שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
היתר עבודה בשבת לכדורגל עאלק
11-Sep-2015, 16:24
הודעה: #31
RE: היתר עבודה בשבת לכדורגל עאלק
היום בהארץ (שאני קורא במסגרת תוד״א) היה סקר על ישראלים ומסתבר שאחוז האנשים שהצהירו שהם ״מאושרים) הכי גבוה אצל חרדים, אח״כ אצל דתיים, אחריהם מסורתיים ואחרונים אצל חופשיים (הם קראו לזה ״חילוניים״). עכשיו ברור למה האדם המציא לו אלוהים (בכל התרבויות, בכל התקופות ובכל מקום בעולם) כלי האושר האולטימטיבי?

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Sep-2015, 16:28
הודעה: #32
(11-Sep-2015 15:06)אופיר34 כתב:  בכל מה שקשור לקשר שלו לקבוצה ולאהבה שעדיין קיימת היה באמת מרגש וכיף לשמוע, אבל בכל שאר נושאי השבת שדיבר עליהם (ורב השיחה נסבה סביב זה) אוי לאוזניים שכך שמעו (אריאל ,טוב שזה נחסך ממך...).

האדון מנחם דפק שם נאום מסיונרי על העם הנפלא, והדת החשובה, ושבת הקודש ואיך אנחנו צריכים לחנך את ילדנו, ולמה בשבת אנחנו צריכים לשבת עם האישה והילדים בבית ולא חלילה וחס לבזבז את זמן האיכות שלנו במגרשי כדורגל...

פשוט אוסף של אימרות פרימיטיביות שהאוזן שלי לפחות התחלחלה בכל פעם שהוסיף משפט בנושא.
יגאל מנחם, עם כל הכבוד, בחרת לחזור בתשובה, בחרת להקריב ולוותר על מנהגיך הישנים, סבבה מפרגן לך. למה אתה מכריח גם אותי להקריב ? מי אתה שתקבע לי מה אני יעשה עם אישתי וילדיי (שעדיין לא קיימים..) בשבת אחה"צ ?? מי שמך לקבוע לי איך להתנהל ומה לעשות בשעות הפנאי שלי ??

החוצפה של המסיונרים האלה יכולה לשגע אותי...

חבל שזה מה שנשאר לי מהראיון הנדיר הזה....

ויש לי הרגשה שעומד לקרות פה נס ואפילו מר מיוחס יסכים הפעם...

לא שמעתי את הראיון, אך אני מאמין שהוא לא קבע לך מה לעשות ( כמו השחקנים הטפשים שמנסים לכפות את רצונם עלינו) אלא ניסה להציע ולעניין אותך אותך...
ברגע שהדבר נעשה בכפייה, אכן יש טעם לפגם.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
11-Sep-2015, 17:00
הודעה: #33
לא נעשה בכפיה אבל שומעים שהוא חוזר בתשובה ולא נתן שום פתרון לבעיות האמיתיות הלואי והיה פה יום ראשון שבתון ואז הכול היה ורוד אבל כול עוד שלא אין מה לעשות וצריך לשחק בשבת ומה שהכי מצחיק כול הסיסמאות של ברגע שלא ישחקו בשבת יהיה יותר קהל מי כמו נתניה יודע שזה לא נכון

Sent from my iPhone using Tapatalk
11-Sep-2015, 17:10
הודעה: #34
אני מעדיף את מאור בוזגלו מיגאל מנחם הילד ענק.

אני כותב את הפוסט הזה, כי אחרים שותקים. כרגע שומעים רק צד אחד מבין שחקני הכדורגל, ויש עוד צדדים שאני חושב שכדאי שאנשים ישמעו, למשל זאת שאומרת שצריך לשמור על הסטטוס קוו.
גם אני אדם מאמין, אחרי כל גול אני מודה לבורא עולם ????…. ולפני הכל חשוב שידעו שאני מכבד את הדעה של אחרים שחושבים שאסור לשחק בשבת, מכבד אבל לא מסכים.
מאז שאני ילד אני זוכר את אבא שלי משחק בשבתות, הבנתי שאין דבר כזה שבת בלי כדורגל, כמו שאין דבר כזה שבת בלי ארוחת השבת המשפחתית.

אבל אני חושב שאם מדברים על התחשבות, כדאי לחשוב על כולם- כולם!
ומי אלה כולם?
למשל חיילים קרביים שיכולים לראות כדורגל רק בשבת שהם יוצאים הביתה- בהם לא חשוב להתחשב?
למשל אוהדים שבשבת רוצים לראות כדורגל אבל אם כל המשחקים יעבור לאמצע השבוע יאלצו או לוותר על המשחק או לקחת ימי חופש מהעבודה כדי להגיע למגרשים בארץ (בטח כשמדובר על אוהדי באר שבע שכל משחק חוץ מחייב נסיעה ארוכה),
למשל ילדים שמשחקי חוץ יהיו כבר מחוץ לתחום בשבילם, כי בימי חול הם לא יפסידו לימודים כדי להפסיק להגיע למשחקים (ואם המשחק יהיה בערב, הם יחזרו הביתה מאוד מאוחר ויתקשו להגיע לבית הספר יום אחרי).
הרבה קהל הגיע בשנה האחרונה למגרשים, אצטדיונים חדשים והתלהבות, ועכשיו זה ייפגע.
כי רוצים התחשבות, אבל לא מתחשבים בכולם.

נ.ב.
דרך אגב, גם אם לא יהיו משחקים בשבת, יהיו אימונים בשבת.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
11-Sep-2015, 17:21
הודעה: #35
לפחות דבר אחד טוב קרה ... הסתבר שלאפי ישראל יש תאומים בני 16 שלדעתו היו יכולים להיות שחקנים גדולים אבל בגלל שהוא דתי הוא מנע מהם גישה לנושא . בטוח היו משחקים בטוברוק וכל היום היינו שומעים כמה הם גדולים וכמה מכבי נתניה צריכה לקנות אותם היום ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Sep-2015, 18:39
הודעה: #36
לא מרים להנחתה לוויכוח על כפיה/לא כפיה/התחשבות ובטח לא רוצה לגרום לניבולי לשון כשהוויכוח יחריף,אך חייב לציין שהנושא הזה מדיר שינה מעיני ולא מצליח להבין מתי זה קרה,מתי נגרם השבר הזה,הקרע שלא ניתן לאיחוי,אבי ואימי כילדים בנתניה למדו בבית ספר מעורב שהיו שם מכל הזרמים,במחלקה הדתית בפלמ"ח היו לוחמות,בעיר העתיקה נלחמו חרדים,במלחמת ששת הימים התנדבו ערבי ישראל למגן דוד אדום ולמכבי אש,כילד בסוף שנות ה60 ותחילת שנות ה70 זוכר היטב את שכני חובשי הכיפה במשחקים בשבת בצהרים בקופסא ולפני כן מזיעים לצידי בשערים הקטנים בבארי,זוכר היטב אותנו מתארחים אצל משפחות בקלנסוואה והפוך,מעולם לא היתה ההדרת נשים בצבא ושירת נשים היתה עונג אצל כל הלוחמים דתיים כחילוניים,את שולי נתן בהר הצופים שמעה כל כנסת ישראל.
.בחיאת רבק,מה זה הקשקוש בלבוש הזה?
?מה זה הבני עקיבא האלו בלי קבוצות מעורבות?מה זה הבתי ספר ממלכתיים דתיים בלי בנים ובנות יחד בכתה?
מי אחראי להקצנה הפנדומליסטית הזו? מי החליט להחזיר אותנו לתקופה שמעולם לא היינו בא,מעולם העם היהודי לא היה קיצוני,ההפך הוא היה הליברל בעמים!
11-Sep-2015, 18:51
הודעה: #37
שס

11-Sep-2015, 18:57
הודעה: #38
(11-Sep-2015 18:51)mordii2 כתב:  שס

טעות

מי שהכניס את ש"ס לממשלה
11-Sep-2015, 19:00
הודעה: #39
(11-Sep-2015 18:39)אייל ס כתב:  לא מרים להנחתה לוויכוח על כפיה/לא כפיה/התחשבות ובטח לא רוצה לגרום לניבולי לשון כשהוויכוח יחריף,אך חייב לציין שהנושא הזה מדיר שינה מעיני ולא מצליח להבין מתי זה קרה,מתי נגרם השבר הזה,הקרע שלא ניתן לאיחוי,אבי ואימי כילדים בנתניה למדו בבית ספר מעורב שהיו שם מכל הזרמים,במחלקה הדתית בפלמ"ח היו לוחמות,בעיר העתיקה נלחמו חרדים,במלחמת ששת הימים התנדבו ערבי ישראל למגן דוד אדום ולמכבי אש,כילד בסוף שנות ה60 ותחילת שנות ה70 זוכר היטב את שכני חובשי הכיפה במשחקים בשבת בצהרים בקופסא ולפני כן מזיעים לצידי בשערים הקטנים בבארי,זוכר היטב אותנו מתארחים אצל משפחות בקלנסוואה והפוך,מעולם לא היתה ההדרת נשים בצבא ושירת נשים היתה עונג אצל כל הלוחמים דתיים כחילוניים,את שולי נתן בהר הצופים שמעה כל כנסת ישראל.
.בחיאת רבק,מה זה הקשקוש בלבוש הזה?
?מה זה הבני עקיבא האלו בלי קבוצות מעורבות?מה זה הבתי ספר ממלכתיים דתיים בלי בנים ובנות יחד בכתה?
מי אחראי להקצנה הפנדומליסטית הזו? מי החליט להחזיר אותנו לתקופה שמעולם לא היינו בא,מעולם העם היהודי לא היה קיצוני,ההפך הוא היה הליברל בעמים!

זה מה שקורה שכל אחד חושב שהוא המציא את התורה ולוקח בעלות על אלהים. בתור אדם שמכבד את חגי ישראל, עושה קידוש בשישי צם בכיפור ולא אוכל שרצים, אני כמוך חרד למה שקורה כאן ולא רוצה לחשוב מה יהיה כאן עוד 10-20 שנים.
האנשים שלא רוצים לשמוע נשים שרות/כופים את רצונם על אחרים ומנסים לשנות את הסטטוס קוו לטובתם גורמים לאנשים אחרים לשנוא את הדת וכך קמים קיצוניים משני הצדדים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
11-Sep-2015, 19:16
הודעה: #40
ההסבר מאד פשוט. הדתיים השחורים (תחפושת ולא צבע עור) אצלם הכל נסגר בכסף. תן להם כמה שיותר ותרצה אותם. הכיפות הסרוגות אצלם האדמה מקודשת מעל לכל. בין אדמה וכסף העיקר שהוא ואהבת לרעך כמוך או כבד את אביך ואת אימך נשכח. לא קיים יותר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים