שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 2 הצבעות - 3.5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פשחצקי יומי
30-Jun-2014, 22:32
הודעה: #81
RE: פשחצקי יומי
מה זה הרקורד ?
אתה מכיר אותו ? מכיר את המספרים שלו ? את הרזומה שלו ? את העבר שלו ?
כמה פעמים ראית אותו במשחק שלם ?
זה שהפועל לא היתה הצלחה כזאת גדולה בעונה הקודמת לא אומר שאיליץ שחקן רע.
אני את האמת לא מכיר אותו מספיק (ולדעתי גם אתה) אבל סומך על מזרחי שאם הוא רוצה אותו כנראה שיש סיבה לזה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Jun-2014, 22:42
הודעה: #82
אני לא מכיר אותו כמו שאני לא מכיר בלם אחר,לא אמרתי שהוא טוב או רע.אם בעונה שעברה הוא לא היה טוב(על פי דעות של אוהדים שראו אותו במשך עונה שלמה) ואם הפועל לא ״נלחמת״ להשאיר אותו אז כנראה שהוא לא כזה טאלנט במיוחד שהוא(כנראה) רק האופציה השלישית של מזרחי.אני עדיין רוצה להאמין שזה ספין ותו לא...
30-Jun-2014, 22:49
הודעה: #83
אנא תדגיש עפ"י אוהדים שאתה דברת איתם .
אוהדים שאני דיברתי איתם אמרו שהוא בהחלט בלם טוב ושקט.
אני לא יודע אם הפועל נלחמת או לא ,אבל תזכור שלהפועל יש את הבעיות שלה ויכול להיות ששחקן של 200 אלף יורו כבד עליהם.
אני בניגוד אליך רוצה להאמין שיגיע לפה בלם שהמאמן חושב שהוא מספיק טוב למכבי נתניה, ואם זה יהיה איליץ אז וולקאם.
30-Jun-2014, 23:16
הודעה: #84
(30-Jun-2014 22:49)אופיר34 כתב:  אנא תדגיש עפ"י אוהדים שאתה דברת איתם .
אוהדים שאני דיברתי איתם אמרו שהוא בהחלט בלם טוב ושקט.
אני לא יודע אם הפועל נלחמת או לא ,אבל תזכור שלהפועל יש את הבעיות שלה ויכול להיות ששחקן של 200 אלף יורו כבד עליהם.
אני בניגוד אליך רוצה להאמין שיגיע לפה בלם שהמאמן חושב שהוא מספיק טוב למכבי נתניה, ואם זה יהיה איליץ אז וולקאם.

אוהדים אינטליגנטים מאוד(בניגוד לכמה פה בפורום)שיש להם מנוי(לא עם החוליגנים)אשר אמרו לי שהרוש היה חלש מאוד(בלשון המעטה) וגם איליץ לא מי יודע מה.שוב,לדעתי עמדת הבלם היא החשובה ביותר ואסור לנו ליפול איתה,אם יש ספק אז אין ספק.לא כדאי לקחת סיכון מיותר במיוחד אחרי שלקחת סיכון עם המגנים ואם צריך עוד זמן כדי לאתר אחד טוב יותר אז יש זמן,הליגה לא מתחילה מחר.
30-Jun-2014, 23:23
הודעה: #85
לשחקן יכולה להיות עונה לא טובה בקבוצה מסוימת וזה יכול להיות בגלל אלף ואחת סיבות.
מועדון רציני בוחן ובוחר שחקנים תוך הסתכלות על 3-4 שנים אחורה.
30-Jun-2014, 23:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jun-2014 על ידי 23:32 אופיר34.)
הודעה: #86
פשחצקי יומי
אני יכול להמשיך איתך עד הבוקר ...
כמה איי קיו יש לאוהדים שהתייעצת איתם ? לשלי 820. נראה לי מכובד...
הלו, זה כדורגל לא מדע טילים.
אנחנו הרי מסכימים שפפה לא יגיע לפה כנראה, לכן העדיפות הראשונה היא לבלם מנוסה ,עם רזומה והמלצות ועדיף מישהו שכבר מכיר את הליגה הישראלית. בכל מקרה, אם נביא בלם מבחוץ הסיכון יהיה גדול יותר פשוט כי יהיה לנו פחות מידע אמין לגביו. מזרחי רוצה לסגור את הסגל כמה שיותר מהר כדי להריץ את הקבוצה ולגבש אותה ולכן הוא רוצה לסגור את העמדה החשובה הזאת בהקדם.
ולגבי המגינים, אין סיכון עם צד ימין. צד שמאל אכן לא משהו אבל זה מה יש במסגרת המגבלות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
30-Jun-2014, 23:31
הודעה: #87
זה מה שמזרחי אמר בראיון.
שנכון הם הביאו כמה שחקנים שעונה קודמת היו בדעיכה אבל יש בהם פוטנציאל ענק ועכשיו הם יעבדו איתם על מה שצריך בשביל להחזיר אותם למסלול.
30-Jun-2014, 23:35
הודעה: #88
לא היו יותר מידי אלטרנטיבות ראויות לעמדת המגן השמאלי.
30-Jun-2014, 23:47
הודעה: #89
(30-Jun-2014 23:35)פיליפצוק כתב:  לא היו יותר מידי אלטרנטיבות ראויות לעמדת המגן השמאלי.

בגלל שהמגן השמאלי(כנראה)לא משהו והמגן הימני אכן יכול להיות טוב אבל השנים האחרונות לא עשו עימו חסד עמדת הבלם הופכת ליותר קריטית.יכול להיות שאיליץ בלם מצוין אבל לדעתי אם למזרחי יש ספק והוא רוצה להחתים אותו רק בגלל שהוא רוצה לסגור את הסגל כמה שיותר מהר(לדברי אופיר) אז זו טעות.
30-Jun-2014, 23:58
הודעה: #90
(30-Jun-2014 23:31)אופיר34 כתב:  אני יכול להמשיך איתך עד הבוקר ...
כמה איי קיו יש לאוהדים שהתייעצת איתם ? לשלי 820. נראה לי מכובד...
הלו, זה כדורגל לא מדע טילים.
אנחנו הרי מסכימים שפפה לא יגיע לפה כנראה, לכן העדיפות הראשונה היא לבלם מנוסה ,עם רזומה והמלצות ועדיף מישהו שכבר מכיר את הליגה הישראלית. בכל מקרה, אם נביא בלם מבחוץ הסיכון יהיה גדול יותר פשוט כי יהיה לנו פחות מידע אמין לגביו. מזרחי רוצה לסגור את הסגל כמה שיותר מהר כדי להריץ את הקבוצה ולגבש אותה ולכן הוא רוצה לסגור את העמדה החשובה הזאת בהקדם.
ולגבי המגינים, אין סיכון עם צד ימין. צד שמאל אכן לא משהו אבל זה מה יש במסגרת המגבלות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אי קיו ממוצע הוא 100 עם סטיית תקן 15

גאון זה החל מ140 (אחד ל250 באוכלוסיה)

קשה לי להאמין שלחברים שלך יש אי קיו 820... אולי ל7 חברים יחד

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום: