שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לויטה במכבי חיפה
03-Sep-2014, 23:15
הודעה: #71
RE: לויטה במכבי חיפה
(03-Sep-2014 22:48)טל.מ כתב:  אוקי אז אתה תצמד לאומרי האמן . זכותך. אני מבטיח לך ההתנהלות הזו של שגב תחזור אלינו כמו בומרנג.
אם היית אוהד קבוצה אחרת היית אומר ששגב נפל על הראש ושואל מי גזר קופון. אבל בגלל שאתה אוהד נתניה אתה מגמד את זה , כי יש לך אינטרס שהוא ישאר. אתה מצידי יכול להמשיך להטות את הויכוח כלפי. זה לא ישנה את העובדות . אני לפחות ישר עם עצמי.

כרגע ההתקפה שלנו נראית על הפנים, ועד שנתחבר בחלק הקידמי אנחנו הולכים לירוק דם בשביל גולים. במצב הזה קריטי שההגנה תהייה הגנת ברזל ותיתן שקט לקבוצה ולמאמן. ראינו במשחקי המבחן שמשהו בהגנה לא עובד, ואפשר לתת קרדיט למאמן שהיה שוער עבר גדול, שאם הוא אומר שהוא לא רגוע בגלל השוער אז הוא יודע למה הוא מתכווון. ניצול ריב כספי בין טביב והרוש והבאתו לנתניה במקום לויטה ובאותה עלות כספית, נראה לי מהלך נהדר.
כול הקשקושים על נאמנות וכו' לא שוים הרבה, אם היינו יורדים ליגה בגלל לויטה (לא הוכיח את עצמו מעולם בליגה הראשונה) היינו אז באים בטענות לשגב ולמזרחי איך לא עשו שינוי כאשר היה זמן. כבר ירדנו ליגה בגלל שוער לייצן שמשכנו איתו יותר מיד זמן עד שהיה מאוחר. וירדנו ליגה בגלל שביתה איטלקית של חלוץ שמשכנו עד לסיום העונה ובגלל מאמן חסר מושג שמשכנו עד שהיה מאוחר. בכל המקרים, הכתובת הייתה על הקיר הרבה זמן והתעלמנו ממנה.
אז לי נגמרה הסבלנות, אם מזרחי אומר שהשוער לא מספיק טוב, והבעלים אומר שהשוער הדליף והיה רעל בקבוצה, אז אני תומך בהם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes arika's post:
אלון (0404-0909-2014201420142014)
03-Sep-2014, 23:16
הודעה: #72
(03-Sep-2014 22:48)טל.מ כתב:  אוקי אז אתה תצמד לאומרי האמן . זכותך. אני מבטיח לך ההתנהלות הזו של שגב תחזור אלינו כמו בומרנג.
אם היית אוהד קבוצה אחרת היית אומר ששגב נפל על הראש ושואל מי גזר קופון. אבל בגלל שאתה אוהד נתניה אתה מגמד את זה , כי יש לך אינטרס שהוא ישאר. אתה מצידי יכול להמשיך להטות את הויכוח כלפי. זה לא ישנה את העובדות . אני לפחות ישר עם עצמי.

לא אומר אמן ולא טומן את הראש בחול (זה משפט שבדר״כ אומרים למפרגנים, נכון ?).
אמרתי כבר 10 פעמים בפוסט הזה- ההחלטה לגבי לויטה לגיטימית גם כלכלית וגם מיקצועית, הדרך והצורה שבה הדברים נעשו לא במקום ולא מכבדת שום מקום עבודה, לא רק קבוצת כדורגל.
ואני גם מצד שני לא מוכן לכרות את הענף עליו אנחנו יושבים. לא מוכן להכנע לכל הדרמות שמייצרים פה ולא רוצה לרוץ מחר לקיסריה להפגין מתחת לבית של שגב. כל אדם ראוי לקבל את ההזדמנויות שלו ואת ימי החסד כדי להוכיח את כוונותיו ומעשיו, וגם אם הוא עושה טעויות בדרך לא צריך להרוג אותו ישר.
תאמין לי שאם ההתנהלות לא תשתנה ושגב לא ישנה לפחות את התנהלותו התקשורתית אני הראשון שיצא עליו. בינתיים מבחינתי יותר חשוב לשמור על הקיים מאשר לאבד אותו.
03-Sep-2014, 23:35
הודעה: #73
לויטה במכבי חיפה
(03-Sep-2014 23:07)זאב רווח כתב:  מה הבעיה בהתנהלות טל
בא שגב ואמר שלויטה לא מספיק טוב
בא שגב ואמר שהוא עפגע מכך שלויטה לא הזמין אותו לחתונה
בא שגב ואמר שיוסי מזרחי ניגש אליו וביקש לטפל בלויטה שמדליף לעיתונאים

מה אסור לדבריך לבעל בית לדבר ? רק לשחקנים מותר להיפגע לבעל הבית לא ? רק השחקנים יכולים לבקש העלאה בחוזה ואילו לבעל בית אסור לבקש להוריד בחוזה ?

אלי שגב בעל הבית של מכבי נתניה הוציא מהכיס כבר 12 מליון שקל - מהכיס הפרטי שלו

קצת הגינות טל שלא תשפוך דם נקי

הכל מותר. אבל ברדיו ? מול כל העולם ואשתו ? אז הוא שופך כסף .. וואלה. מזלו של שגב ושל כולנו שלויטה בחר לשתוק ולא לרדת לרמה הזו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Sep-2014, 0:02
הודעה: #74
אתה מתבלבל ביני לבין אחרים, ממתי אכפת לי אם שגב ישאר או יעזוב. לי רק אכפת שמי שמנהל, לא הורס את המועדון ואת עתיד המועדון. אנחנו ניזונים רק מהדלפות אינטרסנטים בכל פרשה, ולדעתי עדיף להתעלם מכל המדליפים ולגבש דעה רק על סמך יכולת במגרש, ותוך מתן קרדיט למאמן.

04-Sep-2014, 0:08
הודעה: #75
(03-Sep-2014 23:35)טל.מ כתב:  

מה אסור לדבריך לבעל בית לדבר ? רק לשחקנים מותר להיפגע לבעל הבית לא ? רק השחקנים יכולים לבקש העלאה בחוזה ואילו לבעל בית אסור לבקש להוריד בחוזה ?

הכל מותר. אבל ברדיו ? מול כל העולם ואשתו ? אז הוא שופך כסף .. וואלה. מזלו של שגב ושל כולנו שלויטה בחר לשתוק ולא לרדת לרמה הזו.

טל מספיק,אם לויטה היה ממשיך את היכולת שלו מהפגרה גם בליגה והיית יודע שיכלת להביא את הרוש בחינם ולא עשו זאת רק כדי לא לפגוע בלויטה,היית חותך את שגב לחתיכות.בוצע מהלך,ימים יגידו אם טוב או לא אבל אי אפשר להמשיך עם אותה המנטרה לנצח,במיוחד שכולם מסכימים שההתנהלות במהלך לא הייתה מושלמת.היה,נגמר,להמשיך הלאה לשבוע הבא בבלומפילד...
04-Sep-2014, 0:15
הודעה: #76
אם ניקח את כל הסיפור הזה חודשיים אחורה, היינו יכולים להגיד בפה מלא- מהלך על גבול הגאוני, מקצועית וכלכלית של יוסי מזרחי ואלי שגב. כך אני חושב. עוד כמה שבועות העניין ישכח, ואני מקווה שזו תהיה השורה התחתונה...
04-Sep-2014, 0:22
הודעה: #77
(04-Sep-2014 0:08)אלון כתב:  
(03-Sep-2014 23:35)טל.מ כתב:  

טל מספיק,אם לויטה היה ממשיך את היכולת שלו מהפגרה גם בליגה והיית יודע שיכלת להביא את הרוש בחינם ולא עשו זאת רק כדי לא לפגוע בלויטה,היית חותך את שגב לחתיכות.בוצע מהלך,ימים יגידו אם טוב או לא אבל אי אפשר להמשיך עם אותה המנטרה לנצח,במיוחד שכולם מסכימים שההתנהלות במהלך לא הייתה מושלמת.היה,נגמר,להמשיך הלאה לשבוע הבא בבלומפילד...

אלון חבל על הויכוח. הבנתי את הלך הרוח.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Sep-2014, 0:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Sep-2014 על ידי 0:40 דוד חטב.)
הודעה: #78
(03-Sep-2014 18:35)אייל ס כתב:  
(03-Sep-2014 18:32)mordii2 כתב:  סוף סוף שקט התפנו בבקרה 130 אלף דולר שיהיו לטובת שחקני חיזוק .
ממש לא התפנו,חלק מהכסף מיועד לחוזה של הרוש....הכסף שהתקבל מאותו מממן,מימן את ההפרש ולא את כל הסכום.

אתה בטוח שזה רק ההפרש כי זה לא מה שאני שמעתי ויש לנו כמה חברים משותפים עיר קטנה...

(03-Sep-2014 18:42)אייל ס כתב:  
(03-Sep-2014 18:38)mordii2 כתב:  
(03-Sep-2014 18:35)אייל ס כתב:  
(03-Sep-2014 18:32)mordii2 כתב:  סוף סוף שקט התפנו בבקרה 130 אלף דולר שיהיו לטובת שחקני חיזוק .
ממש לא התפנו,חלק מהכסף מיועד לחוזה של הרוש....הכסף שהתקבל מאותו מממן,מימן את ההפרש ולא את כל הסכום.

חלק ? אז לפחות חצי העיקר שהתפנה ואפשר להביא חלוץ
אני בטוח שבנתניה ידעו שלויטה לא ישאר ועשו הכול שהוא יבין ויעזוב לטובת חיזוק בחוד ואייל ימים יגידו אני מקווה שבמקרה הזה אני צודק ולא אתה

מציע לכולנו לא לצפות...גם כך אני לא בטוח שיש מתאם בין הערבויות והתזרים...והתזרים הוא סוד הביזנס...מהכרות קרובה בין יוצרי התקציב(בבקרה),למהלך התזרימי,כל שנה נוצרו בעיות במעלה הדרך,לתחושתי(בתקציב הנוכחי) הם גדולות יותר ולכן,לא רואה שימוש נוסף בכסף שמתפנה..והלוואי שאני טועה ונתעורר מחר בבוקר ל9 קלאסי.

מציע ששגב יעמוד בהתחייבויות עד סוף העונה ביינתיים שילם משכורת אחת וגם זה בקושי... בואו נחכה למשכורת שנייה בימים הקרובים ונקווה שהשחקנים יקבלו כסף לפני המשחק עם הפועל אחרת אין מה להגיע לבלומפילד... באסה לבוא לנתניה הכי כייף להיות רחוק חשבתי שאופיר צודק לפי השמועות טל העונה יסתובב על סוס לבן ואופיר יוביל אותו ברחבי העיר...
04-Sep-2014, 7:09
הודעה: #79
מהמעט שאני מכיר את טל,הוא ילבש שק ואפר הרבה לפני מרבית האוהדים,זה שהוא מגזים ובקורתי זו בעיה אחת,זה שזה מגיע מכיוונים חיובים זה נושא אחר.
לצערי,חלק לא קטן מנבואותיו עומדות להתגשם.מאמין שהוא הראשון שמת לאכול את הכובע ולפתוח פוסט "אופיר 34 צדקת בכל".
04-Sep-2014, 9:03
הודעה: #80
בוא נקווה שהכל רק שמועות...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter