שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יובל אבידור חתם
21-Sep-2015, 19:26
הודעה: #31
RE: יובל אבידור חתם
אני לא עושה שום ניתוח שלילי . אתה פשוט בונה מגדלים באויר אני מעדיף אותם על הקרקע. אני לא מתיימר לדעת מה יהיה ועל כן לא רוצה להיות תלוי באף אחד. קבוצה לא צריכה להיות תלויה בניתוח מצבה העתידי של קבוצה אחרת ולהסיק מכך שאולי היא תזכה לנתח . אבל אם אתה חושב שזו הדרך - זכותך. אני לא מאמין בזה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Sep-2015, 21:27
הודעה: #32
אוי באמת... "אתה לא מתיימר לדעת"....
לא רוצה להתחיל עוד פעם לרדת לרמות נמוכות אבל תעבור על הפוסטים שלך ותראה שאתה מתיימר וחצי...

ולהגיד ששחקן כמו גוזלן או הירש יגיעו לפה זה נקרא אצלך לבנות מגדלים ?? לא מבין למה זה נשמע כל כך הזוי מבחינתך. שני שחקנים צעירים שרוצים לשחק ולא מאפשרים להם. למה שלא יבשילו התנאים לעיסקה כזאת אני לא מבין.

ומי אמר שצריך להיות תלויים במישהו .כולה העליתי אופציה שלדעתי יכולה להתממש אם וכאשר...
21-Sep-2015, 21:35
הודעה: #33
יובל אבידור חתם
טוב אתה גאון... או סוג של חולה בראש או משועמם רצח תחליט לבד.. אותי עייפת.. למה אתה שואל ? כי אף אחד לא חייב לך כלום זה למה . ועכשיו אני מבין איך לא קלטת את האזהרות על שגב . אתה בדיוק כמוהו, ממציא סיפור ועכשיו מאמין בו עד שלא יוכיחו לך אחרת .. מישהו במכבי חיפה חייב לך משהו ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

21-Sep-2015, 23:10
הודעה: #34
אתה יכול להמשיך עם הברכות שלך... התרגלתי כבר שאין לך מה להגיד אתה מתחיל להוציא פנינים מהג׳ורה...

אתה בתור מנתח מדופלם אמור להבין מה זה כדורגל ואיך דברים יכולים להתפתח.

אף אחד לא חייב לי כלום. כולל מכבי ת״א הגדולה שהעבירה לי שלשה שחקנים. במה שונים גוזלן, הירש, תורגמן או אבוחצירה מברק לוי ,לוגסי או מרגוליס ?? לאחד מהם יש סיכוי לראות הרכב בחיפה יותר משהיה למרגוליס או לוגסי במכבי ??

מה נראה לי פרופסור לאסטרטגיה שכל שחקן יהיה מוכן להתייבש על הספסל של חיפה כאשר תהיה לו אולי אפשרות לשחק בצורה קבועה בקבוצה אחרת ?
מה כל כך הזוי נראה לך שרוני לוי ושחר יבינו בינואר שמיותר להחזיק כל כך הרבה שחקנים על אותה משבצת כשלרובם אין סיכוי לראות דשא , ועל הדרך גם לחסוך את המשכורת שלהם ??

מה כל כך הזוי או בעצם שאלה שהתשובה עליה ברורה - מה מביא אותך לחשוב בצורה שלילית כזאת על כל נושא שלא נעלה פה ????
21-Sep-2015, 23:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 23:50 טל.מ.)
הודעה: #35
יובל אבידור חתם
מה אתה לא מבין מה ..... ? לא חייבים לך. ירצו ישחררו לעכו ירצו יעבירו לביתר ירצו יעבירו לכפס ירצו יעבירו ליציע ... על זה אתה רוצה לבנות ? בשבילך אני מקווה שאת החיים האישיים שלך אתה לא בונה על מגדלים באוויר . ולגבי הפנינים -?שמע אתה גאון. אני אדם פשוט.
לגבי הראיה השלילית על כל נושא - למה אתה סתם מקשקש ? אני הייתי בעד ההחתמה של אבידור , אני בעד ירין חסן, אני בעד שחקני הבית ... אה הבנתי בעצם מה הבעיה .. אני פשוט לא מסכים איתך ...

22-Sep-2015, 0:27
הודעה: #36
טל.מ ואופיר שניכם צודקים בחלק מהדברים
תחילה אופיר צודק שחיפה תשחרר כמה שחקני התקפה אין ספק בכלל
אבל גם טל.מ צודק שאפילו שישחררו זה לא מחייב שאחד מהם יגיע לנתניה

נקווה שלא עבדו עלינו בענין רוני לוי ורונן גבאי והבטיחו שחקן שניים כהשאלה ועדיפות לנתניה
22-Sep-2015, 0:44
הודעה: #37
(21-Sep-2015 23:48)טל.מ כתב:  מה אתה לא מבין מה ..... ? לא חייבים לך. ירצו ישחררו לעכו ירצו יעבירו לביתר ירצו יעבירו לכפס ירצו יעבירו ליציע ... על זה אתה רוצה לבנות ? בשבילך אני מקווה שאת החיים האישיים שלך אתה לא בונה על מגדלים באוויר . ולגבי הפנינים -?שמע אתה גאון. אני אדם פשוט.
לגבי הראיה השלילית על כל נושא - למה אתה סתם מקשקש ? אני הייתי בעד ההחתמה של אבידור , אני בעד ירין חסן, אני בעד שחקני הבית ... אה הבנתי בעצם מה הבעיה .. אני פשוט לא מסכים איתך ...

הבנו כבר בפעם הראשונה שלא חייבים לי. אם תגיד את זה עוד 100 פעם זה לא יהפוך את זה ליותר נכון.
ומה אני לא מבין ?? למה אתה חייב לשלול כל דבר. אני כולה אומר שהירש או גוזלן יכולים להיות אופציה ריאלית בינואר ואתה פשוט לא מסוגל להגיד, וואלה יש מצב... ישר עם הנגטיביות הבלתי נשלטת שלך... לא אין סיכוי.... ואין מצב.... ואין כסף... ואין ואין ואין....

בדיוק כמו שחזית את הפירוק שלנו (ויאללה תגיד שאני ממציא גם את זה) ככה לא יהיה לנו כסף להביא את אחד מהשחקנים ״הכי יקרים״ בליגה היישר מהספסל העמוק של חיפה...

אני לפעמים מתפלא על עצמי שאחרי כל השנים אני עדיין מצליח לקבל את הסעיף על השטויות שלך ולא מצליח להבליג... אבל מבטיח לך שאני עובד על זה....
22-Sep-2015, 1:17
הודעה: #38
יובל אבידור חתם
את הפירוק שלנו לא אני חזיתי ואם אתה לא יודע במה היה מדובר אז זו באמת בעייתך הפרטית. אני מציע שתבדוק כמה היינו קרובים לזה, מי מבין חברי הפורום המליץ על זה בפני הנוגעים בדבר ואיך זה נעצר בזמן פציעות ע״י ראש העיר אחרי שכולם כבר הרימו ידיים. תשאל תשאל הרי אתה מקורב נכון ? ואם גם בזה אתה מאשים אותי ואת העאלק שליליות שלי אז באמת לך תראה מומחה ...
מכיון שאתה לא מסוגל לקבל אי הסכמה לא מאלון לא מאייל לא מעידן לא מאורן ובטח שלא ממני אז סבבה קבל סקופ.. תורג'מן גוזלן והירש - לפחות שניים יגיעו אלינו בינואר. שחר ישלם את משכורתם והם יגיעו בהשאלה עם אופצית רכישה . ואתה חזית את זה . לא אני. אתה. וכשאוסידון אומר שזהו נגמר הכסף אסור להאמין לו. בטוח נשאר משהו בקופה הקטנה .

22-Sep-2015, 1:55
הודעה: #39
איך הבוס שלי אמר לי פעם - תביא לי תוצאות לא הסברים....
נראה לי שאתה והוא צריכים להפגש....

ושמע, אתה כנראה מת על הוויכוחים האלה אחרת אני לא מבין איך על דיעה כזאת הגיונית (ואפילו לא חיובית יתר על המידה) אתה מצליח למלא שני דפים בפורום...

סבבה, אני זורם, רק אני מציע שתחשוב קצת על המשתתפים. אנחנו לא לבד פה...

חלומות פז שיהיה..
22-Sep-2015, 14:52
הודעה: #40
הקבוצה מנסה להשתחרר מלוגסי ולהביא את אייבינדר. חכו להתפתחויות
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)