שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אתם אומרים נבקיע 20 גולים השנה?
31-Aug-2015, 14:39
הודעה: #41
RE: מה אתם אומרים נבקיע 20 גולים השנה?
הבעייה שצורת המשחק ברב המשחקים שלנו מבוססת על מקריות ופוקסים.
לא אומר שמידי פעם זה לא לגיטימי ונכון ,אבל אסור שזה יהיה הבסיס של הכדורגל שלנו.
חוץ מיושבי הפורום הזה ועוד כמה משוגעים אנשים לא ישרדו את הכדורגל הזה לאורך זמן.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Aug-2015, 15:11
הודעה: #42
תגיד היית אתמול במשחק? מחצית שנייה ישבנו עליהם מבלי שבקושי הם עברו את החצי. זה פוקס זה?
לפני חודשיים הייתה לנו גופה בשק ניילון סגורה עד הראש. מכלום בנו פה קבוצה נחמדה שאני בטוח תספק השנה את הסחורה. תן לזה קצת זמן להידבק ותהיה אחלה קבוצה. קשה להבין אותך ברוב המקרים.
31-Aug-2015, 15:19
הודעה: #43
(31-Aug-2015 15:11)משה.ד כתב:  תגיד היית אתמול במשחק? מחצית שנייה ישבנו עליהם מבלי שבקושי הם עברו את החצי. זה פוקס זה?
לפני חודשיים הייתה לנו גופה בשק ניילון סגורה עד הראש. מכלום בנו פה קבוצה נחמדה שאני בטוח תספק השנה את הסחורה. תן לזה קצת זמן להידבק ותהיה אחלה קבוצה. קשה להבין אותך ברוב המקרים.

כפי שאמרתי, אני עם משה. מניתי לא מעט נקודות אור בעיני ואופיר הסכים. דורה קצת פחדן ומתחיל קודם כל עם חומת ביצורים. בעיני מול רוב הליגה אין בזה טעם אבל בכל אופן אני מאוד מופתע מהביקורת המאוד לא סלחנית כלפיו.
31-Aug-2015, 15:20
הודעה: #44
(31-Aug-2015 14:39)אופיר34 כתב:  הבעייה שצורת המשחק ברב המשחקים שלנו מבוססת על מקריות ופוקסים.
לא אומר שמידי פעם זה לא לגיטימי ונכון ,אבל אסור שזה יהיה הבסיס של הכדורגל שלנו.
חוץ מיושבי הפורום הזה ועוד כמה משוגעים אנשים לא ישרדו את הכדורגל הזה לאורך זמן.
המהות של משחק הכדורגל זו הבקעת שערים וזה הדבר היחיד שנמדד כל השאר פחות חשוב העובדה היא שבשני משחקים לא כבשנו אף שער וזה שלדעתי מעבר לחוסר בסקורר יש בעייה של תאום בין השחקנים בחלק הקדמי וחוסר בכושר משחק, השאלה אם דורה יכול לחבר אותם וכרגע פחות חשוב היופי ויותר התכלס לא בושה להעזר במאמן התקפה שיעבוד רק עם החלוצים. בכל מקרה זה יקח זמן.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
31-Aug-2015, 15:21
הודעה: #45
ואני כפי שניתן להבין- לא מסכים עם הרבה מההחלטות שלו. במגרש אני כן רואה טביעת אצבע של מאמן בעיקר במשחק ההגנה והלחץ שכמעט לא היה קיים בעונה שעברה(מלבד מספר משחקים תחת רוני לוי) אלא אם אתם קוראים ל״קאיודה רץ מאחד לאחד״ משחק לחץ.
31-Aug-2015, 15:27
הודעה: #46
מסכים איתך עמיר. אין תוחלת לכדורגל ללא שערים. שיא הריגוש במשחק. אני משוכנע שזה יגיע ובקרוב מאוד. לא ראיתי בעיית כושר החברה רצו עשו לחץ שיחקו יפה מאד. כפי שאמרתי שערים יבואו גם יבואו.
31-Aug-2015, 15:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2015 על ידי 15:43 ORENARIEL.)
הודעה: #47
(31-Aug-2015 15:21)עידן444 כתב:  ואני כפי שניתן להבין- לא מסכים עם הרבה מההחלטות שלו. במגרש אני כן רואה טביעת אצבע של מאמן בעיקר במשחק ההגנה והלחץ שכמעט לא היה קיים בעונה שעברה(מלבד מספר משחקים תחת רוני לוי) אלא אם אתם קוראים ל״קאיודה רץ מאחד לאחד״ משחק לחץ.

רק במשחק נגד הפועל ב"ש הפעלנו לחץ
בכל שאר המשחקים , השחקנים לא יוצאים קדימה , כאילו שזו סכנת נפשות לעבור את החצי בהתנפלות

אני לא מצליח להבין מה קשה כל כך בלתרגל לחץ על היריב? , לא צריך אפילו גרם אחד של כשרון..
הלחץ זה הנשק הכי יעיל כיום לקבוצה שמתגוננת יותר מהיריבה ומתבססת על התקפות מתפרצות

כל כך קשה ללמוד מברצלונה ואתלטיקו מדריד איך עושים לחץ? , דורה צריך לעבור קורס אצל רוני לוי
31-Aug-2015, 15:44
הודעה: #48
(31-Aug-2015 15:11)משה.ד כתב:  תגיד היית אתמול במשחק? מחצית שנייה ישבנו עליהם מבלי שבקושי הם עברו את החצי. זה פוקס זה?

תגיד היית בכל המשחקים הרשמיים שלנו עד היום ?
אני מדבר על ההתרשמות הכללית שלי עד עד עכשיו כולל המשחק אתמול. אז מכלל המשחקים שראינו היו באמת קטעי משחק שלחצנו כמו שצריך את היריב, שניסינו להניע כדור, שייצרנו מהלכי כדורגל, שהיתה הצטרפות של מספיק שחקנים להתקפה. זה קרה מחצית מול בית"ר בגביע טוטו, כמה דקות מול ב"ש בגביע טוטו ואתמול מחצית.

בכל שאר הזמן אנחנו בועטים כדורים למעלה בלי אבחנה ומקווים שיווצר מצב. ראינו כבר בעבר שהשיטה הזאת יכולה לייצר מצבים אבל תסלח לי זה לא כדורגל, זה מקריות ופוקסים.

אז לא צריך לספר לי מה היה פה ומה בנו כי להזכירך אני הסנגור של ההנהלה (או לפחות זה מה שאומרים לי פה מידי פעם), אבל שרואים מגמה אז רואים מגמה.

בכל מקרה, כמו שאמרתי מקודם , אני האחרון שבשלב זה ידרוש את הראש של המאמן. לפחות עד ינואר מגיע לו שקט בשאיפה שיבין שמכבי נתניה זה לא הפועל עכו.
31-Aug-2015, 15:45
הודעה: #49
(31-Aug-2015 15:42)ORENARIEL כתב:  
(31-Aug-2015 15:21)עידן444 כתב:  ואני כפי שניתן להבין- לא מסכים עם הרבה מההחלטות שלו. במגרש אני כן רואה טביעת אצבע של מאמן בעיקר במשחק ההגנה והלחץ שכמעט לא היה קיים בעונה שעברה(מלבד מספר משחקים תחת רוני לוי) אלא אם אתם קוראים ל״קאיודה רץ מאחד לאחד״ משחק לחץ.

בכל שאר המשחקים , השחקנים לא יוצאים קדימה , כאילו שזו סכנת נפשות לעבור את החצי בהתנפלות

אני לא מצליח להבין מה קשה כל כך בלתרגל לחץ על היריב? , לא צריך אפילו גרם אחד של כשרון..
הלחץ זה הנשק הכי יעיל כיום לקבוצה שמתגוננת יותר מהיריבה ומתבססת על התקפות מתפרצות

כל כך קשה ללמוד מברצלונה ואתלטיקו מדריד איך עושים לחץ? , דורה צריך לעבור קורס אצל רוני לוי

אתמול, ברוב המקרים, פירס יצא ללחוץ גבוהה (כמו שקוראים לזה). הבעיה שהוא היה היחיד. מרגוליס, לוגסי, איילה לא עזרו לו. ואז נוצר בור באמצע והלחץ הפך לעקר. תהיתי ביני לבין עצמי אם זה ישתנה ככל שיתקדם המשחק. בסוף החצי השני היה שיפור.
31-Aug-2015, 15:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2015 על ידי 15:52 עידן444.)
הודעה: #50

אני חושב שגם אתמול היה לחץ מצויין על הכדור ואנחנו מרוויחים המון כדורים מחטיפות. נגד ב״ש זה הפך לשערים ואתמול החמצנו.

(31-Aug-2015 15:45)אסףג כתב:  

אתמול, ברוב המקרים, פירס יצא ללחוץ גבוהה (כמו שקוראים לזה). הבעיה שהוא היה היחיד. מרגוליס, לוגסי, איילה לא עזרו לו. ואז נוצר בור באמצע והלחץ הפך לעקר. תהיתי ביני לבין עצמי אם זה ישתנה ככל שיתקדם המשחק. בסוף החצי השני היה שיפור.

גם מרגוליס, איילה ולוגסי הפעילו לחץ וזכו בכדורים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים