שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הקרב החדש בין מכבי להפועל ת"א
28-Jan-2016, 16:13
הודעה: #51
RE: הקרב החדש בין מכבי להפועל ת"א
נכון לעכשיו, שוינפלד בהרכב בשבת מול סכנין.
אחר שנפסיד, כל הדיון זה יהיה תאורטי Sad

ואם ננצח... אז נפתח את הדיון מחדש
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Jan-2016, 16:18
הודעה: #52
לדעתי שוינפלד יעבור עד סוף היום. וגם אם לא - מה יש לו לשבור רגליים ? במילא יום אחרי הוא אדום. שנה שלמה מזיינים לנו תשכל שאין חלוץ , שבוע אחרי שמביאים חלוץ שרחמנא ליצלן שווה משהו מוכרים אותו ליריבה לתחתית . פשיטת רגל כזו לא ראיתי מעולם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Jan-2016, 16:47
הודעה: #53
(28-Jan-2016 15:58)אלון כתב:  א. קראתי את שכתבת.
ב. הפועל ת"א יריבה שלך לתחתית ואתה מחזק אותה בשחקנים שחסרים לך (מגן שמאלי וחלוץ). אם זה לא נקרא "להראות בזוי כלפי היריבות שלך בתחתית" אני לא יודע מה כן.
ג. בוא לא נמשיך למרוח את האוהדים "בחיזוק שחקן אחד או שניים". עד שהם יגיעו, יתאמנו, יבינו מי נגד מי וכו' אז באמת שחבל על הכסף.
ד. לא ענית מה השתנה מלפי שבועיים כשהיית נגד מהלך כזה ועכשיו את בעד?
אל תגיד לי שאתה התכוונת לשחרור סיטונאי ובפועל שוחררו "רק" שניים. אם היה לך עוד מישהו שאפשר היה למכור גם היו מוכרים...

א. לא נראה לי.....

ב. קודם כל אני עוד לא יודע אם אני מחזק אותה או מחליש אותה כי את שני השחקנים אנחנו לא מכירים מספיק (לגבי הצעיר אני די בטוח שחיזוק אין פה) ,דבר שני - בוא נראה מתי הוא יעבור (אם בכלל), דבר שלישי - בתור אחד שהוריד כבר את הקבוצה זה ממש לא צריך לשנות לך אם הוא יעבור להפועל או מכבי כי כבר ירדנו להזכירך....אתה מתבקש להשאר עקבי בדעתך...
דבר רביעי - אתה צודק. אני בתור אחד שחושב שיש עוד סיכוי לא הייתי מעביר אותו היום להפועל (למרות שהם לא ירדו לדעתי בכל מקרה ,עם או בלי שוינפלד)

ג. עד שהם יגיעו ??? הנה, הגיע האמריקאי החביב ופתאום כל מורידי הליגה למינהם מדברים פתאום על סיכוי שעוד אולי קיים. מי אמר שזה לא יכול לקרות שוב ??

ד. ראה א...
אתה ממשיך למחפש בכח ולא מצליח....
ישוחררו שניים - אחד שלא שיחק עד היום בכלל (וגם לא היה משחק בהמשך העונה) והשני שהגיע לפני שבוע.
ולמה אתה אומר שאין עוד את מי לשחרר ?? חמזה, אבידור, לוגסי, מרגוליס, מישנקו, פירס, איציק כהן....האמן לי שכל אחד מהם אם היה משוחרר היה מוצא קבוצה.
28-Jan-2016, 17:06
הודעה: #54
(28-Jan-2016 16:47)אופיר34 כתב:  
(28-Jan-2016 15:58)אלון כתב:  א. קראתי את שכתבת.
ב. הפועל ת"א יריבה שלך לתחתית ואתה מחזק אותה בשחקנים שחסרים לך (מגן שמאלי וחלוץ). אם זה לא נקרא "להראות בזוי כלפי היריבות שלך בתחתית" אני לא יודע מה כן.
ג. בוא לא נמשיך למרוח את האוהדים "בחיזוק שחקן אחד או שניים". עד שהם יגיעו, יתאמנו, יבינו מי נגד מי וכו' אז באמת שחבל על הכסף.
ד. לא ענית מה השתנה מלפי שבועיים כשהיית נגד מהלך כזה ועכשיו את בעד?
אל תגיד לי שאתה התכוונת לשחרור סיטונאי ובפועל שוחררו "רק" שניים. אם היה לך עוד מישהו שאפשר היה למכור גם היו מוכרים...

א. לא נראה לי.....

ב. קודם כל אני עוד לא יודע אם אני מחזק אותה או מחליש אותה כי את שני השחקנים אנחנו לא מכירים מספיק (לגבי הצעיר אני די בטוח שחיזוק אין פה) ,דבר שני - בוא נראה מתי הוא יעבור (אם בכלל), דבר שלישי - בתור אחד שהוריד כבר את הקבוצה זה ממש לא צריך לשנות לך אם הוא יעבור להפועל או מכבי כי כבר ירדנו להזכירך....אתה מתבקש להשאר עקבי בדעתך...
דבר רביעי - אתה צודק. אני בתור אחד שחושב שיש עוד סיכוי לא הייתי מעביר אותו היום להפועל (למרות שהם לא ירדו לדעתי בכל מקרה ,עם או בלי שוינפלד)

ג. עד שהם יגיעו ??? הנה, הגיע האמריקאי החביב ופתאום כל מורידי הליגה למינהם מדברים פתאום על סיכוי שעוד אולי קיים. מי אמר שזה לא יכול לקרות שוב ??

ד. ראה א...
אתה ממשיך למחפש בכח ולא מצליח....
ישוחררו שניים - אחד שלא שיחק עד היום בכלל (וגם לא היה משחק בהמשך העונה) והשני שהגיע לפני שבוע.
ולמה אתה אומר שאין עוד את מי לשחרר ?? חמזה, אבידור, לוגסי, מרגוליס, מישנקו, פירס, איציק כהן....האמן לי שכל אחד מהם אם היה משוחרר היה מוצא קבוצה.

א. אתה טועה.
ב. אני עקבי בדעתי, ירדנו אבל ההתנהלות בזויה.
ג. האמריקאי החביב מתאמן אצלך קרוב לחודש (קצת פחות).
ד. אל תהיה בטוח שיהיו קופצים על מי שהזכרת. ברגע שהייתה קופצת על שחקן הוא מיד נמכר/הועזב (טל איילה).
יחד עם זאת אף אחד לא התכוון לשחרור של חצי סגל למרות שבפועל שוחררו הרבה (בוקרה, איילה, טיאגו, נבו מזרחי, גומברג, סיסאי, ובטח שכחתי מישהו).
28-Jan-2016, 17:15
הודעה: #55
אלון אתה מנהל ויכוח חסר תוחלת .
אופיר מה הקבוצה מחפשת שנה שלמה ? אל תתפלפל - מה היא מחפשת ?
ואחרי שהיא מצאה מה היא עושה איתו ?
מה המטרה ?
את מי זה מקדם ?
מה הטעם בעוד שחקנים חסרי כושר משחק שיבואו להעביר את הזמן ?

28-Jan-2016, 17:50
הודעה: #56
מצדיק את טל.מ אני לא נגד העיסקה אם שוינפלד נשאר בנתניה עם " אופציה " לרכישה לא נקבו עדיין בסכום כלשהו אולי יהיה שווה יותר בהמשך ?
28-Jan-2016, 18:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jan-2016 על ידי 18:15 amir.)
הודעה: #57
העסקה סגורה: הפועל ת"א סיכמה עם מכבי נתניה את העברתם של ארון שוינפלד ופאדי נג'אר. יו"ר הקבוצה מעיר היהלומים, דורון אוסידון, נפגש היום (חמישי) עם ראשי האדומים והצדדים הגיעו להבנות. לפי המתווה, דודו ביטון ייכלל בעסקה, לאחר שהביע את הסכמתו לעבור לנתניה. בנוסף, הפועל תשלם 900 אלף שקלים.

לא יודע פתאום לא בא לי לבוא בשבת באמת נחקנו כבר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Jan-2016, 18:22
הודעה: #58
אם זו המציאות , גם אני סיימתי. כשיהיה בעלים נורמלי שדואג למועדון ולא להפועל ת״א נחזור. ביזיון שלא זכור לי מעולם.

28-Jan-2016, 18:24
הודעה: #59
(28-Jan-2016 17:15)טל.מ כתב:  אלון אתה מנהל ויכוח חסר תוחלת .
אופיר מה הקבוצה מחפשת שנה שלמה ? אל תתפלפל - מה היא מחפשת ?
ואחרי שהיא מצאה מה היא עושה איתו ?
מה המטרה ?
את מי זה מקדם ?
מה הטעם בעוד שחקנים חסרי כושר משחק שיבואו להעביר את הזמן ?

האדון טל מ. החכם באדם, איתך סיימתי להתווכח.
לא יעזור לך בית דין. אני לא אגרר להכפשות ולעליהום. יש לי ביקורת ויש לי מה להגיד על ההתנהלות אבל אני לא מתכוון לקפוץ כמו אחוז אמוק על כל מהלך שקורה מבלי לנסות להבין את התמונה בכללותה.
אני אמרתי את שלי. אתה יכול להמשיך עכשיו עם המנטרות הרגילות שלך.
28-Jan-2016, 18:26
הודעה: #60
אין מילים. בשביל לפשוט רגל ולרדת ליגה בבושת פנים בשביל מה הלוו 7.5 מיליון ש״ח והביאו את אוסידון?
פשוט גמר עלינו!

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים