שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שבת קודש
07-May-2017, 21:14
הודעה: #41
RE: שבת קודש
(07-May-2017 18:59)עידן444 כתב:  כבר שמעתי חיילים שאומרים שלמען הדתיים הם מוכנים לוותר בטענה שלהיות חייל זו תקופה זמנית בחיים ולהיות אדם דתי זה לרוב לכל החיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אגב, להיות דתי לא אומר שצריך לוותר על אהבה לספורט.

בדיוק בגלל שזה זמני ואם נוסיף לזה את סיכון החיים (לחלקם לפחות) ,את שעות השינה המעטות, את המסגרת הלוחצת ואת כל שאר "היתרונות" בלהיות חייל, נראה לי שמי שצריך לוותר פה אלה דווקא הדתיים.

ולהיות דתי (ואני לא מבין בזה הרבה...) זה אומר גם להקריב למען המטרה, וכנראה שבין היתר מכבי נתניה היא חלק מרשימת הדברים שאיש מאמין יאלץ לפעמים להקריב.

אז לא דווקא ולא במכוון אבל כולנו חייבים להבין שהדיפולט של הכדורגל זה שבת. כך היה וכך יהיה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-May-2017, 23:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-May-2017 על ידי 23:52 דוד חטב.)
הודעה: #42
בהנחה שיש אלוהים והוא רואה הכל...נראה לי שהכי הוא יעריך את האדם הדתי....אם הוא ירכוש מנוי ולמרות שיש לו מנוי הוא לא חילל שבת ולא ניצל את המנוי...אלוהים יראה ויבין שמדובר פה בהקרבה יוצאת דופן...
אגב גם אסור לדתי עפ"י ההלכה להעביר מנוי לחילוני ....כי אז הוא גורם לו לחלל שבת.
08-May-2017, 0:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-May-2017 על ידי 0:08 יגאל יהב.)
הודעה: #43
(07-May-2017 1:24)אריאל כתב:  שוכב על הגב ובקושי רואה את 2 הבהונות הגדולות שלי... מרגיש שהעור שלי הגיע לקצה גבול יכולת ההימתחות שלו... אני בגן עדן קולינרי ואתה מדבר איתי על כתבות?

צבועים צבועים... אבל יודעים להנות מהחיים... השוק השבועי השכונתי הבוקר... כל ירקן הציג מרכולתו כאילו מדובר בבוטיק אופנת עילית, גם הקצבים, הגבנים, האופים...
להשוות את השוק שלהם לשוק שלנו... זה כמו להשוות את פסז׳ או מונקו למכבי נתניה, מכבי ת"א או הפועל ב"ש... מה קשור???

ולפינת הטריויה... באיזו שנה... היו בצרפת חדר רחצה פרטי ביחידת מגורים רק למשפחה אחת מתוך 4!?

קבל גם אתה שאלת טריוויה: מהו המחוז בתימן המוזכר ב"בשם ריבון העולם" ("באיסם אללה"), שירו הידוע של ציון גולן? וכדי לסייע לך:
https://www.youtube.com/watch?v=vSb5mCiUmc4 Big GrinBig GrinBig Grin
08-May-2017, 0:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-May-2017 על ידי 0:09 אריאל.)
הודעה: #44
(07-May-2017 23:51)דוד חטב כתב:  בהנחה שיש אלוהים והוא רואה הכל...נראה לי שהכי הוא יעריך את האדם הדתי....אם הוא ירכוש מנוי ולמרות שיש לו מנוי הוא לא חילל שבת ולא ניצל את המנוי...אלוהים יראה ויבין שמדובר פה בהקרבה יוצאת דופן...
אגב גם אסור לדתי עפ"י ההלכה להעביר מנוי לחילוני ....כי אז הוא גורם לו לחלל שבת.

אני דווקא חושב שאם יש אלוהים, הוא יעריך יותר את מי שעושה את מה שהוא מאמין בו, בלי לפגוע באחרים, בלי לכפות את רצונותיו על אחרים, בלי להיכנס לצלחת של אחרים, בלי למנוע מאנשים, ביום החופשי שלהם, לבקר את האמא המבוגרת שגרה בעיר אחרת או מחייל שיצא שבת לקחת את האוטו ולנסוע לבלות "בעיר הגדולה".
הוא יעריך את המדינות והמעסיקים שמגבילים את מספר שעות העבודה של העובדים ביממה ונותנים יום מנוחה שבועי לכל אדם, לא משנה באיזה יום בשבוע...
הוא יעריך את מי שנותן צדקה לעני ולא את מי ש"מפריש מעשר" מהירקות שהוא אוכל ואת ה"מעשר" זורק לפח... הוא יכעס שהאוכל יקר יותר ומקשה על העניים, כי מישהו מסתכל שהאוכל הוכן על פי פרשנויות ופילפולים של כאלה שמרויחים מזה כסף... הוא יתחרפן שמוכרים חיתולים כשרים לפסח, מים לרדיאטור כשרים לפסח, חומרי ניקוי כשרים לפסח או מפות שולחן חד פעמיות כשרות לפסח (כל זה ראיתי במו עיניי).
אם יש אלוהים הוא יתחרפן מכל המוסדות הדתיים והפרשנויות הדתיות של כל הדתות והכי גרוע, הוא לא יבין איך אנשים הורגים זה את זה בגללו ובשמו...

אבל כל זה... בהנחה שיש אלוהים, ההמצאה הכי עתיקה, הכי גאונית והכי הרסנית שהאדם המציא אי פעם

מפגר אבל אופטימי
The following 2 users Like אריאל's post:
Hagiqq (0808-0505-2017201720172017), roeyshaul (0909-0505-2017201720172017)
08-May-2017, 14:16
הודעה: #45
אריאל
Big Like
כאתאיסט אני מתפלא כל יום מחדש איך אנשים מאמינים לסיפורי אגדות ולחבר דמיוני שבשמיים.
אבל סבבה לגמרי כל עוד אמונתם לא מפריעה לאחר וכל עוד לא גולשת למתחם הציבורי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
08-May-2017, 14:33
הודעה: #46
(08-May-2017 14:16)Hagiqq כתב:  אריאל
Big Like
כאתאיסט אני מתפלא כל יום מחדש איך אנשים מאמינים לסיפורי אגדות ולחבר דמיוני שבשמיים.
אבל סבבה לגמרי כל עוד אמונתם לא מפריעה לאחר וכל עוד לא גולשת למתחם הציבורי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
למה לא מפריע לאחר הנה תראה
https://www.hiloni.org.il/

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-May-2017, 15:21
הודעה: #47
לא מגדיר עצמי כאטאיסט,אך בטח ובטח לא שומר שבת...
בדיוק כמו שחולץ נעלי בכניסה למסגד ולא נכנס בכפכפים ומכנסי 3/4 לכנסיה/מנזר,אין שום סיבה שבעולם לא לכבד את הדת שלתוכה נולדנו(בלי קשר לחינוך שספגנו).
מציאת המכנה המשותף ויש מכנה משותף תעזור לכולנו(גם כאוהדים) ולכן אין סיבה שבעולם שנחפש "ריב ומדון" בעינייני אמונה.
סתם שכזה ולהשכלתכם,בישיבת מועצת העיר האחרונה היתה קואליציה מקיר לקיר וגם בין חובשי הכיפות הסרוגות והשחורות בכל שקשור במכבי נתניה ולא בכדי...
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אליהו (0808-0505-2017201720172017)
08-May-2017, 15:23
הודעה: #48
שבת קודש
(08-May-2017 15:21)אייל ס כתב:  לא מגדיר עצמי כאטאיסט,אך בטח ובטח לא שומר שבת...
בדיוק כמו שחולץ נעלי בכניסה למסגד ולא נכנס בכפכפים ומכנסי 3/4 לכנסיה/מנזר,אין שום סיבה שבעולם לא לכבד את הדת שלתוכה נולדנו(בלי קשר לחינוך שספגנו).
מציאת המכנה המשותף ויש מכנה משותף תעזור לכולנו(גם כאוהדים) ולכן אין סיבה שבעולם שנחפש "ריב ומדון" בעינייני אמונה.
סתם שכזה ולהשכלתכם,בישיבת מועצת העיר האחרונה היתה קואליציה מקיר לקיר וגם בין חובשי הכיפות הסרוגות והשחורות בכל שקשור במכבי נתניה ולא בכדי...

ההקצבה עברה בסוף?

08-May-2017, 15:34
הודעה: #49
(08-May-2017 15:21)אייל ס כתב:  לא מגדיר עצמי כאטאיסט,אך בטח ובטח לא שומר שבת...

ביום שאני אראה את שיטבון מרים יד לטובת מכבי נתניה אני פורש מהענף...
08-May-2017, 15:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-May-2017 על ידי 15:35 אייל ס.)
הודעה: #50
(08-May-2017 15:23)אלון כתב:  

ההקצבה עברה בסוף?

עברה במועצה בערב פסח,משרד הפנים התנה את העברה במספר נושאים שמולאו בשבוע שעבר ולהערכתי עד סוף החודש הכסף יועבר.
ומכיוון שאני בעד שמוטב מאוחר מאשר לעולם לא...בעונה הראשונה אנחנו סבלניים(גם בתחום הזה).

(08-May-2017 15:34)אופיר34 כתב:  

ביום שאני אראה את שיטבון מרים יד לטובת מכבי נתניה אני פורש מהענף...

תפרוש.....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים