שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לויטה במכבי חיפה
03-Sep-2014, 21:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Sep-2014 על ידי 21:42 עידן444.)
הודעה: #61
RE: לויטה במכבי חיפה
(03-Sep-2014 21:29)זיו פלם כתב:  
(03-Sep-2014 21:16)עידן444 כתב:  גם זה, וגם כל מיני דברים שכנראה זמן רב מתחת לפני השטח, וגם העובדה שאוהד לויטה האחרון שהסכים לקצץ(מי יודע, אולי אפילו ניסה לגרום לאחרים לא להסכים...). לא בטוח שאנחנו יודעים הכל. מהאוהדים אין לי ספק שהוא פגוע(אני רק מקווה שהוא מבין שהרוב איתו ומעריך אותו), וגם התקשורת לקחה כאן צד מאוד ברור... אלי שגב נקלע כאן לסיטואציה שלדעתי הוא לא צפה אותה, ומה הוא סך הכל עשה? מה היה הפשע? זה שהוא הלך עם המאמן שלו?

עידן הוא האחרון שפנו אליו אז כנראה שזאת הסיבה למה הוא האחרון שהסכים

אתה טועה. ערן לוי הראשון שהסכים והוא האחרון. פנו לכולם במחנה האימון, ואוהד לויטה עם עוד שני שחקנים משכו את התשובה שלהם מספר ימים. שוב, זו זכותם, אבל לך תדע מה התגלגל בין השחקנים מתחת לפני השטח ומי ליכלך על מי...
שורה תחתונה, אוהד לויטה הולך לחיפה, כולם מרוצים, הכל אחלה. בעצם כמעט כולם... יש סיכוי לא רע שאמיר אדרי מרגיש עכשיו בדיוק כמו לויטה... אבל בחיפה הכל נוצץ העונה... מי יעיז לדבר?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Sep-2014, 21:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Sep-2014 על ידי 21:45 זיו פלם.)
הודעה: #62
(03-Sep-2014 21:37)אופיר34 כתב:  
(03-Sep-2014 21:32)זיו פלם כתב:  
(03-Sep-2014 21:29)אופיר34 כתב:  
(03-Sep-2014 21:09)זיו פלם כתב:  
(03-Sep-2014 21:07)עידן444 כתב:  חשבת על זה שאולי גם אלי שגב פגוע מאוהד לויטה? אם אתה שואל אותי מה אני מעדיף, פוליטיקאים(שבארץ זה די מקביל למילת גנאי) או אנשים דוגרים שלפעמים נופלים בלשונם, אני מעדיף את הסוג השני.
אין ספק שכדור השלג התגלגל כאן טיפה יותר מידי. אוהד לויטה, בחור אינטילגנט אמנם שותק ועושה בשכל, אך התקשורת לקחה את הצד שלו, ליבתה מאוד את האש, ואלי שגב ויוסי מזרחי שמצאו עצמם מותקפים נכנסו למגננה וגם מעט ירו חזרה(בעיקר אלי).

עידן במה אלי פגוע שהוא לא הזמין אותו לחתונה

נו מה זה מסיבת יום הולדת בבית ספר יסודי בכוסילמלם עשו על אלי חרם אוי אוי

מאיפה אתה יודע ממה הוא פגוע ומה מערכת היחסים בינהם ?
אתה הרל"ש של שגב? הצל של לויטה ?
יש לך איזשהו כתב או מקורב אחר שלוחש לך באוזן כל מיני דברים למרות שגם הוא (באחריות) לא מצוי בפרטי הפרטים, ואתה חורץ את הדין.
אותי תמיד למדו שלמטבע יש שני צדדים. אין לי מושג (כמו לכולנו פה) למה שקורה בחדרי חדרים ולכן לא הוגן שנצדד בצד זה או אחר.

אפשר לבקר את הצורה שבה המועדון מגיב לפרשה הזאת בתקשורת אבל להגיד מי צודק או לא ? ממש לא, פשוט כי אין לנו את כל הנתונים.

שמעת את הראיון שלו אתמול ?
תקשיב למה שהוא אומר
ומה שואל אותו מאיר אינשטיין

בוודאי ששמעתי. ואם אתה הבנת שאי ההזמנה שלו לחתונה היא הסיבה להבאה של הרוש אז נראה לי שאתה מגזים מאד בפרשנות שלך.
יש פה כנראה מכלול של דברים שכולל עינייני אגו, עיניינים כספיים וכמובן עניין מיקצועי. כל השאר הם תוספות פיקנטיות שלדעתי ממש לא גרמו למועדון לקבל את ההחלטה שקיבל.

ממש לא חושב שזאת הסיבה
אבל כל מה שהוא עשה בראיון הזה היה להראות ללויטה את הדלת החוצה וזה בדיוק מה שקרה

(03-Sep-2014 21:41)עידן444 כתב:  
(03-Sep-2014 21:16)עידן444 כתב:  גם זה, וגם כל מיני דברים שכנראה זמן רב מתחת לפני השטח, וגם העובדה שאוהד לויטה האחרון שהסכים לקצץ(מי יודע, אולי אפילו ניסה לגרום לאחרים לא להסכים...). לא בטוח שאנחנו יודעים הכל. מהאוהדים אין לי ספק שהוא פגוע(אני רק מקווה שהוא מבין שהרוב איתו ומעריך אותו), וגם התקשורת לקחה כאן צד מאוד ברור... אלי שגב נקלע כאן לסיטואציה שלדעתי הוא לא צפה אותה, ומה הוא סך הכל עשה? מה היה הפשע? זה שהוא הלך עם המאמן שלו?

אתה טועה. ערן לוי הראשון שהסכים והוא האחרון. פנו לכולם במחנה האימון, ואוהד לויטה עם עוד שני שחקנים משכו את התשובה שלהם מספר ימים. שוב, זו זכותם, אבל לך תדע מה התגלגל בין השחקנים מתחת לפני השטח ומי ליכלך על מי...
שורה תחתונה, אוהד לויטה הולך לחיפה, כולם מרוצים, הכל אחלה. בעצם כמעט כולם... יש סיכוי לא רע שאמיר אדרי מרגיש עכשיו בדיוק כמו לויטה... אבל בחיפה הכל נוצץ העונה... מי יעיז לדבר?

אדרי פצוע כמעט לחצי עונה אז הוא לא פקטור לשארנוב יש כבר כיסא שמור בסמי עופר
03-Sep-2014, 21:46
הודעה: #63
(03-Sep-2014 20:43)טל.מ כתב:  
(03-Sep-2014 20:32)פיליפצוק כתב:  
(03-Sep-2014 19:44)טל.מ כתב:  
(03-Sep-2014 19:27)זיו פלם כתב:  
(03-Sep-2014 19:22)טל.מ כתב:  שגב עשה אתמול מעשה נבלה ברדיו. כנראה שהכל היה מכוון כדי שלויטה ילך ויתפנה לו כסף לחוזה של הרוש. אני לא קונה את כל הסיפורים המקצועיים ואת היותו טירון תקשורת. זובור מתוכנן. לא כוס התה שלי האיש הזה.

תזהר טל

שמשה לא יתעצבן הוא מגן על הבעלים

שיתעצבן.

אוהדים אנטי כמוך הם קרוב לוודאי לא "הכוס תה" של אלי שגב ובטח ובטח לא "הכוס תה" שלי אז ככה שזה מתקזז.

תגיד המושג הגינות מוכר לך או שככה אתה נוהג בחייך וככה אתה נוהג עם העובדים שאתה מנהל ומצפה שינהגו איתך ? או שבשם הכייף שלך כאוהד נתניה אתה מוכן למכור הכל ?

אמרתי ואני חוזר שוב.
מזרחי החליט שהוא רוצה הרוש החלטה לגיטימית ומקצועית של מאמן ואני איתו ב- 200%.
לגבי שגב, היה יכול להתנהל אחרת בסיפור.
03-Sep-2014, 21:58
הודעה: #64
לויטה במכבי חיפה
אופיר אני שובר שיאים ? גם לך המושג הגינות זר ? כי לשגב יש כסף ? יצא המרצע מהשק לא ככה ? ביד אחת הוא בונה וביד השניה מחרב. הוא לא אמר ללויטה ללכת חלילה, שיתמודד על מקום בהרכב, אבל אוהד האחרון שקיצץ לא הזמין אותו לחתונה ובכלל מדליף .. תגיד לי אני הזמנתי את שגב לראיון ברדיו ? אז אני מחכה לו ... אני ישבתי אתמול באוטו ולא הפסקתי למלמל מול הרדיו תסתום תסתום כבר מה אתה מכבס את הכביסה הזו בחוץ.. והיום הבנו למה. כי לויטה הלך והנה יש כסף לחוזה של הרוש. אז מצידי תעריץ את בעלי הממון כי הכל מותר להם הם הרי מממנים לך את הכייף. אני לא חושב ששגב כזה תמים. התמים פה זה אתה. שגב יצר מצב שלויטה לא יוכל להשאר והיתה לזה סיבה כלכלית. כמו שאמר היום הסוכן שלו ואני מסכים עם כל מילה , ככה כנראה נראה הכדורגל שלנו אם אלה האנשים שמנהלים אותו .. אז לך תגיד להם מילה טובה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
זיו פלם (0303-0909-2014201420142014)
03-Sep-2014, 22:01
הודעה: #65
(03-Sep-2014 21:43)זיו פלם כתב:  
(03-Sep-2014 21:37)אופיר34 כתב:  
(03-Sep-2014 21:32)זיו פלם כתב:  
(03-Sep-2014 21:29)אופיר34 כתב:  
(03-Sep-2014 21:09)זיו פלם כתב:  עידן במה אלי פגוע שהוא לא הזמין אותו לחתונה

נו מה זה מסיבת יום הולדת בבית ספר יסודי בכוסילמלם עשו על אלי חרם אוי אוי

מאיפה אתה יודע ממה הוא פגוע ומה מערכת היחסים בינהם ?
אתה הרל"ש של שגב? הצל של לויטה ?
יש לך איזשהו כתב או מקורב אחר שלוחש לך באוזן כל מיני דברים למרות שגם הוא (באחריות) לא מצוי בפרטי הפרטים, ואתה חורץ את הדין.
אותי תמיד למדו שלמטבע יש שני צדדים. אין לי מושג (כמו לכולנו פה) למה שקורה בחדרי חדרים ולכן לא הוגן שנצדד בצד זה או אחר.

אפשר לבקר את הצורה שבה המועדון מגיב לפרשה הזאת בתקשורת אבל להגיד מי צודק או לא ? ממש לא, פשוט כי אין לנו את כל הנתונים.

שמעת את הראיון שלו אתמול ?
תקשיב למה שהוא אומר
ומה שואל אותו מאיר אינשטיין

בוודאי ששמעתי. ואם אתה הבנת שאי ההזמנה שלו לחתונה היא הסיבה להבאה של הרוש אז נראה לי שאתה מגזים מאד בפרשנות שלך.
יש פה כנראה מכלול של דברים שכולל עינייני אגו, עיניינים כספיים וכמובן עניין מיקצועי. כל השאר הם תוספות פיקנטיות שלדעתי ממש לא גרמו למועדון לקבל את ההחלטה שקיבל.

ממש לא חושב שזאת הסיבה
אבל כל מה שהוא עשה בראיון הזה היה להראות ללויטה את הדלת החוצה וזה בדיוק מה שקרה

(03-Sep-2014 21:41)עידן444 כתב:  

אדרי פצוע כמעט לחצי עונה אז הוא לא פקטור לשארנוב יש כבר כיסא שמור בסמי עופר
אז כולם מרוצים. שאראנוב יודע מזמן שלא בונים עליו והוא מחפש קבוצה כבר מספר חודשים ולא מוצא
03-Sep-2014, 22:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Sep-2014 על ידי 22:35 yaron73.)
הודעה: #66
מכבי נתניה יכולה ללמד את צה"ל מה זה חיסול ממוקד. זו התודה לשוער שהיה לו חלק נכבד בעליה שלנו. אני מתבייש מההתנהלות.
לא רוצים אותו מקצועית תדעו להיפרד יפה. לויטה לא היה עוד שחקן במועדון.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
03-Sep-2014, 22:39
הודעה: #67
(03-Sep-2014 21:58)טל.מ כתב:  אופיר אני שובר שיאים ? גם לך המושג הגינות זר ? כי לשגב יש כסף ? יצא המרצע מהשק לא ככה ? ביד אחת הוא בונה וביד השניה מחרב. הוא לא אמר ללויטה ללכת חלילה, שיתמודד על מקום בהרכב, אבל אוהד האחרון שקיצץ לא הזמין אותו לחתונה ובכלל מדליף .. תגיד לי אני הזמנתי את שגב לראיון ברדיו ? אז אני מחכה לו ... אני ישבתי אתמול באוטו ולא הפסקתי למלמל מול הרדיו תסתום תסתום כבר מה אתה מכבס את הכביסה הזו בחוץ.. והיום הבנו למה. כי לויטה הלך והנה יש כסף לחוזה של הרוש. אז מצידי תעריץ את בעלי הממון כי הכל מותר להם הם הרי מממנים לך את הכייף. אני לא חושב ששגב כזה תמים. התמים פה זה אתה. שגב יצר מצב שלויטה לא יוכל להשאר והיתה לזה סיבה כלכלית. כמו שאמר היום הסוכן שלו ואני מסכים עם כל מילה , ככה כנראה נראה הכדורגל שלנו אם אלה האנשים שמנהלים אותו .. אז לך תגיד להם מילה טובה.

אתה תמיד תסכים עם אלה שמותחים ביקורת על הקבוצה זה לא חדש. גם אם חאלד משעל יגנה את מכבי נתניה אתה תגיד אמן.
והכל עם לויטה היה מתוכנן- זה התחיל שנה שעברה ששגב לקח על עצמו את כל החוזים שבלדב ולב סידרו לו, אח״כ הוא גם סכסך בין טביב להרוש, בהמשך הוא גם קיבל כמה גולים מצחיקים מהפועל פ״ת ובית״ר, אח״כ הוא הוא פסק לטובת הרוש במשפט שלו מול טביב ובסוף הוא שכנע את מזרחי לוותר על לויטה...
הבעייה שלך שמרב שאתה אכול נגטיביות (זה מה שקורא מהתייחסות יתר לתקשורת כנראה) ,אצלך כל סיפור סטנדרטי הופך לסנסציה.
אתה פשוט חי מהדרמות שמייצרים לך. זה באמת כנראה מפרה אותך.
ואני חוזר ואומר, ההתנהלות של שגב והראיונות שלו במקרה הנ״ל מיותרים ולא במקום. זה לא שולל את זה שהאיש הזה הציל אותנו ממצב מאד ומאד קשה וממשיך להשקיע מכספו ומזמנו לטובת הקבוצה שלנו. יש מה לשפר בהתנהלות , יש כנראה גם מקום להתייעל במקומות מסוימים (אם כי אין לי מושג מה ומי מרוויח וכמה) אבל בסוף בסוף יש בן אדם שמחזיק את הקבוצה וכרגע הוא עושה את זה לבד. עם אוהדים כמוך שתמיד קוטלים את ״בעל הממון״ כי זה מאד טרנדי בסוף באמת נשאר בלי ממון ובלי קבוצה.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
Hagiqq (0404-0909-2014201420142014)
03-Sep-2014, 22:48
הודעה: #68
לויטה במכבי חיפה
אוקי אז אתה תצמד לאומרי האמן . זכותך. אני מבטיח לך ההתנהלות הזו של שגב תחזור אלינו כמו בומרנג.
אם היית אוהד קבוצה אחרת היית אומר ששגב נפל על הראש ושואל מי גזר קופון. אבל בגלל שאתה אוהד נתניה אתה מגמד את זה , כי יש לך אינטרס שהוא ישאר. אתה מצידי יכול להמשיך להטות את הויכוח כלפי. זה לא ישנה את העובדות . אני לפחות ישר עם עצמי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Sep-2014, 23:05
הודעה: #69
(03-Sep-2014 22:48)טל.מ כתב:  אוקי אז אתה תצמד לאומרי האמן . זכותך. אני מבטיח לך ההתנהלות הזו של שגב תחזור אלינו כמו בומרנג.
אם היית אוהד קבוצה אחרת היית אומר ששגב נפל על הראש ושואל מי גזר קופון. אבל בגלל שאתה אוהד נתניה אתה מגמד את זה , כי יש לך אינטרס שהוא ישאר. אתה מצידי יכול להמשיך להטות את הויכוח כלפי. זה לא ישנה את העובדות . אני לפחות ישר עם עצמי.

טל,לא הבנתי את הקטע הזה ש״מישהו גזר קופון״? נראה לך שמזרחי יפגע בעצמו כדי שמישהו יגזור קופון? את זה באמת שאני לא מבין...
03-Sep-2014, 23:07
הודעה: #70
מה הבעיה בהתנהלות טל
בא שגב ואמר שלויטה לא מספיק טוב
בא שגב ואמר שהוא עפגע מכך שלויטה לא הזמין אותו לחתונה
בא שגב ואמר שיוסי מזרחי ניגש אליו וביקש לטפל בלויטה שמדליף לעיתונאים

מה אסור לדבריך לבעל בית לדבר ? רק לשחקנים מותר להיפגע לבעל הבית לא ? רק השחקנים יכולים לבקש העלאה בחוזה ואילו לבעל בית אסור לבקש להוריד בחוזה ?

אלי שגב בעל הבית של מכבי נתניה הוציא מהכיס כבר 12 מליון שקל - מהכיס הפרטי שלו

קצת הגינות טל שלא תשפוך דם נקי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים