שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רומריו פירס סיכם
23-Sep-2014, 0:49
הודעה: #41
RE: רומריו פירס סיכם
(23-Sep-2014 0:21)אופיר34 כתב:  
(22-Sep-2014 23:09)טל.מ כתב:  
(22-Sep-2014 22:59)אופיר34 כתב:  
(22-Sep-2014 22:53)ORENARIEL כתב:  איזה בזבוז של כסף ובזבוז של זר הבחור פתח ב- 28 משחקים מתוך 66 בשתי עונות ברומניה וכבש שער אחד..
לעומת גבי שהיה הקפטן של הקבוצה וששיחק 59 משחקים מתוך 66 וכבש 4 שערים.
גם מהסרטון שלו אין מה להתלהב.. נראה לי מזרחי הביא אותו רק בגלל שב"ש היתה מעוניינת בו אחרת הוא לא היה מביא אותו.
אם גם הוא יהיה נפילה ויהיה שחקן חלש אז נפלנו ב-3 זרים (לפי פיליפצו'ק שטען שגבי לא קשר אחורי ולא כלום.. ודודו)

אז אני מבין שאתה מכין את השטח לפוסט הבא על פירס.....
הרי לפי התיאוריה שלך על גבי נעשתה עבודת סקאוטינג משובחת והוא אחלה שחקן (בכל זאת שיחק 59 משחקים מתוך 66 וכבש 4 שערים) ,ובכל זאת גם לו הורדתם את הראש בגלל משחק אחד....
כל הסרטונים האלה מעניינים לי ת'תחת. מי בכלל מסתמך עליהם.
וכל התיאוריות והקונספירציות שאתם מעלים פה ,תאמינו לי, זה דורש טיפול. הפרנויה כנראה השתלטה פה על כמה אנשים.

גבי שיחק משחק אחד ? יש כאן עוד אנשים חוץ ממך שחושבים שהוא יותר טוב מעומר פרץ ? כבר היה יותר זול להחתים את המקור Wink אין לי מושג מה הפירס הזה שווה. אני מקווה שאלישע לוי עשה סקאוטינג טוב ושהרופאים טעו.

התייחסתי לדברים שאורן כתב. מצד אחד מתלונן שמחתימים שחקן שלא שיחק מפסיק, מצד שני מפרגן על עצם ההחתמה של גבי שהיה קפטן ושיחק רב העונה, מצד שלישי מתלונן שנפלנו איתו... תאמין לי, מרב תלונות וקיטורים אנשים כבר מתחילים להתבלבל פה...
ולגבי גבי, הוא לא שיחק משחק אחד וברב המשחקים היה בהחלט חיובי. זה שיש לך ציפיות לא ריאליות ממנו זו בעיה שלך.

אני מצפה משחקן זר שישדרג את הקבוצה. גבי לא משדרג בכלום. כנל לא סירגי. אם הייתי מרכיב במקומם את ירין חסאן ועומר פרץ לא היית מרגיש בהבדל. זכותך לחשוב אחרת. קאיודה למשל זו דוגמא לשדרוג.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Sep-2014, 0:50
הודעה: #42
רומריו פירס סיכם
(23-Sep-2014 0:41)הקוסם הצהוב כתב:  זה מזכיר לי את הסיפור על השחקן לואיק רמי חלוץ נבחרת צרפת שהיה אמור לעבור לליברפול בתחילת העונה הזאת הכל כבר סוכם מולו ומול קבוצתו וברגע האחרון הוא לא עבר כי נכשל בבדיקות הרפואיות ולא תאמינו אבל השחקן אחרי שבוע חתם בלא אחר מאשר צלסי (שבוע שעבר דרך אגב הוא גם הבקיע גול)

נו, אז אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו אזובי הקיר....

Sent from my iPhone using Tapatalk
23-Sep-2014, 3:38
הודעה: #43
Re: RE: רומריו פירס סיכם
(23-Sep-2014 0:49)טל.מ כתב:  
(23-Sep-2014 0:21)אופיר34 כתב:  
(22-Sep-2014 23:09)טל.מ כתב:  
(22-Sep-2014 22:59)אופיר34 כתב:  
(22-Sep-2014 22:53)ORENARIEL כתב:  איזה בזבוז של כסף ובזבוז של זר הבחור פתח ב- 28 משחקים מתוך 66 בשתי עונות ברומניה וכבש שער אחד..
לעומת גבי שהיה הקפטן של הקבוצה וששיחק 59 משחקים מתוך 66 וכבש 4 שערים.
גם מהסרטון שלו אין מה להתלהב.. נראה לי מזרחי הביא אותו רק בגלל שב"ש היתה מעוניינת בו אחרת הוא לא היה מביא אותו.
אם גם הוא יהיה נפילה ויהיה שחקן חלש אז נפלנו ב-3 זרים (לפי פיליפצו'ק שטען שגבי לא קשר אחורי ולא כלום.. ודודו)

אז אני מבין שאתה מכין את השטח לפוסט הבא על פירס.....
הרי לפי התיאוריה שלך על גבי נעשתה עבודת סקאוטינג משובחת והוא אחלה שחקן (בכל זאת שיחק 59 משחקים מתוך 66 וכבש 4 שערים) ,ובכל זאת גם לו הורדתם את הראש בגלל משחק אחד....
כל הסרטונים האלה מעניינים לי ת'תחת. מי בכלל מסתמך עליהם.
וכל התיאוריות והקונספירציות שאתם מעלים פה ,תאמינו לי, זה דורש טיפול. הפרנויה כנראה השתלטה פה על כמה אנשים.

גבי שיחק משחק אחד ? יש כאן עוד אנשים חוץ ממך שחושבים שהוא יותר טוב מעומר פרץ ? כבר היה יותר זול להחתים את המקור Wink אין לי מושג מה הפירס הזה שווה. אני מקווה שאלישע לוי עשה סקאוטינג טוב ושהרופאים טעו.

התייחסתי לדברים שאורן כתב. מצד אחד מתלונן שמחתימים שחקן שלא שיחק מפסיק, מצד שני מפרגן על עצם ההחתמה של גבי שהיה קפטן ושיחק רב העונה, מצד שלישי מתלונן שנפלנו איתו... תאמין לי, מרב תלונות וקיטורים אנשים כבר מתחילים להתבלבל פה...
ולגבי גבי, הוא לא שיחק משחק אחד וברב המשחקים היה בהחלט חיובי. זה שיש לך ציפיות לא ריאליות ממנו זו בעיה שלך.

אני מצפה משחקן זר שישדרג את הקבוצה. גבי לא משדרג בכלום. כנל לא סירגי. אם הייתי מרכיב במקומם את ירין חסאן ועומר פרץ לא היית מרגיש בהבדל. זכותך לחשוב אחרת. קאיודה למשל זו דוגמא לשדרוג.

אני זוכר כאלה שקיטרו כאשר קיודה הגיע ששגב מביא לנו בררה מעסקיו באפריקה.
היום אומרים שדרוג.

תנו גם לאחרים להוכיח שהם שווים משהו.

כנ"ל לגבי הרוש השוער.
אלו שקיטרו שהוא נפילה עוד יאכלו כובעים כאשר ירד ממנו הלחץ והביטחון יחזור

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
23-Sep-2014, 7:47
הודעה: #44
פה אוהבים לקטר, אכלו לי, שתו לי, נגעו לי.
23-Sep-2014, 8:35
הודעה: #45
האמת שאני תמיד מנסה להיות אופטימי ובתחילת כל עונה(גם זאת) מפנטז על אליפות\גביע והעליתי כאן את התחזית האופטימית שלי לפני שבוע בערך.
מה שאני לא אוהב, זה שעובדים עלי!
24 מיליון ש״ח תקציב, כל השחקנים המשתכרים הגבוהים מקצצים, אין מקום בתקציב לדודו(שחשבנו לתומנו שהוא זה שחנק את התקציב), אין מקום בתקציב לבן שושן(שלפי הפרסומים היה הטוב ביותר במחנה האימון), אין מקום בתקציב לעומר פרץ(שהמאמן מאוד מעוניין בו)...
מה זה בעצם אומר?
ש...
לויטה;הרוש,סרגי,עידן לוי,קנדה;גבי,צלישר,רן רול,עידן שריקי,ערן לוי;לארי קאיודה.
זה הרכב של 24 מיליון ש״ח... תביאו לי את הבן אדם שיגיד את זה... או שהוא שקרן בן שקרן או ש 2/3 מהכסף הלך למנהלה\מחלקת נוער(שיוסי מזרחי גם ככה בקושי סופר אותה).
אה... זה גם אומר שאלי שגב סחט את עצמו עוד קצת כדי כן להעביר את בן שושן, עומר פרץ ועכשיו להוסיף את רומאריו(איזה כיף להגיד את השם הזה...). אז לכמה הגענו? עכשיו התקציב הוא 26-27 מיליון ש״ח? איפה הכסף???
23-Sep-2014, 8:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Sep-2014 על ידי 8:39 טל.מ.)
הודעה: #46
רומריו פירס סיכם
תקציב השחקנים הוא לא 24 מ שקל. זה תקציב המועדון שכולל 3-4 מ שקל למחלקת הנוער ושאר העלויות של החזקת מכבי נתניה. תקציב השחקנים הוא לא יותר מ12 מ שקל גג ביום בהיר.

23-Sep-2014, 9:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Sep-2014 על ידי 9:15 עידן444.)
הודעה: #47
זה ברור לכולם. אף אחד לא חשב שהתקציב שלנו כמו של ב״ש(שם תקציב השחקנים הוא סביב ה 20 מיליון ש״ח). ההרכב שתיארתי הוא הרכב יותר חלש מההרכב שהיה בעונה שעברה(ההרכב שציינתי בלי בן שושן, דודו והמחליף של דודו שלא כלולים ב 24 מיליון עפ״י פרסומים זרים) כשתקציב השחקנים בעונה שעברה היה בערך חצי. לצורך העניין ההרכב של רוב הליגה עולה עליו עם תקציב כולל של 12-14 מיליון ש״ח. ק״ש עם תקציב מעט יותר גבוה ואתה יכול להשוות את ההרכב שלהם להרכב שציינתי? שחקנים כמו רן רול, ועידן שריקי לא היו מגרדים שם את הספסל.
23-Sep-2014, 9:50
הודעה: #48
לעלות ליגה זה להחליף את כל הקבוצה , ואתם רואים ש 70 אחוז שחקנים חדשים הבעיה שציפינו לשדרוג הרבה יותר רציני , בואו נמתין בסבלנות ולא נהרוג את הרוש והרומנים מהר מידי...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
eliahu (2323-0909-2014201420142014)
23-Sep-2014, 10:02
הודעה: #49
(23-Sep-2014 0:49)טל.מ כתב:  אני מצפה משחקן זר שישדרג את הקבוצה. גבי לא משדרג בכלום. כנל לא סירגי. אם הייתי מרכיב במקומם את ירין חסאן ועומר פרץ לא היית מרגיש בהבדל. זכותך לחשוב אחרת. קאיודה למשל זו דוגמא לשדרוג.

איך אמר פה מישהו גם קאיודה קיבל על הראש בתחילת דרכו...
ואני בהחלט הייתי מרגיש בהבדל. כבר הייתי שם וראיתי בדיוק איך נראנו עם חסן ופרץ בהרכב. אז זה בסדר ודי אופייני שאתה נתפס למשחק האחרון, אבל בסה"כ עד המשחק הזה שני הרומנים היו סבירים פלוס בסה"כ.
מבחינתי שניהם צריכים לקבל את הקרדיט לפחות עד ינואר אם לא יותר.
23-Sep-2014, 10:38
הודעה: #50
רומריו פירס סיכם
אופיר סבבה לחכות ממילא אין אופציות אבל ספציפית לגביהם אמרתי את זה מהמשחק הראשון שראיתי אותם. יש כאן לא מעט שכבר חושבים כמוני, סרגי הוא לא תחנה אחרונה וגבי בתפקיד לא ברור. כספית שרצה לכל הכיוונים אבל אתה לא מצליח להבין מה הוא עושה.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 10 אורחים