שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נקודה חיובית מאתמול
28-Oct-2014, 1:05
הודעה: #51
נקודה חיובית מאתמול
אייל סגל צודק נכון לעונה זו,ערן לוי לא עשה שום דבר טוב העונה,הוא מעכב את המשחק,יש לו 2 מסירות מדוייקות במשחק,הבעיטות שלו זה לשמיים,וחבל,חבל לערן לוי יש באמת כישרון שלדעתי אין לאף אחד בארץ,עונה שעברה הוא נתן מסירות שמתאימות לאירופה,ובליגת העל זה לא מתממש,קצב המשחק משתנה,איכות השחקנים עלתה,יעילות המסירות ירדה ב70 אחוז כשיש ליריבה שחקנים מהירים שסוגרים מהר על החלוצים,אם כול האהבה שלי לערן לוי הוא צריך לשקול להיות קבלן עליות בליגה לאומית,ליגת העל קצת גדולה עליו..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Oct-2014, 1:33
הודעה: #52
RE: נקודה חיובית מאתמול
התפוקה הירודה שלו נובעת בעיקר בגלל הלחץ.
בשנה שעברה שיחק יותר משוחרר כי היה יותר מוערך ופחות לחוץ.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
28-Oct-2014, 10:09
הודעה: #53
(28-Oct-2014 1:33)eliahu כתב:  התפוקה הירודה שלו נובעת בעיקר בגלל הלחץ.
בשנה שעברה שיחק יותר משוחרר כי היה יותר מוערך ופחות לחוץ.

זו היכולת לא הלחץ...ליגת העל גדולה עליו בטח כבורג מרכזי...שחקן משלים או ל30 דקות מהספסל יכול להתאים לו...
28-Oct-2014, 11:21
הודעה: #54
ערן לוי עם כל המגרעות הוא ערך מוסף. ערן לוי הוא שובר שיוויון. ערן לוי הוא שחקן שבשבילו משלמים כרטיס.
כשאני מביט על הסגל שלנו ושואל את עצמי מה יש בנו יותר טוב מאשר ברוב קבוצות הליגה, שבגללו מכבי נתניה תסיים במרכז הטבלה ולא תרד ליגה- אני מסתכל על ערן לוי.
ושוב- אפשר גם בלעדיו, וכן, מכבי נתניה עדיין תעבור את החצי ותתקיף. אפשר בלעדיו עדיף איתו!
28-Oct-2014, 11:25
הודעה: #55
איזה ליצן כתב בפייסבוק בסופ"ש שלדעתו דלה ימפולסקי או ניר אברג'יל או מוגרבי היו מהווים תחליף טוב יותר לערן לוי (התקפה יותר איכותית לשיטתו).
ואני שואל מאיפה קונים את החומר האיכותי הזה?
28-Oct-2014, 21:01
הודעה: #56
(27-Oct-2014 0:39)טל.מ כתב:  תעשו לי טובה כולכם... כולנו שיחקנו כדורגל בשכונה כולנו גערנו וכולנו צעקנו. אל תעשו לי מזה מדע טילים . ערן לוי לא מדרבן ולא נעליים. ערן לוי מעצבן. את השחקנים שאיתו את המאמן שלו ואת הקהל. גערות אין סופיות שגורמות לשחקנים לריב איתו על הדשא. חבל שהוא לא רואה את השטויות שהוא עושה.. בעיטות יעף מ40 מ לשמיים הרמות תוך כדי ריצה לשום מקום ויכוחים אין סופיים עם שופטים, במקום לרדת לעזור בצד שלו יותר קל לעשות תנועות ידיים של ילד מפונק. שיסתכל במראה. עד היום קיבלנו שחקן שמרים קרנות וזהו. כדאי שיתאפס כי שחקן עם הכשרון שלו שקיבל במה להוביל קבוצה מתגלה בינתיים כאדם שביר מאוד, הכל חוץ ממנהיג.

מה הקשר בין מנהיג לקבוצת כדורגל?
ערן לוי לא שחקן שמתאים לנתניה ולליגת העל?
28-Oct-2014, 23:37
הודעה: #57
(28-Oct-2014 21:01)ORENARIEL כתב:  
(27-Oct-2014 0:39)טל.מ כתב:  תעשו לי טובה כולכם... כולנו שיחקנו כדורגל בשכונה כולנו גערנו וכולנו צעקנו. אל תעשו לי מזה מדע טילים . ערן לוי לא מדרבן ולא נעליים. ערן לוי מעצבן. את השחקנים שאיתו את המאמן שלו ואת הקהל. גערות אין סופיות שגורמות לשחקנים לריב איתו על הדשא. חבל שהוא לא רואה את השטויות שהוא עושה.. בעיטות יעף מ40 מ לשמיים הרמות תוך כדי ריצה לשום מקום ויכוחים אין סופיים עם שופטים, במקום לרדת לעזור בצד שלו יותר קל לעשות תנועות ידיים של ילד מפונק. שיסתכל במראה. עד היום קיבלנו שחקן שמרים קרנות וזהו. כדאי שיתאפס כי שחקן עם הכשרון שלו שקיבל במה להוביל קבוצה מתגלה בינתיים כאדם שביר מאוד, הכל חוץ ממנהיג.

מה הקשר בין מנהיג לקבוצת כדורגל?
ערן לוי לא שחקן שמתאים לנתניה ולליגת העל?

תגדיר "שחקן שמתאים לליגת העל"?
29-Oct-2014, 8:01
הודעה: #58
די לבדוק אותו כל שבוע, היום ערן השחקן הכי משפיע בקבוצה , לטוב ולרע, גם ביום חלש שלו הוא עושה פעולות חיוביות ששחקנים אחרים לא עושים ביום טוב.
אין ספק שהוא צריך עזרה בקישור, אבל בשביל זה יש מאמן.
אני בטוח שבסוף העונה שנבדוק מה הוא נתן , נראה שהוא עמד ביעד של 10 שערים ולפחות 8 בישולים.
עוד שחקן אחד שיעמוד במספרים האלה ונישאר בליגה .
29-Oct-2014, 8:59
הודעה: #59
מה המספרים שלו מתחילת העונה?

29-Oct-2014, 9:08
הודעה: #60
שער אחד ואיזה שלושה- ארבעה בישולים. עכשיו כולם יקפצו ויגידו שהגול בפנדל, והבישולים בקרנות... מעניין לי אתם יודעים את מה... מאור בוזגלו היה מלך הבישולים בגלל מסירות אללה ברקוביץ׳??? לא... בגלל מצבים נייחים... מעניין מתי אנשים יבינו שזה חלק, וחלק נכבד מהמשחק!!!
ערן לוי את המספרים שלו יתן. תפקיד המאמן הוא בסוף העונה להחליט האם שווה לשלם את מחיר המגרעות של ערן לוי במגרש תמורת התפוקה שלו. נכון לכרגע כקבוצה שרוצה לשרוד, ומלבד כמה צעירים מוכשרים ואולי אולי בן שושן, כל השאר ״חוטבי עצים ושואבי מים״, היא חייבת את הערך המוסף של ערן לוי!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים