שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לקוראים רז אמיר מוואן...
08-Feb-2016, 10:26
הודעה: #51
RE: לקוראים רז אמיר מוואן...
חזום,אני לא רציתי שיגזור...אז לא גזר!
במידה וזה היה מפריע לתשובה,הוא לא היה גוזר...
גם תשובה וגם אחרים יודעים שעמלה על תרומות הפכה לסטנדרט,בעיקר שזה מגיע במקום שכר וזה דיפרנציילי.

מכיוון שאני לא תורם לגופים שיש בהם גוזרי קופונים/בעלי שכר חריג/ייחס לא הגיוני בין הנהלה וכלליות לבין מהות התרומה,אז גם בנתניה צבעתי בעבר את התרומה לסעיף ספציפי(החתמת שחקן/שחקנים ספציפים/מחלקת נוער),גם תשובה ושות'יכלו לנהוג באותה דרך.
מצד שני תשובה תורם(בדיוק כמו דנקנר ושות) בדרך כלל מהעיסקי שלו ובקול תרועה רמה במקומות שיעשו הד באמצעי התקשורת ולקהל המעריצים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Feb-2016, 14:01
הודעה: #52
לקוראים רז אמיר מוואן...
תושבה פעם שניה שמבטיח תרומה (כשעברנו למגרש החדש ) וגם עכשיו בנו אליו והוא אכזב

Sent from my iPhone using Tapatalk
08-Feb-2016, 17:05
הודעה: #53
לקוראים רז אמיר מוואן...
לשמוע את פרימו ורז זהבי מנתחים את הכישלון של נתניה כשפרימו האפס והחצוף טוען שכול מי שעזב עכשיו הקב״ט הכרוז ואפילו הקמע הזיקו למועדון וטוב שעזבו מי אתה נהג אוטובוס מגעיל שתדבר ככה לך תלקק לאוסידון

08-Feb-2016, 17:45
הודעה: #54
לקוראים רז אמיר מוואן...
(08-Feb-2016 17:05)mordii2 כתב:  לשמוע את פרימו ורז זהבי מנתחים את הכישלון של נתניה כשפרימו האפס והחצוף טוען שכול מי שעזב עכשיו הקב״ט הכרוז ואפילו הקמע הזיקו למועדון וטוב שעזבו מי אתה נהג אוטובוס מגעיל שתדבר ככה לך תלקק לאוסידון

מתי שמעת אותם?

09-Feb-2016, 2:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Feb-2016 על ידי 2:45 דוד חטב.)
הודעה: #55
(07-Feb-2016 16:30)אייל ס כתב:  
(07-Feb-2016 16:18)עידן444 כתב:  
(07-Feb-2016 16:10)אייל ס כתב:  
(07-Feb-2016 16:06)אלון כתב:  
(07-Feb-2016 15:46)אייל ס כתב:  אני לא בעד שיילך(כבר כתבתי),במהלך העונה הזו....
לא בטוח שיכול ללכת בצורה חד צדדית לא מסודרת.
כל פתרון,אחר...טוב מימנו.

אם ילך אז עדיף העונה הזו. את העונה הבאה, כלומר את ההכנות לעונה הבאה (שאמורות להתחיל כבר העונה), צריך לעשות כמו שצריך.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מי יעשה הכנות לעונה הבאה עם הגרעון של דורון?
עפי התקשורת הגרעון נכון לכרגע הוא 2.5 מליון.
על פיך הוא קיבל גרעון של 2.5.
עד כמה התקשורת רחוקה מהמציאות?

רחוקה רחוקה!!!!
התקשורת מפרסמת את שאוסידון רוצה שתפרסם.

זה ע"ס השערות או ידע??

(08-Feb-2016 7:56)אייל ס כתב:  כניראה שאתה לא מבין את נושא התרומות.
במידה ו"עלוקה" לא יושב לך על הצוואר בוקר וערב יום ולילה,אתה לא תורם ובטח לא את הסכום שאתה תורם וזה לגבי אלו שאוהדים,יש רבים וטובים שלא אוהדים והוא גם מהם מצליח להוציא כסף,להתרים זה מקצוע.
אגב,על הסכומים שאני תרמתי,הוא לא קיבל שקל!

ולגבי העזרה לכישלונו של אוסידון,אתה מכיר לא פחות טוב מימני חלק מאלו שעבדו בהתנדבות ימים כלילות במכבי נתניה(בתקופת אוסידון),שאל אותם איך/מה/למה ואז תחשוב פעמיים לפני המנטרה שעזרו לו להכשל.
מי עזר לו? נורי?קליינמן?ווגנר?רונן עמר?לנד?ירון ישראל?יוסי דורון?

באמת שאני לא חושב שהחברים שלנו מעורבים בקבלת ההחלטות כל האנשים שהזכרת פרט לחברי הדירקטוריון באו לתרום מזמנם מאהבה למועדון היוצאים מהכלל הם חברי הדירקטוריון שיכלו לעמוד על שלהם ולהתריע. אגב זו לא פעם ראשונה שבורחים מאחריות ... גם בירידה הקודמת היו כאלה שברחו...
בעיניני תרומות זה שזה נהפך למקצוע זה לא הופך את זה לנכון ולראיה לא מכיר מועדון נוסף בארץ ששם יש משרד פרסום בתוך המועדון ואתה מוזמן לתקן אותי....
09-Feb-2016, 7:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Feb-2016 על ידי 11:43 אייל ס.)
הודעה: #56
לא מכיר/יודע על משרד פרסום שנמצא במכבי נתניה.
כן יודע על רשימה ארוכה של אנשים שתורמים כל שנה בין 20 ל100 אלף שקל ומרביתם עושים את זה כי קובי בלדב הוא או חבר שלהם או יצר איתם קשר דרך חברים משותפים ודואג לשמר את תרומותיהם למרות שהם לא מאוהדי המועדון הקלאסיים ולא מגיעים למשחק.
זה נכון שיש כאלו שתורמים מתוך אהבה ואהדה,אך אלו היו תורמים הרבה פחות והסה"כ שלהם לא יגרד את המיליון ש"ח.
קובי שווה למכבי נתניה בין 3 ל4 מיליון ש"ח והעמלה שהוא מקבל נמוכה מ10%,אגב זה היה סה"כ שכרו גם כשהוא עבד ב"פול גז" והמועדון התנהל ממשרדו.
לא לשכוח(למרות השינאה של חלק מאוהדים),שהוא ב"רוורס" עושה את מה שאוסידון לא יידע לעולם גם בפול גז,לשמור על סביבת עבודה שקטה ומקצועית ולסגור את כל הפינות והרעשים עוד לפני טרום יצירתם.
בנתניה ב10 שנים האחרונות היו פעמיים "התפרצויות",כשגיל לב הפך דומייננטי וקובי זז הצידה(תקופת מוטלה וטל בנין) והעונה כשאוסידון הזיז אותו ומשתמש בו רק כשצריך.
09-Feb-2016, 11:26
הודעה: #57
(09-Feb-2016 7:38)אייל ס כתב:  לא מכיר/יודע על משרד פרסום שנמצא במכבי נתניה.
כן יודע על רשימה ארוכה של אנשים שתורמים כל שנה בין 20 ל100 אלף שקל ומרביתם עושים את זה כי קובי בלדב הוא או חבר שלהם או יצר איתם קשר דרך חברים משותפים ודואג לשמר את תרומותיהם למרות שהם לא מאוהדי המועדון הקלאסיים ולא מגיעים למשחק.
זה נכון שיש גאלו שתורמים מתוך אהבה ואהדה,אך אלו היו תורמים הרבה פחות והסה"כ שלהם לא יגרד את המיליון ש"ח.
קובי שווה למכבי נתניה בין 3 ל4 מיליון ש"ח והעמלה שהוא מקבל נמוכה מ10%,אגב זה היה סה"כ שכרו גם כשהוא עבד ב"פול גז" והמועדון התנהל ממשרדו.
לא לשכוח(למרות השינאה של חלק מאוהדים),שכשהוא ב"רוורס",עושה את מה שאוסידון לא יידע לעולם,לשמור על סביבת עבודה שקטה ומקצועית ולסגור את כל הפינות והרעשים עוד לפני טרום יצירתם.
בנתניה ב10 שנים האחרונות היו פעמיים "התפרצויות",כשגיל לב הפך דומייננטי וקובי זז הצידה(תקופת מוטלה וטל בנין) והעונה כשאוסידון הזיז אותו ומשתמש בו רק כשצריך.

ועדיין, גם בתקופת בלדב לא שבענו נחת...
09-Feb-2016, 11:46
הודעה: #58
שלא יהיו אי הבנות,לא מציע להחזיר את בלדב(בעיקר בשבילו) ולא חושב שהוא היה מנהל מושלם(רחוק משם),אך האמירות האלו(ממש לא רמיזות),של חטב מצד אחד ורועי וחבורותו מצד שני(כל אחד מסיבותיו),רחוקות מהאמת.
09-Feb-2016, 13:19
הודעה: #59
לקוראים רז אמיר מוואן...
(09-Feb-2016 11:46)אייל ס כתב:  שלא יהיו אי הבנות,לא מציע להחזיר את בלדב(בעיקר בשבילו) ולא חושב שהוא היה מנהל מושלם(רחוק משם),אך האמירות האלו(ממש לא רמיזות),של חטב מצד אחד ורועי וחבורותו מצד שני(כל אחד מסיבותיו),רחוקות מהאמת.

מי שלוקח את רועי וחבורתו ברצינות, זו בעיה שלו, כנראה משהו דפוק אצלו...
בנוסף לכך גם חטב לעיתים מגזים ( אל תתעצבן חטב...).

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
09-Feb-2016, 13:45
הודעה: #60
אין עיניין של לקחת או לא,אמר מי שאמר שפרסומת גם כשהיא שלילית היא פרסומת.
.והאמירות שחוזרות על עצמם מצד רועי וחבורתו ומצד חטב ואחרים יוצרת תדמית ובמקרה הזה לא נכונה בעליל.
בדיוק כמו שפרימו ושאר השווישים באמצעי התקשורת הפכו את אוהדי נתניה שתרמו מזמנם ומרצם להפעלת המועדון לאויבי העם,משוכנע שיש כאלו שלא מכירים כמותנו ומאמינים לנכתב,בדיוק כמו השאלות שאני נשאל כאן על התקציב.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים