שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כתבה מהפראבדה של אוסידון
25-Feb-2016, 15:33
הודעה: #81
כתבה מהפראבדה של אוסידון
אם כבר הזכרת את אבי גרוס

עדיין מוקדם לקבוע שמכבי נתניה יוצאת לדרך חדשה. איש העסקים אבי גרוס, אשר מוזכר החל מאמש (רביעי) כמי שעשוי לקחת לידיו את המועדון, מצנן את ההתלהבות בהתבטאות ראשונה לוואלה! ספורט: "אני מבין את המהירות שבה רוצים לראות את הכול קורה והיה ברור שבאיזשהו שלב השם שלי יתפרסם, אבל זה עדיין מוקדם מאוד להעריך שאני הבעלים הבא של מכבי נתניה".

מזה מספר שבועות מנהל גרוס מגעים שקטים בעניין מכבי נתניה, אבל הוא עוד רחוק מאוד מקבלת החלטה שהוא רוכש את המועדון. "כל חיי עשיתי את הדברים בצורה מחושבת ורצינית", אמר הבוקר, "אני עוד צריך לקבל הרבה מאוד נתונים כספיים ולדעת היטב מה הם המאזנים של מכבי נתניה. אני אוהב כדורגל, כל חיי אהבתי כדורגל, אבל מכאן ועד לרכוש את המועדון ולנהל אותו, הדרך ארוכה מאוד".

גרוס הוסיף: "קיבלתי הרבה טלפונים מחברים שרצו לדעת אם זה באמת קורה, כי לא סיפרתי כמעט לאף אחד, אבל כמו שאמרתי להם - אני לא רוצה שמישהו יילך קדימה מדי כי הכול עדיין בשלב מאוד התחלתי. אם וכאשר אני ארצה בכך, כמובן שלא תהיה דרך להסתיר זאת ואגיד את מה שיש לי בכל נושא".

בקהילה העסקית שמכירה את גרוס, טענו הבוקר כי מדובר באיש פרטי שאוהב את החיים הצנועים והשקטים. לכן הם מתקשים להאמין שהוא ירצה להיכנס לבעלות על מועדון כדורגל אשר בצדה חשיפה גדולה שכמוה הוא לא ידע בעסקיו הפרטיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Feb-2016, 15:44
הודעה: #82
RE: כתבה מהפראבדה של אוסידון
(25-Feb-2016 15:19)פיליפצוק כתב:  עזוב ת'כותרת המפוצצת תסתכל על התוכן.
זה הרבה יותר קרוב למציאות מהספינים של אוסידון ושות'.
רווח תפעולי גם אם זה נכון (ולדעתי זה לא) זה לא אומר כלום, לא צריך להיות מומחה בעסקים כדי לדעת זאת.
העובדה ששנה הבאה הקבוצה בליגה השנייה היא הרסנית מבחינה כלכלית. יהיה הרבה פחות קהל, לא ימכרו 20000-3000 כרטיסים רק לאוהדי חוץ, כמות המנויים תקרוס, ההקצבה מהטוטו, זכויות שידור, התאחדות ומכל השאר תהיה הרבה יותר נמוכה - זאת אומרת - שמישהו יצטרך להכניס את היד עמוק מאוד לכיס על מנת להעמיד תקציב ראוי למרכז הטבלה בעונה הבאה, שלא לדבר על מאבק העלייה.
מי ייעשה את זה ? אבי גרוס????

אז סבבה, בוא נסכם - מהיום לא מתייחסים לכותרות המפוצצות. לא מהצד הזה ולא מהצד ההוא.
ואני לא יודע מה יהיה בסוף שנה. לא מאמין שאחרי שנה כזאת אפשר להצמיד את המילה "רווח" לאיזשהו דבר שנקשר עם מכבי נתניה.
יש את הדו"ח הזה ,שגם לאחר הכנסת השינויים, עדיין השם של רואה החשבון נוימרק נישא מעליו ,ויש את מה שאייל אומר שמעבר להפרכה של המספרים בדו"ח מצביע על דברים פליליים לכאורה שלא קשורים לכדורגל.
מי צודק , מי מרמה, מי משחק עם המספרים אני לא יודע, ולמרות שאני נוטה להאמין לאייל כי בסוף הוא אחד משלנו, אני כקורא וכמתבונן מהצד לא יכול לחרוץ את הדין בגלל מחאה של אוהדים שלא מצויים בפרטים ובעיקר מתמקדים בהסתות וביטויים בלתי מתקבלים על הדעת.

ולגבי גרוס - ונגיד שכן יצא ממנו משהו ,מי אמר שהוא יכול ,רוצה או לא יכול ולא רוצה להכניס את היד לכיס ?? אתה מכיר אותו ?? אתה יודע מה כוונותיו ?? אתה מנהל החשבונות שלו ??
לי ברור דבר אחד, יהיה פה בעל בית. מריים תעשה את זה בסוף ותמצא את הרוכש. כולי תקווה שדברים לא יעשו בלחץ ושלא ינחיתו עלינו משקיע לא ראוי רק בשביל לרצות כמה אנשים.
הלב שלי לא יעמוד בעוד בעל בית הזוי דוגמת אלו שחווינו בשנים האחרונות....
25-Feb-2016, 16:05
הודעה: #83
מה זה הצד ההוא? איזה כותרת מפוצצת ראית מאז יוני בצד ההוא?
ולגבי הכתבה,היא לא רצינית לא בגלל שחלק מהדברים נכונים/לא נכונים או מחדשים לנו/לא מחדשים לנו,ברגע שכתב ולא משנה באיזה צד(אופיר) מתייחס ל"הלוואת בעלים" כבחינה למצב המועדון,חבל להמשיך לקרוא אותו בלי קשר עם הוא מהטובים או רעים(ראו חלוקת הצדדים של אופיר).
The following 1 user Likes אייל ס's post:
עידן444 (2525-0202-2016201620162016)
25-Feb-2016, 16:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2016 על ידי 16:18 אופיר34.)
הודעה: #84
(25-Feb-2016 16:05)אייל ס כתב:  מה זה הצד ההוא? איזה כותרת מפוצצת ראית מאז יוני בצד ההוא?
ולגבי הכתבה,היא לא רצינית לא בגלל שחלק מהדברים נכונים/לא נכונים או מחדשים לנו/לא מחדשים לנו,ברגע שכתב ולא משנה באיזה צד(אופיר) מתייחס ל"הלוואת בעלים" כבחינה למצב המועדון,חבל להמשיך לקרוא אותו בלי קשר עם הוא מהטובים או רעים(ראו חלוקת הצדדים של אופיר).

הכוונה שמצד אחד מתלוננים שהתקשורת מגויסת לאוסידון ויוצאים נגדה על כל אות שנכתבת "לטובת" אוסידון ,ומצד שני שאותה תקשורת מוציאה פתאום כתבה נגד אותו דו"ח כולם מאמצים אותה אל חיקה (למרות שכותב הידיעה מפגיז עם 48 מליון חוב....נו באמת...).

ואני לא מחלק שום צדדים. לי יש צד אחד שקוראים לו מכבי נתניה.
25-Feb-2016, 16:21
הודעה: #85
כתבה מהפראבדה של אוסידון
מכל הביקורות למישהו יש רעיון/ הצעה מעשית ? מישהו מוכן לקחת על עצמו את האחריות וגם לבצע?
כי הרי זה קל מאוד להטיח ביקורות מבחוץ....
אני לא מכיר אף אחד מהצדדים אבל נראה כאילו כולם מנסים להיות חכמים גדולים אחרי מעשה ובלי להתחייב לעשות משהו טוב יותר.
25-Feb-2016, 16:38
הודעה: #86
(25-Feb-2016 15:33)טל.מ כתב:  אם כבר הזכרת את אבי גרוס

עדיין מוקדם לקבוע שמכבי נתניה יוצאת לדרך חדשה. איש העסקים אבי גרוס, אשר מוזכר החל מאמש (רביעי) כמי שעשוי לקחת לידיו את המועדון, מצנן את ההתלהבות בהתבטאות ראשונה לוואלה! ספורט: "אני מבין את המהירות שבה רוצים לראות את הכול קורה והיה ברור שבאיזשהו שלב השם שלי יתפרסם, אבל זה עדיין מוקדם מאוד להעריך שאני הבעלים הבא של מכבי נתניה".

מזה מספר שבועות מנהל גרוס מגעים שקטים בעניין מכבי נתניה, אבל הוא עוד רחוק מאוד מקבלת החלטה שהוא רוכש את המועדון. "כל חיי עשיתי את הדברים בצורה מחושבת ורצינית", אמר הבוקר, "אני עוד צריך לקבל הרבה מאוד נתונים כספיים ולדעת היטב מה הם המאזנים של מכבי נתניה. אני אוהב כדורגל, כל חיי אהבתי כדורגל, אבל מכאן ועד לרכוש את המועדון ולנהל אותו, הדרך ארוכה מאוד".

גרוס הוסיף: "קיבלתי הרבה טלפונים מחברים שרצו לדעת אם זה באמת קורה, כי לא סיפרתי כמעט לאף אחד, אבל כמו שאמרתי להם - אני לא רוצה שמישהו יילך קדימה מדי כי הכול עדיין בשלב מאוד התחלתי. אם וכאשר אני ארצה בכך, כמובן שלא תהיה דרך להסתיר זאת ואגיד את מה שיש לי בכל נושא".

בקהילה העסקית שמכירה את גרוס, טענו הבוקר כי מדובר באיש פרטי שאוהב את החיים הצנועים והשקטים. לכן הם מתקשים להאמין שהוא ירצה להיכנס לבעלות על מועדון כדורגל אשר בצדה חשיפה גדולה שכמוה הוא לא ידע בעסקיו הפרטיים.

פיקציה
25-Feb-2016, 16:46
הודעה: #87
כתבה מהפראבדה של אוסידון
אייל, לתשומת ליבך, פשכצקי טען לפני 3 דקות ש״ניזרקת״ ממכבי נתניה ולכן הוא מבין למה לא נתת את הכסף שהבטחת...

25-Feb-2016, 16:47
הודעה: #88
פיקציה = דבר לא אמיתי; אשליה; דמיון.

האיש ערך מספר פגישות עם מנכ"ל העירייה, ראש העיר ואוסידון ושבוע הבא ייפגש שוב עם ראש העיר. איך בדיוק פיקציה ??
לא אומר שהוא הבעלים החדש שלנו (למען האמת כרגע זה לא נראה גם לי) ,אבל למה פיקציה ? מתעניין, בודק, נפגש ומחליט. צריך לבדוק טוב טוב כל פרט וכל מספר לפני שנכנסים לסחלה הזה. לגיטימי לחלוטין.
25-Feb-2016, 17:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2016 על ידי 17:27 פיליפצ'וק.)
הודעה: #89
מתעניין, בודק, בוחן, מסתכל, מתלבט.
הסאבטקסט של הדברים, התבקש ע"י הצ'יוואה להיות המושא של הספין מיד אחרי הספין של הדו"ח.
האחד מקבל חשיפה רגעית, השני מנסה לקבל קצת שקט מהמחאה.
25-Feb-2016, 17:32
הודעה: #90
יש מושג מדוע לראשונה בתולדות מדינת ישראל יצאה הודעה 4 חודשים לפני כניסתו לתפקיד של ראש השב"כ,על המינוי?
נחסוך לכם...
על מנת להוריד את הלהבות מהידיעה על פרשת שרה ואב הבית.
זה עובד ניפלא,גם בנתניה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים