שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא נורא
06-Mar-2015, 0:51
הודעה: #41
RE: לא נורא
(06-Mar-2015 0:49)יגאל יהב כתב:  
(06-Mar-2015 0:32)עידן444 כתב:  טוב,
אם כבר פוליטיקה מישהו יכול להגיד לי איפה הפורום של אוהדי נתניה מהצד הנכון של המפה הפוליטית?
כי האמת שאני מתחיל לחוש את אותה תחושת בחילה שמוכרת לי מאותו רגע שראיתי את הרשימה של מפלגת העבודה לכנסת...

רגע רגע... יש לדייק...
המחנה הציוני...
הם כל כך טפשים שאפילו את הקולות הערבים שמצביעים להם בדרך כלל הם הצליחו להפסיד עם השם הזה...

גדולתם של אוהדי מכבי נתניה נעוצה בהיותם בלתי מוגדרים ובלתי מובחנים משום היבט פרט לאהדתם למועדון כדורגל זה.

פרט לזהות זו יש בהם הכל: כל ספקטרום הקשת הפוליטית, כל טעמי המוזיקה, כל הדרגות הצבאיות, כל המוצאים, כל מקומות המגורים, כל הג'ננות ומה שלא תרצה. אנו לא חד ממדיים כמו היציע המזרחי של טדי, ואוי לנו לו היינו.

מנהל האתר מיטיב להבין זאת, ולכן הוא אינו מוטרד כלל מנושאי הדיון כל עוד אין ניבולי פה בלתי נסבלים. רק על זה הוא משגיח.
טוב עם כבר לא מפסיקים ךדבר עלזה אז רק ביבי אין תחליף אחר....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Mar-2015, 0:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Mar-2015 על ידי 0:55 עידן444.)
הודעה: #42
אם כבר פוליטיקה מישהו יכול להגיד לי איפה הפורום של אוהדי נתניה מהצד הנכון של המפה הפוליטית?
כי האמת שאני מתחיל לחוש את אותה תחושת בחילה שמוכרת לי מאותו רגע שראיתי את הרשימה של מפלגת העבודה לכנסת...

רגע רגע... יש לדייק...
המחנה הציוני...
הם כל כך טפשים שאפילו את הקולות הערבים שמצביעים להם בדרך כלל הם הצליחו להפסיד עם השם הזה...

גדולתם של אוהדי מכבי נתניה נעוצה בהיותם בלתי מוגדרים ובלתי מובחנים משום היבט פרט לאהדתם למועדון כדורגל זה.

פרט לזהות זו יש בהם הכל: כל ספקטרום הקשת הפוליטית, כל טעמי המוזיקה, כל הדרגות הצבאיות, כל המוצאים, כל מקומות המגורים, כל הג'ננות ומה שלא תרצה. אנו לא חד ממדיים כמו היציע המזרחי של טדי, ואוי לנו לו היינו.

מנהל האתר מיטיב להבין זאת, ולכן הוא אינו מוטרד כלל מנושאי הדיון כל עוד אין ניבולי פה בלתי נסבלים. רק על זה הוא משגיח.
אהבתי יגאל!
מקבל באהבה כל מה שכתבת מלבד המשפט האחרון.
זה פורום של קבוצת כדורגל בשם מכבי נתניה.
לטעמי אין כאן מקום לדיונים פוליטיים.
טוחנים לנו את המוח עם זה בכל פינה, אז לפחות שפה נוכל לברוח מזה...
אם זה גם מגיע לכאן, אז מה עוד נשאר?
06-Mar-2015, 1:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Mar-2015 על ידי 1:23 יגאל יהב.)
הודעה: #43
(06-Mar-2015 0:55)עידן444 כתב:  

רגע רגע... יש לדייק...
המחנה הציוני...

אהבתי יגאל!
מקבל באהבה כל מה שכתבת מלבד המשפט האחרון.
זה פורום של קבוצת כדורגל בשם מכבי נתניה.
לטעמי אין כאן מקום לדיונים פוליטיים.
טוחנים לנו את המוח עם זה בכל פינה, אז לפחות שפה נוכל לברוח מזה...
אם זה גם מגיע לכאן, אז מה עוד נשאר?

אני דוקא לא רואה שום בעייה אם מגוונים מפעם בפעם את נושא הדיון. אם נסחפים, איכשהו, לנושאים אחרים, ובמיוחד אם זה פוליטיקה בתקופת בחירות.

ותראה איזה ניגודים יש בין אריאל לביני : הוא ימין ואני שמאל, הוא אקדמאי ולי 11 שנות לימוד בלבד (מגוון רמות השכלה הוא דבר ששכחתי לציין). זה לא מונע מאיתנו להעביר שעות רבות יחד על היציע, וגם מפגשים רבים אצלו בעבודה. וכמובן שגם פה ופה מתלקחים הויכוחים הפוליטיים.
06-Mar-2015, 1:25
הודעה: #44
אם היה פה מי שמנהל את הפורם אז מזמן היב מעיף את הדיון הזה כי זה לא קשור לפורם ולא לנתניה עד שאפשר לשכוח קצת מפולטיקה ולדבר על כדוקגל אתם מביאים אתזה גם לפה....
06-Mar-2015, 14:41
הודעה: #45
לא נורא
אין בעיה שחר כך את רוני ותיפול איתו חזק רוני הצליח רק בקבוצות כשהוא הגיע בפעם הראשונה כשהגיע בפעם השניה נכשל בגדול וזה מה שיקרה לו בחיפה רוני תהיה חכם תשאר בנתניה ועוד שנתיים מפה תצא לנבחרת

Sent from my iPhone using Tapatalk
06-Mar-2015, 20:53
הודעה: #46
בואי שרה'לה הולכים.
06-Mar-2015, 23:11
הודעה: #47
(05-Mar-2015 23:58)יגאל יהב כתב:  
(05-Mar-2015 23:31)אריאל כתב:  

מעניין שהויתור הזה על ישראל מצידו של אובמה מלווה באספקת כל ציוד צבאי שישראל מבקשת, סיוע כלכלי, שיתוף פעולה מודיעיני, והחשוב מכל, הטלת וטו במועצת הבטחון על כל נסיון להטלת סנקציות נגד ישראל בשל הכיבוש (ואתה לבטח משכיל להבין לאיזה מחנק היינו נקלעים ללא זאת. אגב, הספקת כבר להבחין שמצב הכיבוש עשה את ישראל למדינה הבעייתית והמאוסה ביותר בעולם בקטגוריית המדינות הדמוקרטיות? להיחשב למדינה מוסרית יותר מקובה, אריתריאה או צפון קוריאה זה לא ממש הישג להשתבח בו).

העניין האירני מחייב התייחסות מעמיקה, אבל עוד ועוד מתעורר הרושם שלראש הממשלה זהו סם הרדמה לציבור מפני הבנת כשליו בתחומים כה רבים.

מסיבה אחת, ארה"ב היא דמוקרטיה ויש עוד רבים שתומכים בנו ולא מקבלים את מדיניותו, לכן הוא יעשה את זה לאט לאט ובעורמה

מפגר אבל אופטימי
07-Mar-2015, 0:12
הודעה: #48
(06-Mar-2015 23:11)אריאל כתב:  

מעניין שהויתור הזה על ישראל מצידו של אובמה מלווה באספקת כל ציוד צבאי שישראל מבקשת, סיוע כלכלי, שיתוף פעולה מודיעיני, והחשוב מכל, הטלת וטו במועצת הבטחון על כל נסיון להטלת סנקציות נגד ישראל בשל הכיבוש (ואתה לבטח משכיל להבין לאיזה מחנק היינו נקלעים ללא זאת. אגב, הספקת כבר להבחין שמצב הכיבוש עשה את ישראל למדינה הבעייתית והמאוסה ביותר בעולם בקטגוריית המדינות הדמוקרטיות? להיחשב למדינה מוסרית יותר מקובה, אריתריאה או צפון קוריאה זה לא ממש הישג להשתבח בו).

העניין האירני מחייב התייחסות מעמיקה, אבל עוד ועוד מתעורר הרושם שלראש הממשלה זהו סם הרדמה לציבור מפני הבנת כשליו בתחומים כה רבים.

מסיבה אחת, ארה"ב היא דמוקרטיה ויש עוד רבים שתומכים בנו ולא מקבלים את מדיניותו, לכן הוא יעשה את זה לאט לאט ובעורמה

"מסיבה אחת, ארה"ב היא דמוקרטיה" אתה אומר? היא הנותנת! זו ליבת הסיבה מדוע מחוייבותו כנשיא ארה"ב לאינטרסים של ישראל היא בלתי נמנעת. מדוע זו תילווה אליו כצל ממנו הוא אינו יכול להתנתק. שום רעיון משחר ההיסטוריה המדינית לא יצר מחוייבויות הדדיות בין מדינות יותר מהארגומנט הדמוקרטי. מהמכנה המשותף הזה. חלפו שנות השבעים העליזות בהן יכולת להיות משטר דיכוי רצחני כסומוסה בניקרגוואה או פינושה בצ'ילי, ועדיין מספיק היה לך להיות אנטי קומוניסט כדי לזכות בתמיכה אמריקאית. תקופה בה על כל פשעים יכסה האנטי קומוניזם.

הטענה שהוא זומם לעשות זאת לאט ובעורמה נשמעת לי לקוחה ממחלקת הטענות שגולדה תיכננה יחד עם סאדאת את מלחמת יו"כ, מובאראכ תיכנן את רצח סאדאת, ורבין תיכנן את רצח עצמו.
07-Mar-2015, 9:59
הודעה: #49
התבלבלת. את רבין רצח ההוא עם האמא הערבייה.
בקשר לאובמה- לדעתי הבעיה נעוצה פשוט במי בבן אדם. הוא עורך דין, שבטוח שאפשר לפתור בעיות בטיעונים לוגיים. אני חושב שרוב האנשים פועלים לא בצורה הגיונית-מה ההגיון לאהוד קבוצה כמו נתניה ? ולכן לפעמים משא ומתן לא מוביל לכלום. את זה עורך דין פשוט לא מוכן לקבל.
07-Mar-2015, 12:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Mar-2015 על ידי 12:38 אריאל.)
הודעה: #50
(07-Mar-2015 0:12)יגאל יהב כתב:  
(06-Mar-2015 23:11)אריאל כתב:  

"מסיבה אחת, ארה"ב היא דמוקרטיה" אתה אומר? היא הנותנת! זו ליבת הסיבה מדוע מחוייבותו כנשיא ארה"ב לאינטרסים של ישראל היא בלתי נמנעת. מדוע זו תילווה אליו כצל ממנו הוא אינו יכול להתנתק. שום רעיון משחר ההיסטוריה המדינית לא יצר מחוייבויות הדדיות בין מדינות יותר מהארגומנט הדמוקרטי. מהמכנה המשותף הזה. חלפו שנות השבעים העליזות בהן יכולת להיות משטר דיכוי רצחני כסומוסה בניקרגוואה או פינושה בצ'ילי, ועדיין מספיק היה לך להיות אנטי קומוניסט כדי לזכות בתמיכה אמריקאית. תקופה בה על כל פשעים יכסה האנטי קומוניזם.

הטענה שהוא זומם לעשות זאת לאט ובעורמה נשמעת לי לקוחה ממחלקת הטענות שגולדה תיכננה יחד עם סאדאת את מלחמת יו"כ, מובאראכ תיכנן את רצח סאדאת, ורבין תיכנן את רצח עצמו.

אתה צודק, ולכן אובמה לא יצליח, אבל זאת כוונתו והנזקים בדרך, עד ששלטונו יוחלף, צריך למזער.

לכן ראש ממשלתנו נסע לנאום בקונגרס (אני לא אומר שהוא צדק, אני אומר שזאת הסיבה, גם אם הוא צודק, אני גם לא אומר שזאת סיבה מספיק טובה להצביע בשבילו שוב... אני רק אומר שיש פה התנגשות גישות אסטרטגיות ושיש מקום להאבק בשינוי)

ו"דברים שרואים מכאן, לא רואים משם"... לכן כשבוז'י יהיה (אולי) ראש ממשלה, ויראה ניתוחים מלאים על התנהגות הממשל האמריקאי, אולי גם הוא ישנה גישה ויתמוך בהתנגשות חזיתית בנשיא הכושל ויועצי האחיתופל שלו.

שני דברים אני יודע:
הממשל האמריקאי משנה באופן קיצוני את מפת האינטרסים שלו בעולם בכלל ובמזרח התיכון בפרט
בלי ארה"ב כ"ידידה" זה סיכון קיומי יותר מ"פצצה איראנית"

ודרך אגב, ברוב סרטי ה"קטסטרופות" האסון קורה כשבבית הלבן יושב נשיא שחור...

ולגבי רצח רבין... יגאל אמיר רצח אותו מהסיבות הידועות והמוכרות... אבל! כל הזמן מדברים על "הסתה" ונותנים כדוגמא את תמונת רבין במדי אס אס... אבל שוכחים לציין שמי שעשה את הפוטושופ הזה והפיץ אותו היה אבישי רביב, סוכן שב"כ, ארגון שכפוף למרות... משרד ראש הממשלה (רבין בזמנו)

אותו רביב שדאג לביים קיומו של ארגון ימין קיצוני לא קיים בשם אי"ל כדי להבאיש את ריחם של אנשי הימין הלגיטימי.

על זה אמרה ועדת שמגר (בטח לא ועדה ימנית...) לגבי אבישי רביב "כל העת המשיך בקשרים עם התקשורת כדי להציג את "אי"ל" כגוף קיים וזכה לסיוע הטלוויזיה בכך ששידרה טקס השבעה, שלא היה אלא הצגה, כאשר מי שנכח במקום חייב היה להיות ער לכך שהמדובר בהצגה"

אז רצח הוא רצח ורצח ראש ממשלה הוא גרוע אף יותר, אבל יצירת אוירה ועוד ע"י משרד ראש הממשלה, זה משהו אחר

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים