שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ההגנה שנה שעברה הייתה טובה יותר
21-Sep-2014, 0:58
הודעה: #11
RE: ההגנה שנה שעברה הייתה טובה יותר
(21-Sep-2014 0:56)פיליפצוק כתב:  הפסדנו 4:0 או תיקו 4:4 ?

על זה נאמר ״תיקו שכולו הפסד״....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Sep-2014, 0:59
הודעה: #12
Re: RE: ההגנה שנה שעברה הייתה טובה יותר
(21-Sep-2014 0:55)דוד חטב כתב:  טופי הורחק שבוע שעבר לכן לא פתח היום...
אל תיתן לעובדות לבלבל אותך טופי נכנס מחליף שבוע שעבר דקה 60 אחרי שהמגן של קש נפצע שיחק 10 דקות וקיבל אדום, נו באמת טופי זה מה שחסר לך היום?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
21-Sep-2014, 1:01
הודעה: #13
(21-Sep-2014 0:59)amir כתב:  
אל תיתן לעובדות לבלבל אותך טופי נכנס מחליף שבוע שעבר דקה 60 אחרי שהמגן של קש נפצע שיחק 10 דקות וקיבל אדום, נו באמת טופי זה מה שחסר לך היום?

איפה שמעת שאני אומר שטופי חסר ???
21-Sep-2014, 1:04
הודעה: #14
(21-Sep-2014 1:01)דוד חטב כתב:  
(21-Sep-2014 0:59)amir כתב:  

איפה שמעת שאני אומר שטופי חסר ???
אוקי היה נראה ככה שגם אתה במועדון המעריצים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
21-Sep-2014, 1:05
הודעה: #15
בכל הפעמים שיצא לי להציץ בהרכב של ק״ש לא ראיתי שם את טופי. אבל זה לא משנה. נכון לכרגע נראה שהתחליפים לטופי וליפניה לא משדרגים אותנו, להפך. ולא כי יש לי בעיה עם הרוש או קנדה מבחינת יכולת המשחק שלהם. הבעיה היא שהם חצי עונה פצועים(בעיקר הרוש שגם היום יצא במצב של 4-2 בגלל פציעה). אני לא אוהב לשפוט שחקנים מהר, בטח לא זרים, אבל אם מה שראינו עד כה הוא סימן להמשך- ממש לא ברור לי למה נילחמנו על כל אחד משלושת הזרים שהחתמנו כאילו היה ברור שמגיעים לכאן מגמאדוב, קנדאורוב וגובאני רוסו. הבלם נראה זוועה, על הקשר מישהו כבר אמר כאן ואני נוטה להסכים(אפשר למצוא שחקנים מהסוג הזה בקילו), ועל דודו כבד טחנו מספיק... בואו נקווה שהמשחק הזה הוא לא רמז לעתיד.
21-Sep-2014, 1:21
הודעה: #16
ההגנה שנה שעברה הייתה טובה יותר
לך תתווכח אם אלה שרוצים לחכות עד המחזור ה15 .. ב15 הם יגידו שהקבוצה לא מחוברת, שצריך לחכות עד הפלייאוף ..לא צריך לחכות שנה כדי לראות כישרון של שחקנים . ההגנה שלנו לא השתדרגה בכלל כנל לא הקישור. הדבר שכן השתדרג בקבוצה הוא בן שושן במקום שריקי. ביחד עם קיודה וערן לוי הם יוצרים שלישיה התקפית לא רעה בכלל. הבעיה שבצד השני ממתין רול והבעיה שבאמצע משחקים צלישר וגבי הבעיה שמאחור משחקת רביעיית הגנה חלשה . עידו לוי וסרגי זה כמו עידו לוי ופיניירו. מרכז הגנה שהוא חמאה בשמש, תוסיף לזה שני מגינים לא משהו ושוער שלא התאמן 4 חודשים בקבוצה ותבין למה זה נראה ככה.
אופיר כנראה בונה על ניצחון נגד קש.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Sep-2014, 6:57
הודעה: #17
משה .התקו 4:4 הזה נגד מכבי פ"ת שכניראה בליגה שלנו,הוא הרבה יותר גרוע מההפסד בשבוע שעבר נגד קבוצה שכניראה לא בליגה שלנו.
לעיתים מפסידים ואתה רואה נקודות אור ואני יכול גם למצוא נקודות אור היום,את משחקו של עמית בן שושן וקיודה ומספר התקפות מהירות שהסתיימו בהחמצות מסמרות.
אך נקודות הכשל שלנו רבות,רבות מאוד ובעיקר מדאיגות!
21-Sep-2014, 7:45
הודעה: #18
(21-Sep-2014 6:57)אייל ס כתב:  משה .התקו 4:4 הזה נגד מכבי פ"ת שכניראה בליגה שלנו,הוא הרבה יותר גרוע מההפסד בשבוע שעבר נגד קבוצה שכניראה לא בליגה שלנו.
לעיתים מפסידים ואתה רואה נקודות אור ואני יכול גם למצוא נקודות אור היום,את משחקו של עמית בן שושן וקיודה ומספר התקפות מהירות שהסתיימו בהחמצות מסמרות.
אך נקודות הכשל שלנו רבות,רבות מאוד ובעיקר מדאיגות!

לא מסכים איתך גם לגבי הפועל ת"א וגם לגבי נקודות האור שהיו רבות יותר בכל מה שקשור לחלק הקידמי ששבוע שעבר להבדיל נראה לא טוב.
21-Sep-2014, 9:43
הודעה: #19
(21-Sep-2014 1:21)טל.מ כתב:  לך תתווכח אם אלה שרוצים לחכות עד המחזור ה15 .. ב15 הם יגידו שהקבוצה לא מחוברת, שצריך לחכות עד הפלייאוף ..לא צריך לחכות שנה כדי לראות כישרון של שחקנים . ההגנה שלנו לא השתדרגה בכלל כנל לא הקישור. הדבר שכן השתדרג בקבוצה הוא בן שושן במקום שריקי. ביחד עם קיודה וערן לוי הם יוצרים שלישיה התקפית לא רעה בכלל. הבעיה שבצד השני ממתין רול והבעיה שבאמצע משחקים צלישר וגבי הבעיה שמאחור משחקת רביעיית הגנה חלשה . עידו לוי וסרגי זה כמו עידו לוי ופיניירו. מרכז הגנה שהוא חמאה בשמש, תוסיף לזה שני מגינים לא משהו ושוער שלא התאמן 4 חודשים בקבוצה ותבין למה זה נראה ככה.
אופיר כנראה בונה על ניצחון נגד קש.

בדיוק כך. אני שמח שהצלחת להבין אחרי כל כך הרבה שנים את רוח הדברים.
נחכה עד השלב שבו ניתן לעשות שינוי, נעשה הערכת מצב ואם נצטרך, ואם כלכלית המצב יאפשר יתבצע שינוי בקבוצה. ככה זה צריך לעבוד בכל מקום מסודר. מי שמנהל בפאניקה ובהיסטריה כמוך סופו יהיה באמת להתרסק.
ומאד מוזר לי לשמוע שהאיש שרואה את הנולד מפרגן פתאום לבן שושן. מה קרה אדון יודע כל ? פתאום בן שושן הוא חיזוק ראוי ?? נתן שני משחקים טובים ופתאום שכחת איך קטלת את השחקן הזה דקה אחרי שהודיעו על החתמתו ? (ועשה טובה, תחסוך מאיתנו את ההכחשה). ועוד מעז לקרוא לאנשים פה חביתות....
לגבי שני הרומנים, זה נכון שסרגי לא היה אתמול טוב, אבל זה יכול לקרות לכל שחקן בכל רמה. גם לרונלאדו הגדול יש משחקים חלשים. סרגי בסה"כ בלם חיובי, מהיר, תומך בהתקפה ,ובעיקר צריך לחפות על מוגבלותו של החבר שלו להגנה. בדיוק כמו ששבוע שעבר שנתן משחק טוב לא יצאנו מגדרנו, כך היום אין טעם לקטול אותו (ולא שזה יעזור איתך אבל בכל זאת אני מנסה לא להתייאש).
לגבי גבי - משחק הכי חלש שלו העונה. איבד יותר מידי כדורים, לא היה מעורב מספיק, ולא עשה את מה שלשמו הגיע - להרוס את ההתקפות של היריב. כמו חברו, גם אותו מיותר ולא נכון לקטול אחרי משחק לא טוב אחד. שיהיה לידו קשר איכותי נבין יותר טוב שהוא שחקן ראוי.
ולמרות הפופוליזם השגרתי שלך , הקישור השתדרג (כי גבי עדיף על חסן או פרץ), ההגנה לדעתי טיפה פחות גרועה (כי סרגי עדיף על ליפניה ,והרוש עדיף על לויטה, ואפילו הרוש הבינוני מינוס עדיף על טובול), וההתקפה טובה יותר (בגלל בן שושן וסבע). זה עדיין לא אומר שנצליח העונה כי יש עוד הרבה פרמטרים שחשובים להצלחה, אבל להגיד שלא השתדרגנו זה סתם פופליזם.
וכן, אדוני האופטימיסט, אפילו את הפועל מדריד ק"ש מכבי נתניה במתכונתה הנוכחית יכולה לנצח.
21-Sep-2014, 10:11
הודעה: #20
קדמי/אחורי/אמצעי,הכל מתחיל ונגמר בספסל.
ניצול לא נכון של תקציב,בחירת שחקנים לא נכונה,הכנות לא מוצלחות,ניהול משחק בהתאם.
.אז נכון אין לי פרו ו כון אני מושפע מהתנהלויות לא ספורטיביות וגם נכון שלא אהבתי את מה שראיתי בשנה שעברה באופן יחסי לתקציב ולמרות,האיתותים עד עכשיו לא מבשרים את בוא האביב.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 23 אורחים