שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רשמים מהמשחק
07-Dec-2014, 12:38
הודעה: #41
RE: רשמים מהמשחק
טל.מ צודק בכל מילה. כרגע זה לא הזמן לשינויים וזעזועים. גם לי יש בטן מלאה על מזרחי אבל כרגע הקבוצה כ"כ שבירה שאני לא בטוח שהקבוצה תשרוד את הזעזוע הזה. אל תשכחו שמזרחי הוא המאמן היחידי שמצליח להוציא משהו מערן לוי שהוא בעצם המוציא לפעול היחידי שלנו, ברגע שמזרחי יעזוב זה בטח גם ישפיע (לרעה) על ערן. לדעתי, צריך לסיים את העונה הזו עם כמה שפחות זעזועים ולנסות ולשרוד בליגה, בשביל המטרה הזו אני חושב שמזרחי הכי מתאים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Dec-2014, 13:07
הודעה: #42
(07-Dec-2014 12:38)אלון כתב:  טל.מ צודק בכל מילה. כרגע זה לא הזמן לשינויים וזעזועים. גם לי יש בטן מלאה על מזרחי אבל כרגע הקבוצה כ"כ שבירה שאני לא בטוח שהקבוצה תשרוד את הזעזוע הזה. אל תשכחו שמזרחי הוא המאמן היחידי שמצליח להוציא משהו מערן לוי שהוא בעצם המוציא לפעול היחידי שלנו, ברגע שמזרחי יעזוב זה בטח גם ישפיע (לרעה) על ערן. לדעתי, צריך לסיים את העונה הזו עם כמה שפחות זעזועים ולנסות ולשרוד בליגה, בשביל המטרה הזו אני חושב שמזרחי הכי מתאים.

אלון,עזוב את אתמול.....מתי הוציאו משהו חיובי מערן?
לכן,אסור להסתנוור מאתמול ולנצל מצב ולהפתר מהחוזה חסר ההיגיון עם מזרחי,חוזה שיש לו חלק מכבד במצבנו היום.
07-Dec-2014, 13:14
הודעה: #43
Re: RE: רשמים מהמשחק
(07-Dec-2014 11:16)davidb7 כתב:  
(07-Dec-2014 10:58)טל.מ כתב:  אם מזרחי לא רוצה להשאר אי אפשר להכריח אותו. אני רק טוען שהשבר שזה יגרום אולי גדול מהתועלת. אתם טוענים ששחקנים לא סופרים אותו ואת הולצמן ? לא יודע. אני כן יודע שבמצב שבו אנחנו נמצאים שעוד יורע בינואר אנחנו חייבים מישהו סופר מנוסה ולא מישהו לא אימן מעולם בליגת העל.

טל זה אתה?עד שיוסי "אהוב ליבך" רוצה לעזוב אתה מתנגד כי אין מחליף ראוי,כולם התחילו מתישהו כולל עטר שהצליח ,אולי נזכה לראות קצת כדורגל ואני עוד הייתי מחסידיו...
עטר הצליח .נו באמת דוד.
עטר הוא ממשיך השושלת של שיע פנגמבויים .
אותם מאמני שכונה שנמנים בהם מזרחי. קלינגר. עטר. אוחנה ורוב מאמני ליגת העלק.
מוטיבטורים בשקל .חרטטנים חסרי תקנה .שכונתיים. לא יסודיים. אימונים ברמת ליגה ז.סקואט חבר מביא חבר. חוסר שיטת משחק.
כמו מאמנים בהתעמלות שהיו נותנים כדור ואומרים שחק.

בצד השני יש מאמנים יסודיים כמו שמוליק פרלמן ודוביק שוויצר זל. קשטן .ואולי רוני לוי.
07-Dec-2014, 13:23
הודעה: #44
(07-Dec-2014 13:14)חזום חזום כתב:  
(07-Dec-2014 11:16)davidb7 כתב:  
(07-Dec-2014 10:58)טל.מ כתב:  אם מזרחי לא רוצה להשאר אי אפשר להכריח אותו. אני רק טוען שהשבר שזה יגרום אולי גדול מהתועלת. אתם טוענים ששחקנים לא סופרים אותו ואת הולצמן ? לא יודע. אני כן יודע שבמצב שבו אנחנו נמצאים שעוד יורע בינואר אנחנו חייבים מישהו סופר מנוסה ולא מישהו לא אימן מעולם בליגת העל.

טל זה אתה?עד שיוסי "אהוב ליבך" רוצה לעזוב אתה מתנגד כי אין מחליף ראוי,כולם התחילו מתישהו כולל עטר שהצליח ,אולי נזכה לראות קצת כדורגל ואני עוד הייתי מחסידיו...
עטר הצליח .נו באמת דוד.
עטר הוא ממשיך השושלת של שיע פנגמבויים .
אותם מאמני שכונה שנמנים בהם מזרחי. קלינגר. עטר. אוחנה ורוב מאמני ליגת העלק.
מוטיבטורים בשקל .חרטטנים חסרי תקנה .שכונתיים. לא יסודיים. אימונים ברמת ליגה ז.סקואט חבר מביא חבר. חוסר שיטת משחק.
כמו מאמנים בהתעמלות שהיו נותנים כדור ואומרים שחק.

בצד השני יש מאמנים יסודיים כמו שמוליק פרלמן ודוביק שוויצר זל. קשטן .ואולי רוני לוי.

דברים שרואים מכאן לא רואים משם....
אצל רובנו מזרחי היה עד לפני שנה וחצי חלק מהרשימה התחתונה.
ועטר,אצל מרבית האוהדים הארץ היה(במהלך העבודה שלו בנתניה),דור העתיד של הכדורגל הישראלי.
אגב,רוני לוי.....לא הצליח לאורך זמן בשום מועדון למעט מכבי חיפה(ששם הוא קיבל קבוצה מהמוכן).
07-Dec-2014, 13:28
הודעה: #45
רשמים מהמשחק
(07-Dec-2014 13:07)אייל ס כתב:  
(07-Dec-2014 12:38)אלון כתב:  טל.מ צודק בכל מילה. כרגע זה לא הזמן לשינויים וזעזועים. גם לי יש בטן מלאה על מזרחי אבל כרגע הקבוצה כ"כ שבירה שאני לא בטוח שהקבוצה תשרוד את הזעזוע הזה. אל תשכחו שמזרחי הוא המאמן היחידי שמצליח להוציא משהו מערן לוי שהוא בעצם המוציא לפעול היחידי שלנו, ברגע שמזרחי יעזוב זה בטח גם ישפיע (לרעה) על ערן. לדעתי, צריך לסיים את העונה הזו עם כמה שפחות זעזועים ולנסות ולשרוד בליגה, בשביל המטרה הזו אני חושב שמזרחי הכי מתאים.

לכן,אסור להסתנוור מאתמול ולנצל מצב ולהפתר מהחוזה חסר ההיגיון עם מזרחי,חוזה שיש לו חלק מכבד במצבנו היום.

לצערי, הקבוצה נבנתה סביבו של ערן לוי. אין לנו בקבוצה שחקן יצירתי אחר ורב המצבים שהגענו אליהם נוצרו כשערן לוי היה בסביבה. בסגל של היום אין תחליף לערן לוי ולדעתי, מזרחי היחידי שיכול עוד להפיק ממנו משהו. בגלל שלא נראה לי שיגיעו לכאן קשרים ״נוצצים״ בינואר, אני חושב שלא כדאי לגעת ״במגדל הקלפים״ כדי שלא יתמוטט...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
07-Dec-2014, 14:10
הודעה: #46
(07-Dec-2014 13:28)אלון כתב:  

לצערי, הקבוצה נבנתה סביבו של ערן לוי. אין לנו בקבוצה שחקן יצירתי אחר ורב המצבים שהגענו אליהם נוצרו כשערן לוי היה בסביבה. בסגל של היום אין תחליף לערן לוי ולדעתי, מזרחי היחידי שיכול עוד להפיק ממנו משהו. בגלל שלא נראה לי שיגיעו לכאן קשרים ״נוצצים״ בינואר, אני חושב שלא כדאי לגעת ״במגדל הקלפים״ כדי שלא יתמוטט...

יפה אמרת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Dec-2014, 14:28
הודעה: #47
(07-Dec-2014 13:28)אלון כתב:  

על זה נקום ועל זה ניפול
ואנחנו קרובים הרבה הרבה הרבה יותר לנפילה.
שלא נסתנוור מאתמול
נבנה סגל רך,שלא מזיז ת'תחת,ניהול משחק שבלוני,שחקנים ללא כושר,הכל מקרי ובכל רגע נתון אפשר לחטוף מכל קבוצה....
ואסור בתכלית האיסור להיות בנויים על מאמן שלא מאמן ועל כוכב שנתון למצבי רוח קיצוניים.
07-Dec-2014, 14:31
הודעה: #48
לפי הבנתי עכשיו זה רק עניין של פיצויים והוא הולך כלומר יקבל כסף עד סוף השנה יוותר על השנתיים הבאות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
07-Dec-2014, 14:39
הודעה: #49
(07-Dec-2014 14:31)amir כתב:  לפי הבנתי עכשיו זה רק עניין של פיצויים והוא הולך כלומר יקבל כסף עד סוף השנה יוותר על השנתיים הבאות.

מקווה שאתה צודק.
מכיוון שהוא קיבל מקדמה גדולה בתחילת העונה,הסכום עד סוף העונה כ25 אחוז מהחוזה שלו.
07-Dec-2014, 14:44
הודעה: #50
בישראל היום כבר פורסם שמו של המחליף המיועד.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים