שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אפשר לקנות כרטיס לחצי הגמר כבר עכשיו.
08-Apr-2014, 9:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Apr-2014 על ידי 9:16 אופיר34.)
הודעה: #101
RE: אפשר לקנות כרטיס לחצי הגמר כבר עכשיו.
אתה מתייחס ל 100 בטדי כאילו שזה מייצג משהו אבל מתעלם מ 10000 שהגיעו לא פעם ולא פעמיים בשנים האחרונות. אם כבר ,הנתון השני יותר קרוב למציאות מהראשון. אותו משחק בטדי שוחק ב 2 בצהריים כאשר להזכירך באותו יום נערך מרתון ירושליים שהרתיע לא מעט אנשים מנסיעה לירושליים.
בכל מקרה, עם עובדות אי אפשר להתווכח - הגרף של כמות האוהדים שמגיעה נמצא במגמת עלייה. חייבים לנצל את המתקן החדש שלנו בשילוב עם בעלים חדשים וקבוצה אטרקטיבית לטובת המשך עליית הגרף הזה.
20-30 שנה של יובש ואפס תארים לא ניתן לכסות בשנה או שנתיים. סבלנות ועוד נחזיר עטרה ליושנה.....

(08-Apr-2014 0:13)אני gad כתב:  אהה
אופיר כרגע נמכרו 6500 כרטיסים
אז אל תמהר להספיד את התיאוריות של אריאל ושלי למען האמת

התיאוריות שלכם כבר מזמן קרסו....
לא מתלהב ולא יוצא מכלי, אבל אם שבוע וחצי לפני משחק נמכרו 6500 אני משער שלפחות 10000 יגיעו ואולי יותר.
אתם צריכים לשמוח שהתיאוריות שלכם קורסות...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Apr-2014, 9:23
הודעה: #102
אופיר צודק אבל העונה הקרובה תהייה ללא ספק שנת מבחן לקהל הנתניתי .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Apr-2014, 10:12
הודעה: #103
היציאה מהקופסא נתנה דחיפה לקהל נוסף שלא הורגלנו לראות,
בעונה האחרונה הגיעו בממוצע 3000+ אוהדים ביתיים למשחקי בית ומעל 500 בממוצע למשחקי חוץ,זו עליה ביחס לכל העונות האחרונות בקופסא.
אני מאמין שאם לא "נפתח רגליים" ב6 המשחקים האחרונים,נשיג תוצאה טובה ברביעי הבא וימשיך בזזזז חיובי סביב הקבוצה עד תחילת העונה הבאה,נקפוץ מדרגה בכמות המנויים ויחד עם תוצאות סבירות וקבוצה שכייף לראות,הקהל יכול למלא צד (בממוצע),במהלך העונה.
08-Apr-2014, 10:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Apr-2014 על ידי 10:23 אריאל.)
הודעה: #104
אוי אופיר אופיר, התיאוריות שלי רק מתחזקות ולא קורסות...
בן נעוות המרדות של הפורום אמר שהוא קונה 4 כרטיסים, כולל לשלושה כאלה שלא נוהגים לבוא למשחקים.

לכל קבוצה בעולם יש אוהדים "מרחוק" שאוהבים לשמוע איך נגמר המשחק ולקרוא בעיתון את התקציר, אבל לא יזיזו את עצמם למשחק.
לכל קבוצה בעולם יש "גרעין קשה" שיבואו ויהי מה.
ולכל קבוצה בעולם יש פלח אוהדים שיבוא בתנאים מסויימים (מחיר, איכות מתקן, מדד הצלחות וסיכויים, אטרקטיביות וכו')

משחק גביע הוא משחק "חד פעמי" ששווה להזיז את עצמך במיוחד.
לכן, גם מכבי חיפה, גם מכבי ת"א ואפילו מכבי פ"ת מביאות למשחק גביע יותר אוהדים ממשחק רגיל.

אין חולק שלמשחקי חצי הגמר הקודמים הבאנו מספר מרשים של כ-10 עד 12 אלף חולים בצהבת.
אבל כמה הביאה מכבי חיפה לחצאי הגמר האלה? האם היא מביאה את אותו מספר גם בליגה?

גם אין ספק שמספר האוהדים השנה יהיה 5 ספרתי.
אם תביא 10-12, נשארנו באותו המצב, שמייצג 4+- למשחקי שגרה בעונה.
אם יבואו יותר מזה, התקדמנו

ועוד הערה, אני לא צריך לשמוח שהתיאוריה שלי "קרסה", כי התאוריה שלי לא אומרת שאין לנו פוטנציאל, היא רק אומרת שהפוטנציאל להביא למשחק שוטף הוא 30-40% מהקהל שמגיע למשחק חד פעמי (משחק חד פעמי זה חנוכת איצטדיון חדש, משחק על ירידה, משחק חצי גביע. משחק שוטף זה מכבי נתניה מול מ.ס. אשדוד או עירוני ק"ש).

כמות הקהל יכולה לגדול, לאט אם נעבוד נכון או מהר אם פתאום נקרע את ליגת העל... אבל אז לחצי גמר יבואו 18 אלף ויותר...

והנה אני רואה את הנתון שפרסם אייל, ממוצע של 3000 העונה, מספר שמייצג.... כמה מפתיע.... לפי התיאוריה שלי... 9000 עד 10000 איש בר"ג
מ.ש.ל

מפגר אבל אופטימי
08-Apr-2014, 10:22
הודעה: #105
Re: RE: אפשר לקנות כרטיס לחצי הגמר כבר עכשיו.
(08-Apr-2014 10:16)אריאל כתב:  אוי אופיר אופיר, התיאוריות שלי רק מתחזקות ולא קורסות...
בן נעוות המרדות של הפורום אמר שהוא קונה 4 כרטיסים, כולל לשלושה כאלה שלא נוהגים לבוא למשחקים.

לכל קבוצה בעולם יש אוהדים "מרחוק" שאוהבים לשמוע איך נגמר המשחק ולקרוא בעיתון את התקציר, אבל לא יזיזו את עצמם למשחק.
ולכל קבוצה בעולם יש פלח אוהדים שיבוא בתנאים מסויימים (מחיר, איכות מתקן, מדד הצלחות וסיכויים, אטרקטיביות וכו')

לכן, גם מכבי חיפה, גם מכבי ת"א ואפילו מכבי פ"ת מביאות למשחק גביע יותר אוהדים ממשחק רגיל.

אין חולק שלמשחקי חצי הגמר הקודמים הבאנו מספר מרשים של כ-10 עד 12 אלף חולים בצהבת.

חסר לנו 2 כרטיסים לשבור את השיא הקודם ורק בגללך לא הצלחנו.

08-Apr-2014, 10:27
הודעה: #106
(08-Apr-2014 10:22)amir כתב:  
(08-Apr-2014 10:16)אריאל כתב:  אוי אופיר אופיר, התיאוריות שלי רק מתחזקות ולא קורסות...

חסר לנו 2 כרטיסים לשבור את השיא הקודם ורק בגללך לא הצלחנו.

א אתה זורה מלח על הפצעים
ב אתה מסובב את הסכין בפצע הפתוח
ג 4 כרטיסים ולא שניים (אבא שלי, שני הבנים ואני)
ד אתה צודק

מפגר אבל אופטימי
08-Apr-2014, 10:31
הודעה: #107
נשתדל להתגבר , ושוב בזהירות ב7 במאי לא לעשות תוכניות.

08-Apr-2014, 10:32
הודעה: #108
(08-Apr-2014 10:31)amir כתב:  נשתדל להתגבר , ושוב בזהירות ב7 במאי לא לעשות תוכניות.

דחיתי בשבוע (בתרוצים עלובים) סיור בחו"ל מהעבודה...Cool

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
מוטי נקש (0808-0404-2014201420142014)
08-Apr-2014, 10:35
הודעה: #109
(08-Apr-2014 9:14)אופיר34 כתב:  אתה מתייחס ל 100 בטדי כאילו שזה מייצג משהו אבל מתעלם מ 10000 שהגיעו לא פעם ולא פעמיים בשנים האחרונות. אם כבר ,הנתון השני יותר קרוב למציאות מהראשון. אותו משחק בטדי שוחק ב 2 בצהריים כאשר להזכירך באותו יום נערך מרתון ירושליים שהרתיע לא מעט אנשים מנסיעה לירושליים.
בכל מקרה, עם עובדות אי אפשר להתווכח - הגרף של כמות האוהדים שמגיעה נמצא במגמת עלייה. חייבים לנצל את המתקן החדש שלנו בשילוב עם בעלים חדשים וקבוצה אטרקטיבית לטובת המשך עליית הגרף הזה.
20-30 שנה של יובש ואפס תארים לא ניתן לכסות בשנה או שנתיים. סבלנות ועוד נחזיר עטרה ליושנה.....

(08-Apr-2014 0:13)אני gad כתב:  אהה
אופיר כרגע נמכרו 6500 כרטיסים
אז אל תמהר להספיד את התיאוריות של אריאל ושלי למען האמת

התיאוריות שלכם כבר מזמן קרסו....
לא מתלהב ולא יוצא מכלי, אבל אם שבוע וחצי לפני משחק נמכרו 6500 אני משער שלפחות 10000 יגיעו ואולי יותר.
אתם צריכים לשמוח שהתיאוריות שלכם קורסות...
תמיד נוח לך לסדר את הדברים כדי שיתאימו למה שאתה אומר. 10 אלף לא פעם ולא פעמיים? נכון בדיוק 6 פעמים, 3 חצאי גמר, ליירה, משחק פתיחה ומשחק ירידה. כמה פעמים הבאנו פחות מ-200 איש למשחקי חוץ בתקופה הזאת? אז איזה מספרים יותר מייצגים? או שאולי בכל הפעמים האלו היה מרתון.
08-Apr-2014, 10:36
הודעה: #110
(08-Apr-2014 10:12)אייל ס כתב:  היציאה מהקופסא נתנה דחיפה לקהל נוסף שלא הורגלנו לראות,
בעונה האחרונה הגיעו בממוצע 3000+ אוהדים ביתיים למשחקי בית ומעל 500 בממוצע למשחקי חוץ,זו עליה ביחס לכל העונות האחרונות בקופסא.
אני מאמין שאם לא "נפתח רגליים" ב6 המשחקים האחרונים,נשיג תוצאה טובה ברביעי הבא וימשיך בזזזז חיובי סביב הקבוצה עד תחילת העונה הבאה,נקפוץ מדרגה בכמות המנויים ויחד עם תוצאות סבירות וקבוצה שכייף לראות,הקהל יכול למלא צד (בממוצע),במהלך העונה.

ועוד נקודה בנושא הקהל,
ברוב המשחקים בליגת העל מאז עונת 6/7(הגעת יאמר),לא הגיעו יותר מ3000 צופים נתנייתים למשחק(כשמתוכם יותר מ1000 הזמנות ומחלקת נוער),בשנתיים האחרונות כמות ההזמנות ירדה משמעותית(ועדיין גבוה לטעמי) וגדלה כמות הקהל הממוצעת,זה אומר שיש מגמת שיפור.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים