזוק והחלפת שחקנים
לצעוק ולברבר זה קל לעשות זה טיפה יותר קשה ....
28-Sep-2014, 9:39
הודעה: #29
מי שקורא כעת להחליף מאמן על כל המשמעויות שבכך, תסלחו לי הוא כסיל גמור.
28-Sep-2014, 9:45
הודעה: #30
מי מתייחס לטענות שלו שלא מחזיקות מים ?
שיברבר כמה שהוא רוצה אנחנו רק עלינו ליגה זה אופייני לקבוצות שעולות ליגה
השחקנים רואים בכל קבוצה לא פחות מצ'לסי וריאל מדריד אבל באיזה שהוא שלב זה ימאס להם להפסיד ואז נעלה לדרך המלך
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 13 אורחים