שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי תל אביב בנתניה...
04-Apr-2016, 17:27
הודעה: #31
RE: מכבי תל אביב בנתניה...
(04-Apr-2016 17:08)אייל ס כתב:  שאל אותם בפייסבוק.....אני לא מסתובב שם,אחרת הייתי שואל ולא מכיר אמירה שכזו מצידם ...ושוב כי אני לא שם.
האדם היחיד שניסה לעשות משהו היה בלדב(אגב,אישית לא שותף...וגם לא מסכים לרעיונתיו),רועי דניאל הצטרף אליו,שניהם נזרקו מכל המדרגות של העיריה ביום חמישי,מאז הכדור אצל מירים לחלוטין,לא רואה אחר חוץ מקובי שיעזור לה ביוזמתו בשלב הזה.

במידה שמה שאתה אומר כאן נכון זה רק מחזק את הטענה שאין למירים עניין לתקן משהו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Apr-2016, 17:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Apr-2016 על ידי 17:46 אלון.)
הודעה: #32
(04-Apr-2016 17:08)אייל ס כתב:  שאל אותם בפייסבוק.....אני לא מסתובב שם,אחרת הייתי שואל ולא מכיר אמירה שכזו מצידם ...ושוב כי אני לא שם.
האדם היחיד שניסה לעשות משהו היה בלדב(אגב,אישית לא שותף...וגם לא מסכים לרעיונתיו),רועי דניאל הצטרף אליו,שניהם נזרקו מכל המדרגות של העיריה ביום חמישי,מאז הכדור אצל מירים לחלוטין,לא רואה אחר חוץ מקובי שיעזור לה ביוזמתו בשלב הזה.

איל, בוא לא נהיה תמימים.

(04-Apr-2016 17:18)אופיר34 כתב:  
(04-Apr-2016 15:27)אלון כתב:  לאורך זמן (וגם לא) זו החלטה גרועה.
התלבטות של אב+ילד (לא מה1,000 אוהדים שיגיעו בכל מקרה) או התלבטות של כמה חברה מהבית ספר, מכבי נתניה-מכבי יבנה, או מכבי ת"א נגד כל קבוצה בליגת העל?
מאמין שהתשובה ברורה...

הכל טוב ויפה אבל מסביר לך שברב המשחקים האופציה לרכישת כרטיסים לא תהיה קיימת בכלל.
ואני גם חושב שאבא כמוך וכמו עוד כמה אבות אחרים שאני מכיר (שהם לא חלק מה 1000) ישארו נאמנים לקבוצתם הטבעית ויקחו את ילדיהם לראות את נתניה-יבנה בשישי אחה"צ ולא את מכבי- פ"ת במוצ"ש.
מי שלא ינהג ככה ויחליט בוקר אחד שהוא ודור ההמשך שלו מחליפים קבוצה שיבושם לו. מבחינתי אחד כזה הוא לא אוהד אמיתי. סתם טרמיפיסט שאוהד מטעמי נוחות ולא מאהבה אמיתית לקבוצה.

(04-Apr-2016 17:00)אלון כתב:  אלה בדיוק אותם אוהדים שאנחנו מחפשים בכדי להגדיל את כמות האוהדים שלנו.
לגבי הכספים שהובטחו - הם כנראה הובטחו רק בתקשורת....
אוסידון נכשל מקצועית וכלכלית, מעולם לא היה על כך ויכוח ולכן היה צריך ללכת. לא חיפשתי סיבות והצדקות לקיומה המחאה. אני רק שואל היכן כל מארגני המחאה שאמרו (ולא פעם אחת) שברגע שאוסידון לא יהיה פה, דברים יסתדרו. על מה הם נשענו? הנה אוסידון הלך, מה הלאה? למה כספים שהובטחו לא זורמים לקופה?
ברגע שאוסידון עזב כולם צהלו ואמרו שלא הייתה מחאה מוצלחת כזו, למה פתאום משנים את הדברים ואומרים שהמחאה זה רק תירוץ לעזיבתו? אתה רוצה לאמר לי שאם לא הייתה מחאה אוסידון גם היה הולך? אני לא בטוח.
מה שונה השנה משנה שעברה (שלדעתי הייתה גרועה בהרבה מבחינה כלכלית)? למה אז כולם נרתמו לעזור והיום מפנים עורף? מאבקי אגו מול מרים?
לי אישית נראה כי יש פה הרבה אגו ואינטרסים מצד אנשים כאלו ואחרים ומי שאוכל אותה זה אנחנו האוהדים שפתאום מתבקשים לקחת אחריות על הקבוצה, ולנהל אותה...

לגבי הכספים שהובטחו - הם כנראה הובטחו רק בתקשורת....
לא תשובה, לא גלבוט -קאהן, לא אייל , לא ירון ישראל ולא אף אחד אחר שאני מכיר הבטיחו נהרות של דולרים רק שאוסידון ילך הבייתה.... סתם קשקוש עיתונאי. עוד אחד מיני רבים....

לא אמרתי הבטחות של כאלה ואחרים, דיברתי על פוסטים שדיברו על היום שאחרי אוסידון.
04-Apr-2016, 18:04
הודעה: #33
אני תמים אלון,שתף אותי ואת כולם על מה אתה מרמז?
04-Apr-2016, 18:05
הודעה: #34
(04-Apr-2016 17:44)אלון כתב:  לא אמרתי הבטחות של כאלה ואחרים, דיברתי על פוסטים שדיברו על היום שאחרי אוסידון.

הנייר סופג הכל....
אז דיברו.
04-Apr-2016, 18:53
הודעה: #35
מכבי תל אביב בנתניה...
(04-Apr-2016 18:04)אייל ס כתב:  אני תמים אלון,שתף אותי ואת כולם על מה אתה מרמז?

לא מרמז ולא כלום.
איל, אתה לא יכול לטעון שמצד אחד אתה רחוק מהכל ולא יודע כלום, אך מצד שני לתת פה פרטים מדויקים על פגישות של גורמים כאלה ואחרים עם מי בעירייה, ומי זרק את מי ממדרגות העירייה ומתי. אמנם עושה רושם שאתה לא רוצה להיות מעורב ולנהל אך אין ספק שאתה יודע פרטים שהרבה אחרים לא יודעים ומתבררים אח״כ כנכונים.
The following 1 user Likes אלון's post:
Shaul (0404-0404-2016201620162016)
04-Apr-2016, 19:03
הודעה: #36
כשאני כותב,זה או מידע אישי או מניתוח או מעיתונאים שעדיין מתקשרים(והם יודעים הכל) לעדכן/לבקש תגובה כי הם בדעה שאני בעל עיניין.
דבר שני,קובי(ומעולם לא הסתרתי) הוא חבר...אז למרות שאני נגד הפעולות שהוא עשה עם דורון ובשבועיים האחרונים,עדיין מעודכן במקרה טראומטי כמו ביום חמישי.
זה לא מנוגד לזה שבחרתי לא להתקרב למועדון ולעיריה ולכל מי שחושב שכסף פרטי הוא נחלת הכלל.

אבל על תרמז שכאילו מישהו הבטיח למישהו או מישהו עמד מאחורי מישהו,יש לך ידע...תשתף את כולם,אין לך...זה לא הוגן ולא הגון.
04-Apr-2016, 19:20
הודעה: #37
(04-Apr-2016 17:18)אופיר34 כתב:  
(04-Apr-2016 15:27)אלון כתב:  לאורך זמן (וגם לא) זו החלטה גרועה.
התלבטות של אב+ילד (לא מה1,000 אוהדים שיגיעו בכל מקרה) או התלבטות של כמה חברה מהבית ספר, מכבי נתניה-מכבי יבנה, או מכבי ת"א נגד כל קבוצה בליגת העל?
מאמין שהתשובה ברורה...

הכל טוב ויפה אבל מסביר לך שברב המשחקים האופציה לרכישת כרטיסים לא תהיה קיימת בכלל.
ואני גם חושב שאבא כמוך וכמו עוד כמה אבות אחרים שאני מכיר (שהם לא חלק מה 1000) ישארו נאמנים לקבוצתם הטבעית ויקחו את ילדיהם לראות את נתניה-יבנה בשישי אחה"צ ולא את מכבי- פ"ת במוצ"ש.
מי שלא ינהג ככה ויחליט בוקר אחד שהוא ודור ההמשך שלו מחליפים קבוצה שיבושם לו. מבחינתי אחד כזה הוא לא אוהד אמיתי. סתם טרמיפיסט שאוהד מטעמי נוחות ולא מאהבה אמיתית לקבוצה.

מכבי ת"א זו לא אופצייה. אבל, אל תהיה בטוח שיגיעו לראות את נתניה-יבנה. להערכתי הרבה יפסיקו לבוא וזה יהיה הרסני לגבי הדור הבא.
04-Apr-2016, 19:24
הודעה: #38
מכבי תל אביב בנתניה...
(04-Apr-2016 19:03)אייל ס כתב:  כשאני כותב,זה או מידע אישי או מניתוח או מעיתונאים שעדיין מתקשרים(והם יודעים הכל) לעדכן/לבקש תגובה כי הם בדעה שאני בעל עיניין.
דבר שני,קובי(ומעולם לא הסתרתי) הוא חבר...אז למרות שאני נגד הפעולות שהוא עשה עם דורון ובשבועיים האחרונים,עדיין מעודכן במקרה טראומטי כמו ביום חמישי.
זה לא מנוגד לזה שבחרתי לא להתקרב למועדון ולעיריה ולכל מי שחושב שכסף פרטי הוא נחלת הכלל.

אבל על תרמז שכאילו מישהו הבטיח למישהו או מישהו עמד מאחורי מישהו,יש לך ידע...תשתף את כולם,אין לך...זה לא הוגן ולא הגון.

איל, לא רמזתי שהבטחת.
אמרתי ואומר זאת שוב, בזמן המחאה נכתבו פוסטים ותגובות האומרות שאוסידון הוא הבעיה וברגע שיסתלק המצב ישתפר ויהיה מי שימלא את תפקידו. אני עדיין בטוח ( הרגשה אישית שלי בלבד) שאנשי המחאה נשענו על דברים כאלה ואחרים שנאמרו להם.
בנסוף לכך אני גם די בטוח כשפנו למרים וביקשו את עזרתה בלכתו של אוסידון, נתנו לה להבין שיהיה מי שיכנס לנעליו. אחרת לא רואה סיבה להתערבותה.
04-Apr-2016, 19:32
הודעה: #39
(04-Apr-2016 19:24)אלון כתב:  
(04-Apr-2016 19:03)אייל ס כתב:  כשאני כותב,זה או מידע אישי או מניתוח או מעיתונאים שעדיין מתקשרים(והם יודעים הכל) לעדכן/לבקש תגובה כי הם בדעה שאני בעל עיניין.

איל, לא רמזתי שהבטחת.
אמרתי ואומר זאת שוב, בזמן המחאה נכתבו פוסטים ותגובות האומרות שאוסידון הוא הבעיה וברגע שיסתלק המצב ישתפר ויהיה מי שימלא את תפקידו. אני עדיין בטוח ( הרגשה אישית שלי בלבד) שאנשי המחאה נשענו על דברים כאלה ואחרים שנאמרו להם.
בנסוף לכך אני גם די בטוח כשפנו למרים וביקשו את עזרתה בלכתו של אוסידון, נתנו לה להבין שיהיה מי שיכנס לנעליו. אחרת לא רואה סיבה להתערבותה.

להערכתי הם לא דיברו עם אף אחד.
אחרת היו מנסים לשוחח גם איתי....
04-Apr-2016, 19:44
הודעה: #40
כל הפוסט הזה על האיצטדיון הוא קישקוש אחד גדול, זה ממש לא מה שירחיק את הדור הבא מהמועדון הזה.
הדור הבא רוצה להזדהות עם וינרים ולא עם לוזרים.
הדור הבא רוצה להרגיש הצלחות ותארים ולא ירידות ליגה ודישדוש אין סופי בתחתית.
הדור הבא רוצה להזדהות עם טאלנט במונחים ישראליים כמו ערן זהבי ולא עם בלוף כמו ירין חסן.
הדור הבא רוצה לראות מקצוענות ולא חאפריות.
מעל שלושה עשורים בלי שום תואר ושום אופק להישג כלשהו בעתיד הנראה לעין, זה מה שמרחיק אוהדים פוטנציאלים מהקבוצה העקומה הזו, וזה לא משנה אם מכבי ת"א, ברצלונה או יובנטוס ישחקו באיצטדיון הזה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים