שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גבריאל ניקו גיאורגי - קשר אחורי רומני
19-Jun-2014, 20:10
הודעה: #31
RE: גבריאל ניקו גיאורגי - קשר אחורי רומני
ועוד הערה לגבי הגיל - באופן עקרוני שחקנים אחרי גיל 30 מאבדים מהירות וחדות . כמובן שזה אינדיבידואלי לגבי כל שחקן ושחקן. באופן כללי שחקן אחרי גיל 30 לנצח יהיה פיזית פחות טוב משהיה בשנות העשרים. אפשר כמובן לחפות על זה בתפקודים אחרים במגרש ולהחליף מהירות בחוכמה.

איך זה ישפיע על סראנסה וגיאורגי - לפני שנראה לא נדע.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes טל.מ's post:
yaron73 (1919-0606-2014201420142014)
19-Jun-2014, 20:47
הודעה: #32
וואלה...
"לפני שנראה לא נדע" ? חשבתי שאתה יודע דברים הרבה לפני שאתה רואה אותם.....
בכל מקרה, כמו שאמרנו תמיד, שילוב זה שם המשחק. ותיקים, חכמים ומנוסים לצד צעירים ונמרצים זו צריכה להיות הנוסחה. כדאי גם כמובן שיהיה להם קצת כדורגל, אבל בהנחה שיש אז זאת הדרך.
ואני מאד מקווה שימשיכו במלאכת החיזוק בדיוק בדרך הזאת - בפינצטה ובחכמה, מבלי להכנע ללחץ הסביבתי שכמה אנשי תקשורת ואוהדים מלחיצים מנסים לייצר.
19-Jun-2014, 21:16
הודעה: #33
(19-Jun-2014 20:47)אופיר34 כתב:  וואלה...
בכל מקרה, כמו שאמרנו תמיד, שילוב זה שם המשחק. ותיקים, חכמים ומנוסים לצד צעירים ונמרצים זו צריכה להיות הנוסחה. כדאי גם כמובן שיהיה להם קצת כדורגל, אבל בהנחה שיש אז זאת הדרך.
ואני מאד מקווה שימשיכו במלאכת החיזוק בדיוק בדרך הזאת - בפינצטה ובחכמה, מבלי להכנע ללחץ הסביבתי שכמה אנשי תקשורת ואוהדים מלחיצים מנסים לייצר.

אתה מתכוון לסיכולים ממוקדים...Tongue
19-Jun-2014, 21:35
הודעה: #34
אני צריך קצת סדר ברשותכם..

אחרי החתמת הקשר ובן שושן הייתי בטוח שאנחנו צריכים עוד בלם מגן (קנדה) וחלוץ. למה יש צורך בעוד קשר קידמי? ערן לוי לא אמור להיות בעמדה הזאת? וחוץ מזה אני לא רואה מישהו שיכול למלא את העמדה הזאת מהספסל
19-Jun-2014, 21:49
הודעה: #35
הוא קשר אחורי ואכן חסר בלם ,מגן ימני (קנדה עוד לא חתם) וחלוץ ואני מאמין שכל אלה יגיעו במוקדם או במאוחר.
לגבי קנדה, אם יחתום ,לדעתי בהחלט לא נחלשנו מיקצועית. אני שם בצד את העניין האישי (בשאיפה שהנושא נבדק לעומק), קנדה שחקן מהיר וטכני עם כושר גופני טוב שבתפקידו הוא אחד הטובים בארץ (מה שאי אפשר להגיד על מוסא למשל).
לגבי בן שושן (אם כמובן...), גם רכש טוב. שחקן כנף ,מהיר וטכני. עולה על שריקי לדעתי ברב הפרמטרים. אם שואלים אותי, במקרה שיחתום אפשר לשחרר את שריקי ולהביא במקומו שחקן כנף מהיר לצד שני (מוגרבי, גאדיר וכיוצ״ב...)
19-Jun-2014, 22:00
הודעה: #36
קנדה מקצועית הוא אחד מחמישית המגנים הימניים הטובים שיש בארץ, הבעיה איתו זה כל מה שמסביב.
19-Jun-2014, 22:08
הודעה: #37
(19-Jun-2014 20:47)אופיר34 כתב:  וואלה...

אני מתאפק תאמין לי .. לעניין השחקנים - לא מכיר אותם לא ראיתי ולא שמעתי. כשאראה אני מבטיח לך שאומר לך את דעתי.

19-Jun-2014, 22:22
הודעה: #38
לא טוב לשמור בבטן...
תוציא תוציא את זה. רק תשתדל שיהיה משהו שעוד לא שמעתי
19-Jun-2014, 22:43
הודעה: #39
(19-Jun-2014 22:22)אופיר34 כתב:  לא טוב לשמור בבטן...
תוציא תוציא את זה. רק תשתדל שיהיה משהו שעוד לא שמעתי

תהיה בריא.

The following 1 user Likes טל.מ's post:
אלון (1919-0606-2014201420142014)
19-Jun-2014, 22:47
הודעה: #40
(19-Jun-2014 21:49)אופיר34 כתב:  הוא קשר אחורי ואכן חסר בלם ,מגן ימני (קנדה עוד לא חתם) וחלוץ ואני מאמין שכל אלה יגיעו במוקדם או במאוחר.
לגבי קנדה, אם יחתום ,לדעתי בהחלט לא נחלשנו מיקצועית. אני שם בצד את העניין האישי (בשאיפה שהנושא נבדק לעומק), קנדה שחקן מהיר וטכני עם כושר גופני טוב שבתפקידו הוא אחד הטובים בארץ (מה שאי אפשר להגיד על מוסא למשל).
לגבי בן שושן (אם כמובן...), גם רכש טוב. שחקן כנף ,מהיר וטכני. עולה על שריקי לדעתי ברב הפרמטרים. אם שואלים אותי, במקרה שיחתום אפשר לשחרר את שריקי ולהביא במקומו שחקן כנף מהיר לצד שני (מוגרבי, גאדיר וכיוצ״ב...)

בצד ימין יש לך את רן רול,הבנקר של מזרחי...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים