שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
04-Jul-2016, 19:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jul-2016 על ידי 19:30 עידן444.)
הודעה: #61
(04-Jul-2016 18:55)זאב רווח כתב:  עידן יש מאמן מנוסה שהגיע ממרומי ליגת העל בשביל לעזור לנו להשתקם מהטראומה של העונה שעברה
תנו לו ולעוזר שלו לעשות את עבודתם בשקט עם גיבוי בלי להפריע ותראו קבוצה תוססת

נכון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא פסלתי אף אחת מהגישות. פפ מתאים את השחקנים לשיטה, מוריניו מתאים את השחקנים לשיטה. זה בסדר גמור.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jul-2016, 19:40
הודעה: #62
RE: זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
אז למה אמרת שלא נראה לך שהשחקנים מתאימים לשיטה ? עוד לא ראינו משחק אימון איך אתה יודע באיזה שיטה יבחר ?
מה השיטה שהסביר אייל ? לא ראיתי
04-Jul-2016, 19:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jul-2016 על ידי 19:48 עידן444.)
הודעה: #63
(04-Jul-2016 19:40)זאב רווח כתב:  אז למה אמרת שלא נראה לך שהשחקנים מתאימים לשיטה ? עוד לא ראינו משחק אימון איך אתה יודע באיזה שיטה יבחר ?
מה השיטה שהסביר אייל ? לא ראיתי

תגלגל קצת אחורה

די קרוב לתחילת הפוסט הזה.

04-Jul-2016, 19:58
הודעה: #64
תודה רבה עידן הבנתי
מגינים יש
2 קשרים טכניים יש אני לא יודע עד כמה ערן לוי עושה גם הגנה אחרי פציעה
קשרים אחוריים יש מלא , זיו , גרשומוב , גזל , טגה , לא חושב שצריך עוד
לא רואה אצלנו לא שחקני כנף ולא חלוץ חוץ מבוארון

מה עם שלומי מלכה הקשר שהיה בשלהי העונה הארורה שעברה ?
04-Jul-2016, 20:13
הודעה: #65
כרגע חסרים בלם טוב וחזק קשר אחורי ברמה (לא גזל ) וחלוץ תשע ואז יש לנו קבוצה אייל מה עם דורי אולי שיחזור ויעזור לדין גל

04-Jul-2016, 20:22
הודעה: #66
(04-Jul-2016 18:36)זאב רווח כתב:  אריאל אתה צריך להתבייש
אייל סגל סך הכל בקושי שבוע בעלים ואני יכול לומר לך בלב שלם שבתקופת אשר אלון לא היו סגורים בזמן הזה מעל חצי קבוצה , הוא תמיד חיפש מציאות אחרי שלשחקנים לא היתה ברירה כי לא היתה להם קבוצה .....
אייל גם אני נפגעתי מדודי תירם וירין חסן שחקני בית היו צריכים קודם לדאוג לבית , אתה בנתיים 10 , טוב שאתה לא מתערב לצוות המקצועי בהבאת שחקנים , ותיכנס כאן כל הזמן כי אתה קודם כל אוהד ושיזדיינו מי שלא מוצא חן בעיניהם !!!
אני מבקש שתהיה קשוב לאוהדים ואני מבקש שהאוהדים יבינו שאייל סגל זה לא יצחק תשובה אז נא להרגיע ....
הכי חשוב שתשמע למה שאני כותב לך גם אם אתה לא מגיב לי זה בסדר , לפחות אתה בטוח שאין לי אינטרסים או לא מחפש ג'וב !!!

מה כן ? בבקשה תגשים לי חלום קטן , תשקם את מחלקת הנוער בזמן שאתה כאן , תעשה חריש עמוק ותביא אחרי המון שנים אליפות בנוער !!!
חוץ מזה אני פתחתי כבר כמה פעמים פוסט לגיוס 100 אלף דולר , אף אחד לא רוצה לקחת עליו את גיוס הכספים .
בלית ברירה , האם תוכל לפתוח חשבון בנק למשל בנק הדואר רק למטרה הזאת ? עד ה 1 לאוגוסט לגייס מכל אוהד 152 שקל בלבד תרומה לשחקן כמו קיודה מתנה למועדון !!!!

אתה פשוט מטומטם שלא מבין מה שאתה קורא (זה שאתה לא מבין מה אתה כותב כבר כולם הבינו)
האוהד הראשון שאייל צריך לפחד ממנו זה אוהד שכותב בעילום שם, מתהפך כמו קבב על האש ומלקק או מנעץ לפי האינטרס

מפגר אבל אופטימי
04-Jul-2016, 20:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jul-2016 על ידי 20:45 עידן444.)
הודעה: #67
(04-Jul-2016 19:58)זאב רווח כתב:  תודה רבה עידן הבנתי
מגינים יש
2 קשרים טכניים יש אני לא יודע עד כמה ערן לוי עושה גם הגנה אחרי פציעה
קשרים אחוריים יש מלא , זיו , גרשומוב , גזל , טגה , לא חושב שצריך עוד
לא רואה אצלנו לא שחקני כנף ולא חלוץ חוץ מבוארון

מה עם שלומי מלכה הקשר שהיה בשלהי העונה הארורה שעברה ?

לעמדות הבלמים כרגע זה הולך בכיוון של בראשי ואסקלינג- לא סופי- לא עף על זה.

מגינים יש- כחלון, קרלוס, מסארווה, אומרים שיש בחור מהפועל הרצליה שמרשים. יאיר זיו יכול לסגור פינה פה פינה שם(רק לא טגה מגן!!!).
קישור אחורי מבין שהולכים על עלי מוחמד ויש את יאיר זיו, וגזל שיכול להיות גם אחורי וגם 50-50(בגילו הוא נראה לי מתאים יותר לאחורי- אבל לא ראיתי אותו שנים אז לא יודע), וטגה.
50-50 יש את אביב אברהם, גרשומוב(כ 50-50 עם נטיה התקפית), מוטי מלכה יכול היה להתאים אבל לא נמצא כרגע בסגל, אילון ירושלמי, אולי ערן לוי שלא יודע כמה יעשה הגנה.
לכנפיים רואה רק קיצוני אחד שיכול לשחק עם רגל הפוכה ולתת מספרים ראויים לעמדה הזו וזה דיא סבע. ניר עזריה יכול להיות מעניין ומהקצת שראיתי הוא שחקן שערן יכול להפעיל אותו נהדר(למרות שמה שהבנתי הוא נתן עונה די חלשה בנוער אחרי שפתח בסערה עונה קודם כשהוקפץ להרכב הנוער בגלל פציעות). לא יודע אם על דידייה בונים לכנף או לשפיץ. את עומר בוארון שאתה מתבלבל לגביו בגלל אלעד בוארון לא ראיתי בסגל.
למרכז ההתקפה יש את נור ביסאן שאולי יכול להיות גיבוי. את שאר השמות אני לא ממש מכיר. חסרים לי ברשימה לירן שריקי ואביב עזריה.
אגב, שחקן שמאוד מתאים ל 50-50 הוא ריף מסיקה.
שחקן מאוד מעניין להתקפה יכול להיות הפורטוגלי של הפועל י-ם- ממה שאני יודע יש לו סעיף שחרור מצחיק של 30k. שחקן מהיר מאוד ומעניין מאוד.

ברונו לוז קוראים לחלוץ של הפועל י-ם.

המקור שלי אומר שמדובר בשחקן מהיר מאוד שיכול להיות מעניין.

04-Jul-2016, 20:42
הודעה: #68
בראשי שבעונה שעברה בילה בליגה א ואסקלינג שלמיטב זכרוני לא שיחק בכלל ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Jul-2016, 20:45
הודעה: #69
(04-Jul-2016 18:09)אייל ס כתב:  אלדד,מסכים לחלוטין שלפעמים גם 10 אוהדים צודקים,זו לא הנקודה.
כל שניסיתי להסביר את גישתי לחיים ובמקרה דנן,נבחר צוות מקצועי אני לא אומר לו את מי לזמן/לבחון/להחתים,אני כן מאשר ובטח ובטח סוגר את הנושא הכספי אחרי המלצת המאמן.
אגב,זה נכון לתפיסת העולם העיסקית שלי.
ותתפלא(וזו נקודת חולשה),כאוהד חשוב לי שישחקו במועדון שחקנים שמתחברים לאוהדים ולא רק מקצועית(ומתחברים זה לא יוצאים יחד/מקבלים הזמנות).

בסופו של דבר מה שמחבר אוהדים לקבוצה זה הצלחות. לכן חשוב לשמור על איזון ובחירת שחקנים טובה אשר נלחמים עבור הצלחת הקבוצה. זו הסיבה שאוהדים התחברו לשחקנים כמו לוברסקי, מרין, טנסה, לאסלו, ערן לוי, קאיודה ודומיהם שאף אחד מהם לא גדל בנתניה אך הקריב ונלחם למען המועדון. בעוד שחקנים כמו ירין חסן, עידו לוי, מנצור ודומיהם אשר גדלו כאן קיבלו בדיוק את היחס ההפוך, למרות מוצאם...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
04-Jul-2016, 20:46
הודעה: #70
(04-Jul-2016 20:42)טל.מ כתב:  בראשי שבעונה שעברה בילה בליגה א ואסקלינג שלמיטב זכרוני לא שיחק בכלל ..?

בראשי השם הבולט שהיה אתמול מבין הבלמים. כל השאר חסרי ניסיון. ואסקלינג זה שם שפורסם היום.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים