שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אז בהסתכלות לאחור
27-Sep-2014, 14:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2014 על ידי 14:24 Gadi.)
הודעה: #31
RE: אז בהסתכלות לאחור
(27-Sep-2014 14:08)טל.מ כתב:  איזה יכולת ..? סתם אני סקרן להבין ..? המשחק הרשמי האחרון לפני גביע הטוטו היה גמר הגביע. שם הוא היה חלש ?! בחצי גמר גם ? על סמך מה מזרחי בכלל התרשם ? ומילא היה מחליף אותו באיזה קאליבר. החליף אותו הרוש שאולי טוב ממנו בנקודות, שכל החיים שלו שיחק במועדון אחד, לא עמד בלחץ של ליגה קשה יותר כמו ההולנדית למשל, והשנה האחרונה שלו נראית בדיוק כמו פתיחת העונה אצלנו. חסכון בכסף - זה מה שהיה כאן. וזכותך לחשוב שעשו כאן איזה מהלך מקצועי מבריק להציל את נתניה. כי כמו שהמשחקים האחרונים של הרוש נראו ( נבחרת נגד מקסיקו, אימון, ושני משחקי ליגה) ידרש הרבה יותר על מנת להציל משהו . שוער נבחרת שמקבל גולים בין הידיים בין הרגליים שיוצא רע באחד על אחד וכל קרן או הגבהה היא חצי גול - רחוק ממה שאתה קושר לו. רחוק מאוד.

כן בגמר גביע הוא היה חלש. גם במהלך העונה הוא ספג הרבה שערים באשמתו הישירה, כולם זוכרים את המשחק מול הפועל פ"ת וחושבים שבזה זה נגמר למרות שבפועל היו עוד לא מעט משחקים כאלה(נצרת עילית, הרצליה, ראשל"צ, בני לוד). אז עונה שעברה זה לא היה משמעותי אבל העונה כל טעות כזאת זה הפסד וככה זה גם נראה במשחקי גביע הטוטו. גולים שלו מול הפועל ת"א ורעננה ובדיוק אותה טעות גם מול מכבי ת"א רק שאז הנגיחה הלכה לעמוד.
הרוש לא שוער מושלם, והוא בטוח לא נראה ככה שבוע שעבר אבל הוא עדיין צריך לתת תפוקה טובה יותר מלויטה, ויכול להיות שאותן נקודות שהוא יותר טוב בהן יהיו בסופו של דבר ההבדל בין הישארות לירידה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Sep-2014, 14:38
הודעה: #32
אז בהסתכלות לאחור
רק שבוע שעבר ? בגול נגד הפועל תא ורמוט מסתובב לו על הקו והרוש במקום לסגור את הקורה ממוקם מטר קדימה. במשחק אימון נגד הרצליה, כל הגולים שנתניה קיבלה שלו כולל יציאה שערורייתית בגול הראשון . נגד מכבי פת לפחות שלושה שערים שלו . אני כבר לא מדבר על המופע המביש שלו בנבחרת. דבר עם אוהדי ביתר שיספרו לך איך הוא נתקע בשער פעם אחרי פעם בקרנות. אני מתקשה לחשוב שכל השיקולים פה היו מקצועיים. כי מקצועית נטו, הוא לא יותר מסתם שוער. אתה יודע מה הלוואי והיום הוא יתן הצגה כי אם שבוע שעבר נגד חלוצים אלמוניים חטפנו רביעייה אני לא רוצה לחשוב מה יהיה היום נגד קבוצה הרבה יותר מוכשרת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Sep-2014, 15:06
הודעה: #33
נו באמת, שבוע שעבר לפחות 3 גולים שלו? קודם כל מה זה לפחות, כלומר יש מצב שאתה גם מאשים אותו בכל ה-4?
דבר שני חוץ מהגול הראשון, שכמו שבוני אמר בשער השבת זה שער שאין טעם לנסות להסביר או לפרשן, דברים שקורים ונקווה שלא יחזרו, מה עוד היה? בגול השני דדי עומד לבד על ה-16 בעט כדור מעולה בדיוק לפינה. גול השלישי שחקן אחד על אחד ובגול הרביעי עוז פרץ עומד בין שני הבלמים ונוגח פנימה. אם אתה מאשים אותו שהוא לא יצא אז לפחות תסכים איתי שגם לויטה לא היה יוצא לזה(ובטוח לא יוצא טוב).
נגד הפועל זה גול של כל ההגנה לפני שזה גול שלו, מה פתאום ורמוט מקבל קרן ל-5 כשהוא לבד?

אם הרוש יקבל מעכשיו ועד סוף העונה כל משחק שני גולים באשמתו אז נוכל להגיד בדיעבד חבל ששחררנו את לויטה, השאלה היא אם אתה שם את עצמך במקום מזרחי חודש אחורה, אחרי שאתה רואה את לויטה עונה שלמה ובמשחקי טרום עונה ונותנים לך אופציה להחליף אותו, אתה לא הולך על זה? אני כן
27-Sep-2014, 15:22
הודעה: #34
גדי האיש בהזיות, חבל על הויכוח, אוהד לויטה בשבילו זה בופון ודניאל ליפשיץ בשבילו זה קורטואה ורק אריאל הרוש הוא בינוני.
דוידוביץ, אוואט, אובאורוב קיבלו גולים מגוחכים יותר במהלך הקריירה שלהם ולא היה עליהום כמו שנעשה על הרוש.
יש תחושה שדורשים מהרוש לשמור על שער נקי כל העונה ורק אז אולי הוא יקבל מילה טובה מ"חסידי לויטה".
27-Sep-2014, 15:44
הודעה: #35
אז בהסתכלות לאחור
(27-Sep-2014 15:22)פיליפצוק כתב:  גדי האיש בהזיות, חבל על הויכוח, אוהד לויטה בשבילו זה בופון ודניאל ליפשיץ בשבילו זה קורטואה ורק אריאל הרוש הוא בינוני.
דוידוביץ, אוואט, אובאורוב קיבלו גולים מגוחכים יותר במהלך הקריירה שלהם ולא היה עליהום כמו שנעשה על הרוש.
יש תחושה שדורשים מהרוש לשמור על שער נקי כל העונה ורק אז אולי הוא יקבל מילה טובה מ"חסידי לויטה".

משה תסתכל מה רשם לך הרופא ותעשה מה שאתה עושה הכי טוב - תגזגז ואל תכנס לדיונים שאין לך מושג בהם. עניתי לך או לגדי ? אל תתערב.

גדי - היציאה שלו ב1:1 בגול השלישי עם הרגל קדימה - יציאה בכאילו. שוער שיש לו 1:1 לא יוצא ככה. הנסיון לעצור עם הרגל מתאים לשוערים שמחפשים לא להיפגע בכל מחיר , זה לא אחד על אחד. זה כאילו. בגול הרביעי - בפירוש גול שלו. כדור על החמש מה הוא תקוע בשער ?! בגול נגד הפועל תא - כן זה גול של ההגנה ושלו. כל אחד מהם לא נקי. בגולים נגד הרצליה במשחק אימון - בגול הראשון הוא רץ לפינת ה16 כשהבלם שלנו כבר מדביק את השחקן והרוש מתעופף אליו כמו שוער כדוריד .. תעשה לי טובה .. בגול השני הוא נמצא 4 מ מחוץ לשער . שנעבור לגולים נגד מקסיקו ?

27-Sep-2014, 15:54
הודעה: #36
(27-Sep-2014 15:44)טל.מ כתב:  
(27-Sep-2014 15:22)פיליפצוק כתב:  גדי האיש בהזיות, חבל על הויכוח, אוהד לויטה בשבילו זה בופון ודניאל ליפשיץ בשבילו זה קורטואה ורק אריאל הרוש הוא בינוני.

משה תסתכל מה רשם לך הרופא ותעשה מה שאתה עושה הכי טוב - תגזגז ואל תכנס לדיונים שאין לך מושג בהם. עניתי לך או לגדי ? אל תתערב.

גדי - היציאה שלו ב1:1 בגול השלישי עם הרגל קדימה - יציאה בכאילו. שוער שיש לו 1:1 לא יוצא ככה. הנסיון לעצור עם הרגל מתאים לשוערים שמחפשים לא להיפגע בכל מחיר , זה לא אחד על אחד. זה כאילו. בגול הרביעי - בפירוש גול שלו. כדור על החמש מה הוא תקוע בשער ?! בגול נגד הפועל תא - כן זה גול של ההגנה ושלו. כל אחד מהם לא נקי. בגולים נגד הרצליה במשחק אימון - בגול הראשון הוא רץ לפינת ה16 כשהבלם שלנו כבר מדביק את השחקן והרוש מתעופף אליו כמו שוער כדוריד .. תעשה לי טובה .. בגול השני הוא נמצא 4 מ מחוץ לשער . שנעבור לגולים נגד מקסיקו ?

תקרא תקרא את מה שאתה כותב, תראה איך אתה נכנס לו ללבלב ממש.
רופא אף, אוזן, גרון לא בוחן את הפציינט שלו כמו שאתה בוחן כל כדור שנכנס לו לשער, כל תנועה שלו וכל גירוד באף.
אח"כ אתה עוד מצפה שאם אוהדים אנטי כמוך ביציע הוא יצליח להתאקלם במהרה ולהתעופף לחיבורים, תתבייש.
27-Sep-2014, 16:06
הודעה: #37
אז בהסתכלות לאחור
על מה בדיוק ? אמרתי משהו לא נכון ? על הרבה פחות מזה זרקו את לויטה לא ? ולא יעזור לך אני לא מקורב שלו ולא אינטרסנט אני פשוט לא עיוור. הוא הובא לכאן כשוער נבחרת שמשדרג קבוצה ומציל אותה מירידת ליגה לא ? דברי המאמן שלנו לא ככה ? או שאולי בקומבינה כלכלית ומוכרים לנו סיפורים שאתה בלהיטותך מזדרז להגן עליהם. ומילא אם לכל הגועל נפש הזה היה כיסוי במגרש. אבל איך שהרוש משחק גם שניר דורי עולה עליו.

27-Sep-2014, 16:08
הודעה: #38
(27-Sep-2014 15:44)טל.מ כתב:  

מצטער לא הצלחתי להבין מה אתה רוצה ממנו בגול השלישי וראיתי אותו הרגע עוד פעם. שוער שאין לו אחד על אחד לא היה לוקח 2 כאלה רק באותו משחק ועוד אחד מורמוט במחזור הראשון. בקשר לקרן אולי הוא היה יכול לצאת, לא יודע, אבל זאת בעיה של כל השוערים בארץ. זה עדיין לא היה כדור מטר מהשער, יותר לאיזור של ה-7 מטר שהיה מלא שחקנים שלנו רק שאף אחד מהם לא טרח להתמקם כמו שצריך
27-Sep-2014, 16:21
הודעה: #39
אז בהסתכלות לאחור
עם בלם נורמלי/חולית הגנה חזקה אף אחד לא היה מדבר על הרוש/לויטה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
27-Sep-2014, 16:36
הודעה: #40
אז בהסתכלות לאחור
את זה תפנה למזרחי.

שלח תגובה 

[-]