שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בגלל התנהלות אוהדים זאת העונה האחרונה של אלי שגב כנראה
29-Aug-2014, 11:56
הודעה: #1
חבורת מטומטמים מצדיקים את האימרה כשאין שכל אין דאגות ...
כבר שבועות מאז יצאו בהודעות זדוניות על "השכר של מוטל'ה " ועד היום , ולא הספיקו כל ההשקעה כל ההתחיבויות וזה כנראה הקש ששבר את גבו של אלי שגב !!

הוא יעמוד בהתחייבויות שלו ויעביר למי שירצה לקחת את מכבי נתניה עליו

כל הכבוד אוהדים יקרים במיוחד לארמי דיאמונד ארמי ז , שעכשיו ועד סיום העונה שהארמי דיאמונד יחפש בעלים שיוציא מהכיס 48 מליון שקל כי זה לא רק תקציב זה גם ערבויות בנקאיות !

לכל אלו שחשבו להשיג בכך משכורת יתברר שאין מי שיתן להם משכורת תוך שנה מקסימום 2 נרד שוב ליגה חבורה של פסיכים

גם אני לא אהבתי את דחיקתו של אוהד לויטה מאפודת השוער אבל אם יוסי מזרחי בחר בהרוש ויוסי מזרחי הוא הסמכות המקצועית הבלעדית במכבי נתניה אין לנו ברירה אלא לעודד את המאמן ולכבד את הבעלים

עכשיו שפכתם את התינוק עם המים והסבון והשמפו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Aug-2014, 12:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Aug-2014 על ידי 12:07 אלון.)
הודעה: #2
RE: בגלל התנהלות אוהדים זאת העונה האחרונה של אלי שגב כנראה
(29-Aug-2014 11:56)זאב רווח כתב:  חבורת מטומטמים מצדיקים את האימרה כשאין שכל אין דאגות ...
כבר שבועות מאז יצאו בהודעות זדוניות על "השכר של מוטל'ה " ועד היום , ולא הספיקו כל ההשקעה כל ההתחיבויות וזה כנראה הקש ששבר את גבו של אלי שגב !!

כל הכבוד אוהדים יקרים במיוחד לארמי דיאמונד ארמי ז , שעכשיו ועד סיום העונה שהארמי דיאמונד יחפש בעלים שיוציא מהכיס 48 מליון שקל כי זה לא רק תקציב זה גם ערבויות בנקאיות !

לכל אלו שחשבו להשיג בכך משכורת יתברר שאין מי שיתן להם משכורת תוך שנה מקסימום 2 נרד שוב ליגה חבורה של פסיכים

גם אני לא אהבתי את דחיקתו של אוהד לויטה מאפודת השוער אבל אם יוסי מזרחי בחר בהרוש ויוסי מזרחי הוא הסמכות המקצועית הבלעדית במכבי נתניה אין לנו ברירה אלא לעודד את המאמן ולכבד את הבעלים

אני לא בא להצדיק את מחאת האוהדים אבל מי שפתח אתמול פוסט ״ההחתמה של הרוש היא מעשה נבלה״ לא יכול לצאת בגנותם של אוהדים שמפגינים.תסתכל במראה לפני שאתה פותח פוסטים כי השם של הפוסט שפתחת אתמול לא הוסיף להגרעת הרוחות...
The following 2 users Like אלון's post:
amir (2929-0808-2014201420142014), פיליפצ'וק (2929-0808-2014201420142014)
29-Aug-2014, 12:08
הודעה: #3
התכוונת ההתנהלות של שגב ויועציו היא זאת שגורמת לו לעזוב וראה איזה פלא אותם יועצים היו גם ליאמר וגם הוא עזב/ברח אז איפה הבעיה בדיוק בקהל ? או ביועצים ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
29-Aug-2014, 12:12
הודעה: #4
(29-Aug-2014 12:08)זיו פלם כתב:  התכוונת ההתנהלות של שגב ויועציו היא זאת שגורמת לו לעזוב וראה איזה פלא אותם יועצים היו גם ליאמר וגם הוא עזב/ברח אז איפה הבעיה בדיוק בקהל ? או ביועצים ?

זה לא עניין שלך ולא של פישרים כמוך את מי בעל המאה רוצה לידו.
שהוא יאכל את החרא שהוא מבשל.
אם אין לך מישהו שיעשה את העבודה טוב יותר, אז ת'סתום ואל תבריח את מה שיש.
29-Aug-2014, 12:16
הודעה: #5
תקשיב אפס מאופס שכמוך עד עכשיו הבלגתי אבל זהו נגמר פישר תקרא לבן שלך חתיכת כלומניק מסכן שכל מה שיש לו בחיים זה לקלל לך יא חביתה מתהפכת כל שני וחמישי תפסיק להצדיק את ההתנהלות שכונה שקוראים לה המהלת מכבי נתניה
אני נגד היועצים ולא נגד שגב
ביום שהוא יעזוב באמת אתה תראה את כל אוכלי החינם בורחים כמו מוטלה לפני שנתיים בדקה ה 60

29-Aug-2014, 12:17
הודעה: #6
אלון יש הבדל ענק בין לומר זה מגעיל אותי לבין לבוא להפגין לעשות בלאגן כי לא נתנו לך למכור פריטים של המועדון !!!
לא כל דבר בחיים צריך להיות אינטרסים אישיים

כאן נחצו בהחלט כל הקווים האדומים

זכותו של בעלים כל בעלים לעבוד עם מי שהוא רוצה עם מי שהוא מוכן לשלם לו מהכיס מכיסו הפרטי ולא מתקציב הקבוצה או מתקציב השחקנים , זה לא צריך לענין אף אוהד מי מייעץ על כלום אלי שגב רוצה לתת לשפיגלר כסף מה אכפת לכם ? בלי שפיגלר אין אלי שגב בלי אלי שגב אין מכבי נתניה בליגת העל !!

אלי שגב בחר כמאמן ביוסי מזרחי הוא הסמכות המקצועית הבלעדית במכבי נתניה הוא היחיד שמחליט את מי להביא ואת מי לשחרר , לא מוצא חן בעיניך ? זבש"ך ואין לנו כאוהדים שום דבר וענין בכך ואסור לנו להתערב !!
29-Aug-2014, 12:19
הודעה: #7
אני לא אוהב את כל הנושא הזה שבעלים מאים שאם האוהדים לא יתנהגו יפה הוא יעזוב ואז שאחרי ש20 אוהדים מקללים הוא עוזב.מי שנכנס לכדורגל צריך לדעת לאן הוא נכנס.תראו את אלונה ברקת ויעקב שחר,עם מה הם התמודדו ובעזרת סבלנות לאן הגיעו.אני נגד אותם מקללים אבל חלאס עם כל האיומים האלה שאם לא תתנהגו יפה אני עוזב....אנחנו לא מחנכים ואני לא מתכוון לריב עם אנשים ביציע כדי לא להבריח את הבעלים...
29-Aug-2014, 12:24
הודעה: #8
Re: RE: בגלל התנהלות אוהדים זאת העונה האחרונה של אלי שגב כנראה
(29-Aug-2014 11:56)זאב רווח כתב:  חבורת מטומטמים מצדיקים את האימרה כשאין שכל אין דאגות ...

הבעיה באוהדים כמוך ששותים את הדם.

אתה לא מפסיק עם ה"מוטלך" שלך.
תפסיק כבר לחרחר נגדו ונגד הבעלים.

אני אוהד הקבוצה מגיל 8 מעל 50 שנה.

אם שגב ילך - אאלץ "להתגרש" מאהדתי את המועדון - וכל זה בגלל מפונקים חסרי תועלת ומזיקים לסביבה

(29-Aug-2014 12:08)זיו פלם כתב:  התכוונת ההתנהלות של שגב ויועציו היא זאת שגורמת לו לעזוב וראה איזה פלא אותם יועצים היו גם ליאמר וגם הוא עזב/ברח אז איפה הבעיה בדיוק בקהל ? או ביועצים ?

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
29-Aug-2014, 12:25
הודעה: #9

יאמר לא עזב בגלל שום יועצים. יאמר עזב כי יאמר לא בא לפה אף פעם במטרה להשאר. מהיום הראשון שהוא נחת הוא דאג להודיע את זה לכולם.
ולגבי שגב - כולם מדברים על היועצים שלו ונראה לי שקצת הופכים אותו לאיזה ילד בגן שלא מסוגל לקבל החלטות לבד מבלי שמוטלה או איזיקוביץ יתנו לו את האוקיי שלהם. לא מאמין בזה. שגב ילד גדול שמנהל עסקים בכמה מליונים. עם כל הכבוד ליועצים הם לא אלה שמתווים את הדרך.
ואני לא אומר שההתנהלות היא מושלמת אבל נראה לי שנושא היועצים האלה קצת מוגזם.
ובקשר לאוהדים - באמת לדעתי מוסיפים רעש מיותר למערכת שגם ככה לא שקטה. אז קיבלנו הרבה כותרות "בזכותם" אבל מי צריך כותרות כאלה ???
29-Aug-2014, 12:25
הודעה: #10
(29-Aug-2014 12:16)זיו פלם כתב:  תקשיב אפס מאופס שכמוך עד עכשיו הבלגתי אבל זהו נגמר פישר תקרא לבן שלך חתיכת כלומניק מסכן שכל מה שיש לו בחיים זה לקלל לך יא חביתה מתהפכת כל שני וחמישי תפסיק להצדיק את ההתנהלות שכונה שקוראים לה המהלת מכבי נתניה
אני נגד היועצים ולא נגד שגב
ביום שהוא יעזוב באמת אתה תראה את כל אוכלי החינם בורחים כמו מוטלה לפני שנתיים בדקה ה 60

אתה ילד מסכן שאין לו מושג מהחיים שלו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים