שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת משקיעים בדרך
29-Nov-2016, 15:04
הודעה: #41
RE: קבוצת משקיעים בדרך
(29-Nov-2016 11:35)עידן444 כתב:  חייב לגעת בנקודה ״ידרוש לעזוב ברגע שמגיע לגיל בוגרים״.
כשמתנהלים נכון אז השחקנים האלה שמתעקשים ללכת- במקומם אמור להיכנס למועדון כסף שמייצר תזרים חיובי.
נכון שבעידן של היום לא מחזיקים אף אחד בכוח ושחקנים הם לא חפצים אבל בעידן של היום גם שחקן לא עובר תמורת מכונת תפירה ואריזת מגבות- אלא תמורת מיליונים!
מי שחושב שזה בלתי אפשרי יכול לבקש קורס מזורז אצל האחים לוזון, וג׳קי בן זקן.
ובתקווה שסיפור קאיודה לא יחזור כי אם היום אייל שם את היד על יהלום כזה ועושה את הדברים נכון- זה לבד יכול לייצר הכנסה למועדון ששווה הרבה מאוד ספונסרים- ולא של שלט קטן אלא של לוגו על החולצה מקדימה ומאחורה במקום המספר.

האחים לוזון וג'קי בן זקן? מודל למושחתים שמנהלים כבר המון שנים קבוצות עם אפס קהל. זה המודל שלך? למי אכפת אם הם מגדלים נוער אם קבוצת הבוגרים שלהם כזו לא אטרקטיבית, עד שהקהל בעיר מעדיף קבוצות אחרות מליגה נמוכה יותר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Nov-2016, 15:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2016 על ידי 15:45 עידן444.)
הודעה: #42
קבוצת משקיעים בדרך
(29-Nov-2016 15:04)arika כתב:  
(29-Nov-2016 11:35)עידן444 כתב:  חייב לגעת בנקודה ״ידרוש לעזוב ברגע שמגיע לגיל בוגרים״.
כשמתנהלים נכון אז השחקנים האלה שמתעקשים ללכת- במקומם אמור להיכנס למועדון כסף שמייצר תזרים חיובי.
נכון שבעידן של היום לא מחזיקים אף אחד בכוח ושחקנים הם לא חפצים אבל בעידן של היום גם שחקן לא עובר תמורת מכונת תפירה ואריזת מגבות- אלא תמורת מיליונים!
מי שחושב שזה בלתי אפשרי יכול לבקש קורס מזורז אצל האחים לוזון, וג׳קי בן זקן.
ובתקווה שסיפור קאיודה לא יחזור כי אם היום אייל שם את היד על יהלום כזה ועושה את הדברים נכון- זה לבד יכול לייצר הכנסה למועדון ששווה הרבה מאוד ספונסרים- ולא של שלט קטן אלא של לוגו על החולצה מקדימה ומאחורה במקום המספר.

האחים לוזון וג'קי בן זקן? מודל למושחתים שמנהלים כבר המון שנים קבוצות עם אפס קהל. זה המודל שלך? למי אכפת אם הם מגדלים נוער אם קבוצת הבוגרים שלהם כזו לא אטרקטיבית, עד שהקהל בעיר מעדיף קבוצות אחרות מליגה נמוכה יותר.

אימון בהבנת הנקרא דחוף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ובמקרה של האחים לוזון מציע לך להוסיף לכאורה.
לא ידוע לי שהם הואשמו במשהו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
29-Nov-2016, 16:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2016 על ידי 16:32 אלדד.)
הודעה: #43
הדרך הפשוטה המהירה והיעילה היא סקאוטר נוער/ליגות נמוכות /חו"ל , במקום לגדל נוער צריך לאתר כישרונות בתחילת דרכם שעדיין לא קרעו 3 זוגות נעליים

בדיוק כמו שהבאנו את אלמוג כהן, חן עזרא, איתי שכטר וקיודה
או בדיוק שאיך רמת השרון הביאה את אלקסלסי מהנוער שלנו

לא יודע כמה קבוצות בארץ נעזרים בסקאוט קבוע, אבל לדעתי כל כך חשוב להעסיק סקאוט בקבוצה מקצועית, שאני לא מבין איך קבוצות קולטות שחקנים באופן שטחי ביותר רק על סמך המאמן
The following 2 users Like אלדד's post:
חזום חזום (2929-1111-2016201620162016), לואיס ראזאק (2929-1111-2016201620162016)
29-Nov-2016, 16:34
הודעה: #44
(29-Nov-2016 16:29)אלדד כתב:  הדרך הפשוטה המהירה והיעילה היא סקאוטר נוער/ליגות נמוכות /חו"ל , במקום לגדל נוער צריך לאתר כישרונות בתחילת דרכם שעדיין לא קרעו 3 זוגות נעליים

בדיוק כמו שהבאנו את אלמוג כהן, חן עזרא, איתי שכטר וקיודה
או בדיוק שאיך רמת השרון הביאה את אלקסלסי מהנוער שלנו

לא יודע כמה קבוצות בארץ נעזרים בסקאוט קבוע, אבל לדעתי כל כך חשוב להעסיק סקאוט בקבוצה מקצועית, שאני לא מבין איך קבוצות קולטות שחקנים באופן שטחי ביותר רק על סמך המאמן

המאמן שבדרך כלל הסוכן, שהוא בעל אינטרנס, מצליח לבלבל עם קליפ יוטיוב שבו כל חלוץ נראה דרוגבה וכל קשר נראה קוטיניו.
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (2929-1111-2016201620162016)
29-Nov-2016, 17:12
הודעה: #45
עידן תודה שאתה מגן על העמדה שלי מאריאל הילדותי אין לי כוח בשביל האיי קיו איינשטיין שלו .....
נקווה שיבינו מה אני מנסה לומר ונקווה שיקח להם פחות זמן ממה שלקח להם להבין על מאמן יוצא מכבי נתניה
29-Nov-2016, 17:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2016 על ידי 17:59 אלדד.)
הודעה: #46
עידן אולי באמת אפשר לחסוך את העמלת סוכן כל פעם שמביאים שחקן, ולהשקיע בסקאוטר/סוכן בית של המועדון (אוהד נתניה?) , לא יודע כמה מקבל הסוכן אבל מקצועית בוודאי שיותר ישתלם
29-Nov-2016, 18:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2016 על ידי 18:33 דוד חטב.)
הודעה: #47
זאב אם אייל היה לוקח את המועדון לפני הפירוק כל מה שהוא היה מקבל צרות...וגם אם היה מצליח להשאיר אותנו בליגה היה צריך לסגור בור של אחרים....
אני הראשון שרוצה שחקני בית ונוער אבל בעקבות מה שניתן להבין עפ"י התוצאות ואלו שעלו בשנתיים האחרונות שלצמרת הליגה לנוער ונערים א' הם לא מסוגלים להביא אותנו גם אני , ואני מעריך שגם אייל יודע שהסבלנות של האוהד הממוצע קצרה מאד אז נכון להשקיע במחלקת הנוער לטווח הארוך אבל אי אפשר לדלג על ההווה ....
בקיצור מהראיון ברדיו אני למד שהקו שאמרתי וכתבתי פה שנים ...שהנהלה עם הרבה אנשים רק יוצרת בעיות הנהלה רזה והכסף מושקע בפאן המקצועי בבוגרים ובנוער זה העיקר ומשם נטפס....
29-Nov-2016, 18:41
הודעה: #48
(29-Nov-2016 17:58)אלדד כתב:  עידן אולי באמת אפשר לחסוך את העמלת סוכן כל פעם שמביאים שחקן, ולהשקיע בסקאוטר/סוכן בית של המועדון (אוהד נתניה?) , לא יודע כמה מקבל הסוכן אבל מקצועית בוודאי שיותר ישתלם

סקאוט הוא לא תחליף לסוכן.
לפעמים סקאוט אפילו זה שיוצר קשר עם סוכנים אבל ההבדל הוא שהסקאוט יכול לתת אינפורמציה רחבה יותר ובאופן יותר אובייקטיבי.
יתרה מכך, הסקאוט יכול גם לבוא ולהציע שחקנים בעמדות שהמאמן מחפש.
סקאוט טוב ויסודי שזה המקצוע שלו באופן חלקי לפחות, ובזה הוא מתעסק כמות מכובדת של שעות בשבוע יכול לקבל ממאמן תאור מדוייק של השחקן שהוא רוצה ולהציע\לחפש מועמדים.

מניח שכולם מכירים את מיגל ויטור- אולי השובר שיוויון העיקרי שהגיע לארץ הקיץ הזה. ממה ששמעתי הוא הגיע בקשר ישיר בין הסקאוט של הפועל ב"ש לסוכן שלו.

הסקאוט של הפועל ב"ש למיטב ידיעתי נכנס למועדון באופן רשמי לא מזמן(או שעובד כפרילנסר) ובמשך שנים עשה זאת כתחביב בהתנדבות בשעות הפנויות שלו(זה לא המקצוע שלו- הוא עובד כמנהל רשת בחברה כלשהי).
לדעתי חייבת להיות פונקציה כזו בכל מועדון רציני בארץ.
שווה אפילו להקים צוות כזה שימנה מספר אנשים על בסיס התנדבותי וכאשר יוכיחו את יעילותם(כמו בב"ש- שלא רק הוכיח עצמו בזרים שהמליץ להביא אלא גם הציל את המועדון מכמה נפילות- דבר לא פחות חשוב!) לתגמל אותם על כך.
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (2929-1111-2016201620162016)
29-Nov-2016, 19:58
הודעה: #49
דוד תודה על ההסבר עכשיו הבנתי למה לא לקח עד שנהיה פירוק תודה רבה , אם זה ככה למה כשראו שלנתניה בכלל לא הולך ואין סיכוי לשרוד בליגה לא הלכו ישר לפירוק ? אולי היו מורידים בעונה שעברה 9 נקודות ? אם זה ככה לא צריך להחזיר לעירייה כל שנה כסף ? כי למעשה מישהו אחר העירייה עצמה עשתה את הנזק ....

הבנתי אז אין ברירה צריך להתחיל ממש מהתחלה ילדים נערים נוער , האם יש בנוער כאלו שיכולים להיות שחקנים מובילים בליגת העל ? לא מבין אז מה עשו כל השנים האלו במחלקת הנוער חוץ מבודדים .
אם יהיו אפילו 10 צעירים טובים + אולסק , פאדול , דין , אברהם , זיו , כחלון אם ישתפר , אליסיה וקובי המגינים השמאליים אם ישתפרו אפשר לבנות קבוצה מצוינת לליגת העל כשהוותיקים ערן לוי דיע סבע ושלושת הזרים מצטרפים אליהם אבל זה בהחלט לא לאליפות ובמצב הקיים גם מקום רביעי בליגת העל זה הישג
29-Nov-2016, 20:14
הודעה: #50
מה שאהבתי בחזון שהציג אייל שהוא משקיע את הכסף בצוות האימון ובשחקנים על חשבון הוצאות מיותרות במנהלה וכ'ו. יש צוות אימון מעולה ולהבנתי לשי ברדה יש יכולות גבוהות באיתור כשרונות.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים