שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי ת״א - מכבי נתניה
09-Nov-2015, 15:15
הודעה: #61
RE: מכבי ת״א - מכבי נתניה
(09-Nov-2015 13:43)עידן444 כתב:  מעניין מתי תבין ששחקני בית זה המצוי ושחקני רכש אמור להיות הרצוי.
עידו לוי בינוני, ירין חסן בינוני, ויקי כחלון בינוני, ריף מסיקה בינוני, עדי נימני בינוני, דודי תירם בינוני-
החלפת בינוני בבינוני- מה קיבלת? בינוני.
השאלה היא למה לבינוני שלך אתה קורא בינוני שאין לו מקום ולבינוני שלא היה לו מקום בהרכב של עכו או הפועל חיפה אתה כן מוצא מקום אצלך? למה לבינוניים שלך מוצאים מקום ברעננה ואתה מעדיף לתת את המקום שלהם לאלה שלא מצאו להם מקום בהפועל חיפה ועכו?
מישצ'נקו בלם נחמד. רחוק מלהיות שחקן חיזוק. וזה מה שהוא אמור להיות. וזה מה שעומר ורד אמור להיות. וזה מה שלולה אמור להיות. וזה מה ששמעון הרוש אמור להיות. וזה מה שמושיקו לוגסי אמור להיות. וזה מה שסיסאיי אמור להיות. ואם הם לא כאלה לא עשית כלום בזה שהחלפת בינוני בבינוני במקום להתרכז בלהביא מעט ואיכותי.
נכון להיום יש לך בקבוצה מעט מאוד שחקני חיזוק אמיתיים.
להחליף כל שנה 15 שחקנים זו לא דרך של קבוצת כדורגל בריאה. מצטער מאוד.

ומתי אתה תבין שאני לא מחליף בינוני בבינוני אני מחליף חלש בבינוני ??
החלשים שלנו חלקם שיחקו פה שנים וחלקם נבחנו לא פעם ולא פעמיים ובכל המקרים איכזבו או לא הרשימו. וכמו שמשה אמר, זה שבחלק מהמקרים אנחנו לא מצליחים עם הרכש שאנחנו מביאים לא אומר שטעינו בקונספט.

אם אתה רץ עם שחקנים (ולא משנה אם מקומיים או לא) שלא משדרגים את עצמם, שלא מפסיקים לטעות, שעומדים במקום, מחובתך לנסות לעשות שינוי. יכול להיות שהשינוי יצליח ויכול להיות שלא, אבל התירוץ הלא רציני הזה שלשחקן בית צריך לתת עוד ועוד קרדיט רק בגלל שהוא שחקן בית ,הוא תירוץ לא במקום ובעיקר לא מיקצועי.

ואני ממש בעד כן לתת את הבמה לשחקני הבית, אבל שוב, לא בכח , לא בכל מחיר ,ובטח לא כדי לרצות מישהו בתקשורת המקומית או הארצית.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Nov-2015, 15:23
הודעה: #62
אפרופו שחקני בית, איפה משחק היום הטאלנט איתי מנצור?
09-Nov-2015, 15:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Nov-2015 על ידי 16:05 עידן444.)
הודעה: #63
מכבי ת״א - מכבי נתניה
לאיזה שחקן חוץ מירין חסן וצלישר נתנו צאנס בכוח? אתה רוצה שאני אשלוף לך עם איזה סגלים עטר אפילו לא הסתבך בתחתית? כמה שחקני בית ״חלשים״ היום שם? וכן? חלקם בילו את רוב הקריירה בליגות מתחת לליגה הבכירה, אז? אבל היו איתם שחקני רכש שנתנו תפוקה- וככה זה צריך להיות. ועל הדרך גיליתי כמה שחקנים שהם מעל הממוצע כמו דגני, מוגרבי, עזרא, בן הרוש, אלמוג כהן. צ׳אנס קיבלו גם גל גניש, עומר פרץ, עידו לוי, דלה ימפולסקי ולא ממש ראיתי שהתרסקנו איתם כמו שאנחנו מתרסקים עם הטאלנטים שהביאו לנו יוסי מזרחי ושלומי דורה מהספסלים של הפועל חיפה, והפועל עכו.

שחקנים כמו אלמוג כהן ומוגרבי בנתניה של השנתיים האחרונות לא מקבלים צ׳אנס! ואני מוכן לחתום על זה. שילוב שחקני בית בסגל בתקופת יאמר היה יותר גבוה מהיום! ואל תגידו לי שזה בגלל שלפני 7 שנים היו כאן כוכבי על בנוער! זה הזוי!

ויקי כחלון הוכיח שהוא לא מתאים בעיניך.
אבל עומר ורד עם 8 הופעות בירידת ליגה של בני יהודה ו- 12 הופעות בכמעט ירידה של הפועל חיפה(זה ההספק שלו בשנתיים האחרונות...)- הוא כן מתאים.
הבחור לא מתאים להרכב של קבוצות שיורדות ליגה!
לפחות אל תגידו שהכתובת לא על הקיר...

אני אומר לך דוגרי בשיא הרצינות- אתה בא היום לקורצקי ואומר לו קח את עומר ורד ואמייה טגה ותביא לי את כחלון הוא צוחק לך בפנים במקרה הטוב ומשתין עליך במקרה הרע.
The following 1 user Likes עידן444's post:
משה.ד (0909-1111-2015201520152015)
09-Nov-2015, 16:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Nov-2015 על ידי 16:32 amir.)
הודעה: #64
(09-Nov-2015 15:23)פיליפצוק כתב:  אפרופו שחקני בית, איפה משחק היום הטאלנט איתי מנצור?
אני הולך אני הולך לבית שאן לפחות לא משעמם לו בנסיעות ביחד עם לירן שריקי.

ליגה א צפון.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
09-Nov-2015, 16:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Nov-2015 על ידי 16:40 ORENARIEL.)
הודעה: #65
עטר יחזיר את טגה לקישור.. הוא בדיוק מחפש שחקנים עם התלהבות וכושר גופני, שיתנפלו על שחקני היריב.. ואת זה טגה עושה אולי הכי טוב, אפילו יותר מהתפקיד בתור מגן שמאלי

מה שבטוח אצל רובן רק מי שיהיה טוב באימונים יהיה בהרכב ולא משנה השם שלו, גילו,מעמדו, או גובה השכר..

לי נראה שעטר ייתן לגרשומוב לשחק והרבה.. ואפילו באנקר בהרכב הפותח
09-Nov-2015, 16:39
הודעה: #66
(09-Nov-2015 15:25)עידן444 כתב:  לאיזה שחקן חוץ מירין חסן וצלישר נתנו צאנס בכוח? אתה רוצה שאני אשלוף לך עם איזה סגלים עטר אפילו לא הסתבך בתחתית? כמה שחקני בית ״חלשים״ היום שם? וכן? חלקם בילו את רוב הקריירה בליגות מתחת לליגה הבכירה, אז? אבל היו איתם שחקני רכש שנתנו תפוקה- וככה זה צריך להיות. ועל הדרך גיליתי כמה שחקנים שהם מעל הממוצע כמו דגני, מוגרבי, עזרא, בן הרוש, אלמוג כהן. צ׳אנס קיבלו גם גל גניש, עומר פרץ, עידו לוי, דלה ימפולסקי ולא ממש ראיתי שהתרסקנו איתם כמו שאנחנו מתרסקים עם הטאלנטים שהביאו לנו יוסי מזרחי ושלומי דורה מהספסלים של הפועל חיפה, והפועל עכו.

שחקנים כמו אלמוג כהן ומוגרבי בנתניה של השנתיים האחרונות לא מקבלים צ׳אנס! ואני מוכן לחתום על זה. שילוב שחקני בית בסגל בתקופת יאמר היה יותר גבוה מהיום! ואל תגידו לי שזה בגלל שלפני 7 שנים היו כאן כוכבי על בנוער! זה הזוי!

אבל עומר ורד עם 8 הופעות בירידת ליגה של בני יהודה ו- 12 הופעות בכמעט ירידה של הפועל חיפה(זה ההספק שלו בשנתיים האחרונות...)- הוא כן מתאים.

אני אומר לך דוגרי בשיא הרצינות- אתה בא היום לקורצקי ואומר לו קח את עומר ורד ואמייה טגה ותביא לי את כחלון הוא צוחק לך בפנים במקרה הטוב ומשתין עליך במקרה הרע.
אחת הטעויות היותר גדולות של אוסידון שחרור שחקני בית ולא השאלה ויקי היה יכול לחזור עונה הבאה ויש לך מגן מוכן, במקום שבקיץ תצטרךלהביא אחד חדש לעמדה הזאת.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
עידן444 (0909-1111-2015201520152015)
09-Nov-2015, 16:44
הודעה: #67
(09-Nov-2015 16:39)amir כתב:  
(09-Nov-2015 15:25)עידן444 כתב:  לאיזה שחקן חוץ מירין חסן וצלישר נתנו צאנס בכוח? אתה רוצה שאני אשלוף לך עם איזה סגלים עטר אפילו לא הסתבך בתחתית? כמה שחקני בית ״חלשים״ היום שם? וכן? חלקם בילו את רוב הקריירה בליגות מתחת לליגה הבכירה, אז? אבל היו איתם שחקני רכש שנתנו תפוקה- וככה זה צריך להיות. ועל הדרך גיליתי כמה שחקנים שהם מעל הממוצע כמו דגני, מוגרבי, עזרא, בן הרוש, אלמוג כהן. צ׳אנס קיבלו גם גל גניש, עומר פרץ, עידו לוי, דלה ימפולסקי ולא ממש ראיתי שהתרסקנו איתם כמו שאנחנו מתרסקים עם הטאלנטים שהביאו לנו יוסי מזרחי ושלומי דורה מהספסלים של הפועל חיפה, והפועל עכו.

אחת הטעויות היותר גדולות של אוסידון שחרור שחקני בית ולא השאלה ויקי היה יכול לחזור עונה הבאה ויש לך מגן מוכן, במקום שבקיץ תצטרךלהביא אחד חדש לעמדה הזאת.
שחרור במקום השאלה וויתור הזוי על דמי השבחה כאילו שזה כסף קטן עבורנו ולא צריך את זה... על חשבון הברון מה שנקרא...
ויקי מקרה קלאסי, כמו דודי תירם, לשחקן שמתבלט ועושה עבודה טובה בקבוצת צמרת בליגה לאומית- וחוזר שנה לאחר מכן הביתה.
הלואי הלואי הלואי שלא נגיע למצב שויקי בעונה הבאה בליגת העל ואנחנו...
09-Nov-2015, 17:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Nov-2015 על ידי 18:02 אופיר34.)
הודעה: #68

יש מספיק שחקנים בינוניים מינוס שקיבלו בעבר צ'אנסים (לדעתי יותר מידי) והוכיחו שמקומם לא ברמות האלה. התופעה הזאת (הפסולה והמאד לא מיקצועית הזאת לדעתי) שלטה בעיקר בתקופת אשר אלון ושות'. שחקנים כדוגמת וייסברג, אדם ואייר, פרץ, צוקול ועוד... אלה שחקנים שלא היו אמורים לראות דשא בקבוצה מסודרת בליגת העל, וזה שהם כן ראו זה תעודת עניות ולא גאווה כזאת גדולה. ואני יודע שהיום בראייה לאחור הנוסטלגיה מנצחת וכולנו סלחניים אבל זה פשוט נוגד כל הגיון מיקצועי.

והשחקנים מעל הממוצע שהזכרת באמת קיבלו את הבמה כי הם היו מעל הממוצע !אין לנו נכון להיום שום שחקן (מלבד אביב אולי) שמתקרב לרמה של החברה שהזכרת, ולכן (ובצדק) אנחנו לא רואים יותר מידי שחקני בית.

וזה שעומר וורד ירד ליגה לא אומר שהוא שחקן רע או טוב. שאני אתן לך את רשימת השחקנים של כפ"ס למשל שירדה ליגה לפני מספר שנים ? את הסגל שלנו שירד לפני 20 שנה ?
אין שום קשר וזה לא אומר כלום.
אתה שופך לי פה ניטים מויקי כחלון כאילו שפספסנו פה איזה מגן ענק. כאילו ששלשה- ארבעה מאמנים לא ראו את מה שאתה רואה .... כאילו לא היינו פה ב4-5 שנים אחרונות וראינו אותו בכל משחק אימון\טוטו\ליגה שהשתתף.... כאילו שמישהו מקפח אותו בכוונה כי הוא שחקן בית....

מספיק כבר עם החלומות באספמיה והרומנטיקה המנותקת מהמציאות הזאת. אין לך כרגע סחורה שניתן להשתמש בה מעבר למה שכבר משתמשים. תפנים ותקבל יהיה לך יותר קל. תאמין לי. זה עובד.
09-Nov-2015, 18:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Nov-2015 על ידי 18:23 ORENARIEL.)
הודעה: #69
אופיר .. צוקול הוא אחד הכשרונות הכי גדולים של נתניה בשנים האחרונות בנוער , למה לא מגיע לו לראות דשא בליגת העל?
והמשפט הזה מויקיפדיה על צוקול מסכם יפה את הכל :
By most supporters of Netanya he is still regarded as one of the most talented players to never fulfil his full potential.
זה כמו שתגיד שלראובן עובד לא אמור היה לראות דשא בליגת העל..
09-Nov-2015, 18:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Nov-2015 על ידי 18:22 אופיר34.)
הודעה: #70
עוד כשרון כזה ואבדנו...

תגיד לי את האמת אורן, בו כמה היית שצוקול שיחק בנתניה ?

האמת התכוונתי לעזרא אליו אבל גם צוקול לא מציאה כזאת גדולה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים