שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ככה בונים קבוצה יוסי?
18-Aug-2014, 1:47
הודעה: #41
RE: ככה בונים קבוצה יוסי?
(18-Aug-2014 1:43)טל.מ כתב:  אני לא יודע אם ראית את נתניה בשנה שעברה או במשחקי הגביע.
ליפנייה שהוא בלם מוגבל ביכולותיו הטכניות טוב בעיני בהרבה מסרגי. לא מבין מה מיוחד בבלם הזה. ליפנייה לא היה נותן לגוזלן לנשום בגול הראשון. קנדה הוא חור בהגנה, טופי טוב ממנו בהרבה בנקודה הזו . קנדה אכן טוב התקפית. הרוש חושך . לא טוב מטובול.
נעבור לקישור .. באמת מה הטעם בשחקן כמו גבי ? במה הוא טוב מצלישר ? מעומר פרץ ? לא בונה משחק, משחק על מטר , מסירות קצרות פה ושם עושה הגנה. קצת מלחיצים אותו והוא מאבד. מה הרווח הגדול ? רול לא שחקן לליגה הזו. אברג׳יל יותר כשרוני אבל גם הוא צריך לאכול הרבה דשא לפני שיתאים. סבע שחקן נחמד, אולי טוב ממנשה או קובי חסן. וזהו .
ערן לוי וקאיודה היו כאן קודם. דודו נכה ובן שושן לא מתוקצב . אור ברוך פחות טוב מאקסברד ובטח אי אפשר לשחק עם 9 איטי כשהוא לבד על החצי מוקף ב3 שחקני הגנה וכל זה כי נתניה מתגוננת עם 10 שחקנים בחצי שלה. זה כדורגל מיושן שחי על מתפרצות כשבעצם חוץ מקאיודה וקנדה אף אחד לא רץ מהר. לא מבין את מזרחי לא מבין איזו קבוצה הוא בנה ובעיקר לא מבין את מדיניות המועדון - אין לכם כסף תשאילו. תלמדו מהפועל תא תלמדו מהפועל פת או לחילופין צמצמו את השומן בהנהלה אולי ישאר כסף למשהו. קבוצה שלא כובשת 4 משחקים רצוף זה לא מקרי.

פששששששש
האיש שרף את הקבוצה עוד לפני משחק הליגה הראשון.
מהדברים שיכולים לקרות רק בישראל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Aug-2014, 1:48
הודעה: #42
מאור שמו מעל 220 אלף יורו על שחקן כמו דודו סראנסה וזה בנטו בברוטו תכפיל וזה שחקן הרכש הראשון שנתניה הביאה שכל הקבוצה היתה אמורה להיבנות סביבו

אם יוכל לתת 100% צורת המשחק תשתנה ונראה דברים יפים וגדולים אם לא בכסף שיתפנה יצטרכו לחזק

לגבי החלוצים גם לפי דעתי הייתי מוותר על בן שושן ואור ברוך ומביא חלוץ ברמה גבוהה אבל זה מה יש נחתמו חוזים אי אפשר להשתחרר מהם !!!
18-Aug-2014, 1:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 1:51 טל.מ.)
הודעה: #43
ככה בונים קבוצה יוסי?
אתה רשאי לחשוב מה שאתה רוצה. נתניה נראית בדיוק כמו בעונת הירידה. אתה מסתכל על הסגל ואתה מבין שאין כלום. אתה מנסה לחשוב מי יתן גול ולא רואה. מי חוץ מערן לוי יעשה משהו ואין. מצידי כל הפורום הנכבד יכול לומר שאני הבעיה.

זאב אתה מסביר לי את מה שאני מסביר לך ... יש כאן טעות בבניית הסגל. זהו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Aug-2014, 1:57
הודעה: #44
טל.מ אתה טועה בגדול הביאו כוכב ובנו סביבו שיטה הבעיה שהכוכב כמו שאמרת לא יפה "נכה" ממש גסות לדבר על אדם בצורה כזאת אתה לא חושב עד הסוף אבל פגעת גם בנכים !!

אמרתי לך המרחקים בין ההגנה להתקפה אכן גדולים ואין אפילו הצטרפות של הבלמים והקשרים האחוריים קדימה
אתה טועה לגבי סארגי וגורג הם מצוינים גורג היום היה גם בינוני כמו שאר השחקנים בדרך כלל הוא הרבה יותר טוב

שם המשחק זה המון סבלנות אתה קוטל עוד לפני שהתחילה העונה

מה שראית גם יוסי מזרחי רואה והוא יתקן הכל יש על מי לסמוך בנתניה אתה חי עוד בסיוט של טל בנין זה בסדר זה נגמר
18-Aug-2014, 2:06
הודעה: #45
ככה בונים קבוצה יוסי?
נו אל תגזים עם הפגעת בנכים .. אני סוג של נכה בעצמי (פחות חצי עין) ולא מרגיש נעלב.
אני יכול לטחון מים עם דודו זה לא יעזור. מישהו בדק אם הוא כשיר ? אם הוא רץ בכלל או משחק בעמידה ? או שהתלהבו מהשם ? זה לא באמת משנה כי אמרתי לך - אפשר ליפול עם שחקן. הבעיה שנתניה בנתה קבוצה שלפחות חצי מהסגל לא מתאים לליגה, ולא עשתה את ההתאמות הדרושות. לא התרשמתי מאף שחקן עד עכשיו אולי למעט קנדה.
שאלת אותי קודם לגבי מאמן - באמת אין לי מועדפים זה לא תפקידי. אבל אני רואה את מזרחי כבר שנה שניה. וזה אותו הדבר בדיוק. מה כבר ישתנה ? הוא יתחיל לבקש ללחוץ מה16 של היריב ? פתאום נניע כדור ? גם בשנה שעברה חיינו מערן לוי ואפס הנעת כדור.

The following 1 user Likes טל.מ's post:
דוד חטב (1818-0808-2014201420142014)
18-Aug-2014, 2:09
הודעה: #46
מי לדעתך לא מתאים לליגה חוץ מרן רול ושמעון הרוש ??
18-Aug-2014, 2:12
הודעה: #47
לא הייתי במשחק היום ...אבל ההבדל בין עונת הירידה להיום היא בעמדת המאמן אפשר להגיד על מזרחי גם דברים לא טובים אבל את הניסיון והדרך שבה הוא מחזיק את חדר ההלבשה הוא הבדל משמעותי שבליגה שלנו אמור להספיק להישאר בליגה ...
לגבי לויטה ומה שראיתי בתקציר את כל ההבדל עשה שחקן אחד שובל גוזלן בגול הראשון אין לויטה חלק כי הבלם היה עם גוזלן שספק עשה עבירה... בגול השני זה סוג של 50/50 בלבול לא ברור של הרוש ולויטה ...לויטה לקח 2 כדורים טובים ...
וראבק עד שקנדה סוף סוף נותן רוחב כמו שצריך אז שריקי מחטיא כמו טירון ...
18-Aug-2014, 2:13
הודעה: #48
תשמע לגבי דודו עשו בדיקות הכל אתה לא יכול לעשות בדיקות mri לכל שחקן גם בקבוצות הבכירות בעולם רק אם מתעוררת בעיה או חשד אז עושים הבדיקה דרך אגב לא מוכרת כהוצאה בביטוח עולה מעל 10000 דולר

בבדיקות רגילות לא מצאו כל בעיה ומה גם שהוא בעצמו שיחק טוב במשחק האימון הראשון נגד נצרת עילית רק מאוחר יותר הוא סיפר שיש לו בעיה בסחוס שמתבררת שחסר סחוס
18-Aug-2014, 2:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 2:18 טל.מ.)
הודעה: #49
ככה בונים קבוצה יוסי?
אברג׳יל כחלון ברוך עובייד (כרגע) שריקי צלישר ושני הרומנים שבעיני הם סתם שחקנים לא מוצא בהם כלום. ירין חסן מתנדנד עידו לוי כנל. רובם שחקנים מצוינים לליגה השניה.
ערן לוי קאיודה קנדה סבע ולויטה הם בעיני השחקנים היחידים שמתאימים לליגת העל.

18-Aug-2014, 2:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 2:19 זאב רווח.)
הודעה: #50
דוד השער הראשון בא מהרמה קשתית של ילדים גם אם הבלם שם לויטה ברחבה חייב לקטוף את הכדור בקלות זה לא שזאת הרמה מסובבת חזקה ששוער מתקשה לתפוס וגם כאן חוץ מלויטה שמעון הרוש היה המשקיף של האו"ם

בגול השני שוב שמעון הרוש נדמה לי שבר נבדל ולויטה יצא לא מבין על מה ולמה ואם כבר יצאת למה לא לכיוון הנכון ??

אין מה לעשות לשוערים יש שריטה בראש זה בסדר

לגבי הרומנים וכחלון אתה טועה בגדול טל גם לגבי אברג'יל על השאר אני מסכים איתך
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים