שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אחרי שסארגי סיכם נשאר רק עמדת חלוץ רציני וזה קשה
15-Jul-2014, 19:12
הודעה: #11
RE: אחרי שסארגי סיכם נשאר רק עמדת חלוץ רציני וזה קשה
שחר הירש פנוי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Jul-2014, 19:29
הודעה: #12
(15-Jul-2014 19:12)ORENARIEL כתב:  שחר הירש פנוי

כבר לא סיכם בהפועל פ"ת
15-Jul-2014, 19:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jul-2014 על ידי 19:52 ORENARIEL.)
הודעה: #13
נתניה היתה במו"מ עם חלוץ קנדי ניגרי שעכשיו מתברר שהוא היה אצן בתחילת דרכו והוא חתם לבסוף אצל ראובן עטר בהפועל חיפה... למה לא הביאו אותו לפחות למבחנים?? לדעתי פיספוס גדול שלנו.
למישהו יש הסבר מה קרה במשא ומתן איתו?!?

24/06/2014 14:21
מכבי נתניה ממשיכה לעבוד על חיזוק הקבוצה והיא נמצאת במשא ומתן עם טוסאינט אנתוני ריקטס, חלוץ בוצ'אספור אשר משחקת בליגה השנייה בטורקיה. ריקטס, המשחק גם בנבחרת קנדה, מחפש להתקדם מהליגה השנייה בטורקיה וליגת העל בהחלט יכולה להיות המקום עבורו.
ריקטס בן ה-26 (באוגוסט יחגוג 27), מתנשא לגובה של 181 ס"מ ויכול לשחק לא רק כחלוץ, אלא גם כשחקן כנף ימין ובעמדת הקשר מאחורי החלוץ, וידוע כי הקבוצה מחפשת להתחזק בעמדות האלה ולהוסיף עומק לסגל שלה.

וזה היום:
בהפועל חיפה מצפים להגעתו עוד היום (שלישי) של חלוץ הרכש הקנדי, טוסיין ריקטס שאמור להיות שדרוג משמעותי לחוד של ראובן עטר. טוסיין וסטיבן כהן אמורים לחבור לאימוני הקבוצה ולצאת למחנה האימונים בבלגרד בשבוע הבא.

ריקטס בן ה-26, החל את קריירת הספורט שלו דווקא בתחום הריצה, כאשר היה אלוף מחוז אלברטה, המדינה הרביעית בגודלה בקנדה, בריצה למרחקים קצרים.

לאחר שהרשים גם במסגרת המכללות בארה"ב, החל ריקטס לשחק כדורגל והתבלט מיד כחלוץ מהיר מאוד ובעל חוש לשערים. בהמשך דרכו זומן לנבחרת האולימפית של קנדה, עבר לשחק בפינלנד, דנמרק ובטורקיה וכן הספיק לרשום למעלה מ-32 הופעות במדי נבחרת קנדה עם שישה שערים. בעונה האחרונה הוזכר בתקשורת הטורקית לא פעם בשל שער הניצחון המרהיב שלו נגד קבוצת הפאר הטורקית בשיקטאש.

רגע לפני שהוא נוחת בישראל, ריקטס סיפר בראיון ראשון: "כאשר קיבלתי פניה להגיע לישראל, מעו"ד שחר גרינברג וגיא רימון, הייתי קצת מופתע. לא ממש הכרתי את ישראל. בסופו של דבר, הגעתי לפה בעיקר בזכות דודי זנתי שמייצג אותי בארץ יחד עם שחר. סיפרו לי על המאמן, ראובן עטר, שהיה אחד מגדולי השחקנים שלכם בישראל, וגם על הליגה הישראלית והחיים בישראל סיפרו לי".

למה בחרת לשחק דווקא בהפועל חיפה?
"היו לי עוד מספר הצעות נוספות, כמה מטורקיה, מהיידוק שבקרואטיה ושתיים מארה"ב. האמת, פשוט הרגיש לי הכי נכון להגיע לפה בנקודת הזמן הזאת בקריירה שלי".

ספר לאוהדים עוד קצת על העבר שלך
"התחלתי לשחק כדורגל בגיל מאוחר יחסית. חשבתי בכלל להיות אצן בצעירותי, שכן תמיד הייתי הכי מהיר בשכבות הגיל שלי ואלוף המדינה שלי. נמשכתי מאוד לכדורגל וראיתי שאני משתפר כל שנה. לאחר שנתיים במדי אוניברסיטת וויסקונסין ולאחר שכבשתי מספר שערים חשובים במדי נבחרת קנדה הצעירה, התחלתי לקבל הצעות מה-MLS ומאירופה. המעבר לאירופה קרץ לי מאוד. בשנים האחרונות שיחקתי ברחבי אירופה והצלחתי לבסס את מעמדי כחלוץ המוביל של הנבחרת הלאומית של קנדה.

ועכשיו, מה החלום הבא שלך?
"החלום שלי הוא לשחק בליגות הבכירות באירופה, אנגליה, ספרד או גרמניה, אך נכון לעכשיו, המטרה היחידה שלי היא להצליח במועדון החדש שלי - הפועל חיפה".

(24-Jun-2014 22:21)ORENARIEL כתב:  

15-Jul-2014, 23:21
הודעה: #14
אריאל עוד לפני שעלינו ליגה היו 2500 מנויים
יכולנו להישאר עם הסגל הקיים + כמה חיזוקים והיינו נשארים עם 2500 מנויים
אבל הבעלים החליטו לשדרג את הקבוצה כמעט בכל עמדה
3 מגינים , 2 בלמים , 2 קשרים נסוגים , 2 קשרים קדמיים . לא פחות מ 9 שחקנים שרובם ישחקו בהרכב הראשון משמע מה שהיה הרכב ראשון הופך לספסל וזה למה לדעתך לא לכוון גבוה ?

נכון אני קשקשן אבל לפחות לא מפגר כמוך , אם אתה לא מאמין שאפשר למצוא חלוצים טובים כמו נווקאמה שעדיין לא נודעו בכדורגל הישראלי אז תחפש ענף אחר להיות בו אוהד אולי הוקי קרח מתאים לך .

טל.מ לא עדיין אין לי מנוי בבוא הזמן כל החברים נקנה ביחד מנוי !!!
15-Jul-2014, 23:27
הודעה: #15
אחרי שסארגי סיכם נשאר רק עמדת חלוץ רציני וזה קשה
זאב מי הבלם השני ? ומי הקשר הנסוג השני ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
15-Jul-2014, 23:58
הודעה: #16
2 בלמים אחד מטוברוק אחד זר
2 קשרים נסוגים סראנסה וגיורג'י
16-Jul-2014, 0:26
הודעה: #17
(15-Jul-2014 23:21)זאב רווח כתב:  אריאל עוד לפני שעלינו ליגה היו 2500 מנויים
3 מגינים , 2 בלמים , 2 קשרים נסוגים , 2 קשרים קדמיים . לא פחות מ 9 שחקנים שרובם ישחקו בהרכב הראשון משמע מה שהיה הרכב ראשון הופך לספסל וזה למה לדעתך לא לכוון גבוה ?

נכון אני קשקשן אבל לפחות לא מפגר כמוך , אם אתה לא מאמין שאפשר למצוא חלוצים טובים כמו נווקאמה שעדיין לא נודעו בכדורגל הישראלי אז תחפש ענף אחר להיות בו אוהד אולי הוקי קרח מתאים לך .

מה זה בבוא הזמן ... מתי גביע הטוטו מתחיל ? כל מנוי חשוב לתקציב חביבי. ואיפה ומי ומתי מכרנו 2500 מנויים ...?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Jul-2014, 9:53
הודעה: #18
לראות ולקנא מכבי חיפה אחרי שמכרו כבר 12 אלף מנויים פרסמו מערך הסעות בפייסבוק מיןחד מכל הצפון שהמון נק׳ איסוף מאד מסודר מובן הם פשוט משתלטים על הצפון וכמעט מכל נק׳ בצפון יהיה ניתן להגיע לסמי עופר ובהתאם הם יוציאו מכרז נכון שמישהו ...מרויח פעמיים ...והמכרז שייצא בהתאם לכמות מכל נק׳ איסוף נראה מכור אבל זה שיווק זה מועדון בכלל הולכת להיות עונה חזקה כשמסתמן ששלוש קבוצות יהיו מעל כולם מכבי ת״א, מכבי חיפה ב״ש , אחריהם תהיה בטן עם ק. שמונה , הפועל ת״א והלוואי נתניה...
ואצלנו בינתיים דממה ... היה ניסיון לאיזה טורניר נחמד שבמקום להעביר אותו לאולם סגור שיש בו גם חדרים מוגנים בוטל...
בקיצור השיווק נדם אני יודע שמבחינת כמות אנחנו איפה שהוא לקראת קצה גבול היכולת אבל ככה שקט..דברים שפחות קשורים כאב הלב 3 דברים פחות קשורים...כאב לראות את הפציעה של א. כהן החלמה מהירה...
פחות כאב לי לראות את איזיקוביץ מתעלל בקני סייף...
מגעיל ששוב מכבי חיפה מצליחה למנוע ממושאל שלה לשחק מולה עד שההתאחדות לא תעשה סוף לשכונה לא נתקדם לשום מקום
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
חזום חזום (1616-0707-2014201420142014)
16-Jul-2014, 11:31
הודעה: #19
(15-Jul-2014 23:21)זאב רווח כתב:  אריאל עוד לפני שעלינו ליגה היו 2500 מנויים

אתה לא מפגר, אתה סתום, שקרן ופאטתי.

ראשית, אין עדין 2000 מנויים, בטח שלא 2500.
שנית אני דיברתי רק על הקשר בין הרכש למספר המנויים. אין שום קשר בין הרכש שנתניה עשתה אחרי משחק הגביע לבין רכישת מנוי. אחרי הגביע היו כ1600 מנויים, אני בספק אם נמכרו מאז יותר מ200, ואותם 200 לא קנו מנוי כי הביאו את בן שושן או את דודו.

גם אם תביא חלוץ טוב כמו נאווקמה או טוב ממנו, בעלות של 200 אלף יורו!!! הוא לא יגרום לאוהד אחד לשנות את דעתו אם לקנות מנוי או לא לקנות מנוי, אם תביא את זלאטן, אולי יבואו יותר מנויים, כל שם בלתי מוכר או אפילו "קליבר" בקנה מידה ישראלי לא יביא מנויים (גם לא תומר חמד)

וחבל ששבועיים לפני המשחק הראשון לך ול"חברים שלך" אין עדין מנוי, כי אולי הבעלים היו משקיעים יותר ברכש אם היו יודעים שיש יותר קהל

ולסיום, אל תתקמצנו, אתה והחברים שלך, למה לקנות מנוי אחד לכוווולם, תקנו כל אחד מנויBig Grin

מפגר אבל אופטימי
16-Jul-2014, 12:44
הודעה: #20
מתי באמת הקבוצה מתכוונת לחלק את המנויים ? החתימה שלי כל קיץ רלוונטית ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים