שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למה האתר לא מעודכן?
20-Mar-2017, 21:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Mar-2017 על ידי 22:15 חזום חזום.)
הודעה: #41
RE: למה האתר לא מעודכן?
(20-Mar-2017 18:47)עידן444 כתב:  
(20-Mar-2017 16:13)עמית כתב:  
(20-Mar-2017 13:56)לואיס ראזאק כתב:  דוגרי אני לא ממש חושב שעדכון יומי צריך לקרות, כי אין בזה ממש צורך. עדכון טבלה, המשחק הבא, סיקור לאחר משחק והקדמה לקראת המשחק הקרוב בהחלט יותר ממספיק.

(20-Mar-2017 12:45)אייל ס כתב:  לא הפריע מחוסר מודעות(אני לא שם...ביום יום שלי).
כשהזדקקתי לנתונים פניתי ישירות להיסטוריון..

שהוא?

בכנות ובלי שום ציניות, יש ברגע זה דוגמא חביבה לנושא הזה שמטריד אותי בהקשר לנתונים של שחקני עבר - קובי חסן.
קובי שעכשיו פרש לו שיחק במדי מכבי נתניה פה ושם, אומנם זה מעולם לא היה באופן רצוף אך ידוע שהוא היה חלק מהמועדון לפרקי זמן מסוימים. עכשיו אם אני רוצה לדעת במדויק כמה משחקי ליגה\גביע הוא רשם כשחקן מכבי נתניה וכמה שערים\בישולים הוא סיפק... אין לי שום מקום שיספק לי את תשובה מדויקת לזה. ואייל, לי כאוהד מכבי נתניה וחובב היסטוריה של כדורגל נתנייתי\ישראלי\עולמי בכללי זה, ובכן... מפריע Smile

אגב, אחת מהסיבות שאני מעלה את הנושא ולא רוצה לראות אותו נעלם הוא... אתה אוהד, אתה אחד מאיתנו ולכן אני חושב שאתה מהווה הזדמנות פז לכך שאכן ארכיון מסודר יעלה לאוויר העולם. לא ניסיון להתחנף, זו פשוט המציאות.

אז שוב אענה לואיס,

הביקורת על העדכון נכונה. נעשה הכל על מנת לשפר.
בנושא הטבלה, על מנת לא להכנס להרפתקה טכנית (שפעם הפילה לגמרי את האתר) אני מנסה דרכים יצירתיות להתגבר על המינוס 9.

לגבי ההסטוריה, יש לא מעט נתונים. גם לי יש חלום לעשות ויקפועל, ודרך אגב לא כמשהו של המועדון אלא של האוהדים. כי עם כל האהבה שלי לאייל (ואני מקווה שכולם יודעים כמה אני אוהב מוקיר ומעריך) מתישהוא יכול להיות שהוא לא יהיה פה, והבא בתור לא יראה את קידוש ההסטוריה בכזו אהבה.
לכן, לדעתי ההסטוריה של המועדון שייכת קודם כל לאוהדים. והאוהדים צריכים לשמר אותה, לפאר אותה ולתחזק אותה.

הלוואי שידעתי/היה לי את הזמן להרים טכנית את כל המסביב שבדבר.
מבטיח שאם יבוא מי שיעזור להרים את העניין טכנית אסייע ואתן מזמני על מנת לשמר כל פיפס של מידע (ויש הרבה, כולל משחקי אימון בשנות ה-50 וה-60) על מנת שההסטוריה של המועדון הזה (שלאחד מבני משפחתי יש חלק לא מעט בה) תוצג ותשמר לדראון עולם.

בואו נרים את הפרוייקט יחד.

ובנושא קצת דומה, בעבר עשיתי בפייסבוק פינת "היום לפני", לגבי משחקי עבר, או סתם אירועים מיוחדים שקרו באותו היום לפני X שנים. האמת, לא זכה לחשיפה/התייחסות גדולה. חושבים שכדאי להחזיר?

אני חושב שכן.
לגבי סיקורים לפני משחקים- מי שזוכר עשיתי את זה בתקופות מסויימות בפורום- לפעמים יותר ולפעמים פחות.
העונה הפסקתי לגמרי- האמת הרבה מטעמי נאחס- לא רציתי להשאיר שום מסורת מהעונה שעברה.
חושב שזה יכול להיות נחמד- הבעיה שלי היא להתחייב. אני אוהד די אמוציונלי ובתקופות קשות של הקבוצה- לי באופן אישי קצת קשה.
אנחנו מדברים הרבה על ההסטוריה אבל תפעול שוטף שלא דורש הרבה משאבים הוא בעיני הבסיס.
ססטיסטיקות, כובשי שערים, מבשלים, כמות שמירה של שוער על שער נקי- כל הדברים האלה צריכים להיות זמינים באתר.
וכמובן שבעוד 5 - 10 שנים תהיה לנו כמובן את ההסטוריה הזו שמורה ומתועדת עם כל הפרטים שהחלטנו שחשובים.
ההווה חייב להיות מדוייק.
כשאדם נכנס לאתר ורואה שהמשחק הבא הוא משחק לפני חודשיים והטבלה לא מעודכנת, וסגל השחקנים לא מעודכן- זו תהיה הפעם האחרונה שהוא נכנס אליו. חבל.
החליף אותך בסיקורים לפני(מוקש) המשחק זאב רווח אז כפי שאמרת מטעמי מנחוס הוא ימשיך (ומקווה שלא יאחל כל מיני מריעין בישין בברכיים) ומחכים למוקש הבא.
וברצינות .כיף לקרוא את ניתוח המשחקים שלך.

Sent from my A0001 using Tapatalk

(20-Mar-2017 21:29)אייל ס כתב:  זה לא רק האוהדים בעלי הממון,האוהדים בכלל....
יש איזו תחושה בקרב הקהל בכלל שהמועדון שייך לאוהדים,אך לאוהדים אין אחריות על המועדון ולכן,הפער בין הציפיה לקבל ולתת הוא חסר פרופורציות.
לקרוא/לשמוע שהאוהדים מאוכזבים בגלל מה שעברנו ולכן הם מחכים לתוצאות ולהשקעות ולשחקנים שיבחרו כדי להחליט האם לרכוש מנוי/כרטיס,זו לדעתי הבעיה הגדולה ביותר של מועדון חפץ חיים.
מכבי נתניה זה המועדון שהכי שייך לאוהדים ומחובר לקהילה מכל מועדון ב2 הליגות העליונות למעט קטמון, ואם האוהדים לא יעשו מעשה וירכשו מנויים במחירים שיהוו חלק משמעותי בתקציב ואחרים ירכשו כרטיסים(בלי לצפות למבצעים) והאוהדים שידם משגת יפרסמו במגרש ויתרמו וימלאו את הקופה מבלי לצפות להיות חלק ממקבלי ההחלטות ולקבל מנויים וכרטיסים בלי פרופורציה,להערכתי נאבד את האפשרות לעשות מעשה בנתניה.
העונה לא הבטתי ימינה ושמאלה ועשיתי את שצריך לעשות,למרות ההכנסות הדלות מכל הסעיפים המשתנים.
בעונה הבאה התייחס אחרת לסעיף הוצאות והוא יהיה מושפע ישירות מסעיף הכנסות ויגדל רק אחרי שההכנסות יגדלו(והפוך).
בדיעבד אולי אפשר היה להתפשר בנושא הספונסר הראשי ואולי עדיף ציפור אחת ביד משניים על העץ.
שנה הבאה ההכנסות מהטלביזיה/מנהלת יגדלו משמעותית.
במדינת ישראל הקטנה לא בטוח שיש קבוצה שיכולה להתבסס על הכנסות מאוהדים כולל מרצנדייז שלא קיים.
אני מקווה שהשותף המיועד ייקל על התקציב .
לנתניה השנה יחסית יש בסיס טוב ולכן לא צריך לבנות מחדש. כולם יודעים מה החוזקות ועוד יותר יודעים מה החולשות שיוחזקו נקודתית. ויכול להיות שחלק מהשחקנים שפתחו קבוע יהיו מחליפים. הערכה גסה שלי ששישים אחוז מהסגל ישאר וזה הרבה לקבוצה שעולה ליגה. אגב אפשר להיעזר בסקואטינג ראשוני של חיזוק זר(מניח שאפריקאים) בחלק מהכותבים בפורום שהזכירו בעבר שמות פוטנציאלים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
עידן444 (2121-0303-2017201720172017)
21-Mar-2017, 5:02
הודעה: #42
(20-Mar-2017 14:36)אלדד כתב:  לואיס יש איפשהו ברשת נתונים על בישולי שערים בלאומית?
ואתה מצפה לנתונים של שנים עברו כאילו שזה פשוט
אם אתה רוצה לדעת כמה בישולים יש לכל שחקן אתה צריך לספור באופן עצמאי אחד אחד

סביר להניח שיש.

מתי אמרתי שזה פשוט?

אבל אם אוהדי בני יהודה מסוגלים לדוג את כמות השערים והבישולים הכללית של סהר מזרחי (http://wiki.byfans.co.il/wiki/%D7%A1%D7%...7%97%D7%99) במדי הקבוצה שלהם (עד כמה זה מדויק או לא - זה רק הם יודעים), סביר להניח שמועדון הרבה יותר גדול כמו מכבי נתניה גם יוכל להצליח לדוג את רוב הסטטיסטיקות של שחקני\מאמני העבר.
21-Mar-2017, 8:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Mar-2017 על ידי 8:51 yaron73.)
הודעה: #43
(20-Mar-2017 21:29)אייל ס כתב:  זה לא רק האוהדים בעלי הממון,האוהדים בכלל....
יש איזו תחושה בקרב הקהל בכלל שהמועדון שייך לאוהדים,אך לאוהדים אין אחריות על המועדון ולכן,הפער בין הציפיה לקבל ולתת הוא חסר פרופורציות.
לקרוא/לשמוע שהאוהדים מאוכזבים בגלל מה שעברנו ולכן הם מחכים לתוצאות ולהשקעות ולשחקנים שיבחרו כדי להחליט האם לרכוש מנוי/כרטיס,זו לדעתי הבעיה הגדולה ביותר של מועדון חפץ חיים.
מכבי נתניה זה המועדון שהכי שייך לאוהדים ומחובר לקהילה מכל מועדון ב2 הליגות העליונות למעט קטמון, ואם האוהדים לא יעשו מעשה וירכשו מנויים במחירים שיהוו חלק משמעותי בתקציב ואחרים ירכשו כרטיסים(בלי לצפות למבצעים) והאוהדים שידם משגת יפרסמו במגרש ויתרמו וימלאו את הקופה מבלי לצפות להיות חלק ממקבלי ההחלטות ולקבל מנויים וכרטיסים בלי פרופורציה,להערכתי נאבד את האפשרות לעשות מעשה בנתניה.
העונה לא הבטתי ימינה ושמאלה ועשיתי את שצריך לעשות,למרות ההכנסות הדלות מכל הסעיפים המשתנים.
בעונה הבאה התייחס אחרת לסעיף הוצאות והוא יהיה מושפע ישירות מסעיף הכנסות ויגדל רק אחרי שההכנסות יגדלו(והפוך).

מסכים עם כל הדברים שכתבת. אבל המציאות של המועדון שלנו היא מורכבת.
הקהל של מכבי נתניה מעולם לא הוכיח תמיכה כלכלית במועדון בקניית מנויים או בדרכים אחרות. אם השיא של מכירת מנויים הוא בערך 3000 זה אומר הרבה. גם הפרמטר של איצטדיון חדש לא שינה הרבה.
בכל מועדון יש גרעין אוהדים נאמן ויש מעגלים רחוקים יותר של אוהדים שיגיעו רק אם יהיו הצלחות מקצועיות משמעותיות. אפשר לראות את זה בהפועל ב"ש או בכל מועדון גדול בארץ וגם בעולם. בדיוק כמונו חוסר הצלחה מקצועית ומשברים כלכליים הבריחו אוהדים ממועדונים כמו הפועל פ"ת וכ'ו.
גם למועדון (ולגורמים אחרים כמו העירייה למשל) יש אחריות למצב. המועדון עבר משברים גדולים מאוד לאורך שנים רבות והדבר הרחיק ממנו אוהדים קיימים ואוהדים פוטנציאלים.
ברמה האישית אני קונה מנוי באופן קבוע כבר שנים. כשכיר אני תמיד חושב על דרכים שיאפשרו לי ולאוהדים כמוני לתמוך יותר במועדון. אני תומך בהעלאה משמעותית של מחירי המנויים למשל אבל מודע לעובדה שפחות אוהדים יקנו מנוי. בעבר הצעתי רעיון שיהיו מנויים רגילים שיהיו יקרים יותר כשהתוספת תהיה תרומה למועדון או שתהיה אפשרות לקנות מנוי שיתרם אוטומטית חזרה למועדון והמועדון יאתר ילדים מיעוטי יכולת ויזמין אותם למשחקים. גם שיווק רציני של מוצרי המועדון יכול לעזור למועדון כלכלית.
לא מצפה מבעלים (כל עוד לא מגיע לכאן איזה מיליארדר כמו גולדהאר) להשתולל ולהשקיע סכומי עתק במועדון במיוחד אם אין שת"פ מצד האוהדים. לאור המשברים בשנים האחרונות מה שחשוב הוא ניהול רציונאלי.
כל הדברים האלה לא שוללים את מה שרשמתי לגבי ספונסרים ותמיכה כלכלית של חברות כלכליות גדולות שיש להן זיקה למכבי נתניה או שאין להן זיקה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
21-Mar-2017, 9:26
הודעה: #44
העונה 1700 וזה שיר מועדון למעט גמר הגביע שהביא 2000 וקצת.
האכזבה היותר גדולה זה ממכירת כרטיסים טהגעת אוהדים,ממוצע של 2500 צופים וכ1000 כרטיסים למשחק.
21-Mar-2017, 10:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Mar-2017 על ידי 10:10 עידן444.)
הודעה: #45
למה האתר לא מעודכן?
מכירת 1000 כרטיסים למשחק דווקא נראה לי קפיצה יפה. ואם זה גם בעונה של שיא מנויים(בטח בליגה השניה)- וואו, באמת שאפשר להסתכל על זה כתקווה מצד אחד ומצד שני להתבייש בשביל אנשים שחלקם בטוח יותר אמידים מהאוהד הממוצע שרוכש מנוי- שבלי הזמנות לא מגיעים.
אני די בטוח שבמשחקים ללא קהל אורח גם בליגת העל היה אפשר לתת ביפר למוכר נקניקיות שכל פעם שיבוא מישהו לקנות כרטיס הוא יקבל התראה ועדיין הוא לרוב היה בדוכן נקניקיות.
בחיי שלראות תור בקופות בנתניה במשחקים נגד קבוצות כמו רעננה ומכבי פ״ת זה היה פאטה מורגנה והעונה אני כן רואה את זה כמעט מידי משחק.
לגבי ספונסרים-
1. אנשים פשוט שיקרו.
2. אנשים לא מעריכים מספיק את החשיפה שהם מקבלים בכדורגל- ואני מסכים עם אייל ב 100%- אי אפשר לגבות מחיר נמוך על חשיפה כזו. אולי בליגת העל זה ישתנה.
3. אולי אני לא מבין כלום אבל יש בנתניה משהו מאוד רקוב שדי מסביר למה ראש עיר כמו מרים היא ברכה- בלעדיה נתניה עדיין היתה איפשהו בין חדרה לאום אל פאחם מבחינת פיתוח.
מדהים בעיני שלאצטדיון שחולפים על פניו מאות אלפי אנשים ביום ומשוחקים בו כל כך הרבה משחקים, כולל הקבוצה הכי גדולה בארץ- והוא עומד כבר כמה שנים בלי ספונסר ראשי- זה בעיני אחד הדברים היותר תמוהים.
העונש והעלבון הכי גדול זה שמיץ׳ גולדהאר ישתלט גם על זה. אם היו לו עסקים בארץ מניח שזה היה קורה מזמן.
כל כך הרבה אנשי עסקים נתנייתים- ואף אחד לא רואה מה זה יכול לעשות לחברה שלו מבחינת פרסום- מריח כמו פרובינציאליות נתנייתית טיפוסית.

תודה לך מרים שהפכת את נתניה לאימפריה שהיא!(ונתניה באמת אימפריה).

Sent from my iPhone using Tapatalk
21-Mar-2017, 10:18
הודעה: #46
למרות שבעונת 13/14 חילקו כרטיסים לספונסרים....עדיין הפער בין ה2500 בממוצע העונה ל4000 פלוס בעונת 13/14 קיים ללא הצדקה.
ולכן אוהדי מכבי נתניה חייבים להבין שזה או שאנחנו קבוצה שמוכרת כ2500 מנויים/כרטיסים למשחק ושוות ערך להפועל חיפה/סכנין/בני יהודה וזה בסדר....או שאנחנו קבוצה של 5000 מנויים/כרטיסים למשחק ואז אנחנו מתחילים להתקרב לבית"ר ירושלים והפועל ת"א...מכבי חיפה(נכון להיום)והפועל ב"ש(בזכות התהליך וההצלחה)ומכבי ת"א זו ליגה אחרת לחלוטין.
אגב,פער ה2500 מנויים/כרטיסים האלו בעונה,שווה ערך לכ2 מיליון ש"ח נטו בהכנסות ובין מיליון ל2 מיליון בספונסרים.
והמיליון דולר האלו זה הפער בין אמצע/תחתית לפליאוף עליון/אירופה.
ולכל אלו שבדעה שהתרנגולת קודמת לביצה...השנה הזו נתנה לי להבין שלו....
21-Mar-2017, 10:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Mar-2017 על ידי 10:57 פיליפצ'וק.)
הודעה: #47
"ולכל אלו שבדעה שהתרנגולת קודמת לביצה...השנה הזו נתנה לי להבין שלו.... "
תסביר בבקשה איך הגעת למסקנה הזו....? ונראה לי שהתכוונת ההיפך, לא?
21-Mar-2017, 11:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Mar-2017 על ידי 11:14 עידן444.)
הודעה: #48
(21-Mar-2017 10:18)אייל ס כתב:  למרות שבעונת 13/14 חילקו כרטיסים לספונסרים....עדיין הפער בין ה2500 בממוצע העונה ל4000 פלוס בעונת 13/14 קיים ללא הצדקה.
ולכן אוהדי מכבי נתניה חייבים להבין שזה או שאנחנו קבוצה שמוכרת כ2500 מנויים/כרטיסים למשחק ושוות ערך להפועל חיפה/סכנין/בני יהודה וזה בסדר....או שאנחנו קבוצה של 5000 מנויים/כרטיסים למשחק ואז אנחנו מתחילים להתקרב לבית"ר ירושלים והפועל ת"א...מכבי חיפה(נכון להיום)והפועל ב"ש(בזכות התהליך וההצלחה)ומכבי ת"א זו ליגה אחרת לחלוטין.
אגב,פער ה2500 מנויים/כרטיסים האלו בעונה,שווה ערך לכ2 מיליון ש"ח נטו בהכנסות ובין מיליון ל2 מיליון בספונסרים.

המשמעות בקפיצה ל 5,000 מנויים היא בעיני יותר עניין שיראה על תהליך טוב.
מבחינתי בין אם המיליון דולר האלה ילכו אליך כדי להחזיר חלק מההשקעה ובין אם ילכו ישירות להגדלת התקציב מ 18 מיליון ל 22 מיליון- לדעתי זה לא קריטי.
אני בהחלט מאמין שעבודה נכונה עם חומר צעיר וסקאוטינג ב 18 מיליון שווה הרבה יותר מהתנהלות גרועה עם 21-30-50 מיליון ובמכבי חיפה אנחנו רואים שאפילו עם מעבר לזה.
כלומר- הדרך היא העניין המשמעותי.
המכירה של חן עזרא תרמה\פינתה לתקציב של מכבי נתניה לעונת 2012/2013- סביב ה- 4 מיליון ש"ח(סכום מכירה+שכר שנחסך)- מה עשו איתו? כולנו ראינו.
התרסקות מקצועית וכלכלית כי ההתנהלות היתה גרועה.
לגבי המשפט האחרון שהדגשתי- צריך להבין שהאויב מספר אחת לקהל של מועדון היא הפיכתו למועדון נדנדה. עולים- יורדים- עולים- יורדים- מתישהו- זה פשוט מפסיק לרגש.
ואני רואה את מה שראזאק כאן כותב- ואני חוטף עליו קריזה אבל זו הדעה הרווחת- "נעלה בקלות כי הליגה בדיחה אבל בעונה הבאה סיכוי לא רע שנרד שוב".
רק פנטזיונרים גדולים בונים על עליה העונה ומאבק על אירופה בעונה הבאה...
אין מה לעשות- אנשים שבאים בכל זמן ובכל מחיר הם סביב ה 1500.
ה 1200-1500 ישלמו גם מחיר גבוה יותר על מנוי.
השאר זה אנשים מכל מיני מעמדים סוציו אקונומיים- שמעדיפים לברור את שעות הפנאי שלהם.
אגב, אנחנו הרבה יותר קרובים בתרבות לב"ש מאשר לת"א- והנהירה של הבאר שבעים לטרנר היא לא כי הקהל יותר נאמן פתאום- אלא כי זה היום חתיכת בילוי לכל אדם שאוהב כדורגל במידה כזו או אחרת.
היום בטרנר- גם מבחינת אווירה וגם מבחינת רמת הכדורגל אתה מקבל בילוי ברמה אירופאית בינונית ליד הבית.
לא תבוא?
תעדיף ללכת לסרט?
תעדיף ללכת להצגה?
תעדיף ללכת להופעה?
מכבי נתניה רחוקה מלהיות ההגצה הכי טובה בעיר- בטח כשהיא בלאומית נאבקת עם קטמון, שעריים, נשר והפועל ירושלים- קבוצות ששוות בקושי ליגה לאומית.
21-Mar-2017, 13:24
הודעה: #49
(21-Mar-2017 10:18)אייל ס כתב:  למרות שבעונת 13/14 חילקו כרטיסים לספונסרים....עדיין הפער בין ה2500 בממוצע העונה ל4000 פלוס בעונת 13/14 קיים ללא הצדקה.

לא מאמין אפילו לרגע אחד שהממוצע בעונת 2013-14 עמד על מעל ל-4 אלף איש. פשוט אין סיכוי.
21-Mar-2017, 13:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Mar-2017 על ידי 14:09 yaron73.)
הודעה: #50
(21-Mar-2017 11:08)עידן444 כתב:  

המשמעות בקפיצה ל 5,000 מנויים היא בעיני יותר עניין שיראה על תהליך טוב.
מבחינתי בין אם המיליון דולר האלה ילכו אליך כדי להחזיר חלק מההשקעה ובין אם ילכו ישירות להגדלת התקציב מ 18 מיליון ל 22 מיליון- לדעתי זה לא קריטי.
אני בהחלט מאמין שעבודה נכונה עם חומר צעיר וסקאוטינג ב 18 מיליון שווה הרבה יותר מהתנהלות גרועה עם 21-30-50 מיליון ובמכבי חיפה אנחנו רואים שאפילו עם מעבר לזה.
כלומר- הדרך היא העניין המשמעותי.
המכירה של חן עזרא תרמה\פינתה לתקציב של מכבי נתניה לעונת 2012/2013- סביב ה- 4 מיליון ש"ח(סכום מכירה+שכר שנחסך)- מה עשו איתו? כולנו ראינו.
התרסקות מקצועית וכלכלית כי ההתנהלות היתה גרועה.
לגבי המשפט האחרון שהדגשתי- צריך להבין שהאויב מספר אחת לקהל של מועדון היא הפיכתו למועדון נדנדה. עולים- יורדים- עולים- יורדים- מתישהו- זה פשוט מפסיק לרגש.
ואני רואה את מה שראזאק כאן כותב- ואני חוטף עליו קריזה אבל זו הדעה הרווחת- "נעלה בקלות כי הליגה בדיחה אבל בעונה הבאה סיכוי לא רע שנרד שוב".
רק פנטזיונרים גדולים בונים על עליה העונה ומאבק על אירופה בעונה הבאה...
אין מה לעשות- אנשים שבאים בכל זמן ובכל מחיר הם סביב ה 1500.
ה 1200-1500 ישלמו גם מחיר גבוה יותר על מנוי.
השאר זה אנשים מכל מיני מעמדים סוציו אקונומיים- שמעדיפים לברור את שעות הפנאי שלהם.
אגב, אנחנו הרבה יותר קרובים בתרבות לב"ש מאשר לת"א- והנהירה של הבאר שבעים לטרנר היא לא כי הקהל יותר נאמן פתאום- אלא כי זה היום חתיכת בילוי לכל אדם שאוהב כדורגל במידה כזו או אחרת.
היום בטרנר- גם מבחינת אווירה וגם מבחינת רמת הכדורגל אתה מקבל בילוי ברמה אירופאית בינונית ליד הבית.
לא תבוא?
תעדיף ללכת לסרט?
תעדיף ללכת להצגה?
תעדיף ללכת להופעה?
מכבי נתניה רחוקה מלהיות ההגצה הכי טובה בעיר- בטח כשהיא בלאומית נאבקת עם קטמון, שעריים, נשר והפועל ירושלים- קבוצות ששוות בקושי ליגה לאומית.

לצערנו מבחינת כמות קהל מכבי נתניה לא ההצגה הטובה בעיר כבר 35 שנים ולא משנה ליגת העל או ליגה לאומית. אנשים מחפשים הצלחה ונוצץ וזה אומר זכיה בתארים (ראה גמר גביע).
עונה אחת שרובי שפירא המסכן הצליח סוף סוף להביא אליפות להפועל חיפה ופתאום התחילו להופיע ביציע כל מיני מפורסמים-טרמפיסטים עם צעיפי הקבוצה. ככה זה עובד.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים