שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ושהאחרון יכבה את האור...
04-Dec-2014, 14:38
הודעה: #31
RE: ושהאחרון יכבה את האור...
הכל דיבורים ? אייל סגל

רק הלוואה של 450 אלף שקל לא מענק לא מתנה רק הלוואה אולי גם תרוויח קצת ריבית ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Dec-2014, 14:40
הודעה: #32
Re: RE: ושהאחרון יכבה את האור...
(04-Dec-2014 13:12)אייל ס כתב:  
(04-Dec-2014 12:45)עידן444 כתב:  אני מת מסקרנות... אנחנו כבר עמוק בתוך החרא... מה כבר יכול לעשות עוד קצת חרא?

מעולם לא הייתי "שטינקר",זה תפקיד ההנהלה להוציא(או לא להוציא),עד כמה "מקצועי" האחראי על הצוות המקצועי שמרוויח לשעת עבודה נטו(על הדשא),יותר מכל מאמן שהיה היי פעם בכדורגל הישראלי.
על מי אתה מדבר? על הנרקיסיסט ממקסיקו 70?
04-Dec-2014, 14:42
הודעה: #33
(04-Dec-2014 13:12)אייל ס כתב:  
(04-Dec-2014 12:45)עידן444 כתב:  אני מת מסקרנות... אנחנו כבר עמוק בתוך החרא... מה כבר יכול לעשות עוד קצת חרא?

מעולם לא הייתי "שטינקר",זה תפקיד ההנהלה להוציא(או לא להוציא),עד כמה "מקצועי" האחראי על הצוות המקצועי שמרוויח לשעת עבודה נטו(על הדשא),יותר מכל מאמן שהיה היי פעם בכדורגל הישראלי.
או אייל אם יש סיבה לפיטורין ללא פיצוי זה הזמן אם ידוע לך שהצוות המקצועי לא מקצועי במקום לאמן מכין סנדביץ טוניסאי כמו עטר אז דבר אבל להגיד כול היום הם הם הם בסדר כולנו לא מרוצים מיוסי מבחירת השחקנים מסגנון המשחק ועוד כול עוד שיש לו חוזה לשלוש שנים זה מה יש .
04-Dec-2014, 14:47
הודעה: #34
מורדי הפתעת אותי חשבתי שאתה מקובע בדעות שליליות והנה סוף סוף אתה יכול לשנות דעה

אייל סגל מתכוון למוטל'ה שפיגלר למה ? כי אייל סגל ממתין בכיליון עיניים מתי שפיגלר יילך ממכבי נתניה , למה ? כי שפיגלר נתן לאייל סגל בעיטה בתחת .למה ? כי אייל סגל גורם לסכסוכים . למה ? כי זה בטבע שלו לסכסך ראה מקרה קובי דג'אני וירדתנו ליגה לפני שנתיים ....
04-Dec-2014, 14:59
הודעה: #35
(04-Dec-2014 14:47)זאב רווח כתב:  מורדי הפתעת אותי חשבתי שאתה מקובע בדעות שליליות והנה סוף סוף אתה יכול לשנות דעה

אייל סגל מתכוון למוטל'ה שפיגלר למה ? כי אייל סגל ממתין בכיליון עיניים מתי שפיגלר יילך ממכבי נתניה , למה ? כי שפיגלר נתן לאייל סגל בעיטה בתחת .למה ? כי אייל סגל גורם לסכסוכים . למה ? כי זה בטבע שלו לסכסך ראה מקרה קובי דג'אני וירדתנו ליגה לפני שנתיים ....
שלא תבין לא נכון אני ראשון שהיה זורק את מוטלה ואת יוסי מזרחי אבל אי אפשר במצב ששגב שם אותנו ולהבדיל ממוטלה לגבי סגל אני מאמין שכול מה שהוא עושה עשה היו אם כוונות טובות אולי כונות של אוהד אבל כונות טובות
04-Dec-2014, 15:11
הודעה: #36
משמע מדבריך שאם אייל סגל עושה חרא אבל עם ככונות טובות זה בסדר
אבל אם מוטל'ה שפיגלר או יוסי מזרחי טועה עם כוונות טובות צריך לשחוט ? לפטר ? לאבד ?

אני לא מכיר אדם אחד בכל מכבי נתניה בכל עונה בכל מצב במשך 45 שנה שלא היה בקבוצה לא מהלב ולא מכוונות טובות חוץ משחקנים שכל מה שמעניין אותם זה כסף להוציא את ערן לוי שהוא שחקן מהדור הקודם שמשחק מהנשמה
04-Dec-2014, 15:40
הודעה: #37
(04-Dec-2014 15:11)זאב רווח כתב:  משמע מדבריך שאם אייל סגל עושה חרא אבל עם ככונות טובות זה בסדר
אבל אם מוטל'ה שפיגלר או יוסי מזרחי טועה עם כוונות טובות צריך לשחוט ? לפטר ? לאבד ?

אני לא מכיר אדם אחד בכל מכבי נתניה בכל עונה בכל מצב במשך 45 שנה שלא היה בקבוצה לא מהלב ולא מכוונות טובות חוץ משחקנים שכל מה שמעניין אותם זה כסף להוציא את ערן לוי שהוא שחקן מהדור הקודם שמשחק מהנשמה

תגיד את קורא את מה שאתה כותב מי הביא 28 שחקנים סוג ז לאיזה קבוצה אין הגנה תאמין לי ההגנה של שנה שעברה יותר טובה ממה שיש היום יוסי מזרחי מאמן גרוע מאודדדדד
04-Dec-2014, 16:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2014 על ידי 16:24 אייל ס.)
הודעה: #38
(04-Dec-2014 14:47)זאב רווח כתב:  מורדי הפתעת אותי חשבתי שאתה מקובע בדעות שליליות והנה סוף סוף אתה יכול לשנות דעה

אפי מתוק,שוב פיספסת....
יש לי המון המון כבוד למוטלה...והוא האחרון שאני אכתוב עליו משהו ברמזים.
הוא לא חלק מהצוות המקצועי וממש ממש ממש לא חלק מהזיונות הגדולים(הוא מסתפק בקטנות).

(04-Dec-2014 14:38)זאב רווח כתב:  הכל דיבורים ? אייל סגל

רק הלוואה של 450 אלף שקל לא מענק לא מתנה רק הלוואה אולי גם תרוויח קצת ריבית ...

תגיד אפי,בדקת האם האתיקה העיתונאית מאפשרת לך להתנהל כפי שאתה מתנהל שנים באתרי האינטרנט,דגש על החצי שנה האחרונה בפורום הזה.
בדקת האם כבעלים של עיתון(שבועון) אתה רשאי להתחזות ולהכנס בשמות לא שמות ולהזדהות/לא להזדהות כנושא כלים של כזה או אחר,על מנת להוציא אינפורמציה מהכותבים ולפרסם באמצעי התקשורת.
תרגיש חופשי להוציא דיבתי רעה,בדרכך....ברור לך שהר והר לא נפגשים(בניגוד לבני אדם).
04-Dec-2014, 16:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2014 על ידי 16:36 עידן444.)
הודעה: #39
עפ"י פשכצקי, אלי שגב העביר את ביתו ורכבו ליוסי מאור, בתמורה לחוב כלפיו, וההפרש בין החוב לבין הכסף שיכנס ממכירת הבית והרכב ילך למכבי נתניה. יש למישהו מושג מה הולך כאן????????
04-Dec-2014, 16:38
הודעה: #40
(04-Dec-2014 16:36)עידן444 כתב:  עפ"י פשכצקי, אלי שגב העביר את ביתו ורכבו ליוסי מאור, בתמורה לחוב כלפיו, וההפרש בין החוב לבין הכסף שיכנס ממכירת הבית והרכב ילך למכבי נתניה. יש למישהו מושג מה הולך כאן????????

עצוב ונכון(כאחד).
זלזלו בפשכצקי מהיום עד מחר,לעיתים הוא יודע(בניגוד לאופירע),לעיתים הוא מפריח בלונים(כמו אופירע).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים