שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל ת"א ניהלה מו"מ מול טוברוק על רכישת אבו-עביד. נתניה זועמת
24-Apr-2015, 13:24
הודעה: #31
RE: הפועל ת"א ניהלה מו"מ מול טוברוק על רכישת אבו-עביד. נתניה זועמת
(24-Apr-2015 12:37)טל.מ כתב:  אייל תוכל לפרט (אם אתה יודע) מה מצבם של מושאלי טוברוק ? מי מחליט על עתידם של אבו עביד סבע וגרשומוב ? הם תחת חוזה ולכמה זמן ? נתניה מרוויחה משהו ממכירה של השלושה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

(24-Apr-2015 11:56)פיליפצוק כתב:  אייל, אני זוכר שבתחילת העונה טענת כאן בפורום שמההסכם עם טוברוק (שנחתם על נייר או על קרח), איזיקוביץ וטוברוק מרוויחים הרבה יותר מאשר מכבי נתניה.
אם כך, מה האינטרס של איזיקוביץ "לשבור את הכלים" ולהעביר כבר עכשיו את אבו עביד להפועל ת"א?
אם אני נכנס לראש העיסקי של איזיקוביץ והוא לא פרייאר, עוד עונה של אבו עביד בנתניה והמחיר שלו יעלה בעשרות אחוזים, מדובר במניה בעליה.
לכן אני חושב שכל הספין הזה של כתבי החצר מוולפסון הוא מצוץ מהאצבע.

לדעתי הוא ממש לא מצוץ מהאצבע מהטעם הפשוט שעלה שמו של שחקן בשנתו הראשונה בבוגרים, שחקן לא מרכזי בקבוצה, שיש לו עוד המון מה ללמוד ולאן לשאוף. ואם דווקא הוא נמצא בכתבות כנראה שבהחלט דיברו עליו.

טל מ. אתה בסקאוטינג ובזיהוי פוטנציאל חלש מאוד אני רואה.
כאשר אני אומר שירין חסן אחרי שלוש שנים בבוגרים הוא בלוף ולראיה הוויתור של ג'ורדי על האופציה עליו ומצד שני אבו עביד הוא מניה בעליה ולראיה התעניינות של הפועל ת"א בו אחרי עונה אחת, אז אני יודע על מה אני מדבר.
אבו עביד תוך שנתיים לא משחק בארץ ולא פלא שכבר עכשיו הרבה גורמים בארץ נאבקים על גזירת הקופון העתידי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Apr-2015, 13:36
הודעה: #32
הפועל ת"א ניהלה מו"מ מול טוברוק על רכישת אבו-עביד. נתניה זועמת
נו כולנו עפר לרגליך ... את ירין חסן ג׳ורדי לא צריך יש לו את דור פרץ בעמדת הבלם הצעיר שצריך לטפח. לא אמרתי שירין חסן עילוי אלא בלם לגיטימי בליגה.
לגבי איאד אני בהחלט מסכים שיש כאן פוטנציאל. אבל לפני שניה אמרת שהקולות מוולפסון הם ספינים , וואלה בלבלת אותי לגמרי .. כל מה שאני אומר הוא שאני בטוח שהיו/יש מגעים בין הפועל תא ל״מישהו״ בנושא אבו עביד.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Apr-2015, 13:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Apr-2015 על ידי 14:00 פיליפצ'וק.)
הודעה: #33
זה שמישהו בהפועל ת"א שם עליו עין זה ממש לא ספין ואני אגלה לך סוד, יהיו עוד קבוצות מליגת העל שירצו אותו אם לא בקיץ הזה אז בטוח בקיץ הבא ובהרבה יותר כסף.
זה שאיזיקוביץ מתכנן להוציא אותו ממכבי נתניה ולהעביר אותו לוולפסון זה ספין.

נ.ב: ג'ורדי לא ויתר על ירין חסן בגלל דור פרץ (ששם אותו בכיס הקטן בלי קשר) אלא בגלל שבלמים בינוניים כמו ירין חסן או עידו לוי יש לו במחלקת הנוער בשפע.
24-Apr-2015, 20:02
הודעה: #34
להבנתי( משיחה עם אחד ממקבלי ההחלטות דהיום בקבוצה), כיום סבע ואבו עביד הינם שחקנים עם הסכם במכבי נתניה.
כל מי שרוצה מי מהם, צריך לנהל מו"מ עם מכבי נתניה.
האם בעלי מכבי נתניה הנוכחי ( נפקד -מפטפט מדי פעם) במצבו מסוגל להמשיך ולעשות שטויות גם בעניין זה?
תאורטית- כנראה כן... מעשית- אני חושב שלא.
24-Apr-2015, 20:18
הודעה: #35
אני טענתי לפני שבוע ואני טוען גם היום שזה עוד ניסיון של כתבי החצר של הפועל ת"א (צנציפר ושות') בשליחות גורם כזה או אחר במועדון שם (ולא חסר גורמים) לבדוק ולגשש מה הסטטוס של אבו עביד והאם ניתן לבצע עקיצה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים