שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות
15-Jun-2017, 9:58
הודעה: #31
RE: ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות
פושה לא מתאים מהמון סיבות אתם לוחצים סתם , אם פושה מגיע אתם מבטלים את כל השיטה של סלובו ושי ואז תבכו למה לא הולך לנו ...
הקוספט הוא על שחקני קישור התקפי וחלוץ שכל הזמן לוחצים את הגנת היריב אבל כל הזמן , ג'ורדן פושה אני הראשון שקראתי בינואר לצרף אותו בעונה שחלפה אבל הוא לא מתאים לשיטה ברק בדש לא זול ממנו מבחינת חוזה אבל בדש הועדף על פני פושה כי הוא מתאים לשיטה .

גם אני חשבתי בהתחלה לצרף את זה וההוא אבל הבנתי מהראיון של שי וסלובו שהם בוחרים רק מה שמתאים להם לשיטה , ולא מענין אותם המחיר ולא המקורבים ולא השם ....

אייל אם מתן אוחיון לא משוחרר מבאר שבע משמע שקשר אחורי יהיה ישראלי , חבל לי ...זאת תהיה נקודת התורפה שלנו העונה !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Jun-2017, 10:12
הודעה: #32
ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות
דרך אגב אם כבר דיברנו על קשר אחורי מקומי - אולסק חתום ?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Jun-2017, 11:01
הודעה: #33
אולסק יגיע לאימונים ויחתום,הסוכן שלו יודע מאז סיום הליגה על מימוש האופציה.
זה נכון שהוא לא כינור יחיד...רק הוא צריך לזכור שמדובר בקונצרט ולא בהופעת "סולו".
15-Jun-2017, 11:04
הודעה: #34
(15-Jun-2017 9:58)פיליפצוק כתב:  לכל "המומחים" פה שחושבים שג'ורדון פושה זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למכבי נתניה, ותוהים איך זה שאף קבוצה לא קופצת עליו, אני מחזיר אתכם לעונה של יוסי מזרחי, היה בהפועל אשקלון חלוץ בשם "אוסיי מאוולי, שסיים גם הוא בעונה שנה כמלך השערים וזה אחרי שלא הצליח בליגת העל בקריית שמונה ואח"כ ניסה שוב את מזלו (הפועל חיפה נדמה לי) ושוב לא הצליח.
היה גם את נג'וקו שכבר עשו עשו ממנו בפורום "קאיודה2" ומאז שעבר לליגת העל לא שמעתי ממנו כלום.
אז יכול להיות שג'ורדן פושה יהיה שחקן טוב גם בליגת העל לקבוצה שתתאים לו ולשיטת המשחק שלה, אבל גם מאוד יכול להיות שהוא "אקסברד2" והליגת הלאומית זה המקום המתאים לו.
תכלס את נג'וקו הייתי לוקח בשתי ידיים אחינו by far לפני פושה. אחלה חלוץ שנפל על קבוצה בשקיעה שחצי מהזמן חיפשה את עצמה. בטוח שאצלינו, לסיגנון המשחק שלנו הבחור מתאים ביותר. נכון, קצת לא אפוי, אבל עם צוות מקצועי כמו שלנו יכול היה להתלבש בול.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
The following 1 user Likes משה.ד's post:
אלדד (1515-0606-2017201720172017)
15-Jun-2017, 11:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2017 על ידי 11:36 זאב רווח.)
הודעה: #35
משה ד נג'וקו לא חלוץ הוא קשר 50-50
אייל אף אחד לא ביטל את אולסק אבל עובדה שבלאומית היו לו פציעה ארוכה וכמה קצרות , זה תפקיד שוחק הכי הרבה בכדורגל , אפילו לא מוצא חן בעיניו שיהיו לו מתחרים אני מצפה ממנו שיוכיח שהוא יותר טוב ממתחריו , ומי שהכי טוב שישחק בסך הכל זה לטובת הקבוצה ....
15-Jun-2017, 12:23
הודעה: #36
נגוקו שחקן כנף. משחק על המשבצת של סבע. אחלה שחקן .צריך להשתפשף עוד שנה בקבוצה בלי יומרות.

Sent from my A0001 using Tapatalk
15-Jun-2017, 12:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2017 על ידי 12:54 עידן444.)
הודעה: #37
(15-Jun-2017 9:58)פיליפצוק כתב:  לכל "המומחים" פה שחושבים שג'ורדון פושה זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למכבי נתניה, ותוהים איך זה שאף קבוצה לא קופצת עליו, אני מחזיר אתכם לעונה של יוסי מזרחי, היה בהפועל אשקלון חלוץ בשם "אוסיי מאוולי, שסיים גם הוא בעונה שנה כמלך השערים וזה אחרי שלא הצליח בליגת העל בקריית שמונה ואח"כ ניסה שוב את מזלו (הפועל חיפה נדמה לי) ושוב לא הצליח.
היה גם את נג'וקו שכבר עשו עשו ממנו בפורום "קאיודה2" ומאז שעבר לליגת העל לא שמעתי ממנו כלום.
אז יכול להיות שג'ורדן פושה יהיה שחקן טוב גם בליגת העל לקבוצה שתתאים לו ולשיטת המשחק שלה, אבל גם מאוד יכול להיות שהוא "אקסברד2" והליגת הלאומית זה המקום המתאים לו.

ראית את פושה משחק כדורגל?

(15-Jun-2017 9:58)זאב רווח כתב:  פושה לא מתאים מהמון סיבות אתם לוחצים סתם , אם פושה מגיע אתם מבטלים את כל השיטה של סלובו ושי ואז תבכו למה לא הולך לנו ...
הקוספט הוא על שחקני קישור התקפי וחלוץ שכל הזמן לוחצים את הגנת היריב אבל כל הזמן , ג'ורדן פושה אני הראשון שקראתי בינואר לצרף אותו בעונה שחלפה אבל הוא לא מתאים לשיטה ברק בדש לא זול ממנו מבחינת חוזה אבל בדש הועדף על פני פושה כי הוא מתאים לשיטה .

גם אני חשבתי בהתחלה לצרף את זה וההוא אבל הבנתי מהראיון של שי וסלובו שהם בוחרים רק מה שמתאים להם לשיטה , ולא מענין אותם המחיר ולא המקורבים ולא השם ....

אייל אם מתן אוחיון לא משוחרר מבאר שבע משמע שקשר אחורי יהיה ישראלי , חבל לי ...זאת תהיה נקודת התורפה שלנו העונה !!!
אתה באמת משווה בין פושה לברק בדש?
The following 2 users Like עידן444's post:
Baranes (1515-0606-2017201720172017), roeyshaul (1515-0606-2017201720172017)
15-Jun-2017, 12:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2017 על ידי 12:59 פיליפצ'וק.)
הודעה: #38
(15-Jun-2017 12:52)עידן444 כתב:  [quote='פיליפצ'וק' pid='71778' dateline='1497506338']
לכל "המומחים" פה שחושבים שג'ורדון פושה זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למכבי נתניה, ותוהים איך זה שאף קבוצה לא קופצת עליו, אני מחזיר אתכם לעונה של יוסי מזרחי, היה בהפועל אשקלון חלוץ בשם "אוסיי מאוולי, שסיים גם הוא בעונה שנה כמלך השערים וזה אחרי שלא הצליח בליגת העל בקריית שמונה ואח"כ ניסה שוב את מזלו (הפועל חיפה נדמה לי) ושוב לא הצליח.

ראיתי את פושה משחק כדורגל בליגה הלאומית.
ראיתי גם הרבה טובים אחרים בעבר שליהטטו בליגה הלאומית וזה היה הלימיט שלהם.
15-Jun-2017, 13:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2017 על ידי 13:09 עידן444.)
הודעה: #39
(15-Jun-2017 12:58)פיליפצוק כתב:  
(15-Jun-2017 12:52)עידן444 כתב:  [quote='פיליפצ'וק' pid='71778' dateline='1497506338']
לכל "המומחים" פה שחושבים שג'ורדון פושה זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למכבי נתניה, ותוהים איך זה שאף קבוצה לא קופצת עליו, אני מחזיר אתכם לעונה של יוסי מזרחי, היה בהפועל אשקלון חלוץ בשם "אוסיי מאוולי, שסיים גם הוא בעונה שנה כמלך השערים וזה אחרי שלא הצליח בליגת העל בקריית שמונה ואח"כ ניסה שוב את מזלו (הפועל חיפה נדמה לי) ושוב לא הצליח.

ראיתי את פושה משחק כדורגל בליגה הלאומית.
ראיתי גם הרבה טובים אחרים בעבר שליהטטו בליגה הלאומית וזה היה הלימיט שלהם.
אוקיי...
פשוט מוזר לי שמישהו שטוען שהוא ראה את פושה משחק כדורגל יכול לתת את אקסברד כדוגמה ולהגיד שאולי זה יהיה אותו דבר.
להיות מכונת שערים בקבוצה שאתה צריך לעשות בה כמעט הכל(כולל להרים לעצמו ולרוץ לנגוח) 3 שנים ברציפות- זה לא איזו אפיזודה חולפת.
The following 1 user Likes עידן444's post:
חזום חזום (1515-0606-2017201720172017)
15-Jun-2017, 13:23
הודעה: #40
(15-Jun-2017 11:33)זאב רווח כתב:  משה ד נג'וקו לא חלוץ הוא קשר 50-50
אייל אף אחד לא ביטל את אולסק אבל עובדה שבלאומית היו לו פציעה ארוכה וכמה קצרות , זה תפקיד שוחק הכי הרבה בכדורגל , אפילו לא מוצא חן בעיניו שיהיו לו מתחרים אני מצפה ממנו שיוכיח שהוא יותר טוב ממתחריו , ומי שהכי טוב שישחק בסך הכל זה לטובת הקבוצה ....
יותר 11 מאשר 50 50

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים