שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אסקלציה
26-Dec-2016, 1:18
הודעה: #51
RE: אסקלציה
(26-Dec-2016 0:36)חזום חזום כתב:  אריאל אני מסכים עם זאב וירון.
אני גם כשהייתי ילד נכנסתי בחינם. לא בטוח שאם הייתי צריך לשלם הייתי מגיע.
לתת לילדים להיכנס בחינם זה כמו שנותנים קלפים של סופרגול או איזה שקר אחר(ונתניה זה לא שקר…) בהתחלה בחינם אז מתמכרים/מתאהבים.

Sent from my A0001 using Tapatalk

כשהיית ילד,המגרש היה של המועדון ושוטרים לא עלו שקל והסדרנים והכרטיסנים היו מ"פלוגת הסדרן".
כשהיית ילד השחקנים עבדו בעבודה נוספת והיו חצי מקצועניים(במקרה הטוב).
כשהיית ילד המתנת לטלפון קווי 10 שנים והיום לכל ילד בן 4 יש סמרטפון ב4000 ש"ח שמוחלף אחת לשנה.
כשהיית ילד יצאת לעיר למנת חומוס בפונדק הים והיום בני הנוער יוצאים לסושי
היום כשכל משחק עולה יותר מהכנסות המשחק ולא מעט שחקנים(בליגה הלאומית) מרוויחים משכורת מנכ"ל,מישהו צריך לשאת בנטל.
ומכיוון שהמועדון שייך לאוהדים,כולם עד האחרון צרכים להיות שותפים להכנסות וכל מי שירצה להזמין למשחק ילד/נער יבורך.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 4 users Like אייל ס's post:
idobenami (2626-1212-2016201620162016), shraga (2626-1212-2016201620162016), אלדד (2626-1212-2016201620162016), בן סילברה (2828-1212-2016201620162016)
26-Dec-2016, 1:38
הודעה: #52
אתה צודק מבחינה כלכלית,אבל אם רוצים לבנות דור חדש של אוהדים צריכים להכניס ילדים חינם או במחיר סמלי של עשרים שקל ובכך למשוך אותם למשחקים.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
26-Dec-2016, 2:09
הודעה: #53
(26-Dec-2016 1:18)אייל ס כתב:  
לתת לילדים להיכנס בחינם זה כמו שנותנים קלפים של סופרגול או איזה שקר אחר(ונתניה זה לא שקר…) בהתחלה בחינם אז מתמכרים/מתאהבים.

כשהיית ילד,המגרש היה של המועדון ושוטרים לא עלו שקל והסדרנים והכרטיסנים היו מ"פלוגת הסדרן".
כשהיית ילד השחקנים עבדו בעבודה נוספת והיו חצי מקצועניים(במקרה הטוב).
כשהיית ילד המתנת לטלפון קווי 10 שנים והיום לכל ילד בן 4 יש סמרטפון ב4000 ש"ח שמוחלף אחת לשנה.
כשהיית ילד יצאת לעיר למנת חומוס בפונדק הים והיום בני הנוער יוצאים לסושי
היום כשכל משחק עולה יותר מהכנסות המשחק ולא מעט שחקנים(בליגה הלאומית) מרוויחים משכורת מנכ"ל,מישהו צריך לשאת בנטל.
ומכיוון שהמועדון שייך לאוהדים,כולם עד האחרון צרכים להיות שותפים להכנסות וכל מי שירצה להזמין למשחק ילד/נער יבורך.
הזכרת לי את החומוס בפונדק הים. כמה פשוט. פיתה עם כרוב ירוק ומלפון חמוץ והיה תור לפיילה של החומוס.
אגב גם אז לא היה בחינם אבל היינו מצטרפים לאיזה מבוגר ואז בשער מישהו מפלוגת הסדרן היה מעלים עין.
צריך לתת לילדים את הגירוי הראשוני. דווקא בעונה זו של נצחונות זה יכול למשוך הרבה ילדים אוהדים לעתיד.
אולי באמת כמו שהציעו בעבר לתת בחינם עם בקרה (הרשמה) מוגבל לעונה.
חייבים להרחיב את מעגל האוהדים.

26-Dec-2016, 3:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Dec-2016 על ידי 3:22 זאב רווח.)
הודעה: #54
אייל לא שאני מנסה להכנס לך לכיס ולנהל לך חשבונות
אני מנסה לומר לך משהו כזה שים לב :
אתה הולך היום לסופרמרקט ויש דיילות שמתחננות בוא לטעום מהמוצר שלנו ( לא משנה מה ) חינם , אם טעים לך ואתה מעונין אז אתה הולך לדלפק ולוקח אם לא מתאים לך אז לא קרה כלום אני לא אחזור לטעום רק כי זה חינם למרות שלך תדע אולי יש גם כאלו .
אתה חייב לראות דרך איך להביא מבתי ספר תלמידים לעתיד , אם לא כניסה חופשית כל העונה תזמין כל מחזור בית בית ספר אחד מהעיר , או ליחילופין תלמיד קונה ומקבל + כניסה חינם לעוד תלמיד ....עכשיו בלאומית זה הזמן לנסות
אולי זה לא שווה מה שאני כותב בענין ....לא יודע
גם הרעיון שהצעת יפה שכל אוהד יזמין ילד הבעיה שזה לא אסטתי לערבב מבוגרים עם ילדים בהזמנות , לא הייתי רוצה שמישהו זר יזמין את הנכד שלי בן ה 7 למשחק כדורגל , אוהד יזמין חבר זה חובה לדעתי במיוחד שמחירי הכרטיסים זולים , כבר יש הכפלה של קהל אם כל אוהד יזמין כל פעם חבר אחר .
יש כאלו שגם אם תזמין לא יבואו - לאלו כדאי לוותר , אבל יש כאלו שפשוט או שלא מוצאים עם מי ללכת או שלא נוח להם להוציא כמה שקלים לבילוי אחר , את אלו כדאי להדביק באהבה למועדון
אנחנו כאן בפורום כדי לנסות לעזור לך גם ברעיונות אם תמצא משהו מכל מה שהחברים כותבים כאן תיקח

בענין פונדק הים בזמנו חחחח גם הצ'יפס היה 10 , הבעיה כשעובדי המסעדה הערבים התחילו לזרוק בחומוס זרע ושתן , נראה לי זאת היתה תחילת נפילתה !!! משה היה הרוח החיה של הפונדק . איזה ימים טובים היו
26-Dec-2016, 7:54
הודעה: #55
הזכות שלי(כאוהד מאז ומעולם),לנסות לבנות כאן משהו אחר ואטרקטיבי על מנת שגורם פיננסי יתאהב במוצר ויכנס לזה(כמו שקרה בלא מעט מקומות בעבר),עולה לי ותעלה לי לא מעט(כל עונה) עד שימצא אותו גורם.
עד אז "השריטות" שלי יעשו את העבודה.
ואחת מהם קשורה ב"חלוקת כרטיסים" ממוסדת,אנחנו כל משחק מארחים במגרש קבוצות אוכלוסיה שונות,לעיתים צעירות ולעיתים בוגרות,משתדלים להעניק להם חוויה אזרחית אחרת ואולי לרכוש אותם כאוהדים בעתיד.
הילדים שלכם ושל השכנים שלכם,אותם ילדי "אייפון 7" שהוריהם מוציאים כל שנה מאות ואלפי שקלים על מוצרים ובילויים שאני לא הוצאתי ולא הוציא על ילדי,ישלמו את המחיר שקבענו בתחילת העונה.
הריוויזיה וכל שקשור לכרטיסים ומנויים בעונות הבאות תעלה מחדש הערות והצעות דומות בהמשך,מכיוון שהמועדון שייך לאוהדים(נפלה בידי הזכות להיות שם עבורם),אותם אוהדים הוריהם ילדיהם ונכדיהם יהוו בעתיד סעיף תקציבי משמעותי במחזור ההכנסות של המועדון.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
בן סילברה (2828-1212-2016201620162016)
26-Dec-2016, 10:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Dec-2016 על ידי 10:22 זאב רווח.)
הודעה: #56
יפה כל הכבוד לא ידעתי שהמועדון מזמין כל פעם קבוצות מסוימות של האוכלוסיה
השאלה איזה אוכלוסיות ?
אם זה להזמין אוכלוסיות מוחלשות שווה כן
אם אתה מתכוון לאולוסיות חריגות כמו נכים מפגרים אז זה מאוד יפה אבל לא על זה בונים קהל

אתה גם צודק קיבינימט טלפון היום שאין לי חצי מושג איך הילדים שולטים בו עולה המון כסף אז למה שלא יהיה להם כסף לכרטיס כניסה למועדון הכדורגל העירוני ? אבל אייל ישנה בעיה אמיתית של חוסר קהל בכלל בכדורגל ואין לי מושג למה ? המתקנים שופרו לאין ערוך ויש היום מתקנים בנתניה חיפה ירושלים פ"ת שלא מביישים הרבה ערים באירופה ...
אז למה אין קהל ??
אני רוצה להוסיף דבר חשוב
היום כרטיס יחסית עולה זול יותר מהתקופה של שנות ה 70-80 , דרכי הגישה להגיע נוחים יותר במשחקי בית וחוץ , הביריונות פחתה מאוד , לא מבין למה הקהל לא מגיע .
26-Dec-2016, 10:47
הודעה: #57
(26-Dec-2016 7:54)אייל ס כתב:  הזכות שלי(כאוהד מאז ומעולם),לנסות לבנות כאן משהו אחר ואטרקטיבי על מנת שגורם פיננסי יתאהב במוצר ויכנס לזה(כמו שקרה בלא מעט מקומות בעבר),עולה לי ותעלה לי לא מעט(כל עונה) עד שימצא אותו גורם.
עד אז "השריטות" שלי יעשו את העבודה.
ואחת מהם קשורה ב"חלוקת כרטיסים" ממוסדת,אנחנו כל משחק מארחים במגרש קבוצות אוכלוסיה שונות,לעיתים צעירות ולעיתים בוגרות,משתדלים להעניק להם חוויה אזרחית אחרת ואולי לרכוש אותם כאוהדים בעתיד.
הילדים שלכם ושל השכנים שלכם,אותם ילדי "אייפון 7" שהוריהם מוציאים כל שנה מאות ואלפי שקלים על מוצרים ובילויים שאני לא הוצאתי ולא הוציא על ילדי,ישלמו את המחיר שקבענו בתחילת העונה.
הריוויזיה וכל שקשור לכרטיסים ומנויים בעונות הבאות תעלה מחדש הערות והצעות דומות בהמשך,מכיוון שהמועדון שייך לאוהדים(נפלה בידי הזכות להיות שם עבורם),אותם אוהדים הוריהם ילדיהם ונכדיהם יהוו בעתיד סעיף תקציבי משמעותי במחזור ההכנסות של המועדון.
אפרופו פיסקה אחרונה. יציע משפחות כמו באירופה יכול להיות רעיון טוב.

26-Dec-2016, 10:58
הודעה: #58
בסופו של הליך לא ניתן לפצל ליותר מדי(בטח ובטח את העליון שהוא יחידה אחת).
אנחנו מדברים(כרגע) על קהל ששווה בין 2000 ל3000 בליגה לאומית ובין 3000 ל5000 בליגת העל.
יהיה קשה לרצות את כולם,לא ביום המשחק ולא בשעת המשחק ולא בסוג היציע ובשכנים שליד ובפוזיצית הצפיה וברעש המעודדים והתופים ולכן אנשים יהיו חייבים להיות קשובים לחלוקה ולסייגים ולמחירים.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
בן סילברה (2828-1212-2016201620162016)
26-Dec-2016, 11:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Dec-2016 על ידי 12:01 אריאל.)
הודעה: #59

חזום ידידי, אענה לך ולירון (רק כאלה שכנראה מסוגלים להבין...)

אין פסול בלהכניס חינם אוכלוסיות מסויימות (ילדים, נשים, מיעוטים נרדפים אחרים).
זה עניין של כסף! ושל יצירת נורמה ותרבות.

יכול להיות בהחלט שלטווח הארוך זה אפילו משתלם כלכלית, לראיה, זכינו בחזום כאוהד שרוף בזכות החינם כילד.

עכשיו עולה השאלה האם בטווח המיידי והקצר זה עולה כסף. התשובה היא כן, כי יש היום מאות ילדים ונשים שמשלמים כניסה ורוצים להכניסם חינם (הערכה שלי, כולל נשים, בסביבות 300-350 אלף ש"ח בשנה, במינימום).

לאייל יש ראיה ערכית שהמועדון שייך לאוהדים ושהאוהדים צריכים להיותך מעורבים הרבה מעבר להגעה ועידוד במשחקים (גילוי נאות, אני לא מאמין שזה מעשי), בנוסף, אייל נגד "חינם", למעט אירוח חד פעמי של אוכלוסיות מוגדרות.

אז עכשיו אני רואה שני מודלים שאני מוכן להרתם אליהם, (ובלבד שהבעלים יאשר):

1 התארגנות של אוהדים שתיצור קריטריונים ותכין רשימת "ילדים" שיקבלו כרטיס חינם ומולם רשימת אוהדים שמוכנים לקנות כרטיס/כרטיסים/חלקי כרטיס למימון אותה רשימה. על כל 40 ש"ח שיתרמו, ינתן כרטיס אחד לחלוקה ע"י נציגות האוהדים.

2 אני מוכן לבנות "מודל כלכלי" שיכלול פרמטרים כגון:
* באיזו ליגה משחקים
* מחיר כרטיס רגיל ומנוי
* איזה הישגים הקבוצה השיגה
* כמות ההבקעות של הקבוצה ויחס השערים
* מה תקציב השחקנים בעונה
* מספר ימי הגשם ביום משחק
* כמות השידורים החיים בטלויזיה
* מספר הדקות שלוקח לצאת מהחניה בתום המשחק
* גידול האוכלוסיה בנתניה רבתי
* כל פרמטר נוסף והגיוני שיועלה פה.

בהתאם למודל ננסה לחזות את כמה האוהדים שיבואו למשחקים.
מי שיהיה מוכן לממן כרטיסים חינם היום, זאת תהיה מאין "הלוואה/השקעה" ובשלוש נקודות זמן: 5, 10 15 שנה מהיום, נבדוק אם מספר האוהדים המשלמים כרטיס עולה על תוצאות המודל, אז הוא יקבל את כספו חזרה, בתוספת 10% מהגידול בהכנסות לעומת התחזית (נניח שצפינו שבליגת העל, כשנתניה 3 שנים רצוף בפליאוף עליון, יבואו 5000 אוהדים בממוצע למשחק ובפועל הממוצע יהיה 5500, הוא יקבל את כספו + חד פעמי 10% מהכנסה בגין 500 כרטיסים).

כיוון שזה כל כך ברור שחינם היום זה אוהדים בעתיד... מי שלא נכנס לכזה מודל מפספס הזדמנות פז! שווה אפילו לקחת הלוואה בשביל זהBig Grin

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
עידן444 (2626-1212-2016201620162016)
26-Dec-2016, 12:01
הודעה: #60
תעלו את המחיר של המבוגרים וזה יכסה את ההפסד הכספי
The following 1 user Likes אלדר ב.'s post: