שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ושהאחרון יכבה את האור...
04-Dec-2014, 17:32
הודעה: #51
RE: ושהאחרון יכבה את האור...
התכוונת המערבי. אני לא יודע כמה ימשיכו להגיע.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Dec-2014, 17:33
הודעה: #52
ושהאחרון יכבה את האור...
סליחה צודק

Sent from my iPhone using Tapatalk
04-Dec-2014, 17:58
הודעה: #53
טל, תמשיך לבוא לתמוך בקבוצה, למרות הקשיים. נצל את המנוי שלך.
אוי ואבוי אם אפילו המנויים ינטשו למרות שכלכלית זה לא ישפיע על מצב הקבוצה.
04-Dec-2014, 18:08
הודעה: #54
עידן אני לא מסוגל יותר לראות את זה. זה לא קשור לזה שמפסידים. זה קשור לאיך. חבורה של כלומניקים בצהוב, חסרי כישרון, שחקנים שלא היינו בוחרים בשכונה, שהגיעו להיות שחקני כדורגל בגלל היכולת להתמיד. ועל כולם מנצח חאפר חסר מושג מינימלי שכמעט כל מאמן עושה לו בית ספר. כל משחק הדביל התורן מחזיר אחורה לשוער וחוטפים גול. זה לא קורה בתדירות כזו בקבוצות ילדים. פה זה קורה כל שבוע ועדיין חלילה שמזרחי יעלה עם צמד בלמים אחר..
אנחנו יורדת בטוחה במחזור ה11. אחת החלשות בליגה, חוץ מלהתעצבן ולאכול את הלב - למה זה טוב?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Dec-2014, 18:13
הודעה: #55
ושהאחרון יכבה את האור...
אז עוד יותר עצוב גם נותן כסף גם שותף ואין לו מילה בניהול הקבוצה

04-Dec-2014, 18:18
הודעה: #56
(04-Dec-2014 18:13)זיו פלם כתב:  אז עוד יותר עצוב גם נותן כסף גם שותף ואין לו מילה בניהול הקבוצה

בימים ששגב עוד התקשר אלי(כשהיה זקוק לעזרתי),זה היה אחד הנושאים העיקריים בשיחותינו...היום שמאור ישבר כי השותף שלו נוהג בניגוד להסכמות.
לצערי,הוא בחר בעצות של אריק ושלמה ומוטלה ופרימו וויתר על אחרים.
04-Dec-2014, 18:19
הודעה: #57
אני בטוח שנסבול עוד הרבה העונה. אני מקווה שעוד יהיו לנו רגעים שמחים העונה. חייב להאמין שיהיו. יותר מזה אין לי מה להגיד.
בעצם יש לי...
גם אם תחליט שאתה לא בא, המשחק יתקרב, זה לאט לאט יתחיל לדגדג... תחושה שמוכרת לכולנו... ואתה תגיע... אנחנו אוהדי מכבי נתניה... אנחנו מזוכיסטים בנשמה... Smile
לפחות אתה ואייל סגל, ואליהו, וזאב רווח, ו Amir, ואפילו חטב וברבירו בתור ילדים- זכיתם גם לראות דברים אחרים...
04-Dec-2014, 18:20
הודעה: #58
ושהאחרון יכבה את האור...
לפי איך שהדברים מצטיירים יוסי מאור הולך להכנס בדלת האחורית הוא רק מחכה שכל החובות ישולמו ובתקווה שהקבוצה תשאר ליגה

04-Dec-2014, 18:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2014 על ידי 18:23 אייל ס.)
הודעה: #59
(04-Dec-2014 18:19)עידן444 כתב:  אני בטוח שנסבול עוד הרבה העונה. אני מקווה שעוד יהיו לנו רגעים שמחים העונה. חייב להאמין שיהיו. יותר מזה אין לי מה להגיד.
בעצם יש לי...
גם אם תחליט שאתה לא בא, המשחק יתקרב, זה לאט לאט יתחיל לדגדג... תחושה שמוכרת לכולנו... ואתה תגיע... אנחנו אוהדי מכבי נתניה... אנחנו מזוכיסטים בנשמה... Smile
לפחות אתה ואייל סגל, ואליהו, וזאב רווח, ו Amir, ואפילו חטב וברבירו בתור ילדים- זכיתם גם לראות דברים אחרים...

זאב רווח לא ראה(הוא לא תושב נתניה),אפי ישראל זכה בלא מעט ,בתקופת ילדותו הכיפה לא היתה מכשול לראות משחקים בשבת בצהרים.

(04-Dec-2014 18:20)זיו פלם כתב:  לפי איך שהדברים מצטיירים יוסי מאור הולך להכנס בדלת האחורית הוא רק מחכה שכל החובות ישולמו ובתקווה שהקבוצה תשאר ליגה

חייבים לתאם ציפיות,יוסי מאור לא ישקיע יותר מ2 מיליון ש"ח בשנה מכיסו,מדובר על תקציבים צנועים ושפויים.
04-Dec-2014, 18:25
הודעה: #60
ושהאחרון יכבה את האור...
(04-Dec-2014 18:20)אייל ס כתב:  
(04-Dec-2014 18:19)עידן444 כתב:  אני בטוח שנסבול עוד הרבה העונה. אני מקווה שעוד יהיו לנו רגעים שמחים העונה. חייב להאמין שיהיו. יותר מזה אין לי מה להגיד.
בעצם יש לי...

זאב רווח לא ראה(הוא לא תושב נתניה),אפי ישראל זכה בלא מעט ,בתקופת ילדותו הכיפה לא היתה מכשול לראות משחקים בשבת בצהרים.

(04-Dec-2014 18:20)זיו פלם כתב:  לפי איך שהדברים מצטיירים יוסי מאור הולך להכנס בדלת האחורית הוא רק מחכה שכל החובות ישולמו ובתקווה שהקבוצה תשאר ליגה

חייבים לתאם ציפיות,יוסי מאור לא ישקיע יותר מ2 מיליון ש"ח בשנה מכיסו,מדובר על תקציבים צנועים ושפויים.

זה ברור לדעתי במידה וזה נכון שמכבי נתניה יכולה להתקיים מתקציב של 15 מיליון רק מספונסרים עירייה התאחדות טוטו מנהלת אז בעלים רק צריך להוסיף 2 מיליון ולא להשתולל לבנות נכון ולהשקיע בנוער

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים