שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עומרי קנדה חתם בנתניה!! צוצאליץ' קרוב
17-Jun-2014, 1:46
הודעה: #71
RE: שחר הירש יושאל ממכבי חיפה
(17-Jun-2014 0:28)טל.מ כתב:  חברה בואו נבהיר כמה דברים -
שגב הוא לא האויב כאן . הסכמנו ? יופי.
מכבי נתניה עשתה באז גדול מידי כנראה (מסייג אבל ככה נראה לי) ויצרה ציפיות רבות מידי ביחס ליכולת הכלכלית האמיתית.
לזה אל תסכימו מצידי אבל אנחנו צריכים ללמוד לחיות עם פשרות. שיוסי יחליט איפה הוא רוצה להתפשר ויבנה סגל (גם במחיר השאלות משה, הגאווה שלך לא מעניינת אותי )שישאר בליגה . את כל שאר המטרות העילאיות תשאירו לתקופה שיהיה כסף, אמן כן יהי רצון .
סגרנו ?

ממש לא, הפוך...

הבעלים יצא בהצהרות ועד שהוא לא יחזור בו, בהצהרה, או שהקבוצה תציג את הסגל לעונה הבאה והוא יהיה רחוק מההצהרות, אין לי סיבה להתפשר ואין לי סיבה לקרוא להתפטרויות ולצפות שיתנהגו כקבצנים שמוכנים להיות שמרטפים לגבירים.

היות והבעלים הנוכחי והמאמן עמדו עד היום בציפיות, אין לי סיבה ״באמצע הדרך״ להטיל ספק, לרמוז לבעיות נזילות, לזלזל או להטיל דופי

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אריאל's post:
אלון (1717-0606-2014201420142014)
17-Jun-2014, 2:11
הודעה: #72
לא אמרתם שמחתימים מישהוא בדקתי 1 בלילה כבר עבר המחר?
17-Jun-2014, 8:56
הודעה: #73
(17-Jun-2014 1:46)אריאל כתב:  
מכבי נתניה עשתה באז גדול מידי כנראה (מסייג אבל ככה נראה לי) ויצרה ציפיות רבות מידי ביחס ליכולת הכלכלית האמיתית.
לזה אל תסכימו מצידי אבל אנחנו צריכים ללמוד לחיות עם פשרות. שיוסי יחליט איפה הוא רוצה להתפשר ויבנה סגל (גם במחיר השאלות משה, הגאווה שלך לא מעניינת אותי )שישאר בליגה . את כל שאר המטרות העילאיות תשאירו לתקופה שיהיה כסף, אמן כן יהי רצון .
סגרנו ?

ממש לא, הפוך...

הבעלים יצא בהצהרות ועד שהוא לא יחזור בו, בהצהרה, או שהקבוצה תציג את הסגל לעונה הבאה והוא יהיה רחוק מההצהרות, אין לי סיבה להתפשר ואין לי סיבה לקרוא להתפטרויות ולצפות שיתנהגו כקבצנים שמוכנים להיות שמרטפים לגבירים.

היות והבעלים הנוכחי והמאמן עמדו עד היום בציפיות, אין לי סיבה ״באמצע הדרך״ להטיל ספק, לרמוז לבעיות נזילות, לזלזל או להטיל דופי

בדיוק מה שאמרתי...Smile
17-Jun-2014, 9:07
הודעה: #74
שחר הירש יושאל ממכבי חיפה
בואו נראה באמת Smile

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Jun-2014, 9:38
הודעה: #75
(17-Jun-2014 1:46)אריאל כתב:  
סגרנו ?

ממש לא, הפוך...

זאת צריכה להיות הגישה ולא הערכות \ השערות של מקורבים \ עיתונאים שיודעים רק לייצר ספקולציות. ואני לא אומר שהתיאוריה שלהם לא יכולה להתממש אבל אני תמיד בוחר להאמין לאנשים שהוכיחו את עצמם כבר ולא לאחרים שעסוקים ברכילויות והשערות.
17-Jun-2014, 10:01
הודעה: #76
רק שכחתם ששותף אחד ירד ?

17-Jun-2014, 10:05
הודעה: #77
האמת שדי גיכחתי כשקראתי את המאמר של ה"עיתונאי המהולל" מר לנג.
מצד אחד הוא דאג בתחילת המאמר לפרגן, לשבח ולהדגיש את אלי שגב ומצד שני בכל המאמר היו עקיצות, תהיות, רמיזות על יכולתיו הפיננסיות, נזילות כספו וכו' וכו' וכו'...
עד כה עובדתית אלי שגב לא איכזב וזה חוצפה ועזות מצח של אוהדים ועיתונאים/אוהדים להתחיל להעלות שאלות על יכולתיו הכלכליות.
אלה שפיטנזו השנה על מירוץ צמוד עם הכסף של מיץ' גולדהאר או יעקב שחר שיעיפו לעצמם כאפה בשביל להתעורר במקום לבלבל את הביצים פה ולבוא בטענות.
17-Jun-2014, 10:06
הודעה: #78
(17-Jun-2014 10:01)טל.מ כתב:  רק שכחתם ששותף אחד ירד ?

כשהשותף השני יודיע שיש קושי בהחתמת שחקנים בגלל בעיה תקציבית נדע שיש בעיה,עד אז המטרות/הציפיות(לפחות שלי)הם כמו שהוצהרו ע"י הבעלים...
17-Jun-2014, 10:07
הודעה: #79
(17-Jun-2014 10:06)אלון כתב:  
(17-Jun-2014 10:01)טל.מ כתב:  רק שכחתם ששותף אחד ירד ?

כשהשותף השני יודיע שיש קושי בהחתמת שחקנים בגלל בעיה תקציבית נדע שיש בעיה,עד אז המטרות/הציפיות(לפחות שלי)הם כמו שהוצהרו ע"י הבעלים...

עזוב, האיש הפאטתי הזה נצמד רק לכתבות של עיתונאי חצר שמשרתים את האג'נדה השחורה שלו.
17-Jun-2014, 10:11
הודעה: #80
או עוד גיבור מקלדת ...

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)